İşte günlük burç yorumunuz 13 Mayıs 2015

Burcunuz bugün ne diyor? Bugün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak? Günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız işte cevabı... 13 Mayıs 2015 boğa burcu yorumu, 13 Mayıs Mart ikizler 2015 burcu yorumu, 13 Mayıs 2015 yay burcu yorumu,

13 Mayıs 2015 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu:

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Koç Burçları oldukça üretken ve yaratıcı olacaklardır. Bugün özellikle çalışma hayatınızda daha önceden başlamış olduğunuz; ancak yarım kalmış olan işlerinizi tamamlayabilirsiniz veya önümüzdeki günlerde yapmayı planladığınız işlerle ilgili olarak bir önem sıralaması yapma yoluna gidebilirsiniz. Diğer bir taraftan bugün kişisel bakımınıza ve sağlığınıza da her zamankinden daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Bugün özellikle öğlen saatleri civarında maddi anlamda kazanç elde etme, elinizdeki birikimleri değerlendirme ve yaptığınız yatırımlardan karlı çıkma olasılığınız oldukça yüksek olacaktır. Tüm bu parametreler bir araya gelince gelecekte yaşamayı ümit ettiğiniz, ideallerinizdeki gibi bir yaşantıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Zaten bugün kuvvetli olan kendinize inancınız, sizi maddi açıdan da oldukça destekleyecektir.

13 Mayıs 2015 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu: 

Bu Çarşamba günü Boğa burçları romantik ilişkilerinde şimdiye kadar cevabını aramakta oldukları pek çok sorunun cevabına ulaşacaklardır. Bugün romantik ilişkinizde özellikle sizin için neyin ne kadar doğru ve faydalı olduğunu belirlemekte her zamankinden daha rahat ve başarılı olacaksınız. Bu sayede Boğa Burçları’na has mükemmeliyetçi ruhunuz oldukça büyük bir tatmin yaşayabilir. Hatta bu durum dış görünüşünüze ve davranışlarınıza da yansıyacağı için bugün sizinle bir romantik ilişkide bulunmak gibi bir isteği veya amacı olan kişilerin de dikkatini çekebilirsiniz ve bu kişiler size yönelik olarak bu konuda birtakım adımlar atabilirler. Bugün özellikle öğlen saatleri civarında çalışma hayatınızda zihninizden geçen projeleri dile getirebilirsiniz ve başarılı olma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Eğer bir sanat dalı ile uğraşıyorsanız bugün oldukça keyifli bir şekilde ortaya oldukça özgün ve güzel işler çıkarabilirsiniz.

13 Mayıs 2015 

Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu:

Çarşamba gününde İkizler burçları özellikle ev içerisindeki aile hayatları ile alakalı olarak birtakım düzenlemelerde bulunmak ve yenilikler yapmak isteyebilirler. Eğer uzun zamandır yapmayı planladığınız herhangi bir bakım, onarım veya restorasyon işi varsa ya da bir yerden bir yere taşınmanız gerekiyorsa bugün sizin için bu konular açısından oldukça uygun bir gün olacaktır. Çünkü bugün hayatın geneline karşı oldukça mükemmeliyetçi bir tavır içerisindesiniz ve bu sayede neyin sizin için en doğru ve en güzel sonuçları vereceğini sezgisel olarak kestirebilirsiniz. Bugün özellikle öğlen saatleri itibariyle bugüne kadar belirlemiş ve belirlemekte olduğunuz ideallerinizi hayata geçirmek konusunda da oldukça kuvvetli ve cesur olacaksınız. Bu kuvvet ve cesaret bugün sizi özellikle çalışma hayatınız açısından oldukça destekleyecek.

13 Mayıs 2015 

Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu:

Bu Çarşamba günü Yengeç Burçları çevrelerinde olup bitenleri gözlemlemek konusunda oldukça başarılı olacaklardır. Bu başarı size beraberinde ayrıntılara dikkat etmenizi gerektiren işlerde de başarı getirecektir. Bu sayede bugün ulaşmak istediğiniz tüm güzelliklere ve mükemmelliklere ulaşabilirsiniz. Diğer bir taraftan bugün zihninizin her zamankinden hızlı çalışması da size gündelik işlerinizde oldukça hızlı, pratik ve aynı zamanda başarılı olma fırsatı tanıyor. Bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren sizin için psikolojik durumunuz açısından oldukça olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu saatler itibariyle en ufak şeylerden büyük mutluluk duyduğunuzu fark edebilirsiniz.  Bunun yanı sıra bu saatler itibariyle eğitim hayatınızın geleceği ile ilgili olarak da oldukça önemli ve radikal kararlar verebilirsiniz. Yapmanız ve dikkat etmeniz gereken tek şey, ne istediğinize karar vermektir.

13 Mayıs 2015 

Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu:

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Aslan Burçları finansal konular açısından yeteneklerini ortaya koymak konusunda oldukça girişimci ve cesur olacaklar, bu sayede de maddi konularda oldukça akıllıca ve mantıklı bir şekilde hareket edebilecekler. Eğer bugün zihninizin bir yerlerinde finansal açıdan bir kazanç elde etmek veya avantajlı konuma geçmek gibi bir fikir varsa, etrafınızda bulunan fırsatları gözden geçirmeye çalışmanız sizin için yeterli. Çünkü bugün özellikle bu konularla alakalı olarak gözlem gücünüz oldukça yüksek olacak ve sizin için iyi olanın izini sürmekte her zamankinden daha başarılı olacaksınız. Bugün özellikle öğlen saatlerinde çevrenizde bulunan insanlar size günlük hayatınızla ilgili pek çok meselede destek olabilirler. Bunun yanı sıra bu saatlerde toplumsal hayat içerisinde yaşayacağınız birtakım olaylarla sosyal konumunuzda bir belirginleşme söz konusu olabilir.

13 Mayıs 2015 

Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu:

Bu Çarşamba gününde Başak Burçları tüm gün boyunca zamanlarını oldukça pratik ve verimli bir şekilde değerlendirebileceklerdir. Bugün dış dünyada dış görünüşünüz, temizliğiniz, şıklığınız ve yardımseverliğiniz ile çevrenizdeki insanların ilgisini, beğenisini ve takdirini toplayacaksınız. Bugün özellikle öğlen saatlerinden itibaren hayallerinizin peşinde gitmek için uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz gücü kendinizde bulacaksınız. Hayallerinizin peşinden gideceğiniz konular ve yaşam alanları genel olarak özel hayatınız, üzerinde emek sarf ettiğiniz tüm konular ve hayatın sizin için önemli olan alanları olacaktır. Bu durum, bazı Başak Burçları için yeni başlamakta olan veya yakın zamanda başlayacak olan bir romantik ilişkiye işaret ediyor olabilir. Veya bazı Başak Burçları bu etki ile çalışma hayatlarında daha önceden tanımadıkları birinden önemli bir konuda destek görebilirler.

13 Mayıs 2015 

Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu: 

Çarşamba gününde Terazi Burçları geçmişte yaşamış oldukları olaylar ile ilgili konular üzerinde detaylı bir şekilde düşünmek, kendileri adına neyin en iyisi ve en doğrusu olduğunu tespit etmek ve kendileri için mümkün olan en doğru yolda ilerlemek konusunda oldukça yetenekli ve başarılı olacaklardır. Bugün hayatınızda neleri devre dışı bırakmanız gerektiğini veya kimlerle yola çıkmanız gerektiğini belirlemek konusunda neredeyse hiç zorlanmayacaksınız ve sıkıntı çekmeyeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, üzerinde bir karara varmanız gerektiğini düşündüğünüz konularda yeterince iyi bir şekilde odaklanmak ve hesabınızı mümkün olduğunca iyi yapmaktır. Bugün özellikle öğlen saatlerinde çalışma hayatınızla ve finansal meselelerinizle ilgili konuları düzenlemek açısından oldukça güçlü olacaksınız.

13 Mayıs 2015 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu:

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Akrep Burçları hedeflerinin oldukça bilincinde olacaklardır ve akıllarına koyduklarını bir an önce yapmak için yeterli cesarete sahip olacaklardır. Bu sayede bugün istediğiniz şeylere her zamankinden daha hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabileceksiniz. Elbette bunu yapabilmenizde kuvvetli sezgilerinizin, yüksek gözlem gücünüzün, aklınızın ve kendinize olan inancınızın da oldukça etkisi olacak. Siz yeter ki istediğiniz şeyi gerçekten yürekten isteyin ve istediğiniz şeyin peşinden gitmekten çekinmeyin. Bugün özellikle öğlen saatleri itibarıyla tüm bu durumlar romantik ilişkinize de yansıyacak sevgili Akrep Burçları. Bu saatler itibariyle romantik ilişkinizde de ne istediğinizden tam olarak emin olacaksınız ve bu isteklerinizi sevdiğiniz kişiye ifade etmekte hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Bu durum doğal olarak istediklerinizi elde etmenizde size yardımcı olacak.

13 Mayıs 2015 

Çarşamba YAY Burcu Yorumu:

Bu Çarşamba günü Yay Burçları toplumsal hayatları sırasında tüm gündelik işlerini titizlikle yapacaklar ve gözlem güçleri sayesinde doğru olanı yanlış olandan ayırmak konusunda hiçbir zorluk yaşamayacaklardır. Bunun yanı sıra bugün bu işlerinizi yaparken nereden başlamanız gerektiğini, hangi yolu tercih etmeniz gerektiğini ve hangi sonuca varmanız gerektiğini oldukça kolay bir şekilde belirleyebileceksiniz. Bugün özellikle öğlen saatleri itibariyle tüm burçlar için oldukça rahat bir zaman dilimi başlayacak. Bu saatler itibariyle hayata öncesine göre oldukça umutlu bir gözle bakacaksınız. Diğer bir taraftan eğer son zamanlarda sağlık durumunuzla ilgili olarak herhangi bir sıkıntı veya zorluk yaşadıysanız bu saatler itibariyle şifa bulmanız veya şifa bulmak için yapmanız gerekenleri yapmanız kolaylaşacaktır sevgili Yay Burçları. Bugün oluşacak yeni gelişmeler üzerinizdeki yükü hafifletebilir.

13 Mayıs 2015 

Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu:

Çarşamba gününde Oğlak Burçları yapmaları gereken tüm işlerinde hızlı ve becerikli bir şekilde hareket ederek kısa sürede başarılı olacaklardır. Bugün bunun yanı sıra hem doğru kararlar vermek konusunda oldukça yetenekli olacaksınız, hem de romantik ilişkinizde sevdiğiniz kişi ile el ele vererek yapmanız gereken birtakım işlerin üstesinden geleceksiniz. Bugün sevdiğiniz kişinin size vereceği manevi desteğin de yardımıyla bu hayatta kendinizi boş yere üzmekte olduğunuz konuların da farkına varabilir ve kendinizi bu konular için üzmekten vazgeçebilirsiniz. Bu sayede geleceğe daha umutlu bir şekilde bakabilir ve önünüzü çok daha net bir şekilde görebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Bugün özellikle öğlen saatleri itibariyle içsel gücünüzün farkına varacak ve kendinizi her zamankinden daha kuvvetli hissedeceksiniz.

13 Mayıs 2015 

Çarşamba KOVA Burcu Yorumu: 

Bu Çarşamba günü Kova Burçları özellikle çalışma hayatları ile alakalı konularda ve finansal meseleleri ile alakalı durumlarda oldukça akıllıca ve sistemli bir biçimde çalışacaklardır. Bunun yanı sıra bugün gözlem gücünüz de her zamankinden daha fazla olacaktır. Eğer son zamanlarda yapmakta olduğunuz hesaplarda birtakım yanlışlıklar yapmakta idiyseniz ve ne yapsanız bu yanlışlıkları engelleyemiyor idiyseniz bugün itibariyle bu hatalara ve yanlışlıklara bir son verebileceksiniz. Çünkü bugün içinizden gelen sesler sizi bu konularda doğru yönlere yönlendirecektir. Bugün özellikle öğlen saatleri itibariyle finansal konularda elinizdeki birikimleri hangi alanlarda ve hangi yönlerde değerlendirebileceğiniz konusunda her zamankinden daha kuvvetli sezgilere sahip olacaksınız ve bu kuvvetli sezgileriniz sayesinde elinizdeki birikimi geliştirmenin hızlı, pratik, etkili ve verimli yollarını bulabileceksiniz.

13 Mayıs 2015 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu:

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde gerek çalışma hayatları açısından, gerek günlük hayatlarının geneli açısından, gerekse de gönül ilişkileri açısından şans Balık Burçları’nın yanında olacaktır. Dolayısıyla bugün artık hiç kimsenin, hiçbir şeyin veya hayatla ilgili herhangi bir durumun sizi üzmesine izin vermeden hayatın ve gününüzün keyfini çıkarmaya bakmalısınız. Çünkü bugün siz hem kendi adınıza hem de çevrenizdeki diğer insanlar adına oldukça umut verici bir rol üstleniyorsunuz. Siz bunu belki de pek o şekilde görmüyorsunuz ama çevrenizde ümitlerini size bağlayan veya sadece sizin varlığınızdan dolayı kendisini bu hayatta sizin yokluğunuzda olacağından daha umutlu hisseden insanlar var. Bu nedenle öncelikle kendinize inanmalı, güvenmeli ve kendi değerinizi bilmelisiniz sevgili Balık Burçları. Çünkü bunu yapabildiğiniz takdirde bu hayatta aradığınız güzellikler ve mucizeler sizi bir an önce bulacaktır. Bugün istediğiniz herhangi bir şeyi biraz çabayla elde edebilirsiniz.

13 May 2015 - 09:26 - Gündem --- Okunma

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 5.417.819 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


KAMYON ŞOFÖRÜ

DAMPERLİ KAMYONLARDA TECRÜBELİ ŞOFÖRLER aranıyor Köseköy-Uzunçiftlik-Sarımeşe-Alikahya bölgelerindekiler tercih edilir

Tel: 0507 541 43 08 0507 945 35 75

ÖN MUHASEBE VE POMPACI

MERCEDES ÖZEL SERVİSİMİZDE çalışmak üzere ÖN MUHASEBE elemanı ve AKARYAKIT istasyonumuzda çalışacak ÖN SAHA ELEMANI (pompacı) aranmaktadır.

İrtibat Tlf: 0532 572 73 41

KURABİYE USTASI ARANIYOR

İzmit Sanayi’de bulunan Gıda Üretim Tesisimizde görevlendirilmek üzere Tatlı & Tuzlu Kurabiye Ustası pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Genel N...

İ.K İletişim :0533 385 95 19

IZGARAUSTASI

IZGARA USTASI ARANMAKTADIR 30 yaşını aşmamış ızgara ustası aranmaktadır....

+90 538 551 35 41

KAYNAK OPERATÖRÜ ARANIYOR

KAYNAK OPERATÖRÜ Dilovası Organize Sanayi (Gebze) Bölgesinde Depo Raf Sistemleri üretiminde faaliyet gösteren firmamızın KAYNAKHANE BÖLÜMÜNDE GÖRE...

Tel: 0543 207 23 39 0262 654 20 20

TORNA VE FREZE USTASI

TORNA VE FREZE USTASI alınacaktır. Genç ustalar alınacaktır.

Tel:0542 316 58 96 SÖZER MAKİNA

YATILI YARDIMCI BAYAN

Evlerde YATILI çalışabilecek YARDIMCI BAYAN ELEMAN aranıyor

Tel: 0532 515 74 81

DENEYİMLİ BAY ELEMAN

Kombi Kazan Yetkili servisinde çalıştırılmak üzere; DENEYİMLİ BAY ELEMAN Alınacaktır

Tel: 0 533 663 29 82

EMİRHAN NAKLİYAT

EMİRHAN EVDEN EVE NAKLİYAT ŞOK KAMPANYA 200 TL 'den başlayan fiyatlarla Merkez-Derince

Tel: 0533 261 45 90 0 262 223 41 90

oto elektrik ustası

Firmamıza OTO ELEKTRİK USTASI aranıyor Trend Hidrolik Mekanik

Tel: 0543 438 46 62