KENT ŞAMPİYONLUK HAVASINA GİRİYORTFF 3.Lig 2.Grup’ta şampiyonluk için artık gün sayan ve 18 Temmuz’da başlayacak lig öncesinde hazırlıklarına 12 Haziran’da start verecek Kocaelispor için tüm kent yeniden şampiyonluk havasına girmeye başladı. Hodri Meydan’ın başlattığı bayrak kampanyasının ardından bir hamle de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden geldi.

TRAMVAYLAR YEŞİL-SİYAH OLDUBüyükşehir Belediyesi, tramvayların rengini değiştirerek Yeşil-Siyah yaptı. Ayrıca tramvay yolu kenarları da Yeşil-Siyah renge büründü. Bu değişimler sonrasında çok memnun olan Kocaelisporlu taraftarlar, emeği geçen Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Tahir Büyükakın’a sosyal medya aracılığıyla teşekkür ettiler.

DURAKLARDA KOCAELİSPOR FOTOĞRAFLARI OLACAK Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli halkına ve Kocaelisporlu taraftarlara bir sürprizinin daha olacağı öğrenildi. Alınan bilgiye göre şehir merkezinde yer alan tüm tramvay duraklarına Kocaelispor’un her galibiyetine ait olan bir fotoğraf konulacak. Böylece şehrin daha fazla şampiyonluk havasına girmesi hedefleniyor.