1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Satranç turnuvası ödül töreni ile son buldu
Satranç turnuvası ödül töreni ile son buldu

Satranç turnuvası ödül töreni ile son buldu

Gölcük’te Öğrenciysen Projesi kapsamında, 40 okuldan 366 öğrencinin katılımıyla büyük ilgi gören Gölcük Okullar arası satranç turnuvası ödül töreni ile tamamlandı.

A+A-

Gölcük Belediyesi, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gölcük İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliğiyle, Gölcük’te Öğrenciysen Projesi kapsamında düzenlenen, 40 okuldan 366 öğrencinin katılımıyla büyük ilgi gören Gölcük Okullar arası satranç turnuvası ödül töreni ile tamamlandı. Ödül törenine Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan başta olmak üzere aileler ve yarışmada dereceye giren öğrenciler katıldı.

218a4112.jpg

LİSE KATEGORİSİNDE DERECEYE GİREN;

1-Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Berkcan Akçair,

2-Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Ali İnal,

3-Gölcük Fen Lisesi öğrencisi Alaattin Aras,

4-Gölcük Fen Lisesi öğrencisi Ahmet Haydar Kahraman,

5-Gölcük Fen Lisesi öğrencisi Yusuf Halit Yıldız,

6-Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Ömür Selçuk,

7-Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Kübra Nalci

8-Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi öğrencisi Ahmet Hamza Kaçar,

9-Gölcük Anadolu Lisesi Mustafa Furkan Beker,

10- Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi öğrencisi Erdem Tetik’e kupa, madalya ve hediyelerini Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer takdim etti. Satranç turnuvasında dereceye giren öğrencileri tebrik eden Başkan Sezer, “Katılım gösteren tüm öğrencilerimize, onları yetiştiren saygıdeğer ailelerine, öğretmenlerimize, Türkiye Satranç Federasyonu yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ORTAOKUL KATEGORİSİNDE DERECEYE GİREN;

1-Hisareyn Ortaokulu öğrencisi Kerimcan Ay,

2-Özel Özden Boğaziçi Koleji öğrencisi Cem Arpacı

3-Gölcük İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ömer Esat Mercan

4-Kavaklı Şehit On.Adem Başoğlu Ortaokulu öğrencisi Miraç Özen,

5-Gölcük Ortaokulu öğrencisi Enes Maruf Beker,

6-Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu öğrencisi Halis Can Meriç

7-Saraylı Ortaokulu öğrencisi Emin Efe Orha,

8- Özel Özden Boğaziçi Koleji öğrencisi Özden Emir Dede,

9- Kavaklı Şehit On.Adem Başoğlu Ortaokulu öğrencisi Mehmet Elber Güney,

10- Özel Özden Boğaziçi Koleji öğrencisi Emre Kavsara kupa, madalya ve hediyelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu takdim etti.

İLKOKUL KATEGORİSİNDE DERECEYE GİREN;

1-Donanma İlkokulu öğrencisi Ceylin Kaldırımcı,

2-Gölcük Turgut Özal İlkokulu öğrencisi Deniz Mert Tutoğlu,

3-Gölcük Turgut Özal İlkokulu öğrencisi Fatih Canbay,

4-Donanma İlkokulu öğrencisi Mert Doğan,

5-Barbaros İlkokulu öğrencisi Ahmet Burak Berber,

6-Donanma İlkokulu öğrencisi Emir Tuğra Sugetiren,

7-İhsaniye Çiftlik İlkokulu öğrencisi Ali Eyman Çakır,

8-Donanma İlkokulu öğrencisi Ahmet Anıl Kanlı,

9-Barbaros İlkokulu öğrencisi Ali Berat Demir,

10-İhsaniye Çiftlik İlkokulu öğrencisi Asmin Akalın’a kupa, madalya ve hediyelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan takdim ve ödül töreni hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.