"Türkiye'ye örnek olmak istedik"

Kartepe Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin iş birliğinde hazırlanan yerel ve ulusal boyuttaki kongrelerin değerlendirildiği toplantıda konuşan KOÜ...

Kaçak yapılara taviz yok

Kartepe Belediyesi çarpık kentleşmeye izin vermemek adına ilçede ruhsatsız ve ruhsat eklerine aykırı yapılara izin vermiyor.

Öncelik kamu yararı

Kartepe Belediyesi Aykome Birimi, ilçe genelinde gerçekleştirdiği kazı denetimleri ile kamunun zarara uğramasının önüne geçmeyi amaçlıyor.

Kartepe’de tarihi adım

Kartepe Belediyesi’nin Çuhane olarak bilinen bölgede yapacağı Çuha Fabrika-i Hümayun adlı projenin tanıtımı yarın yapılacak.

Hafriyat kamyonlarına denetim

Kartepe Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçede genelinde hafriyat kamyonlarını denetleyerek olumsuzlukların yaşanmasının önüne geçiyor.

Tijen Karaş, Kocaeli'de seminer verdi

15 Temmuz’un sembol isimlerinden olan haber spikeri Tijen Karaş, Kartepe’de düzenlenen “Beden Dili ve Diksiyon” seminerinde katılımcıları bilgilendird...

İşte Derince ve Kartepe'de taşeron başvuru sonuçları

Derince ve Kartepe Belediyesi'nde taşeron kadro başvuru sonuçları açıklandı.

‘Kırmızı Başlıklı Kız’ Kartepe’de

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in girişimleriyle hayata geçirilen periyodik çocuk tiyatrosunda ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ oyunu sahnelendi.

7 gün 24 saat ekipler teyakkuzda

Kartepe Belediyesi, kar, tipi ve buzlanmaya karşı Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirdiği karla mücadele ekibi 7 gün 24 saat hizmete hazır.

Kartepe´de ikramiye müjdesi

Kartepe Belediyesi 2018 yılı birinci dilim devlet ikramiyeleri ödendi.

Kartepe tatilcileri bekliyor

Doğal güzelliği, ormanları, göl manzarası, acemi ve profesyonel kayakçıların faydalanabildiği 17 kilometre uzunluğundaki 21 pistiyle dikkati çeken bin...

Kartepe’de kulüplere spor malzemesi yardımı

Kartepe Belediyesi her yıl olduğu gibi ilçede faaliyet gösteren amatör kulüplere spor malzemesi yardımı bu yıl da gerçekleştirildi.

Kartepe Belediyesi ile DSİ ortak çalışacak

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, makamında Kocaeli ve Bursa Devlet Su İşleri (DSİ) 15. Şube Müdürü Cahit Aşkan ve 1. Bölge Müdürü Hayati Çele...

Kartepe Belediyesi’den kılıç ailesine sıcak yuva

Kartepe Belediyesi tarafından Şefkatiye Mahallesi’nde ikamet eden Kılıç ailesinin yeni evleri tamamlanarak teslim edildi.

Kartepe'de yılbaşı öncesi ikramiye müjdesi

Kartepe Belediyesi 2017 yılı dördüncü dilim devlet ikramiyeleri ödendi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz