1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Saffet Sancaklı'dan şok Fenerbahçe çıkışı
Saffet Sancaklı'dan şok Fenerbahçe çıkışı

Saffet Sancaklı'dan şok Fenerbahçe çıkışı

MHP’den milletvekili adayı olan eski milli futbolcu, Fenerbahçe kafilesine yönelik silahlı saldırının faillerinin kasten bulunmadığını söyledi. “Bana yetki versinler 2 saatte bulurum” dedi.

A+A-

Fe­ner­bah­çe ka­fi­le­si­ne Trab­zon-Sür­me­ne'de ya­pı­lan si­lah­lı sal­dı­rıy­la il­gi­li şok bir id­di­a or­ta­ya atıl­dı. MHP Ko­ca­eli 1. sı­ra mil­let­ve­ki­li ada­yı, es­ki mil­li fut­bol­cu Saf­fet San­cak­lı, 5 Ni­san'da ger­çek­le­şen sal­dı­rı­nın bi­le­rek ay­dın­la­tıl­ma­dı­ğı­nı öne sür­dü.

YUGOSLAVYA ÖRNEĞİ

San­cak­lı, "Ba­na yet­ki ver­sin­ler 2 sa­at­te fa­il­le­ri bu­lu­rum. Trab­zon gi­bi kü­çük bir yer­de is­ten­sey­di o da­ki­ka cep te­le­fon­la­rın­dan bu­lu­nur­du. Ola­yın ay­dın­la­tıl­ma­ma­sı çok teh­li­ke­li. 1991'de Yu­gos­lav­ya 7'ye bö­lün­dü. İç sa­vaş Partizan-Mos­tar ma­çın­da baş­la­dı" di­ye ko­nuş­tu.

“KOCAELİ’Yİ DÜŞÜRDÜLER”

Ko­ca­elis­po­r’­un ken­di­si için çok önem­li ol­du­ğu­nu an­la­tan San­cak­lı, Ye­şil-Si­yah­lı ku­lü­bün AK­P’­ye bi­at et­me­di­ği için 5 yıl­da Sü­per Li­g’­den Ama­tör Li­g’­e dü­şü­rül­dü­ğü­nü de id­di­a et­ti. “Alış­mış­lar ya, bun­la­ra her­kes bi­at et­sin. Be­şik­taş'ın Çar­şı Gru­bu da bi­at et­me­di, he­men te­rö­rist ilan et­ti­ler, yar­gı­lı­yor­lar. Bun­lar ken­din­den ol­ma­yan her­ke­se düş­man” de­di.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.
6 Yorum