Üzülmez, Kocaelispor’a çile çektirenleri tek tek açıkladı

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez, bu sabah geniş çaplı bir basın toplantısı düzenleyerek göreve geldikleri günden bu yana yaşananlar, geçen dönemden gelen borçlar ve transfer yasağının kaldırılması süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

img_3700.jpg
img_3691-001.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

Yahyakaptan’da bulunan Sky Fall Lounge’de yapılan basın toplantısına Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de neredeyse tamamı katıldı. Başkan Üzülmez, “Mutluluğumuzu perçinleyen iki durum söz konusu. Birincisi 10 yıllık transfer yasağının açılması ve 3 resmi maçı kazanmış bir takımın yönetim kurulu olarak bir başka mutluluğumuz da bu şekilde. Tam tersi bir durum da olabilirdi ama çok şükür olmadı” şeklinde konuştu. Başkan Üzülmez’in geniş çaplı basın toplantısından ayrıntılar şu şekilde:

SEÇİM ÖNCESİ SÜREÇ

“Bir takım farklı sesler ve duyumlar aldık. Şahsen ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızdan hiçbirinin, bir an önceki yönetimin bırakıp yerine geçmek istediğine inanmıyorum. Şahsıma teklif geldiğinde bir ifadem vardı. Kocaelispor bu ketin en büyük markası ve siyaset üstü markadır. Kocaelispor söz konusu olduğunda bütün farklılıklar, eleştiriler yok olur, Kocaelispor’un menfaati söz konusu olur. 5 sezondur devam eden, kendi çapında başarılı olduğu inanılan bu yönetimi desteklemek, ayrılacaksa da yerine gelecekleri desteklemek düşer. Her zaman Kocaelispor’u düşünen biri olarak bunları düşündüğümü söyledim. Siyasetin 10 yıllık yorgunluğu var, kimse talip olmaz ve görev bize düşerse seve seve yapabileceğimizi söyledik. Talip olan birilerinin karşısında aday olarak çıkmadık. Hatta son gün adaylığı açıklayan arkadaşımızla KOTO’da bir araya geldik. Eğer hazırlarsa, yapabileceklerine inanıyorlarsa bütün benliğimle yanlarında olduğumu söylemiştim. Orada alınan karar mevcut başkanın ve diğer ismi zikredilen arkadaşla birlikte benim ismim etrafında birlikteliğin olması kararı çıktı”

KOCAELİSPOR BİRÇOK KULÜBE ÖRNEK OLMUŞTUR

“Bir yandan kadromuzu yapılandırmamız gerekiyordu. Kadroyu oluşturmamız, fedakarlık hatamız oldu. Transferi açtığımız gün transferleri yapsaydık belki de 3 maçı da kaybedecektik. İçimizi acıtan acı zararlar oldu. Kocaelisporlu gözüküp, Kocaelispor için mücadele ettiğini söyleyen, Kocaelispor’a hizmet etmiş bazı insanların veya taraftar gibi gözüküp başkalarının adamı olmayı kendine yakıştırmış bazı insanları, bazı pazarlık yaptığımız sporculara anlaşmasın diye maalesef 3-5 kişilik bir grup vardı. Çok şükür ki bu süreci atlattık. Kocaelispor’un yaptığı bu mücadele üst liglerden birçok takımı motive etmiş, örnek olmuştur. O takım ve o şehrin kentin büyüklerinin sahip çıkmasına neden olmuştur. Komşumuz Sakaryaspor’a da, Bursaspor’a da örnek olmuştur. Ankaragücü de son dakikaya kadar uğraşmış ama transferi açamamıştır. Bu sürecin bu süre zarfında anlatılacak hikayesi çok fazla”

EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ BÜYÜKAKIN’DI

Bu süreçteki en büyük pay topyekün mücadelededir. En büyük motivasyon kaynağımız ve destekçimiz, teşekkürlerin az kaldığı Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ve yakın çalışma arkadaşlarıdır. Çok büyük destek verdiler. Maddi olarak baktığımız zaman çok büyük destek. Sağlıklı düşünemediğimiz zamanlarda, gecenin herhangi bir saatinde başkanımızın kapısını telefonla çaldığımızda bir psikolog gibi şahsımı motive etmiştir. İtiraf etmem gerekiyor ki, 40 yıldır sosyal, ticari ve siyasi hayatın içindeyim. Ama 3 aylık süreçte yaşadığım stresi hiç yaşamamıştım. Kocaelispor’a helali hoş olsun. Bu süreci atlattık ve sadece asıl yönetim kurulu değil yedek yönetim kurulu da aynı fedakarlık içerisinde çalıştı. Bu stresli ortamda kaprisimizi hoş görüyle karşılayan kısa süre içinde aile olduğumuz yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Basın mensubu arkadaşlarımıza, küçük istisnalar dışında tüm taraftarlarımıza, şehrimize ve Kocaelispor’a inanana herkese teşekkür ediyorum. Manevi varlıklarıyla büyük destek veren bütün siyasi parti yöneticilerine, belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Ticari ve sanayi odalarımızın başkanlarına teşekkür ediyorum. Düzenlenen geceye iştirak edenlere teşekkür ediyorum. Kocaelispor’a az veya çok destek verip Kocaelispor hesabına katkı koyanlara çok daha teşekkür ediyorum”

4 PARTİDEN DE YÖNETİMİ OLUŞTURDUK

Kocaelispor bu kentin ortak paydasıdır. Hikayemiz başlarken, benim siyasi kimliğim var. Mensubu oluğum parti var. Bu olumsuz yansıyabilir, hassas olmamız lazım. Oluşturacağım yönetim kurulu için HDP hariç siyasi partilerimizin siyasi parti il başkanlarımızla görüştüm. Çok olumlu karşılandı. İstişare ettik ve bu kenti kucaklayacak, siyasi düşünce olarak partilerde görev yapmış veya sempati duymuş ancak aktif görevi olmayan 4 partiden de bir yönetim kurulu oluşturduk. Birkaç isim siyasi bir yönetim olduğunu, kukla yönetim olduğunu söylediler. Önemsenecek düzeyde olmadıklarını ifade ediyorum. Bu yönetim kurulunun bu başarıyı elde edemeyeceklerini düşünüyorlardı. İnşallah onlar da doğruyu bulurlar. Bu başarı hep gelecektir ve inşallah bu başarıların yanlarında yer alacaklardır. Almazlarsa da kıskançlık içinde olacaklardır. Kendi ekonomik yürüyüşünü oluşturan, diğer kulüplere örnek profesyonel bir kulüp olacağız. Kocaelisporlular gurur duyacak. Sevmeyenler de kıskançlıktan çatlayacaklardır. Kocaelispor, bütün siyasi düşüncelerin ortak noktasıdır. Kocaelispor bu kentin tanıtımında, turizminde, sosyal ve ekonomik hayatında en önemli parça ve argümandır”

ARAMIZA NİFAK SOKANLAR VAR

“Sıkıntı yaşatanlar var demiştim. Bunun yanında Kocaelispor’un büyüklüğünü idrak etmiş, teknik adamlık yapmış ve aidiyetini oluşturmuş sporcu ve teknik adamlar da oldu. Faiz istemem gerekirse vade de istemem diyen adam gibi adamlar da vardı. Acı olan bu şehirde büyüyüp havasını soluyup, bir kuruş indirim yapmayanlar da bu listede var. Bu yönetim 10 milyonun üstünde bir kaynak oluşturdu. En büyük krizlerden birinde bu para oluşturuldu. Türkiye’ye örnek oldu. TFF bu süreci yakından takip ettiği için başkanlık makamından birebir teşekkür ederek saygısını gösterdi. Lütfen hiç kimse haddini aşmasın. Hiçbir siyasi partinin güdümünde çalışmıyoruz. Kocaelispor’un başarısı için çalışıyoruz. Aramıza nifak sokmaya çalışanların çok komik ifadeleri var. Bizim yönetim içinde ne A ne B ne Z takımımız var. Tek takımımız var o da Kocaelispor. Bütün kararlarımızı oy birliğiyle alıyoruz. Bu esaretin ortadan kaldırılmasının hazzını yaşayan herkes şehirde mutlu. Bizler mutluyuz, siyasiler mutlu ama bunu hazmedemeyen azınlıklar var. Bu süreç kenetlenmemize vesile oldu”

İNSANİ DEĞERİNİ YİTİRMİŞ SPORCU MÜSVEDDELERİYLE UĞRAŞTIK

“Büyük bir heyecanla başladık. Çok kısa süre içinde yönetim kurulu listemizi oluşturduk. Birçok arkadaşımız son gün ve son saatte evet cevabını verdi. Çok yoğun şekilde çalışmaya başladık. Belki de insanların sefa sürerken biz kan ter içerisinde para aramak ve dert anlatmakla, Kocaelispor’a 10 yıl öncesinde gelip hiçbir katkısı olmayan aksine zararı olan, insani değerini yitirmiş sporcu müsveddeleri ile uğraşmak zorunda kaldık. Ukalalık düzeyi en üst düzeye çıkmış, fırsat yakalamış, şeytani bir planla karşımıza çıkmış insanlarla muhatap olduk. Bu güçlü şehrin takımına hizmet etmeden takındıkları tavır çok tahrik ediciydi”

KOYULAŞMIŞ BİR TABLO DEVRALDIK

Pembe bir tabloyla devralmadık yönetimi. Sadece transfer borcu değil. Aylarca ödenmemiş personel borcu, 1,5 yıl ödenmemiş sigorta borcu, teknik adam borcuyla karşılaştık. Tablo pembe değil, koyulaşmış bir tabloydu. Kocaelisporumuzun kuruluşundan bu yana hizmet etmiş bütün başkanlara, görev yapmış futbolculara ve çalışanlara teşekkür ediyorum.

Bahri Yavuz döneminden kalan borçlar:

Teknik adam, futbolcular: 616 bin TL

SGK: 1 milyon 787 bin TL

Vergi: 347 bin TL

Gençlik Spor İl Müdürlüğü: 350 bin TL (İcra dosyasında, Sancaklı’dan sonra gelen para oraya gidecek)

Saha kiraları: 503 bin TL (İcra dosyasında)

Personel: 412 bin TL

Yavuz yönetimi 964 bin TL senet ve çek devretti.

2020’nin 3. ayına kadar çekler kullanılmış.

10 MİLYONLUK KAYNAK OLUŞTURULDU

10 milyonluk kaynak oluşturduk. Para bulmayan, kimseden alamayan, destek vermeyen bu yönetim tarih yazmıştır. Kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Bedeli gelecek günlerde tahsil edeceğimiz 1 milyonluk anlaşmamız var. 16 milyon 608 bin TL’lik ödeme yaptık. Futbolcuların bütün peşinat ödemeleri yapıldı. Futbolculara ve teknik adama borcumuz yok.

YÖNETİMİN BULDUĞU KAYNAKLAR

Yönetim: Karşılıksız bağış 2,5 milyon TL

KEV’den: 250 bin TL

Kartepe Sportif: 185 bin TL anlaşma

Forma ve reklam: 1 milyon 450 bin TL

Sağlık: 100 bin TL

Belediye iştirak reklam: 8 milyon 144 bin TL

Kombine ve loca: 1 milyon 850 bin TL

Muhtelif kişi ve kuruluşlar: 2 milyon 785 bin TL

Stadyum reklam gelirleri: 425 bin TL

Düzenlenen gecelerden gelen: 110 bin TL

Alacaklılarda pazarlık sonucu indirim: 12,5 milyon TL

BÜTÜN PEŞİNATLAR ÖDENDİ

Elde ettiğimiz kaynaklarla geçen yıldan devraldığımız futbolcu borçlarını,

14 yeni transfer ve mevcut futbolcuların bütün peşinatları ödendi. Transferin açılması için gerekli miktar bulundu, 12 milyon 800 bin TL’si nakit, 200 bin TL’si Ali Çamdalı’nın çeki. SGK ve vergi borçları. 155 bin TL verdik ve yapılandırdık. Geçmiş dönemden 2 milyona yakın borç çıktı. 412 bin TL personel maaşı ödedik.

EMEKÇİLERİN PARASI ÖDENECEK

Hacizler devam ediyor. ticari borçlarımızı anlaşmalar yaparak ödemek istiyoruz.

Kızılyıldız’la yapılan anlaşma 300 bin 35 Euro. Sırbistan’a gidip görüşmelerimi yapacağız. Rahatladığımızda geçmiş yıllardan kalan, kulübe hizmet etmiş çalışanların da parası ödenecek.

TRANSFER SÜRECİNDE ZORLUK ÇIKARAN İSİMLER

Fuat Yaman: Ana parası 200 bin TL. Yüzde 9’luk faizle 700 bin yapıyor. Ancak 1 milyonun üzerinde olması gerektiğini belirtip, bir kuruş indirim yapmadı.

Tufan Daş: Bir kuruş indirim yamadı

Kemal Aslan: Kuruşu kuruşuna aldı, son dakikaya kadar sıkıntı yarattı.

Muhammet Özdin: Beklenilenin çok altında indirim yaptı. En çok sıkıntıyı yaşatanlardan.

Haydar Koç: İndirim yapmadı.

Murat Hacıoğlu: Zorluk çıkardı, 12 kuruşu yatırmadın diye TFF’ye başvurabilecek potansiyeldeydi.

Serhat Akın: Muhatap olmadı, çok zorladı.

Engin ipekoğlu’nun yardımcıları indirim yapmadı.

TRANSFER SÜRECİNDE KOLAYLIK SAĞLAYAN İSİMLER

Volkan Bekiroğlu

Yılmaz Vural

Ali Çamdalı

Bülent Bölükbaşı

Julio Cesar

Engin İpekoğlu (Yüzde 40 indirime gitti)

SAFFET SANCAKLI KONUSU

“1,5 milyon dolar Aziz Yıldırım üzerinden Saffet Sancaklı üzerine kayıtlı. Şöyle bir örnek vereyim. Ben Kocaeli milletvekili ve Kocaelispor efsanesi bir futbolcu olsam ve alacağım olsa, ekonomim de buna ihtiyacım olmayacak düzeyde ise bağış yaparım. Tersi bir durum varsa kolaylık sağlarım. O da olmayacaksa en kötü hülle yoluna giderim. Bir x’in borcunu üstüme almam.”

11 Eyl 2019 - 14:19 - Spor --- Okunma

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 5.563.774 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

33

Sebo - Klübü borçsuz devretti diyen Bahri’nin adamları iyi okuyun..haydar güya İzmitli adamsın yazıklar olsun sana..Saffet zaten olü taklidi yapıyor..o da kurusu kurusuna alır..helal olsun başkana iyi giydirmiş ona..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
32

Mülayim çok sert - Bu zorluk çıkaran adamlar bir daha Kocaeli spor un adını ağzına almasın yakın ından bıle geç meşin . Saffet .sansarıda dahil...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
31

Mülayim çok sert - Kocaeli spor a zorluk çıkaran hakkı olmadığı parayı alanlara haram zıkkım olsun çoluk çocuğu ndan malından deyil canından çıksın ....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
30

Mülayim çok sert - Buradaki konu hodri meydan mı ne boş adamlarsınız adamlar ne anlatıyor .siz neyi yorum luyor sunuz...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
29

plaçkacı - vay be yönetime şöyle bi durum izah edeyim al hodri meydanı kale arkasına her hafta maraton full varmı aksini idda eden inanmıyorsan aha dayıya sor...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
28

sanayili - Kesinlikle katılıyorum, hodri meydan kale arkasına daha doğrusu ait olduğu yere geçsin artık..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
27

Ali Akdoğan - Allah razı olsun bu yönetimden.Zorluk çıkaranlara kendini izmitli gösterenlere de haram olsun.Yanlış yapıldı kulüp kapanacaktı.Kocaeli spor dipsiz kuyu.Bu kentin 100 milyonu dipsiz kuyuya gitti.Bu direten sözde delikanlılar avuçlarını yalayacaktı.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
26

Arnavut - Haketmediği halde kulübün milyonlarını alan,bunlara bu sözleşmeleri veren herkesin Allah belasını versin,kendilerinden,çoluk çocuklarından çıksın,haram zıkkım olsun.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
24

Soner - Hamza mutluyu neden söylemiyorsun sayın başkan 1milyon alacağı vardı faizlerle beraber kaç para aldı nekadar indirim yaptı söyle herkes bilsin Kocaeli’nin efsanesi o çocuk herzaman taşın altına elini soktu çocuğu planlarınızla yediniz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
23

Birol - İyi okuyoruz parası olmayan bşk adam gibi bıraktı bu kadar borçta ödensin parasız 4 kere flayoff oynadı S.G ne kadar para berdi siz onu konuşun bırakın boş muhabbeti hodri meydan elinde en ufak bişeyde hüseyin başkanı yicekler bunun planını bozun hodrimeydan gitmiş nemameydan gelmiştir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
21

Paşalı - Buldum dediğin paraları Tahir başkan yonlendirmeseydi neyi bulacaktın? Yönetimin verdiği paraların ne kadarı borç ne kadarı hibe ilk aydan kaç para borcu oldu kulübün bunu açıkla önce başkan, arkanda belediye olmasa ne yapacaktın bide bunları anlat, hayal satmaya yeğenini profesyonel yapmaya gerek yok

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
19

İzmitli - Herkes hakkını aldı alıncamı böle oldu belediye bu milletin yetimin hakkını resmen sokaga atmıştır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
18

Mert - Çile çektirenler ne yapmış pardon?Bu adamlar sözleşmeyi kendi başına mı yaptı??Gidip bu paralara imza attıranlara hesap sorun..Bazı tipler de haram olsun,çoluk çocuklarından çıksın diye zırvalamış,yazdığınıza çizdiğinize dikkat edin.Siz kimsiniz de kime neyi haram ediyorsunuz..Kimse bir kuruşunu dahi bağışlamak zorunda değil.Sözleşmesi neyse hakkı da o

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
17

Hepyek - Bizde kocaeliapor sevdalisiyiz ancak kullanilan dil yanlis yapilan mukavele var cocuk parkinda oyun oynamiyoruz o saatten sonra alacaklilarin vicdanina kalmis bir durum bizde kocaelisporumuza toz kadar zarar gelsin istemeyiz ama bu kubun sanina serefine yakismayan hareketlerden herkes kacinmali

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
16

izmitli 64 - insanlar zamanında anlaşmış; kimse parayı verene bir şey demiyor; kişiler parasını isteyince mi suç oluyor ? indirim gönül rızası ile olur; başkanın isim vermesi tamamen yanlış.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
15

Babadan Ks lu - Haksız yere Kocaeli spor un bir kuruşu nu dahi alanlar zehir zıkkım olsun yaramasın.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
14

Kartepeli - Helal olsun başkanım Allah kolaylık versin 200 bin TL lik alacağını da 700 bin alanlar haram zehir olsun!!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
13

harbi kocaelisporlu - 4 milyon borçla bıraktı dediğiniz adam kulübü 100 milyon borçla batmış ve kapanması neredeyse kesin haldeyken aldı.4 Milyon borçla bırakmışsa gidin kapısına kadar teşekkür edin.Belediye bahri başkanada 8,5 milyon yardım etseydi bahri kulübü uçururdu.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
12

adil - bahri ve avanesi vah vah hiç borç yapmamışmış yazıklar olsun size

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
11

Fatih - Ewwwet wampirler sıra sizde haydi hodri meydan emin kocaelisporun kanını borçlar bitmiş hadi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
10

bahçecikli hasan - bahri yavuz adamım diye gezme yıllarca bizi kandırmışsın yalanlarınla pinokyo bahri

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
09

ks eray - bahri yavuz bey yalanlarınız ortaya çıkıyor yavaş yavaş hani borç yapmamıştın ne yedin bizi be mardinli bizde seni kendimizden zannetmiştik

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
08

arzu - bahrinin oyunları çıkıyor takımın içine etmiş boşuna zaman kaybettirmiş hani borç yapmıyordun borç yapsan takımı çıkarırım takımın geleceği önemli diyordun hesabın başka imiş senin şimdi anlaşıldı yazık sana

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
07

cem - bugüne kadar 10 yil boyunca belediye neden hic bir baskana yardim etmedi cünkü hepsi sahtekar idi h.ü. baskanimiz demekki güvenebilirinsan oldugu icin yardim etmis birakin camur atmayi adam en dogrusunu yapti kocaelispor icin kiskanclar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
04

Hidayet Bilen. - Bir de bir başkan var karpuz keser gibi çek kesip Kocaelisporu kendine borçlandıran.sonra da hülle yapıp bir eski futbolcuyu sanki alacaklı gibi gôsteren. Onun Kocaelispora kuruşu geçmedi. O kurnaza kuruş ôdemeyin Allah rızası için.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
03

Musty - Yalan dolan Bahri. Yargılanmalı kulüp üyeliğinden atılmalı.

Kongrede yalan bilanço çıkarmaktan yargılanmalı.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
02

izmitli - tufan daş kocaelispora ne yaptıki para alıyor yazık bu takıma para vernlere yazık.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19
01

İzmitli - Bahri bey her kongrede konuştuğunda kendi döneminden borç yok dedi sigorta vergi üstüne çalışan emekçilerin parasınıda vermemiş üstelik 2020 .3 aynına kadar para almış gerçekten yazıklar olsun Bahri bey

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 14:19

AİLE ARANIYOR

BESİ ÇİFTLİĞİNDE ÇALIŞACAK AİLE alınacaktır Çiftlik otomatik sistem Ev mevcuttur Elektrik Su Isınma bize aittir. SSK mevcuttur

Tel: 0538 953 46 07

SERVİS ŞOFÖRÜ

Bekirdere- Yenişehir- Yahyakaptan-Yuvam bölgelerinden 16+1 minübüsle Gebze tarafına 3 vardiya servis çekebilecek emekli SERVİS ŞOFÖRÜ aranmaktadır. K...

Tel: 0532 644 34 63 - 0543 412 30 35

Elemanlar Alınacaktır

Garnitur Kafe Restauranta TECRÜBELİ *GARSON *BARİSTA *BAYAN TEMİZLİK ELEMANI alınacaktır

Tel: 0544 374 88 11

YIKAMA ELEMANLARI

Derince'deki Oto Yıkamaya parttime ve fulltime çalışabilecek YIKAMA ELEMANLARI alınacaktır

Tel: 0530 466 31 46

KAHVEHANEYE ELEMAN

Kahvehanede çalışacak tecrübeli ELEMAN alınacaktır. Yeşilova Mah. SALON EFSANE

Tel: 0542 617 34 14

YILDIZ CAM ELEMANLAR ARIYOR

Yıldız Cam Kartepe Cam Fabrikasında çalıştırılmak üzere elemanlar aranıyor KAMYON ŞOFÖRÜ 25 -45 yaş aralığında tecrübeli E Sınıfı Ehliyetli,...

Tel: 0 262 317 86 00 0 554 341 35 01

TIR ŞOFÖRÜ

Yeniköy limanda kısa mesafe de çalışmak üzere src ve ehliyetli TIR ŞOFÖRÜ aranmaktadır Bahri Çiçeker

Tel: 0532 403 38 36

KAT TEMİZLİK GÖREVLİSİ

Yılmaz Pansiyonda temizlik işlerini yapacak BAYAN KAT TEMİZLİK ELEMANI aranıyor

Tel: 322 79 21 0543 512 18 97

KAMYON ŞOFÖRÜ

Munzuroğlu Harfiyat Günlük veya Aylık çalışacak ACİLEN TECRÜBELİ HAFRİYAT KAMYON ŞOFÖRÜ Alınacaktır Ücret dolgundur

Tel: 0 532 280 24 09 0 536 515 65 66

ELEMANLAR ANIYOR

Akaryakıt İstasyonumuzda çalışacak POMPACI ve MARKET ELEMANLARI+ ÇOCUK BAKICISI aranıyor

Tel: 0262 239 54 31