1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Serhat Akın’dan Kocaelispor paylaşımı
Serhat Akın’dan Kocaelispor paylaşımı

Serhat Akın’dan Kocaelispor paylaşımı

Kocaelispor’dan ana para olarak 550 bin TL alacağı bulunan Serhat Akın, sadece 9 maçta forma giydiği, dönemin kulüp başkanı Serhan Gürkan’la bir araya geldi, fotoğraf paylaşarak, “Tarafımdan gerekli fedakarlık yapılmıştır” notunu düştü.

A+A-

SADECE 9 MAÇTA OYNADI 
2008-2009 sezonunda sadece 9 maçta Kocaelispor forması giyen, devre arasında ise Konyaspor’a transfer olan Serhat Akın’ın Kocaelispor’dan ana para olarak 550 bin TL alacağı bulunuyor. Transferi açmak için Kocaelispor’un önünde engel olan futbolculardan olan Serhat Akın, önceki gün sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Eski başkanlardan Serhan Gürkan döneminde Kocaelispor’da forma giyen ve bu dönemden alacağı olan Akın, Gürkan’la bir mekanda bir araya geldi. 

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI 
Buluşmanın ardından Gürkan’la olan fotoğrafı paylaşan Akın, “Eski Kulüp Başkanı Serhan Gürkan’la yaptığımız görüşme neticesinde Kocaelispor’un lisans çıkartması için ön anlaşma sağlanmış, tarafımdan gerekli fedakarlık yapılmıştır. Kocaelispor camiasına hayırlı olsun” notunu düştü. Ön anlaşma yapıldığı iddia edilen paylaşımda, ne kadarlık ücretten fedakarlık yapıldığı ile ilgili bilgi ise yer almadı.

serhat-akin.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler