1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Okul müdürlerine zorunlu rotasyon
Okul müdürlerine zorunlu rotasyon

Okul müdürlerine zorunlu rotasyon

Milli eğitim camiasında uzun zamandır beklenen ve “zorunlu rotasyon” olarak belirtilen, bir görevde 5 yılı dolduran okul müdürleri ile 8 yılı dolduran müdür başyardımcısı ve müdür yardımcıları için yen

A+A-

Milli eğitim camiasında uzun zamandır beklenen ve “zorunlu rotasyon” olarak belirtilen, bir görevde 5 yılı dolduran okul müdürleri ile 8 yılı dolduran müdür başyardımcısı ve müdür yardımcıları için yeni görevlendirme yerleri belirlendi. 41 okul müdürünün yeri değişti.

KAL ULUGAZİ’YE, GÜNEN YAHYA KAPTAN’A

Milli Eğitim’de komisyondan çıkan ve Vali Topaca’nın onayına sunulan listede puanları en yüksek olan okulların müdürleri arasında da dikkat çeken değişiklikler oldu. Yahya Kaptan İÖO Müdürü Necati Kal, daha önce de görev yaptığı Ulugazi İÖO’na müdür oldu. Ulugazi İÖO Müdürü İbrahim Ergün, Kazım Karabekir İÖO’na müdür oldu. 50. Yıl Cumhuriyet İÖO. Müdürü Orhan Günen de, Yahya Kaptan İÖO’na müdür olarak atandı. 50. Yıl Cumhuryet İÖO’nun yeni müdürü ise Erol Nalçacı oldu.

KIRAN ŞİMDİLİK AÇIKTA

Dr. Ferdi Koçal İÖO Müdürü Fahri Kıran’ın adı ise, açıklanan listede yer almadı. Mimar Sinan İÖO. Müdürü İsmail Hakkı Yılmaz’ın yeni görev yeri Ulusal Egemenlik İÖO oldu. Atılım Anadolu Lisesi Müdürü Ali Paşa Naipoğlu; Kartepe Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürlüğüne getirildi. Atılım Anadolu Lisesi’nin yeni müdürü ise Yılmaz Ayan oldu. Gazi Lisesi Müdürü Zeki Kalaç Gölcük BHL’ye atandı. Gazi Lisesi’nin yeni müdürü ise, eski müdürlerinden Kemal Saral oldu.

YER DEĞİŞTİREN MÜDÜRLERİN LİSTESİ;

Erdem Günay(Gebze STFA Teknik ve End. Meslek Lisesi Md. Baş Yrd.)

Mustafa Aydın(Darıca Aslan Çimento Teknik ve End. Meslek Lisesi Md. Baş Yrd.)

Melek Şerit(Anadolu Kalkınma Vakfı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Md. Baş Yrd.)

Mesut Ceylan(24 Kasım Anadolu Lisesi Md. Baş Yrd.)

Ünal Demir(Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi Md. Baş Yrd.)

Ali Albayrak(İl Genel Meclisi İ. Ö. O. Md. Baş Yrd.)

Cihat Hançer(Gebze Teknik ve End. Meslek Lisesi Md. Baş Yrd.)

Derya İnce (Hereke Lisesi Md. Yrd. )

Neşe Gürkaş(Avni Akyol İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Mustafa Tekin(Karamürsel İmam Hatip Lisesi Md. Yrd.)

Serab Baykurt(Körfez Çelik sanayi İ. Ö. O. Mdr. Yrd)

Nihat Terkir( Kandıra Anadolu İmam Hatip Lisesi Md. Yrd.)

Eda Kılıç(Kartepe Rabak İ. Ö. O. Md. Yrd)

Abdullah Günay(Darıca 100. Yıl Atatürk İ. Ö. O. Md. Yrd)

Nejla Karademir(İhsaniye İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Murat Demirhan(Gebze Yıldırım Beyazıt İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Yusuf Büyüközmen(Karamürsel Atatürk İ. Ö. O. Md. Yrd)

Kemal Güven Atkmaca( Bekir Sıtkı Özer İ. Ö. O. Md. Yrd)

Gülsüm Aslan(Gebze STFA Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd)

Cengiz Songurtekin(Yıldırım Beyazıt İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Halit Keser(Kazım Karabekir İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Erol Bayar( Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi Md. Yrd.)

Sadula Ağar(İnkılap İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Tuncer Faruk Aydın(Yuvacık Levent Kırca Oya Başar İÖ. O. Md. Yrd.)

Reşat Bilir( Mustafa Üstündağ İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Selim Yaman(Gebze İmam Hatip Lisesi Md. Yrd.)

Hüsnü Açıkelli(Sırrıpaşa İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Zeki Topaloğlu(Topçular İÖO Md. Yrd.)

Hayriye Çelik (Mehmet Alp Tiryakioğlu İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Oğur Aydın( Ülkem İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Süleyman Kömür(Halide Edip İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Yener Aydemir(Kocatepe İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Murat Türküm(Yeniyali Fahri Korutürk İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Sevim Sever(24 Kasım Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Behice Zehiroğlu(Mimar Sinan İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Halit Battal(Körfez Orhan Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Cumhur Gültepe(Petkim İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Nilüfer Tunalı(28 Haziran İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Cavit Koçak(Karamürsel İmam Hatip Lisesi Md. Yrd.)

Mustafa Bilgi(28 Haziran İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Mahmut Gerez(Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Gazi Yıldırım(Çınarlı İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Güven Yurdakul(Atatürk Teknik ve End. Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Mustafa Sezai Bayam(İzmit Atılım Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Mehmet Gül(19 Mayıs Lisesi Md. Yrd.)

Menderes Bayındır(Emek Dayanışması İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Hamdullah Yılmaz(İMKB Darıca Ticaret Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Mehmet Öztürk(Dürdane Özdilek İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Mustafa Kılıç(İnönü İ. Ö. O. Md. Yrd.)

İhsan Emin Demiralp(Gebze Teknik ve End. Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Murat Doyaroğlu(Türk Pirelli İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Ali Bahadır(Donanma İ. Ö. O. Md. Yrd.)

İlker Keleş(İzmit Körfez Fen Lisesi Md. Yrd.)

Aygül Göksel Teoman(Tavşancıl Ziya Toplan İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Ali Özdemir(Leyla Atakan İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Mehmet Asım Öztürk(A. Gazanfer Bilge İşitme Engelliler İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Orhan Zincir(Mutlukent İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Zinnur Kılıç(Çayırova Anadolu İmam Hatip Lisesi Md. Yrd.))

Hüseyin Demirbilek(Gölcük Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Md. Yrd.)

İbrahim Yıldız(Mehmet Akif İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Zeki Yirmibeşoğlu(Fevzi Çakmak İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Hüseyin Kılınç(Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Yenigül Çelik(Zübeyde hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Halil İbrahim Nizamoğlu(Çayırova İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Şenay Kılıç(Kartepe Pakmaya Muzaffer İncekara İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Ergül Ulu(Yunus Emre İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Hülya Şenova Usta( Anadolu Kalkınma Vakfı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Özgen Aras(Fürsan İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Yasemin Çelik(Darıca Anadolu Öğretmen Lisesi)

Zehra Arıcı(Yarımca İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Sait Güzelcik(İbni Sina İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Fikret Yıldırım ( Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İ. Ö. O Md. Yrd.)

Ahmet Özdoğan ( Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Engin İldeniz ( Darıca Mehmet Akif İ. Ö. O Md. Yrd.)

Lale Çınar ( İzmit Kız Teknik ve Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Recep Vurucu ( Derbent İlköğretim Okulu Md. Yrd.)

Sedat Yardımcı ( Hızır Reis İ. Ö. O Md. Yrd.)

İbrahim Adanur ( Hızır Reis İ. Ö. O Md. Yrd.)

İbrahim Yıldırım ( 24 Kasım Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Ahmey Siyah ( Ulugazi İ. Ö. O Md. Yrd.)

Nuri Yürekli ( İMKB Darıca Ticaret Meslek Lisesi Md. Yrd.)

İsmail Çağlıyan ( Gebze Eğitim Vakfı İ. Ö. O Md. Yrd.)

Muzaffer Yılmaz (Atatürk İ. Ö. O Md. Yrd.)

Bayram Yetik (Bahçecik Körfez İ. Ö. O Md. Yrd.)

Nurettin Aydın ( İnönü İ. Ö. O Md. Yrd.)

Ertuğrul Baş (Kavaklı İ. Ö. O Md. Yrd.)

Haluk Yücel ( Gebze Anibal Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Bekir Kaya ( Darıca Deniz Yıldızları İ. Ö. O Md. Yrd.)

Bahattin Demirci ( Sultan Orhan İ. Ö. O Md. Yrd.)

Sedat Gürel ( İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi Md. Yrd.)

Atalay Kaya ( Değirmendere Uğur Mumcu İ. Ö. O Md. Yrd.)

Ali Turan ( Derince İbni Sina İ. Ö. O Md. Yrd.)

Hasan Atilla (Osman Gazi İ. Ö. O Md. Yrd.)

Davut Atasoy (Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Hasan Fil (Yarbay Refik Cesur İ. Ö. O Md. Yrd.)

Mehmet Çakmak ( İhsaniye Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

İbrahim Tura ( Yeni Mahalle İ. Ö. O Md. Yrd.)

Özcan Kudu (24 Kasım  İ. Ö. O Md. Yrd.)

Fahri Yılmaz (Gebze Kocatepe İ. Ö. O Md. Yrd.)

Hacı Osman Kurt (Darıca Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Fahriye Gönener (Alikahya İ. Ö. O Md. Yrd.)

Gülten Şungar ( Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Ali Turan (Darıca Faik Şahenk İ. Ö. O Md. Yrd.)

Cevat Güray Arslan (Osmangazi İ. Ö. O Md. Yrd.)

Nimet Yavuz ( Barbaros İ. Ö. O Md. Yrd.)

Uğurlu Karakaş ( İstiklal İ. Ö. O Md. Yrd.)

Hacı Mehmet Yıldırım ( İzmit Ticaret Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Ömer Eraslan ( Atatür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Taner Hündür ( İstasyon İ. Ö. O Md. Yrd.)

Ömer Gökdemir (Körfez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Ahmet Şahin ( 23 Nisan İ. Ö. O Md. Yrd.)

Sinan Yazar (Karamürsel 100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd.)

İsmet Şanlıtürk ( Gölcük Roterdam İ. Ö. O Md. Yrd.)

Ekrem Karabulut ( Yarbay Refik Cesur İ. Ö. O Md. Yrd.)

Özden Şerefoğlu (Kaymakam Hikmet Özbağcı İ. Ö. O Md. Yrd.)

Fahrettin Çağır (ÇAyırova İ. Ö. O Md. Yrd.)

Çetin Tahtacı ( KArtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Muhdi Avados (Halk Eğitim Merkezi Md. Yrd.)

Atila Turan ( Gebze STFA Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Vahit Turan Kadıkaze (Körfez Orhan Gazi Anadolu Lisesi Md. Yrd.)

Cevdet Ofluoğlu (Kartepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Sürmeli Diler (Kandıra Bozburun İ. Ö. O Md. Yrd.)

İsmail Aslan ( Yahya Kaptan İ. Ö. O Md. Yrd.)

Mustafa Gültekin (Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Halil Erdem ( TBMM İ. Ö. O Md. Yrd.)

Ali Koban(Derbent Ata İ. Ö. O. Md. Yrd.)

Muhammet Yılmaz(23 Nisan İÖ. O. Md. Yrd.)

Mustafa Karayer(Gebze Mesleki Eğitim Merkezi Md. Yrd)

Rıza Obuz(Körfez Halk Eğitim Merkezi Md. Yrd)

Şenol Balık(İzmit Teknik ve End. Meslek Lisesi Md. Yrd.)

Cevat Kenar(İzmit Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Md. Yrd. )

(Çetin Gürol)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.