Ellibeş; "Bu teşkilat 2024'te İzmit Belediyesi'ni alacaktır"

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı 66.Genişletilmiş İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi'ni gerçekleştirdi. İlçe danışma meclisinde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere bir çok isim katılım sağlarken İl Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı konuşmasında, teşkilatlarının 2024 yerel seçimlerinde İzmit Belediyesi’ni alabileceğini söyledi.

Muhammet Emin Can
Muhammet Emin Can Tüm Haberleri
+17
Haber albümü için resme tıklayın

Genel seçimlere bir yıl kala AK Parti Kocaeli Teşkilatları tempoyu yükseltti. Genişletilmiş ilçe danışma meclislerini gerçekleştiren AK Parti Kocaeli Teşkilatları'nda İzmit İlçe Başkanlığı da genişletilmiş ilçe teşkilatı danışma meclisi tamamladı. İzmit Mevlana Kültür Merkezi' nde gerçekleştirilen genişletilmiş ilçe meclisi toplantısı saat 19.00'da başlarken programın ev sahibi AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve yönetimi katılımcıları kapıda karşıladı. Genişletilmiş ilçe teşkilatı danışma meclisinde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Cemil Yaman, geçmiş dönem Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, İzmit Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, geçmiş dönem AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur, BBP İzmit İlçe Başkan Gökhan Aladağ ve AK Parti'ye gönül vermiş olan partililer, vatandaşlar yerlerini aldı.

VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELİYORUZ

Danışma meclisine ev sahipliği yapan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “ İlçe başkanlığına atandığım günden beri ne zaman bu kürsüye çıksam rabbime hamd ediyorum. Bu kürsüye çıktığımda İzmit'in tüm mahallelerindeki coşkuyu görüyüm. Bu akşam buradan Cumhurbaşkanımıza olan desteği göstermek için buradayız. Her hafta il başkanımız ve büyükşehir belediye başkanımızla birlikte vatandaşlarımızla bir araya geliyor, STK'ları ziyaret ediyoruz. Buradan genişletilmiş ilçe meclisimize katılan Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki'ye teşekkür ediyorum.

GÖLGESİYLE KAVGA EDEN BİR BAŞKAN VAR

Biz kentte çalışmalarımızı yaparken Cumhurbaşkanımızın şu sözü kulaklarımızda "Ben derdi olmayana adam demem". Bizim derdimiz İzmit'tir çünkü İzmit'te gölgesiyle kavga eden bir başkan var, bir tek bizimle kavga eden bir başkan olsa neyse ama kendi personeliyle bile kavga ediyor. Fatma hanım siz siyaseti gezide öğrenmiş olabilirsiniz ama biz sizin karşınızda 'Topunuz gelsin' diyen Cumhurbaşkanımız gibi dimdik duruyoruz. Her yıl denetim döneminde bu belediye başkanının paraları yakınlarına dağıttığını göstereceğiz ve öğrenci olarak geldiği İzmit'ten kendisini uğurlayacağız. Bizim çok işimiz var, bu kadroya çalışmak ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında durmak yakışır.”

BİN 800 YENİ ÜYEYİ DAVAMIZA KATTIK

İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Pınar Atabay, yaptığı konuşmada; “Göreve geldiğimiz günden beri mahalle teşkilatlarımızı yüzde 90'ın üzerinde tamamladık. Bugün itibariyle 244 kadın sahada ilçe başkanlığımızla birlikte çalışıyoruz. Bin 800 yeni üyeyi davamıza kazandırdık. 7 bin kadın üyemizi evinde ve işinde ziyaret ettik. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile kadın esnaflarımızı bir araya getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Çiftçi kadınlarımızla da bir araya gelmeye devam edeceğiz. Ramazan'da 623 ev ziyareti yaptık, vatandaşımızın gönül sofralarına misafir olduk.” ifadelerini kullandı.

GENÇ KARDEŞLERİMİZİN DERTLERİYLE DERTLENİYORUZ

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Köksal Gümüş, konuşmasında; “İzmit Teşkilat Başkanı, Bizim yolumuz 571 yılında başlayan peygamber efendimizin yoludur. Dış güçlerin boyun duruğu altına girenlerden ülkemizin kurtuluşun en büyük nedeni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Her hafta belirlenen bir mahallede genç kardeşlerimizin dertleriyle dertlenip, sorunlarına çözüm arıyoruz. Makamların gelip geçici olduğunun farkındayız, önemli olan davamızın zafere ulaşmasıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'Dünya beşten büyüktür' diyerek dünyayı titretmiş bu durum ülkemiz içerisine de yansımıştır. Biz 'Gönül coğrafyası' dedikçe onlar 'Avrupa' diyor. Biz Anadolu toprağı ile yoğrulmuş olan, Kuran-ı Kerim'i kendisine şiar edinmiş, Peygamber efendimizi önder edinen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yürümekten onur duyuyoruz.” dedi.

NEDEN AÇIK İHALE YAPMIYORSUNUZ?

İzmit Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Muharrem Tutuş da söz aldı. Tutuş konuşmasında; “İzmit Belediye Meclisimiz Ak Parti ve Cumhur İttifakı olarak milletimizin bize verdiği emaneti koruyarak yürütmeye çalışmalıyız. Başkan hanım verdiği sözlerin bir çoğunu hayata geçirmedi ve ertelemek durumda kaldı. Geçtiğimiz döneminde AK Parti tarafından yönetilen İzmit Belediyesi'nde CHP grubu bizim önerilerimize bir çok kez red verirken bugün biz reddettiğimizde gözünü çok geliyor. Ben buradan İzmit Belediye Başkanı ne demek istiyor anlatayım. Diyor ki 'Ben iki yıl önce kredi çekip araç alacaktım ama bana 27 milyon TL kredi alabilmem için imkan sundular' bu bir yalan o dönem belediyenin maksimum borçlanabileceği rakam buydu.

ÇOK İLGİNÇ İŞLER OLUYOR

Hanım efendi 'Beni engelliyorlar' diyecek diye her şeye 'Evet' diyemeyiz. 127 milyon TL kredi talep ediyorlar, biz kendilerine bunu değerlendireceğimizi söyledik. Elimizdeki ihale belgeleri tam bir utanç meselesidir. 48 milyon liraya tüm araçları kiralayan büyükşehir belediyesi varken 100 milyon liraya satın aldığı araçların yanına kiralık araçları alıyorlar. Araç kiralamada neden açık ihale yapmıyorsunuz? Karı koca ayrı şirket kurup ayrı ihaleler alan kişilerin hesaplarını ne zaman vereceksiniz? İzmit'te çok ilginç işler oluyor. Açık ihaleler çok az yapılıyor, çok bir şey anlatmaya da gerek yok. Bizim Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ambulansları peşine takılıyorlar ve ambulanslar ayrıldıktan sonra büyükşehir belediyesi personelinin ardından evlere girip röportaj yapıyorlar, sanki hizmeti kendileri vermiş gibi." ifadelerini kullandı.

UTANMA SIKILMALARI DA YOK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, konuşmasında İzmit’te yaptıkları yatırımları anlatırken, İzmit Belediyesi yönetimini hedef aldı. Başkan Büyükakın şu ifadeleri kullandı; “Var olan tramvay hattımızı sessiz sedasız 2.2 km uzattık. Bizim ambulansların peşine takılanlar varken bizler çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üst geçit köprüleri yaptık, beş tanesini hatırladım, bir tanesini nereye yaptığımızı unutmuşum. Sonra üniversitenin oraya yaptığımızı hatırladık. 134.408 metre içme suyu hattı yaptık, alt yapıları yeniledik. İzmit'in merkezinde çok az alt yapı çalışması yapılacak yer kaldı. Ankara'da sel olurken biz buradan oraya araç gönderiyoruz ama bunlar hala konuşuyor, utanma sıkılmaları da yok.. Bugün sahte fotoğraflarla çalışma yapılmadığını göstermeye çalışıyorlar. Yürüyüş Yolu'nu biz yaptık ama İzmit Belediyesi yola çöp kovalarını koyarak 'Burayı biz yaptık,' diyorlar.

CEDİT’İ BIRAKIP KAÇTILAR

17 okulda pota çalışmamızı bitirdik. Biz sosyal çalışmalarımıza da devam ediyoruz ama İzmit Belediyesi yetkilileri birini buluyor ve diyor 'Bu nedir Kocaeli Büyükşehir Belediyesi buna bir baksın.' oysa ki bunu İzmit Belediyesi de yapabilir. Cedit'i bırakıp kaçtılar, gelmiş bize soruyorlar 'Cedit' te neden ihale iptal edildi? ' biraz insan sıkılır. 2023 yılında tüm okullarımızda robotik kodlama atölyeleri olacak. SEKA Kültür Havzası çalışmalarımız devam ediyor. Asansörlü otoparklar inşa edilecek, biri Kocaelispor' un eski binasının oraya yapılacak biri Cumhuriyet Çocuk Parkı'nın oraya yapılacak. Körfez dip temizleme çalışmalarımız da önümüzdeki aylarda başlayacak. Bu çalışmalar Cumhurbaşkanımızın güçlü bir şekilde arkamızda durmasıyla gerçekleştiriliyor. Allah her birimizden razı olsun.”

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANINI ÖRNEK ALMAKTA

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, konuşmasında; “Muhteşem bir topluluk var karşımızda, Ali başkanımızdan ve sizlerden Allah razı olsun. Konuşmacıların her biri gecesini gündüzüne katarak Kocaeli'ye hizmet etmeye çalışıyorlar, tıpkı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi. İzmit Belediye Başkanı ise İstanbul Belediye Başkanını örnek almakta, İstanbul'da neler oluyor? İstanbul'da ecdattan kalan bir eserin musluğunu çevirme törenini yapmışlar. Kılavuzu İstanbul Belediye Başkanı olan İzmit Belediye Başkanı korkarım yakında temel atmama töreni yapacaktır. İzmit Belediye Başkanın ruh halinde bir sıkıntı var inşallah İzmit'in de ruh halini bozmaz. İzmit'te Allah'tan güçlü bir meclis grubumuz var." ifadelerine yer verdi.

‘DİK DUR EĞİLME’ DİYEREK HAYKIRACAĞIZ

İl Başkanı Mehmet Ellibeş ise konuşmasında 2024 seçimlerini işaret etti ve “Kıymetli Genel Başkanımızın bizleri yalnız bırakmaması ile birlikte çok daha güzel bir danışma meclisi gerçekleştiriyoruz. Gebze ile başladığımız ilçe danışma meclisleri İzmit ile sona eriyor. Gençlik ve kadın kollarımızla birlikte sürekli sahada olduk. Sahada her zamankinden daha fazla haykıracağız, ne diye haykıracağız 'Dik dur eğilme' diyerek haykıracağız. Muhalefetin hali ortada, onlara bu ülke teslim edilemez. O yedili masada ki yedinci parti HDP, hem de HDP o masanın tam merkezinde yer alıyor. HDP iki gün önce kongre yaptı ve o kongreye CHP yöneticileri katıldı. Kongrede teröristler için saygı duruşu yapılmış ve o CHP yöneticileri de saygı duruşunda durdular. Bu teşkilat 2024'te inşallah İzmit Belediyesi'ni de alacaktır.” dedi.

DESTEK VERMEZSENİZ TAHİR BAŞKAN NE YAPABİLİR?

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, şunları söyledi; ”Cumhurbaşkanımız İzmitli kardeşlerine selamlarını iletmemi istedi. Sizler bize destek verdiğiniz sürece bu davanın mücadelesi devam edecektir .Bu akşam buraya geldiğiniz için her birinize teşekkür ediyorum, siz bu akşam evinizde oturup dizi izleyebilirdiniz ama buraya geldiniz. Siz Tahir başkana destek vermezseniz Tahir başkan ne yapabilir? Bugün Cumhurbaşkanımızın mücadele ettiği ve daha öncesinde bir çok insanın mücadelesini verdiği davada biz bugün başarılıyız. Sağlık alanında başarılıyız, Kılıçdaroğlu'nun müdür olduğu döneme denk gelseydik ne olacaktı? Ulaşımda başarılıyız, havalimanları yeni demir yolu hatları, yeni karayolları. Terörle mücadelede ve savunma sanayisinde başarılıyız. İHA ve SİHA sayesinde teröristlere alanları dar ediyoruz.

ZEHİR ETTİLER, ZEHİR

Bunlar insanlara bu ülkede yaşamayı zehir ettiler, zehir. Başörtüsü nedeniyle cumhuriyet ilkelerinin tehlikeye girdiğini savundular. Cumhuriyet mitingleri yaptılar ve 'Buraya Türk askeri giremez' dediler ve sonunda 15 Temmuz Darbe Girişimine geldik. Allah'tan o süreç ve sonrasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici vardı. Bu isimler sayesinde 15 Temmuz destekçileri duvara çarptılar. Bizim liderimiz 'Sadece genel başkan olayım, biraz sefa süreyim.' diyen biri değil. Bizim liderimiz hac vazifesini yerine getirenler tarafından dua edilen bir liderdir. Bizim coğrafyamız mazlumların coğrafyası olmuş, bu ülke büyümeye doğru gidiyor. Ülkemizin refah seviyesi artıyor ama dikkat etmemiz gereken noktalar var.

BİRBİRLERİNE SELAM VERMEZLER

Bu noktalardan biri deprem, biri ise FETÖ gibi kendi dinini üreten şizofren bir adamlar ve bu adamın destek aldığı kıtalar ötesindeki ülke, çıkarılmak istenen fitneler ile birlikte terör örgütleri. Bu millet rahat edecek ama terör örgütleri izin vermemek için çalışıyor. Bu konuda keşke muhalefet partileri de bizimle hareket etse, özellikle CHP. Deniz Baykal ayrıldıktan sonra CHP'de eksen kayması var, iki stratejileri var. Bir iktidar olduklarında ne yapacakları belli değil ama Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun, sırf bu hedef doğrultusunda birleşmiş durumdalar. Birleşen partiler yolda karşılaşsa bir birlerine selam vermezler. CHP'nin avukatı istifa etti, 650 milyon TL ajanslara para ödendiği için avukat istifa etti. Bu ajanslar yalan ve algı üretiyor. CHP lideri durmadan yalan söylüyor.”

20 Haz 2022 - 23:02 - Siyaset --- Okunma

Muhabir  Muhammet Emin Can

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 5.530.912 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

57

Akp'li - Siz akp peşinden koşan insanları değil onun bunun adamlarını belediyelere yerleştirdiniz yazıklar olsun size bir daha oy verene

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 23 Haziran 11:03
56

Izmit - Ya insanda biraz utanma olur arkadas.Hele bir gelin korfezin tutuncifligin yeniyalinin 95evlerin haline bi bakin yollarina bi bakin ya bu kadar aptal yerine koymayin insanlari artik..Isiniz gucünuz kendi adamlarinizi ise sokmak..Okuyan genclerimizde issiz issiz dassin..Hakkimi helal etmiyorum hicbirinize...

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 23 Haziran 09:29
55

Sertan - Halktan uzaklaştınız. Hala dava diyorsun. Neyin davası mı? Millet dinden imandan çıktı.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 22 Haziran 19:02
54

Garip Halk - Zaten bunların destekçisi Pasalı, Gürcü,Bayburtlu dikkat edin ilce kadın koları hepsi onlardan doğal olarak bunlar üye yapıp ise alındığı için destek veriyor biz gariplere hayatla savaş vermek düşer.

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 18:05
53

Eski Akp Li - Sayın ellibeş ,Bu yorumları okuduğunuzda ki mutlaka okuyorsunuz,acaba ne düşünüyorsunuz ? Yanınızdakiler ile bu yorumları okuduğunuz zaman ne yorumluyorsunuz kendi içinizde!!!!

Ben 15 yıllık Ak parti üyeliğinden istifa etmiş biriyim eyt li yim ve iki Z kuşağı Evladım var...

Ve benden milyonlar var sayın Ellibeş.

Yanıtla . 11Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 13:21
52

Kocaeli 41 - Geçtiğimiz Pazar günü 41 Burda AVM'de yürüyen merdivenlerden yukarı çıkarken arkamda Sn. Ellibeş'i gördüm ve yüzüne baktım acaba birşey der mi diyerek. Hiçbir şey olmamış gibi birşey demeden arkamızdan çıktı ve gitti kendisi. Sorum şudur acaba halka açık alanlarda konuşmak yasak mı? Neden kapalı alanlarda konuşuyorlar kendileri?

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 13:14
51

Vatandaş - MASAL ANLATMA.HAYAL GÜCÜNÜZ ÇOOK GENİŞ.SAÇMALAMA.

Yanıtla . 7Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 12:59
49

Murat - Bu ekonomiyle ruyanda gorursun izmiti kocaeliyi birisi suna yagin domatesin biberin fiyatini soylesin

Yanıtla . 19Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 12:04
48

izmitli41 - 2023 yılı size öyle bir şamar atacakki hayatınız boyu unutamayacaksınız lakin şükürler olsun bizler sizi unutmuş olacağız

Yanıtla . 20Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 11:46
46

Chelykbash - Sıradaki şarkı Çelik’ten gelsin... “Güle güle sanaaa güle güle!!!”

Yanıtla . 23Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 11:24
45

Bidaha Oy Yok - Bizim çocuklarımız işssiz ve gelecekten ümitsiz.çaresiz.Sizler sülalenizi çoluk çocuk belediyelere kamu kurumlarına soktunuz.Karadenizli insan bırakmadınız işe sokulmayan.Ne büyük haksızlık adaletsizlik bu.Nasıl vicdanınız rahat oluyor.Bidaha asla oy vermicez sizlere ailece

Yanıtla . 23Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 10:39
44

Dereli - Yetmedimi acaba emeklilik bile 20 sene çalıştıktan sonra hak

Yanıtla . 17Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 10:36
41

Asım Tan - Yorumlar halkın nabzını iyi tutmuş, bencede kesin alırsınız ?

:))

Yanıtla . 23Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 10:17
40

Türkoğlu - Kocaelide birinci parti olamayacağınız kesin,ikiyi bilmem olurmusunuz

Yanıtla . 22Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 09:59
37

Wallace Emre. - Şimdi vatan millet din edebiyatından başka ellerinde bir şey kalmadı.İzmit belediyesi kötü ama Tahir başkana destek olmazsanız o ne yapsın he?Fatma başkana her sefer çelme takarsanız yolunu tıkarsanız o ne yapsın?Siz bırakın İzmit belediyesini büyükşehir kaptırmasanız hadi onu bırakın hükümeti kaptırmazsanız mucize.Heee bu ülkede düşünmeye üşenen biatçi bu kadar canlı varken olmazsa da şaşırmam.

Yanıtla . 18Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 09:25
35

Gerek Yok - siz bu kafayla izmit belediyesini alacağım derken elinizdeki tüm belediyeleri kaybedeceksiniz haberiniz yok...birbirinizi pofpoflamaktan başka bi icraatınız yok. izmiti alayım derken kol saati almayın

Yanıtla . 25Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 09:18
33

Ağparti - Belediyeyi almayı bırak !

Az yüreğin var ise Pazarı marketi gez

Kuru gürültüden başka birşey değilsiniz

Yanıtla . 27Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 09:10
32

sade vatandaş - Ne İzmit miş.Kocaelide akp 13 tane belediyeyi her türlü alır.Ülkenin en pahalı şehrinde vatandaş halinden memnun.Heç sıkıntı olmaz.

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 08:57
31

Yeşi̇l Si̇yah - Ülke yi mahvettiniz Kocaeli yi mahvettiniz bırakın İZMİT te insanca yaşayalım çekin elinizi artık yapamıyorsunuz, batırdınız ülkeyi bitirdiniz milleti.

Yanıtla . 15Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 08:49
30

YAHYA KAPTAN - SAYIN BAŞKAN,

01/06/2022' DE ELEKTİRĞE % 15 ZAM YAPTINIZ,

01/07/2022' DE % 30 ZAM DA ANLAŞTIK DİYORSUNUZ,

MAZOT 30,04 TL,

200 GR EKMEK 4 TL,

100 GR SİMİT 5 TL

KİRA FİYATLARI - KONUT MALİYETLERİ - FİYATLARI ALDI BAŞINI GİTTİ!

DİĞER TÜM KALEMLER SIRADA,

SIRADA OLMAYANLAR KENDİ BAŞINA AYDA 7 - 8 KEZ ZAMLANIYOR!

BİZ VATANDAŞ OLARAK ( İŞÇİ - EMEKLİ - MEMUR - KÜÇÜK ESNAF ) PER PERİŞAN VAZİYETTEYİZ!

HERHALDE İÇİNİZ RAHAT.

RAHAT DEĞİLSE BIRAKIN BU VEBALİN ALTINA GİRMEYİN,

ALLAHIN ADALETİ ER YA DA GEÇ TECELLİ EDECEKTİR!

Yanıtla . 41Beğen . 3Beğenme 21 Haziran 08:20
29

Paşalı - Bu vatanı, bu kenti terör örgütlerinin eteklerine yapışan zihniyete teslim etmeyeceğiz.

Reisimizle omuz omuzayız…

Yanıtla . 3Beğen . 58Beğenme 21 Haziran 08:08
50

Rizaa - @Paşalı 29 nolu yoruma cevabı: Ekonomik terör var ekonomik teröristler ile iş birliği yapmayız.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 12:47
39

İzmi̇tli̇ - @Paşalı 29 nolu yoruma cevabı: ŞİŞT PAŞALI,KIRMIZI HALI,DAVUL ZURNA,OSMAN ÖCALAN TRTİDOLBAHÇE GÖRÜŞMELERİ,OSLO GÖRÜŞMELERİ.BUNLAR SANA NE ANLATIYO PAŞALI.TERÖR ÖRGÜTÜNÜN ETEĞİNDE AKP DİR AKP.

Yanıtla . 16Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 09:48
36

Antilamba - @Paşalı 29 nolu yoruma cevabı: Ak Paşalı :) bir tek sizler iyisiniz geri kalan herkes vatan haini falan işte bu zihniyeti komple değiştirmek lazım seçim sonrası.

Yanıtla . 18Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 09:20
34

İzmitli - @Paşalı 29 nolu yoruma cevabı: Evett teröre teslim etmeyelim. Son umut Öcalan ailesinin hepsini trt ye çıkarın akpye oy istesinler.

Yanıtla . 20Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 09:14
28

Derinceli - Kusura bakmayın dost acı söyler bu teşkilatlarla Derinceyi de kaybediceksiniz

Yanıtla . 45Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 08:06
25

Körfez - İnşallah alamasimizda Kocaeli büyükşehir de elimizden gider

Yanıtla . 29Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 07:27
23

Derinceli - siz nerde yaşıyonuz kardeşim. derince körfez berbat durumda 1 senedir altyapı yapılacak diye yollar mahvoldu. yama yapılıyor zamanla o da çöküyor böyle rezalet görmedim hayatımda

Yanıtla . 30Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 06:49
22

İzmitli - İyi olan şeyi alıp kötüye çevirmede üstünüze yok inşallah alamayacaksiniz

Yanıtla . 35Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 05:59
21

Trafik - Sandıklara iyi sahip çıkmak lazım bunlar şimdiden belli etti niyetlerini

Yanıtla . 27Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 03:05
20

Joker - Sizler bize elinde kuran olupta yalan söyleyip çarpılmadığınızı gösterdiniz bütün yalancılar bir araya gelmişsiniz

Yanıtla . 23Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 02:14
19

Gurbet - Siz en başta ülkeyi işgal eden araplardan ülkeyi temizleyin ve bir de Kocaelisporu gasp eden ne idügü belirsiz dutbolla alakası olmayan hırsızlardanda bir temizleyin de. Sonra konusun. Tarihin en haysiyetsiz partisisiniz. 10 milyon ipsiz sınırları aşıp ülkeye geliyorsa ne gerek var sınırlara ne gerek var sınırları korumaya ne gerek var vize ye. Acın gelsinler verin ülkeyi ama bari yalan söylemeyin. Müslümana yakışmadıgı gibi yalancılık bir tür psikolojik bozukluktur.

Yanıtla . 21Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 01:58
18

Sakıncalı Piyade - İzmit i alacağız derken diğer ilçelerde kaybetmeyi de.

Ne güzel demiş atalar Midyat a pirinç e giderken eldeki bulgurdan da olmayın

Yanıtla . 22Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 01:51
17

Karanurat. - Ne diyosunuz siz acaba hehe kazanacaksiniz tabiki

Yanıtla . 16Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 01:40
16

Rizaa - Kendi kendini pof pof kamış yine söylediği herşey bana yalan kendi çalıp kendi oynamıs.

Yanıtla . 15Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 01:25
15

sefa yoksul - Topunuz yürüteceksiniz bliyorsunuz demi. İşiniz bitmiş haberiniz yok. Haberi yazan arkadaşa yazık. O kadar zamanını çaldınız çocuğun.

Yanıtla . 17Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 01:06
14

Paşalı - Evet insan biraz sıkılır Sayın Başkan altyapı ya şu kadar bu kadar yatırım yaptık demezsiniz artık Derince ve Körfez felç

Yanıtla . 17Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 01:01
13

Cengi̇z Şahi̇n - Hay allah iyiliğinizi versin, hiç güleceğim yoktu. Çok güldüm...

Yanıtla . 20Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 00:32
11

Mustafa - İzmit'e ilgili bir sıkıntınız olmasın,iyi partili bir isim aday gösterilecek.Bizde oylarımızı verecek bir isim buluruz bu işlerde artık iyi akı chp yok doğru isim..Önemli

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 00:29
09

Gerçek - Eksik kalmıştı ilk yorumum.CDS puanın 900 ve üstüne geliyor.ABD ve AB de resesyon bekleniyor.Yabancı hergün ülkenden kaçıyor,yerli yatırımcı dolar mevduatını arttırıyor.Cari açık finanse edilmesi hergeçen ay zorlaşıyor.Enerji maliyetin artıyor,özel sektörün ödemesi gereken borç uçuk seviyede,bütçe açığın artıyor.Tarımda ÜFE %115 olmuş.Siz bu ülkeyi kasten ve hile ile yerli ve milli maskesiyle çökertiyorsunuz

Yanıtla . 21Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 00:18
08

Derince'li - 2024 yerel seçimde bakalım 13 ilçeden kaç tanesini AKP alacak, temerrüt faizi 836 baz puanda olan ekonomi hala iyi diyorsunuz ya bide sizin yalanıniza inananlara ne demeli,ekonomi iflas eşiğine gelmiş, bakalım Allah'a nasıl hesap vereceksiniz

Yanıtla . 33Beğen . 2Beğenme 21 Haziran 00:12
07

Vatansever - izmitte manav aday çıkarmazsanız boşuna uğraşmayın.

Yanıtla . 21Beğen . 3Beğenme 21 Haziran 00:10
42

Kenan - @Vatansever 07 nolu yoruma cevabı: Bence de çok geç bile kalındı

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 21 Haziran 10:26
06

Misafir - Sana diyeyim başkan derince ve körfezde gitti elinizden emniyet müdürlüğünü almayacakrınız körfezden ve derincwden umudu kesin çünkü körfez ilçe rezalet bütün mahalle aralarında tırlar kamyonlar konteyner rezalet oldu körfez

Yanıtla . 31Beğen . 1Beğenme 21 Haziran 00:03
05

Tahirkerim - allah aşkına ilçelerdeki yolar köstebekbyolu. derince zaten köy yolları ile meşhur. fethiye caddesi yıl oldu. nasıl olacak bu işler böyle. allah ıslah etsin bunları.. alternatif olsa bak neler olacak

Yanıtla . 17Beğen . 1Beğenme 20 Haziran 23:49
04

Dobrowski - Vallahi hayranın size sayın 55 Avrupa parti il başkanları sizi parmakla gösteriyor projelerinizi kıskaniyorlar izmitin bir cevheri olarak görüyorlar uzay adayim sizsiniz.sizi destekliyorum

Yanıtla . 20Beğen . 4Beğenme 20 Haziran 23:37
03

Gerçek - :):)Gerçekten şaşırıyor ve üzülüyorum halinize.O kadar şanslı bir iktidardınız ki gelen ucuz dolar(sıcak para)ile üretim modeline yönelmek,hakikaten yerli ve milli olan yüksek teknoloji üretmek,tarım ve hayvancılık dünya devi olmak yerine betona para gömüp,yandaş ve akp li zengin sınıfı yarattınız,milletin geneli ile bağı kopardınız.Tavandan,tabana bütün konuşma ve demeçleriniz içinde bulunduğunuz yıkımı perdelemeye,zevahiri kurtarmaya yönelik,kendi sokağınızdan dışarı çıkamıyorsunuz.Oluşturduğunuz sadet zinciri çöküyor,antidemokratik uygulamalarınız ve bu tür pembe hayaller sattığınız toplantılar vede vatandaşlığa aldığınız göçmenlerde sizi kurtaramaz artık,bitti ve bu bitiş bütün konuşmalarınıza yansıyor.Fatma Kaplana gelecek olursak.İzmit Belediye Başkanı olarak devam etmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz ama bu çabalarınız onu Büyükşehire başkan yapar.

Yanıtla . 31Beğen . 1Beğenme 20 Haziran 23:32
02

Soydan - Çok sahip çktınız ya belediyede ki çalışanlarınıza da onlarda size sandıkta sahip çıksın şimdi söylersiniz tabii böyle lafları...

Yanıtla . 19Beğen . 1Beğenme 20 Haziran 23:30

ŞOFÖR ARANIYOR

Körfez’de yer alan şirketimizde çalıştırılmak üzere ürün sevkiyatında görev alacak, SRC belgeli 25 - 40 yaş aralığında ŞOFÖR alınacaktır.  LİBAN GID...

İMALAT USTALARI VE YARDIMCI ELEMANLAR ARANIYOR

Teknik resim okuyabilen, Makine ve Çelik Montajı, imalatı ve kaynak yapabilen İMALAT USTALARI VE YARDIMCI ELEMANLAR alınacaktır. SYS MAKİNA Tel:...

ROMANO RESTAURANT AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI ARIYOR

ROMANO RESTAURANT Yetiştirilmek üzere AŞÇI VE AŞÇI YARDIMCISI alınacaktır. Tel: 0262 226 88 75

BAYAN ELEMAN ARANIYOR

Acenteliğimizde çalıştırılmak üzere sigorta deneyimi olan BAYAN ELEMAN alınacaktır. ÇAĞCIL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. İzmit/Kocaeli Tel...

AŞÇI -AŞÇI YARDIMCISI ve SERVİS ELEMANI ARANIYOR

                     Firmamızda görevlendirilmek üzere, AŞÇI -AŞÇI YARDIMCISI ve SERVİS ELEMANI aranıyor Aşçı İçin İstenilen Özellikler; Alanında...

TIR ŞOFÖRÜ ARANMAKTADIR

Gölcük, Başiskele ve İzmitte ikamet eden Kendine Güvenen DENEYİMLİ TIR ŞOFÖRÜ aranmaktadır. Tel: 0533 373 27 36

BAYAN ELEMAN ARANIYOR

EV İŞLERİ İÇİN BAYAN ELEMAN aranıyor   Ev işleri yapabilecek part time veya tam zamanlı Bayan eleman aranmaktadır. Sigara kullanmayan Paşad...

USTALAR ARANMAKTADIR

USTALAR ARANMAKTADIR CNC Torna İşleme merkezi Universal torna Tezgahlarında çalışacak, askerliği yapmış, Darıca-Gebze-Çayırova bölgelerinde i...

TARHUN YEMEK DE ÇALIŞACAK ELEMAN ARANIYOR

Tarhun Yemek de Çalışacak Eleman Aranıyor AŞÇI-AŞÇI YARDIMCISI -ŞOFÖR ve ŞOFÖR YARDIMCISI- YEMEK DAĞITICI BAY VE BAYAN BULAŞIKÇI ELEMANLAR Aranıyo...

KASİYER VE GARSON ARANIYOR

Kartepe Kocaeli' de bulunan Kafe ve Restoranlarımızda istihdam edilmek üzere, vardiyalı çalışabilecek TECRÜBELİ BAY-BAYAN 18-35 yaş arası KASİYER ve G...