"CHP, Hürriyet’i bir daha mahalle başkanı yapmaz!"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet için, "Haset siyaset yapmaması lazım. Tribünlere oynuyor" derken, "CHP mahalle başkanı yapmaz onu bir daha" ifadelerini kullandı.

1-105.jpg
3-107.jpg
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Büyükakın’ın sonuna kadar yanındayım

Gazetemiz genel yayın yönetmeni Adem Turgut’la beraber Ünlü’yü ziyaret ettik. Kahvaltı yaptık. Yaklaşık iki saat süren sohbette Ünlü dobra dobra konuştu. Sert söylemleriyle kent siyasetinde tartışma yaratan Cumhur İttifakı ortağı MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Söylemlerimi bilinçli yapıyorum. Yapmaya da devam edeceğim” diyor. Söyleşi içinde çok detayı yok onun için buraya yazıyorum; Ünlü, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile arasını bozmak isteyen kişilere de şu mesajı veriyor: “Tahir Büyükakın’ın sonuna kadar yanındayım, arkasındayım.”

İşte Ünlü’nün anlattıkları…

GİTTİKLERİ YERİN YENİSİ OLSUNLAR

MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçenlere çok sert çıkışlarda bulunuyorsun. Özellikle son günlerde İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’a yönelik çıkışlarınız kamuoyunda büyük ses getirdi?

-Bilerek ve bilinçli yapıyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Şimdi şöyle düşünün, sen bir siyasi partisin bir yerden kopup gitmişsin, gittiğin yerde hala eskiyi niye kullanıyorsun, eleştiriyorsun? Oturduğun masada bir yanında CHP İl Başkanı, öbür tarafında İzmit Belediye Başkanı Fatma Hanım. Fatma Hanım teşekkür yemeği vermiş, hepsi İYİ Partinin yönetim kurulu üyesi…

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız masada MHP’yi konuşunca rahatsız mı oldunuz?

- İYİ Parti İl Başkanını daha önce bu konuda uyarmıştım. Bu sefer sert uyardım, bir daha MHP’nin kimliği ile oynamasınlar. Adını ağzına almasınlar. Gittiklerin yerin yenisi olsunlar. İl başkanlarının ‘yok ben eski Alparslan Türkeş’in zamanında onu yaptım bunu yaptım, hayal artık. Bitti kullanmayacaklar.

Söylemlerinize birçok çevreden eleştiri geliyor. Rahatsızlık duyuyor musunuz bu eleştirilere?

- Bakın bugün Aydın Ünlü’yü eleştiren basın mensupları nereden saldırıyor? CHP’den, İYİ Parti’den, bir kaç tane köşe yazarları ve bir iki tane gazete harici Aydın Ünlü ile ilgili bir eleştiri yok. Eleştiriye açığım, sonuna kadar varım. Yüklenme farklı bir şey. Bana yüklenmeye devam etsinler bende taşları doğru yere atıyorum demektir. CHP ve İYİ Parti’ye yakın basın mensupları beni övdüğünde zaten ben siyaset yapamam Kocaeli’ de. Bende bir şeyler yanlış gidiyor derim.

MHP’yi siyasi arenada çok ayrı tutuyor, özen gösteriyorsunuz?

- Milliyetçi Hareket Partisi elli yıllık bir siyasi parti, AK Parti ile var olmadı. Kendi öz kaynaklarıyla ayakta kalmayı başarmış dünyada eşi benzeri olmayan bir siyasi parti. MHP’de aykırı olanlar, bu ideolojiyi özümsemeyenler ayrılıp gitti. Özümüze bağlı olanlar kaldık. Teşkilatımı korumak benim asli görevimdir.

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, sabah gazetemiz genel yayın yönetmeni Adem Turgut ve sorumlu yazı işleri müdürü Cemalettin Öztürk’ü sabah kahvaltısında ağırladı.

MHP, KOCAELİ’DE GÖREVİNİ YAPMIŞTIR

MHP, AK Parti ile var olmadı diyorsunuz. Ancak Cumhur İttifakı çatısı altında birlikte hareket ediyorsunuz. İttifaka sıkı sıkıya bağlı bir duruş ortaya koyuyorsunuz?

- Cumhur İttifakını iyi anlayan bir il başkanıyım. Liderin anlayışını, bakışını anlayan bir il başkanıyım Cumhur ittifakı ne yapacak? Cumhur İttifakıyla Türkiye Cumhuriyeti nerelere gidecek? Genel Başkanımın Karaman konuşmasında “Kötü komşu insanı mal sahibi yapar. Artık Türkler kendi uçağını yapacaktır” diyorsa Cumhur ittifakı doğru bir şey, Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi doğru bir şey, siyasetin ikinci planda kalması, siyasi birliktelik doğru bir şey.

Cumhur ittifakına sonuna kadar sadık mı kalacaksınız, hiç bozulmaz mı diyorsunuz?

-Yukarıdaki diyalog aşağıya nasıl iner, nerede iner, nerede inmez bilmem ama Kocaeli’de Cumhur ittifakına zarar verecek eylem ve söylem hiçbir MHP’liden kimse göremez. Biz Cumhur İttifakının başarısı için çok çalıştık. Ama kimseden de teşekkür beklemedim. Ekibimle beraber analiz yaptığımda ilçelerde ne olur, ne giderdi onu bile söylemiyorum. MHP olmasa ne olurdu onu da söylemiyorum. Biz ülkücüyüz lider talimat verdi. Cumhur İttifakı dedi kazanacak başaracaksınız dedi, biz sahaya indik başardık. Kimseden teşekkür beklemiyorum aferin falan onu da beklemiyorum biz görevimizi yaptık Kocaeli de. Bundan sonra zarar görmeden gitmesi için de elimizden geleni yapacağız.

CUMHUR İTTİFAKI’NDA SÖZÜ GEÇEN PARTİYİZ

MHP İl Başkanı olmak zor mu?

-Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olmak zor. Sorumluluk ister, dirayet ister, sabır ister. Kocaeli siyasetinde ülkücüleri, özellikle üzerine oynanan 7 yıllık il başkanı, paralel yapı ile mücadele etmiş ve içinden çıkmış, MHP’yi bugünlere getirmiş bir il başkanıyım. Bugünkü koşullarda siyaset yapmak hiç kolay değil. Biz zor zamanlardan geldik bu taraflara. Cumhur İttifakı çatı altında kaynaklanan gücüyle, belediyelerde sözü geçen bir MHP var bugün.

Mehmet Ellibeş benim işimi kolaylaştırıyor

Cumhur İttifakı kurulduğunda AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’dı. Sonra Abdullah Eryarsoy ile birlikte çalıştınız. Şimdi ise Mehmet Ellibeş var. Başkan Ellibeş’i nasıl görüyorsunuz?

-Bu anlamda Mehmet Ellibeş’in hem belediyecilik tecrübesi hem bürokrat tecrübesi, abi konumunda bir insan olması AK Parti tabanında birleştiricilik anlamında güçlü bir isim olması tabi benim işimi kolaylaştırıyor. Ben de 7 yıllık tecrübeli bir il başkanıyım. Mehmet Ellibeş ile çok iyi anlaşıyoruz. Bundan sonra ki süreçte anlaşmaya devam edeceğiz.

Cengiz Sarıbay saygın bir isim

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı da sever saygı gösterirdiniz. Ancak geçtiğimiz günlerde karşı karşıya geldiniz. Sarıbay’a kırgın mısınız?

- Cengiz Bey Kocaeli’de saygın bir isim. Siyasete dair hakikaten saygı duyduğum bir isim. Ben, geçtiğimiz aylarda Cumhur İttifakı dışındaki diğer siyasi parti il başkanlarına “Daltonlar” dediğimde Cengiz Bey’i ayırıyorum dedim. Ama o ayrılmayı kabul etmedi.

Ülkücüler, bayram sonrası işe yerleştirileceklerdir!

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın ‘belediyeye tek bir eleman almam’ sözüne sert bir çıkış yaptınız. “Ülkücüler belediyede işe girecek’ dediniz. Ülkücülerin belediyelerde işe girme konusunda uzlaştınız mı?

- Belediyelere geçen dönem eleman doldurmuş olabilirler. Yeni dönemde belediye başkanları eleman almama konusunda titizlik gösteriyor. Tahir Hoca’nın ‘tek bir eleman almam’ çıkışı haklı olabilir. Sorumlulukları çerçevesinde düşünmüş olabilir. Tahir Hoca, Kocaeli için bir değer, altını kırmızı çizgilerle çiziyorum ama bende MHP il başkanıyım. Benim de sorumluluklarım var. Cumhur İttifakı var, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı sorumlukları var, bende MHP Kocaeli İl Başkanıyım, ülkücüyüm. Çekirdekten gelmiş bir ülkücüyüm benim de sorumluklarım var, benimde tabanımın bir beklentisi var.

Ülkücüler kati suretle işe yerleştirilecek diyorsunuz?

-Kadro şişkinmiş, MHP’lileri mi almıyor? Bizi ilgilendirmiyor. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakından kaynaklanan gücümüzü liderimizin dediği gibi hukuki ve demokratik yollardan kullanırız, hakkımızı alacağız.

Ülkücüler ne zaman belediyelerde işe yerleştirilecek?

- Kurban Bayramından sonra artık bekliyoruz. Belediye başkanlarını ziyaret ettik söyledik, hepsine tek tek izah ettik. Onlarda bize hak verdiler, bunun için bu süreçte sadece oraya kitlenmek değil bundan sonraki yapılacak olan çalışmalarda birliktelik devam edeceğiz.

Eşme’de tek odalı evde yaşıyorum

MHP Kocaeli tarihinin en uzun süre il başkanlığı yapan isimsiniz. En çok eleştiriyi hangi konularda alıyorsunuz?

-Aydın Ünlü yedi yıllık bir il başkanı, yedi yıla ne sığdırmış? Dokuz seçim, üç tane referandum bir tane darbe sığmış. Bunları yaşamış bir il başkanıyım. Allah’ıma şükürler olsun. Akçeli işlerle eleştirilecek bir yanım yok. Malım mülküm ortada. Bu oturduğumuz Tramvay Kafe ve Eşme’de yeni yaptığım ama sadece tek odasında kaldığım evimle ilgili olarak nereden beslendiği belli olmayan gazeteler eleştiriyor. Yedi yıldır siyaset yapan bir il başkanı iki konuda eleştiriliyor.

PARTİME İL BİNASI ALDIM

Sizin için Eşme’de kendisine villa yaptı deniliyor. Doğru mu?

-Milliyetçi Hareket Partisi’nin boynunu bükecek hiçbir eylem yapmadım. Ben MHP Kocaeli İl Başkanı olarak camiamı hep korudum ve görevimi yaptım ve yapmaya devam edeceğim. Kendi köyünde kendine yazlık değil, ev yapan bir il başkanıyım. Bu haksız eleştirileri Kocaeli’nin kamuoyuna bırakıyorum. Bir MHP il başkanının evi olmayacak mı? Ben önce partime il binası aldım ama kendime evimi hala yapamadım

EVİME DİNLEME CİHAZI KONULUNCA

Eşme’den önce İzmit Plajyolu’nda oturuyordunuz?

- Evet. 2014 yılında Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü’nün evine hırsızlık süsü verilerek dinleme cihazı konuldu. Bu olayın ortaya çıkmasından sonra Plajyolu’ndaki evimde hiç oturmadım. Çocuklarım oturmaya devam etti. Eşme’ye geçtim. Eşme benim köyüm. Kendime villa değil, ev yapıyorum. Şu ana kadar evimin istinat duvarını yapabildim. Evim biterse Plajyolu’ndaki evimi satacağım. Çocuklarımızı da Eşme’ye alıyorum.

Bir dönem daha il başkanı olacağım

31 Mart sonrası istişarelerinizi yaptınız mı? Teşkilat kongre süreçleriniz ne zaman başlayacak? 7 yıldır il başkanısınız. Önümüzdeki kongre sürecinde de başkan adaylığını düşünüyor musunuz?

- Milliyetçi Hareket Partisi bütün istişarelerini yapıyor. Bugüne kadar beş ilçenin istişareleri bitti. Bu hafta beş tane daha yapacağız, bu ayın otuzunda bitecek. Bende raporumu genel başkanıma götüreceğim. 21 Mayıs 2020’ye kadar biz kongrelerimizi yapmak zorundayız. Eylül, ekim gibi talimat gelir kongre takvimi başlar. İl başkanlığı için bir dönemim daha var. Ben geldiğimde ülkücülerin sırtına basıp milletvekili olmayacağım dedim. Milletvekili olmak için siyaset yapmayacağım dedim. İçimizdeki kriptoların hepsini Milliyetçi Hareket Partisinden temizleme sözü verdim. Yüzde seksenini de başardım. İYİ Partinin kurulması ile gidenlerle beraber Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Teşkilatı kendine gelmiş partidir. Benim liderimle aramda ki diyalog çok farklıdır. Geçtiğimiz yıllarda Gebze Anadolu Hastanesinde yattığı zaman kurduğum diyalog, onun bizde kurduğu diyalog güven esaslı, samimiyet esaslı bir diyalogdu. Benim görevim milletvekili olmak değil. Bana ihtiyaç Kocaeli’nde vardı. Bende Kocaeli’ de siyaset yapmaya devam ettim.

CHP, Hürriyet’i bir daha mahalle başkanı yapmaz!

Cengiz Bey’den sonra İzmit Belediye Başkanı Fatma Hanım ile karşı karşıya geldiniz. Hala söylediklerinizin arkasında duruyor musunuz?

-Fatma Hanım ile huzurevi inşaatıyla ilgili söylemimde ben haklıydım. Benim basın açıklamam canlı yayınlandı sosyal medyadan. Cengiz Bey benim basın açıklamamamı okuyup da cevap verse gam yemeyeceğim. Benim sözlerimi çarpıtarak yayınlayan kendilerine yakın bir gazetenin haberini okuyarak açıklama yaptım. Kocaeli’nde başka bir sürü gazetede var, o gazetelerde çıkan benim açıklamamı okumuş olsaydı böyle konuşmazdı. Kendilerine yakın bir gazetenin manşetten verdiği haberle MHP camiasını eleştirmezsin.

Son günlerde CHP İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile ilgili sert söylemlerde bulunuyorsunuz. Eleştirileriniz sürecek mi?

-Fatma Hanım tecrübeli bir siyasetçi olması gerekiyor. Milletvekilliği yapmış, İzmit Belediye Başkanlığını almış bir isim. Samimiyet önemli siyasette… Huzurevi inşaatı ile ilgili Valilikten talep ettiği 350 bin TL ücret ile ilgili ‘benim haberim yok’ demesini samimi bulmadım. İmzalı evrakını gündeme gelmese bunu bilmeyecektik. Ama Nevzat Doğan’ın bir lira aldığı çikolatayı biliyorsa valilikten istenen parayı da bileceksin. Haset siyaset yapmaması lazım. Tribünlere oynuyor. Milliyetçi Hareket Partisi olarak dikkatimizi çekiyor. Bizde diyoruz ki hizmetini yap. Biraz CHP tabanına sahip çıksın. İYİ Partiyle kahvaltı yapacağına kendi partisiyle yapsın. CHP mahalle başkanı yapmaz onu bir daha…

Sancaklı ile birbirimizin eksiğini tamamlıyoruz

Milletvekili Saffet Sancaklı, kente sıkça gelmiyor veya gelemiyor. Seçim bölgesine gelmiyor diye eleştiriliyor. Ne diyorsunuz bu duruma?

belki Saffet Beyi sıkça göremiyor. Saffet Bey olması gereken yerde, partililer illa ki yanlarında görmek isterler ama bir tane olunca olmuyor. O da yetmiyor, o da yetmediğini bildiği için genel merkezin programları ile vakit geçiyor. Saffet Sancaklı Kocaeli için bir değerdir. Benim eksikliklerimi Sayın milletvekilim tamamlıyor, milletvekilimin olmadığı yerde ben il başkanı olarak elimden geldiğince eksikliklerini tamamlıyorum.

23 Tem 2019 - 19:53 - Siyaset --- Okunma

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 5.252.625 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

38

İşçi - Sen her çıktığında bu gazeteye günden güne soğuyorum sizden.sanki sütten çıkmış ak gibisin dimi.cimere yazıcam senin yuzünden partiye oy vermicem alsınlar seni o makamdan herkez bıktı senden.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
37

izmitli - YA GAZETECİ ARKADAŞLAR ,NE OLUR BİR ŞEY BİLİYORMUŞ GİBİ YAPIP ELİYLE KADRAJA POZ VEREN BU HİÇ BİR ŞEY BİLMEYENE ZATI NEOLU HABER YAPMAYIN.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
35

Samin - Işte siz bukadar kibir abidesisiniz insanları beğenmez kendinizi üstün ırk gören varliklsiniz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
34

Suat usta - Bir zamanlar ip e kiralık vekil degilmiydi bu sizin fatma sen ak partiye mhp ye kurban ol

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
33

Polat - kendi adamlarımızı bir şekilde işe alacağız diyor. Bu durumun çok normal olduğunu düşünüp üstüne yorum yapıyoruz.Şu söz 20 sene önce söylenseydi çok ciddi tepki görürdü.Adına da ülkücülük diyor.Ülkücülük kendi adamlarını devlet işine doldurmaksa kalsın.Hak eden girsin diyeceğine dediğine bakın ya.Onaylayın bu yorumu da belki utananlar olur.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
32

TUNÇ TEKİN - Aydın Ünlü gibi siyasetçilerden kurtulmamız lazım.Sert,ağzı bozuk,herkese çemkiren,sinirli,proje üretmeyen siyasetçilerden memlekete fayda gelmez.Seçim sonuçları ortada.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
31

Asım Okan - Kocaelinin en itici kişisi.Öööööö.öööö

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
30

Adil Çelik - Mr. Hava alanı görünümlü Başkan, lütfen siz de MHP yi ağzınıza almayın. ak parti demek size daha çok yakışıyor. Hem de getirisi çok fazla... Siz asla ülkücü değilsiniz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
29

Emekli - Sayın Ünlü, yakın tarihimize damga vuran bazı partiler vardı. Demokrat parti, Anavatan partisi Doğruyol partisi gibi. Bugün bunlar tarih oldular. Mhp köklü bir parti olarak tarihi sorumluluk alarak zor zamanlarda sahne almıştır. Ama yinede temkinli olmak ve ağır olmayacak sözlerle eleştri yapmak lazım.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
28

Savaş Atay - Sayın ünlü eyt grubu ile sizi 31 mart seçimlerinden önce ziyaret ettiğimiz de eyt nin 31 marta kadar çıkacağını çıkmazsa elinizi masaya vurarak takım elbise sözü verdiniz ve geçen 4 aydan beri sözünüzü yerine getirmediniz,bu durumda kocaeli mhp il başkanı olsanız ne olmasanız ne.koskocaman mhp il başkanı bir takım elbise sözünü tutmamış demez ler mi adama.hem peygamberimiz ne demiş müslüman verdiği tutuğu sözlerden belli olur

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
27

bg - eskden de MHP li olamamış zavallılardır o iyicikler,,, onlar ancak birilerine baston olurlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
25

Mert - Yahu zaten Mhp nin adı ağza alınacak bir hâli mi kaldı.Akp nin ortağı olmuşsunuz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
24

Miroğlu - Süper vizyon, süper ideal, süper beyanat.. tebrik ederim.

Yalnız hangi kadroda ve hangi esasa göre işe girecek. Açıklar mısınız

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
23

Mert - BİR OFFFFF ÇEKSEM KARŞIKİ DAĞLAR YIKILIR

ATMA HAMİDİYE ATMA SEN ÜLKÜCÜLER İÇİN HİÇ BİR ŞEY YAPMAZSIN....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
22

Özgür - Arkadaş yıllardır bir baltaya sap olanadın. Boş boş dolanıp duruyorsun.

Bu şekilde gülünç oluyorsun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
21

Mert Özcan - Fatma hanım önce milletvekili sonra da seçimle belediye başkanı olmuş.. Mahalle başkanı bile yapmazlar derken,önce dön kendine bir bak.Senelerdir oturduğun koltukta ne kadar yol alabildin,tanıdım tanıyalı boş konuşmaktan başka bir şey yok.Fatma Kaplan ı bilmem ama senin oturduğun mahalleye muhtar bile olamayacağın kesin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
19

Derbentli - Sen ne goygoycu bir adamsin.. biraz kalibina burun devrin insani olma.. ordan burdan nemalanmak icin goygoya devam ediyon.. acaba seni birdahaki secimde ne yapacaklar... sen git sagdan soldan kafe al.. akp li lere yalakalik yaparak...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
18

Flaş - Adam birilerinin damarına basmış yorumlara bak ya CHP nin iyi parti yönetimiyle kahvaltı yapması ne güzel kapatıyorsunuz kıskançlık anlam buluyor

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
17

kadir koşan - seninde devlet beyinde koltuk sevdası bitmedi her yerde ve ilcede ocak vardı şimdi nerde o ocaklar ülkücülügü ve miliyetciligi bitirdiniz be

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
16

MUHSİN - BU ADAM KADAR BOŞ KONUŞAN BİRİNİ DAHİ GÖRMEDİM..NE SANIYORSUNUZ KENDİNİZİ BRAA?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
15

vatandaş - bu lafında haklı diğer secimde büyükşehir belediye başkanı yapar yalaka ünlü

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
14

Kartepeli - AKP nin borazanı bu şahıs canı sıkıldıkça kendi kendine konuşuyor,zaten kimse gale almıyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
13

emekli - turgut bey bunu haber yapacağınıza İBB den KBB ye gelen akape li bankamatikçi müdürler yazsanız bir seferde

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
12

Kürşad - Bu tip bencil, içi boş, geveze insanların topluma faydası olamayacağı gibi, değil MHP"de hiçbir siyasi partide başarılı olması mümkün değildir. Bu ve bunun gibiler en sonunda siyasetten silinip gidecektir.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
11

İYİler kazanacak.! - Bende seni tramvay kafeye garson olarak bile almam. Herkesi kandırdınız be demek menfaat içinmiş. Hareketin tek lideri var,: Meral Akşener.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
10

Paşalı - Şu adamı dikkate alıp haber yapmayın ya bu nedir böyle sıkıldık artık bunun konuşmalarından

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
09

kadir koşan - millet vekiligi yapmış bir bayan en azında sen ne yaptın seni kaleye bile almıyorlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
07

Tramvay vay - sıradan bir vatandaş olsan Tramvay kafe gibi yerin işletmesini alabilirmiydin cumhur ittifakı işe yaramış işte hayırlı işler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
06

salih elçi - Hösttttt...Sevimsiz kişi Hössttttt...Fatma Başkanımız başımızın TACI. Genel Başkan bile yaparız.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
05

Halil ibrahim bıyıklı - Hiç birinizin derdi memleket veya vatandaş gariban değil ki.Olsun be hak var gören var çok şükür.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
04

objektif - sözde kamu kurumlarına girişler sınavla oluyor, yersen, adam utanmadan işe yerleştirecem diyor yani torpili koyuyorum partidaşlarıma diyor, yüzüde kızarmıyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53
01

Özgür - Ben hep diyorum cezai ehliyeti yoktur kaile almayın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 19:53

KAMYON ŞOFÖRÜ

DAMPERLİ KAMYONLARDA TECRÜBELİ ŞOFÖRLER aranıyor Köseköy-Uzunçiftlik-Sarımeşe-Alikahya bölgelerindekiler tercih edilir

Tel: 0507 541 43 08 0507 945 35 75

ÖN MUHASEBE VE POMPACI

MERCEDES ÖZEL SERVİSİMİZDE çalışmak üzere ÖN MUHASEBE elemanı ve AKARYAKIT istasyonumuzda çalışacak ÖN SAHA ELEMANI (pompacı) aranmaktadır.

İrtibat Tlf: 0532 572 73 41

KURABİYE USTASI ARANIYOR

İzmit Sanayi’de bulunan Gıda Üretim Tesisimizde görevlendirilmek üzere Tatlı & Tuzlu Kurabiye Ustası pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Genel N...

İ.K İletişim :0533 385 95 19

IZGARAUSTASI

IZGARA USTASI ARANMAKTADIR 30 yaşını aşmamış ızgara ustası aranmaktadır....

+90 538 551 35 41

KAYNAK OPERATÖRÜ ARANIYOR

KAYNAK OPERATÖRÜ Dilovası Organize Sanayi (Gebze) Bölgesinde Depo Raf Sistemleri üretiminde faaliyet gösteren firmamızın KAYNAKHANE BÖLÜMÜNDE GÖRE...

Tel: 0543 207 23 39 0262 654 20 20

TORNA VE FREZE USTASI

TORNA VE FREZE USTASI alınacaktır. Genç ustalar alınacaktır.

Tel:0542 316 58 96 SÖZER MAKİNA

YATILI YARDIMCI BAYAN

Evlerde YATILI çalışabilecek YARDIMCI BAYAN ELEMAN aranıyor

Tel: 0532 515 74 81

DENEYİMLİ BAY ELEMAN

Kombi Kazan Yetkili servisinde çalıştırılmak üzere; DENEYİMLİ BAY ELEMAN Alınacaktır

Tel: 0 533 663 29 82

EMİRHAN NAKLİYAT

EMİRHAN EVDEN EVE NAKLİYAT ŞOK KAMPANYA 200 TL 'den başlayan fiyatlarla Merkez-Derince

Tel: 0533 261 45 90 0 262 223 41 90

oto elektrik ustası

Firmamıza OTO ELEKTRİK USTASI aranıyor Trend Hidrolik Mekanik

Tel: 0543 438 46 62