• BIST 98.314
  • Altın 144,066
  • Dolar 3,5732
  • Euro 3,9941
  • Kocaeli 8 °C

Ziraat Türkiye Kupası play-off programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası play-off programı belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2010-2011 sezonu play-off maçları programı açıklandı. 26, 27 ve 28 Ekim 2010'da tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak karşılaşmaların takvimi şöyle..........

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2010-2011 sezonu play-off maçları programı açıklandı. 26, 27 ve 28 Ekim 2010'da tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak karşılaşmaların takvimi şöyle:

26 Ekim Salı

Gençlerbirliği - Akçaabat Sebatspor: 19:00

Beypazarı Şekerspor - Karabükspor: 14:00

27 Ekim Çarşamba

Kayseri Erciyesspor - Konya Torku Şekerspor: 19:00

Büyükşehir Belediyespor - Dardanelspor: 19:00

Gaziantepspor - Türk Telekomspor: 19:00

Eskişehirspor - Denizlispor: 19:00

Ankaragücü - Tokatspor: 19:00

Konyaspor - Bucaspor: 19:00

Sivasspor - Manisaspor: 19:00

Gaziantep B. B.- Samsunspor: 14:00

Orduspor - MP Antalyaspor: 14:00

Menemen Belediyespor - Kasımpaşa: 14:00

Yeni Malatyaspor - Hacettepe: 14:00

Kırıkhanspor - Bandırmaspor: 14:00

28 Ekim Perşembe

Karşıyaka - Kayserispor: 19:00

Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu: 19:00

Bu haber toplam 851 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • İzmit Belediyespor güreşte 1.Lig yolunda24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:50
  • Altın Kiraz’da plaket töreni24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:48
  • Çenesuyu Plajyolu kongre yapıyor24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:46
  • Aydın’a ziyaret24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:45
  • Yahyakaptan SK finallere gidemedi24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:43
  • Yenikentspor’un rakibi F.Bahçe24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:41
  • U-11’lerde Derince Bel.Demirspor ve Kartepe Belediyespor şampiyon24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:35
  • U-13’ler Play-Off’ta Hisareynspor galip24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:32
  • 2.Küme U-19 Play-Off’ta final günü24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:29
  • U-16’larda G.Şirinköy ve Güneşspor Yalova’ya gidiyor24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:28
  • ÖNE ÇIKAN MARKALARIMIZ
    • TUANA EVLERİ 3. ETAP
    • TUANA EVLERİ 2. ETAP'TA YÜZDE 5 İNDİRİM
    • ROMATEM Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
    • Özgür Kocaeli mobil uygulamamız yayında
    1/20
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Özgür Kocaeli | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0262 331 11 11 Faks : 0262 321 21 37