1. YAZARLAR

  2. Alaettin KÖKSAL

  3. NANKÖR SİYONİSTLER OSMANLI’YA BİTTİ DİYEMEZ!
Alaettin KÖKSAL

Alaettin KÖKSAL

Yazarın Tüm Yazıları >

NANKÖR SİYONİSTLER OSMANLI’YA BİTTİ DİYEMEZ!

A+A-

Ülkenin iç siyasi meselelerini dış siyasette alet etmeye çalışanlar, ülkeye ve millette hizmet etme reflekslerini kaybederler.  Bilerek veya bilmeyerek şer güçlerin vesayetini kabul etmiş olurlar.  Ülkemizin bütünlüğüne kast etmiş şer güçlere ve onlarla işbirliği yapan hain teröristlere karşı devlet başkanımıza, vatanımıza, bayrağımıza, dinimize, devletimize milletçe sahip çıkmazsak ezilmeye ve sürünmeye mahkûm oluruz.

Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,  İsrail’in Mescid-i Aksa’da yaptıkları olumsuz müdahalelerine, Osmanlı hatırlatması yapmasına karşılık, İsrail dış işleri bakanlığının sözcüsünden ve başbakan Benjamin Netanyahu’dan küstahça bir açıklama yapıldı.

İsrail Diş işleri Bakanlığının sözcüsü Emmanuel Nahsan şöyle bir açıklamada bulundu;  [“ Erdoğan’ın kendi ülkesinin sıkıntıları ve sorunlarıyla ilgilenmesi daha iyi olur. Osmanlı imparatorluğunun günleri çoktan bitti. Yahudi halkının başkenti Kudüs’tür ve öyle kalacaktır. Camdan evde yaşayan Erdoğan’ın başkalarının evine taş atmaması gerekir”  İsrail’in Başbakanı Netanyahu da şöyle bir açıklamada bulunuyor;  “ Erdoğan İsrail’e öğüt verecek en son kişidir.”]

 İslam dünyasına karşı her türlü fitne ve fesat üreterek yaymaya çalışan, fırsat buldukça mazlum Filistin halkına ve çevredeki İslam ülkelerine alçakça saldıran terörist İsrail devletinin sözcüsünün ve Başbakan’ın yaptıkları açıklamalara cevap verelim. 

Şeytana satılmış beyninizin, merhametsiz kalbinizin içinde sakladığınız korkunuzu açıkça söylemeseniz de, müslümanlar olarak neden ve kimden korktuğunuzu çok iyi biliyoruz.  Son ilahi kitap olarak bütün insanlığa indirilen Kur’an- Kerime, bütün insanlığa gönderilen peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) iman eden gönül bağıyla bağlı olan, ümmet bilinciyle mazlumun ve mağdurun hakkını koruyan Osmanlı bitmemiştir. Verilecek olan bir emirle Türkiye’nin nasıl bir güce sahip olacağını bütün dünya bilmektedir.

Unutmayınız ki, Hıristiyanlar tarafından tabi tutulduğunuz işkencelerden ve soykırımdan, siz Yahudileri Osmanlılar kurtarmıştır. Yarın aynı sıkıntıya düştüğünüzde imdadınıza yine Osmanlı torunlarının yetişeceğini unutmayınız.

Biliniz ki, Sayın Tayyip Erdoğan’la birlikte 80 milyon milletimiz ve iki milyara yakın İslam ümmeti, Osmanlı ruhunu kaybetmemiştir.  Karakteriniz gereği, siz Yahudiler maddi güçten yana olduğunuzdan nankör, hilekâr, vefasız, ikiyüzlü dönek olduğunuzdan bugün kullanmakta olduğunuz Amerika, Avrupa ve diğer zalim güçlere güvenerek Osmanlının torunlarına en büyük ihaneti yapmaktasınız. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde sıçrama melekesini kaybederek başkasına yem olmaktan kurtulamaz.

Biliniz ki zalimliklerinizden dolayı tekrar yıkılacaksınız,  yine biliniz ki, çok güvendiğiniz emperyal güçler, sizleri koruyamayacaktır. Bilemiyorum, Osmanlının torunları ve Osmanlı ruhunu taşıyan İslam ümmeti sizlere sahip çıkarak parmağını tekrar ısırtacak mı?

Kudüs Yahudilerin başkenti olmaz, olamaz. Zira Kudüs üç semavi dine mensup olan insanların barış ve huzur içinde bir arada yaşamalarını sağlayan maneviyat ağırlıklı sembol bir şehirdir. Kudüs şehrini, Yahudiler kendilerine başkent yaparlarsa, bu durumu İslam âlemi ve Hıristiyan dünyası kabul etmez. Hıristiyan dünyası, İslam dinine olan düşmanlıklarından dolayı, siz Yahudilerin yaptıklarına ses çıkarmamaları insan onuruna yakışmayan bir alçaklık ve nankörlük olduğu halde,  ilânihaye ses çıkarmayacakları anlamına gelmez.

Ey Yahudiler biliniz ki;  İslam inancında “Müminler ancak kardeştir. Onun için iki kardeşinizin aralarını düzeltin ve Allah’tan korkun ki, merhamete layık olasınız.”( Hucurat 10)  Peygamberimiz Hz. Muhammed de söyle buyuruyor; [“Doğuda,  bir müminin ayağına diken batsa, bunun acısını batı da veya dünyanın her hangi bir yerinde yaşayan bir müslüman hissetmezse kâmil manada müslüman olamaz.”  “İman etmedikçe cennete giremezseniz,  birbirinizi sevmedikçe de kâmil manada iman etmiş sayılmazsınız” ]

Ey Yahudiler ve Hıristiyanlar bizim inancımız böyle olduğuna göre, dünyanın herhangi bir yerinde bir müslüman sıkıntıya düşse, bütün sıkıntılarımıza rağmen, elimizde ki tüm meşru tedbirlerimizi alarak, ölüm pahasına da olsa, sıkıntıya düşen o mü’min kardeşimizin yanında yerimizi almaya mecburuz. Bizim hudutlarımız, yeri geldiğinde dünyanın en ücra köşesinde yaşayan insanın evine kadar uzanır. Müslümanlar maddi güçten çok manevi güce inanırlar, beşeri güce değil, Yüce Allah’ın gücüne inanır ve güvenirler.

 

Ey Yahudiler! Biliniz ki, Ne Sayın Cumhurbaşkanımız, ne de milletimiz ve İslam ümmeti siyasi olarak kontrol etmek için oturtmaya çalıştığınız camdan evlerde yaşamıyoruz. Hak bildiğimiz dava için kefenimizi giymiş,  eldeki tüm tedbirlere başvurarak Yüce Allah’a tevekkül ederek yola çıkmışız.  Hak olan davamız uğuruna, bizden öncekiler şehit olduğu gibi, bizlerde şehit olmak için açık arazideyiz. Sahabe gibi arkamızda çöl, önümüzde cennet olduğuna inanarak sıramızı beklemekteyiz. Aklınız varsa gerisini siz düşünün. 

Ey Yahudiler! İslam dünyasının kucağında zorla yerleşerek camdan yaptığınız evinizde korkakça yaşadığınız için evinize taş atılmamasını istiyorsanız, adam gibi yerinizde oturarak fitne ve fesat üretmekten vazgeçeceksiniz.  Unutmayınız ki,  geçmişte olduğu gibi birileri gelir, camdan evinizi başınıza yıkar ve insanlık huzura kavuşur.

  Ey Yahudiler! Yöneticilerinize güvenmeyiniz söylediklerine itibar etmeyiniz.  Yarın sıkıntıya düştüğünüzde Sayın Erdoğan’dan öğüt almak için yüzünüz olsun. Bugün emperyal güçlere güvenerek, Osmanlı torunu Sayın Erdoğan için, “İsrail’e en son öğüt verecek kişidir” diyerek afra tafra yapmayınız.  Son pişmanlık fayda vermez yol yakın iken,  Türkiye ile ve İslam ümmetiyle uğraşmaktan vazgeçiniz biliniz ki yel sert kayadan bir şey alamaz.

Ey Yahudiler ve Hıristiyanlar! Tarih boyunca milletimize ve İslam ümmetine karşı yapmadığınız hiçbir melanetiniz kalmadı.  Hala aynı pisliklerle, terör olaylarıyla ülkemizi zayıflatmaya ve bölmeye çalışıyorsunuz. İslam ümmetinin birlikte hareket etmemesi için mezhep, ırk savaşlarını körüklüyorsunuz. Yıllardır müslümanı müslümana kırdırarak eğleniyorsunuz. Biliniz ki, insan onur haysiyet ve şerefine yakışmayan siyasi pisliklerinizin, zulüm ve alçaklıklarınız bir ecel vakti vardır ve eceliniz de yakındır.

Ey Yahudi ve Hıristiyanların alçak planlarına alet olan yerli işbirlikçi Hainler!  “Eyvah! Keşke falanı dost tutmasıydım”(Furkan 28) dememeniz için, kiraya verdiğiniz beyninizi, parayla sattığınız kalemlerinizi geç kalmadan, zalimlerden geri alarak, ülkemiz ve İslam ümmetinin huzur ve barışı için çalışmaya başlayınız ki gök kubbe altında, lanetlenmeyen hoş bir sedanız kalsın.   

 

                                                                                

 

Bu yazı toplam 1574 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.
2 Yorum