“Koltuğa yapışmadık, kulübü ortada bırakmayız”

Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi. İftar sonrasında gündeme dair açıklamalarda bulunan Bahri Yavuz, 14 Haziran’da yapılacak olağanüstü kongrede aday olup olamayacağı ile ilgili kesin bir ifade kullanmadı.

cogunluk.jpg
sagur-yemegi.jpg
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz ile yönetimi, önceki akşam spor basınıyla iftarda bir araya geldi. İmperial Park Otel’deki organizasyona yöneticiler Sait Ertuğ, Çağrı Alpaslan, Sinan Güneri, Cumhur Kesemenli, Ceyhun Hoşdil, Mesut Volkan Sezgin, Yücel Gül, Sedat Köse, Tunç Tuncaboylu, Cüneyt Bakıroğlu, Hakan Coştu, Barış Yavuz ve İsmail Kolaylı da katıldı. Basının ilgi gösterdiği iftarın ardından yapılan söyleşide Başkan Yavuz, geride kalan sezonu değerlendirdi, kongreye dair düşüncelerini söyleyip, soruları yanıtladı.

Yavuz, transfer tahtasının açılması, Kızılyıldız’a yapılacak ödeme, transfer ve yeni sezon bütçesi için 20 milyona ihtiyaç olduğunu belirtti, “ Varsa böyle bir kaynağı olan çıksın şehri ikna etsin, aday olsun” dedi. Yavuz, kendisinin yeniden aday olup olmayacağıyla ilgili olarak ise, “Kongreye 25 gün var. Çalışmalar, görüşmeler yapacağız. Kocaelispor’un dertlerini çözebilecek, söz konusu bütçeyi oluşturabilecek potansiyeli, şehrin desteğini arkamızda görürsek çıkarız. Koltuğa yapışmadık, kulübü ortada bırakmayız” dedi.

BAHRİ YAVUZ’UN AÇIKLAMALARI: “POPÜLER KÜLTÜRE TESLİM OLMADIK”

“Öncelikle hepinize davetimize katıldığınız için teşekkür ederim, ayağınıza sağlık. 2017 Kasım’da KEV aksiyonumuz sonlandı. Kocaelispor’un kurtuluş hikayesi burada başladı. 5 sene boyunca ülkede çok fazla örneği olmadan bir yönetim anlayışını ortaya koyduk. Popüler kültüre teslim olmadan bir mücadele verdik. Spor Türkiye’de hak ettiğinden fazla değer görüyor. Futbol harika bir oyun ama sadece Türkiye gibi ülkelerde ölüm savaşı haline getirilmiş”

“BASİTE İNDİRGEMEMELİYİZ”

“Avrupa’da kitlelerin keyifle vakit geçirdiği, şehirlerini marka haline getirdiği bir organizasyon. Ülkemizde ise futbol 3-4 kulübün üzerine kurulmuş ve bunlara endekslenmiş. Olay sadece sportif başarıyla odaklanmış. Başarının kıstaslarını basite indirgeme lüksümüz yok. Biz inandığımız, doğru olduğunu düşündüğümüz, Avrupa’daki örneklerine göre yapmaya çalışıyoruz. Peki yaptınız mı diye soracaksınız, henüz değil ama çok büyük mesafe kat ettik”

“KONUŞARAK 2 AYDA 1 MİLYON ÖDEMEK KOLAY”

“Vergi borcumuzu ödemek zorundaydık. Dünyada hiçbir yönetici böyle bir fırsat varken risk almaz. Konuşurken kolay geliyor 2 ayda 1 milyon ödemek. 4 ayda 190 bin topladık biz arkadaşlar. Geldiğimiz sene otobüs şoförü futbolculara tost ısmarladı diye haberler çıkıyordu. Gerçeğimizi hatırlatıyoruz. Onları unutalım, 40 milyona kapatacağımız borcu 70 milyona kapatacağımıza inanalım. Bir sene şampiyonluk uğruna, sonra hain olarak anılalım”

“BUGÜNLERİ SATARAK YARINLARI KAZANAMAYIZ”

“Başladığımızda TFF kayıtlarındaki dosya sayısı 55’ti sonra 91’e çıktı. 36 kişi artmış. 75’ini temizleyen Bahri Yavuz ve arkadaşları başarısız, 16 kişi kalmış başarısız. Kabul etmem. Değil 100, 10 bin taraftar da söylese kabul etmem. Bugünü satarak yarını kazanamayız. Geçmişte bu yanlışlar yapıldı. Yoksa başkanlık kalmazdı bana. Şehir aynı yanlışları beklememeli bizden. Hala borçsuz kulüp yönetmeye çalışıyoruz. Bizden başka resmi geliri alamayan kulüp yok”

“TARAFTARLARIMIZ HAKLARINI HELAL ETSİNLER”

“TFF’nin deplasman ücreti adında verdiği para var. Aldığımız 160 bin lira. Onun dışında 5 kuruş para almadık. Biz bu paraları alamazken, kayıt dışı para ödemezken, transfer yasağı olan takımı Play-Off oynatmışız, başarısızız. Hayır, arkadaşlar, bunu kabul edemem. Başta taraftarlarımız haklarını helal etsinler. Bizimle mücadele eden tüm ekibe hakkımı helal ediyorum”

“PARÇALARSAK ADAM BULAMAYIZ”

“Bu şekilde parçalarsak, Hamza’yı Sinan’ı, Başak’ı parçalarsak yarın adam bulamayız. Bu kadar çok tüketirsek her şeyi olmaz. Bu kadar kolay harcayamayız. Çorum’daki maçı 3-0, 4-0 kazanıp gelebilirdik. Kahraman yapardık bu çocukları. 90 dakikada karakter değişmez. Sancaktepe Hamza’yı 40 gün aradı arkadaşlar. En sonunda beni aradılar, Başkanım bırakın çocuğu diye. Transfer yasağı var, görüşmem dedi, gitmedi Hamza İstanbul’a. Şimdi parçalıyoruz Hamza’yı”

“DURDUK YERE GELMEDİLER”

“Sene başında transfer yasağımızla ne yaşayacağımızı biliyorduk. Elimizden geldiği kadar borcumuzu ödemeye, yapılanmaya çalışacağız dedik. Başarılı olduk. 31 Mart’a kadar siyasilerin aksiyonları, bize yaklaşımları, 5 senelik emeğimizin tezahürüdür. Durduk yere gelmediler. Bunu hep beraber yaptık. Benim için Çorum maçına gelen 16 bin 500 taraftar çok değerli. Biz ne kadar olumsuz konuşmaktan vazgeçeceğiz. Bu ligdeki 50 takımın 30’unun haberi çıktı, futbolcular antrenmana çıkmadılar diye. Bizim çocuklarımız bir kere idmana çıkmazlık yapmadılar, yüzleri düşmedi. Biz bir kere yaşamadık. Çocukların haklarını yedirmem kimseye. Beni parçalasınlar, onları değil”

“ŞEHİR OLARAK HEMEN FİNALE ÇIKTIK!”

“Çorum maçından döndükten sonra hep konuştuk, arkadaşlar biz finale çıkmadık diye. Biz şehir olarak hemen finale çıktık. En büyük handikabımız oydu. Biz bütün hafta Ankara’da mı oynayacağız, Eskişehir’de mi oynayacağız dedik bütün şehir. Taraftarlar arıyor, araştırıyor. O gün de ilk yarı kötü değildik ama birinci golü yedik, takımda inanılmaz ruhsal çöküntü yaşandı. Hiç yapmam ama soyunma odasına indim, o çöküntüyü gördüm. O maçı ikinci yarı itibariyle hak etmedik, finali de hak etmemiş olduk. Ders alınması gereken çok şeyler var. Kendi üzerimize düşeni alırız. Başarı hepimizin. Bütün olumsuzluklar, sorumluluk benim”

“MÜKEMMEL BİR YERE GELDİK”

Transfer yapmadan gideceğiz, alt yapıdan oyuncularla gideceğiz demedik hiçbir zaman. Sabırlı olacağız dedik. Her şeyi normalleştirerek yaptık ki işi, sıradan gözüküyor. Başladığımızda altyapıda lisanslı 5 futbolcu vardı. Okul bahçelerinden çocuk topladık gelin takım kurmamız lazım diye. Altyapımızda antrenör sayımızı artırdık. Çok değerli hocalarımız var. Altyapıda torpil var diyorlar. İnsan kendi topuğuna sıkar mı arkadaşlar, deli miyim ben. Bu kulüp başarılı olacak. Bir model oluşturduk. Beğenilir beğenilmez, mükemmel bir yere geldik 5 senede. Borçsuz 3-4 yapıdan biri olacağız”

“ASLA KOCAELİSPOR’U ORTADA BIRAKMAYIZ”

“Her şeyi normalleştirdik, artık normalleştirmeyeceğim. Biz asla Kocaelispor’u ortada bırakamayız, vicdanım elvermez. Elverseydi 5 sene önce bırakırdık. Taraftarımıza tek sitemim, gerçeklerle yüzleşmemiz gerekiyor diye her toplantıda söyledim. Biz bir yere gitmeye çalışıyoruz, neredeyse geldik. Biz 91 alacaklı dosyasını temizleyip devlet borcunu bıraksaydık bana kendi dönemini kurtarmak istedin, bu kulübün geleceğini sattın, hain diyeceklerdi”

“PARTİLERDE BENDEN HOŞLANMAYANLAR VAR”

“AK Parti’nin, CHP’nin içinde benden hoşlanmayan ciddi bir kesim var. Buradan baktığımda başarılı olduğumu düşünüyorum. Ben aynı yerdeyim, hayatımda siyaset olmayacak. Davet edildim, kabul etmedim. Bu kulüp, bu şehrin ismini taşıyor. Eğer sizin bu şehre karşı bir aidiyet duygunuz varsa, bu şehrin markasının armasının arkasında durmak zorundasınız. Siyasi beklentiniz olmadan yapmak zorundasınız”

“KÖRFEZ BURUNGA TESİSLERİ’Nİ İSTEDİK”

“Beklentimiz, lojistik ihtiyaçları var kulübün. Körfez ilçede Burunga Tesisleri’ni istedik. Perşembe 11’de randevum var Körfez Belediye Başkanı’yla. 1.Lig’e kadar Burunga Tesisleri ihtiyaçları karşılayabilir. Vinsan Tesisleri büyük nimet ama Çorum geldi orayı verdik, niye kendi tesislerinizde idman yaptırmadınız dediler. Son 3 ay o saha beton gibi oldu. Şehrin iki üç yerinde bu kulübün mutlaka futbol okulu olması lazım. Bu kulübün gelir getirici gayrimenkul sahibi olması lazım”

“KÖSEKÖY’DEKİ ARAZİYİ ÇOK İSTİYORUZ”

“En büyük arzumuz, projemiz Kocaelispor’un geleceğini kurtaracak tesis. Köseköy’de 900 dönüm Kolordu’nun Büyükşehir Belediyesi’ne devredildiği alan var. 160 dönümünü istedik. İdari binamız, tesislerimiz olacak. Kolay değil ama çok istiyoruz. Her şeyden değerli bu. Tahir Bey bunu başarabilirse şehre adını altın harflerle yazdırmış olur”

“ÇOK AĞRIMA GİTTİ”

“İnsanların ne düşündüklerine biz karışamayız. Tabi ki istifa sesini duymak istemem, ağrıma gitti. Tek başıma duysam ağrıma gitmezdi ama büyük oğlum bana bakarken çok kötü oldum. Hazmetmek zorundasınız. İstifa etmek tabi ki talep edilebilir. Bütün sorumluluklarımızı yerine getirerek, şehirde bu durumun kabul edilebilir olduğunu görerek gitmek isteriz. Kesin yapabilecek olan varsa 14 Haziran’da çıkıp beni, taraftarı ve gelen kurulu ikna edin. Yoksa asla biz 300 kişi bağırdı, kızdı diye bırakıp gitmeyiz”

“20 MİLYONLUK BÜTÇE LAZIM”

“Transfer tahtasını açmak için şu an gördüğümüz 8,5 milyon, 10 milyon gibi bir rakama ihtiyaç var. Artı Ağustos’ta Kızılyıldız’a 300 bin Euro ödememiz var. Ayrıca 7-8 oyuncu almak zorundayız en az. Bu demektir ki kulüp, 20 milyonluk bütçeyle yeni sezona başlaması lazım. Bunun oluşturulması gerekiyor”

“SÖZLEŞMEDEKİ OPSİYONLARI KULLANDIK”

“Mevcut futbolcu kadrosundaki Volkan, Mesut, Sefa, Kemal Can, Burak, Mert, Fatih ve büyük Kerem’in opsiyonları vardı. Bütün opsiyon sözleşmelerini notere gönderdik, imzaladık. Yani bu isimlerin sözleşmelerini uzattık. Sözleşmesi biten diğer oyunculardan Ali Keten’le de görüşeceğiz. Sözleşmesi sona eren diğer tecrübeli isimlerin durumlarını göreve gelecek yönetim değerlendirecek”

“ÇOK YORULDUK”

Biz çok yorulduk madden ve manen. 20 milyonluk bütçeyi oluşturmamız imkan dahilinde değil. Rakam 5 milyon olsa da değil. Olay para değil sadece. Mükemmel 5 sene geçirdik kendi adımıza. Mütevazi davrandık bugüne kadar, sıradanlaştırdık. Başka bir kulüp aynı şeyi yaşasın o zaman kabul edeceğim. Devam edeceksek bile ayrılmak isteyen arkadaşlarımız var”

“20 MİLYONLUK BÜTÇEYİ OLUŞTURABİLİYORSAK DEVAM EDECEĞİZ”

“Bu kulübün dertleri çözülüyorsa, 20 milyonluk bütçeyi oluşturabiliyorsak devam edeceğiz. 14 Haziran’a kadar göreceğiz bunu. Şehirle, STK’sıyla, taraftarlarıyla, genel kurulla bu bütçeyi oluşturabiliyorsak devam edeceğiz. Bu kulübü sokakta bırakmayız. Ama koltuğa da dört elle sarılıp yapışıp kalmayız”

22 May 2019 - 02:49 - Spor --- Okunma

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 5.303.377 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

46

necmi - sosyal medyada insanları engelleme sebebin istifa sesleri yükseldiği için değil mi? Orada taraftar birbirini yerken neden engellemedin? Ülkere uzele neden tek bir kelime etmiyorsun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
45

burak - bahri başkan bu taraftar hep söyledi bu kadro yeterli değil transfer şart diye. 20 milyon bu şehir için bir şey değil sorun sizde kime gittiniz kimden destek istediniz de destek vermedi. artık elinizi taşın altına koyma vakti sizle birlikte transferi açıp vura vura süper lige çıkma vakti. bu enkazı kaldırın artık. vakit kocaeli sanayicilerinden ve siyasettten yardım isteme vaktidir.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
44

Tonguç - 300 taraftar bağırdı diye istifa etmem demişsin, onlar sadece bağıranlar, Peki bağırmayıpta istifanı isteyen kaç kişi var biliyormusun peki? Hala bir şeyleri kabul etmiyorsun ve de inanmıyorsun bazı gerçeklere. Transferi açacaktın, kimse sana bir şey demezdi,çünkü şampiyon olacaktık. Bu gruptan 2*3 transferle çok rahat çıkılırdı çünkü. Keşke sen bunun farkında olabilseydin.. Umarım artık başkan olmazsın..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
43

körfezli41 - Sayın Bahri Yavuzla devam etmek en iyi karardır.Bu takımla play off bile oynamak zordu aslında ama başardılar.Transfer açılır takviyeler yapılır takım şaha kalkar.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
42

mert sert - Başkan güzel konuşmuş bu ülkede futbolu sosyal bir aktivite olarak görmek yerine hayat memat meselesi haline getirenler yüzünden ülke futbolu gelişmiyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
41

Paşalı - Daha öncede aynısını yapmamışmıydı istifa ediyorum diyerek taraftarı evinin önüne toplamıştı. Hep aynı terane oyuncak etti makamı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
40

Bravo - Bahri enver bu kadar başarısız olup hala pişkin pişkin yerinizde duruyorsunuz harbiden çetesiniz ikiniz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
38

Fatih - Bazı arkadaşlar geçmişi ne çabuk unuttu. Biraz akıllı olun transfer yapıp şampiyon olunca iş bitmiyor. Her yıl trilyonlarca para gerekiyor o yüzden gelecegimizi cope atmadan ilerleyeceğiz. Başka kev yok

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
37

Kasap - Bahri başkanım bizi bırakmadığın için teşekkür ederim sen hep diyorsunya neden bölünüyoruz diye bunun bitmesi için enveri ordan gönder kasap özgürle barış tekrar maratonda toplanalım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
36

Burak - Bahri kalırmı kalmazmı zaman gösterecek önce kendi içimizde birlik olacağız bu nasıl olur? Özgür ve enver bir araya gelecek özgür ve ekibi tribüne geri dönecek derincelilerde maratona gelecek. Paşadan kimler özgürle sıkıntılıysa uzaklaştırılacak başka türlü olmaz. Enver güler malesef eski tribünde 90 dakika bağıran ekibi 2 senedir getiremedi tribüne.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
35

derince - ya bahri bky isimli grupta 5 senede kendi kitleni yarattın kulübü kapanmaktan orhan görsen kurtardı millet sen kurtardın zannediyor. Orada milleti engelledin sana muhalifleri şimdi yine devam ediyorsun ilker uzele tek kelime etmiyorsun.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
33

Ender - Adamsın Başkan, 2/3 ipsiz, kopuğun bağırıp çağırmasına sesinin fazla çıkmasına aldırma Sen ... Sessiz çoğunluk Seninle ... Yeri geldiğinde sesini çıkarmasını da bilir. Biz Senin neler yaptığını ve neleri de yapabileciğini çok iyi biliyoruz... Bu takımı ipsiz/kopuğa bırakmayacağını da iyi biliyoruz ...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
32

Esnaf - Ölmek var dönmek yok başkan bu HALK seninle sarhoşlara inat yaşasın bahri YAVUZ

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
28

Barış - Kocaelispor’u es geçip Körfez Fk ya yalakalık olsun diye dünyaları verenler gelin havasını soluyup suyunu içtiğiniz bu kent sayesinde bugünleri görmüş insanlar olarak vefa borcunu KOCAELİSPOR a para yardımında bulunarak ödeyin İnan’ın kaybeden değil kazanan olursunuz Yolun Açık Olsun Kocaelisporum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
27

Halim - Transfer tahtası açılmazsa kim ne derse desin masal gibi dinlerim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
26

Shane Larkin - Bir hafta geçti hala içim yanıyor içim...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
25

Izmitli - 20 milyon bulamazsan devam etmeyecekmişin :) :) boşver bahri yavuz şimdiden bırak git

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
24

Mert - Ben bağırmayanlardanım ARKADAŞ Bağıranlarada içinden sevgi ...... yolladım anlarsın BAHRİ YAVUZ Seviliyorsun sarhoşlara inat kocaelispor

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
23

murat - parayı cebindenmi vermiş ayrıca 120 yi veren 15 ide verir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
21

sanayili - Hala Hamza diyor, Sinan diyor, murat soner diyor.. Hey Allahım ya, biz nerdeyiz başkan nerde.. Zamanında iyi topçuları elinde tutmadın gönderdin, şimdi emekli olmuş futbolculara sahip mi çıkıyorsun? Hep yanlış strateji hep.. Vizyon yok maalesef..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
20

Köpru altı - La sanayili kardes zamanında iyi topcu dedigin oğuzhan mi bumu siz ne zaman maşa olmaktan kurtulacaksıniz sen bildigin işi yap git bak varmı motor su kaynatiyormu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
19

Motorcu - İyi topçu dediklerim hiç bir yerde 2 yıl kalamamış ne topçulukları iyi ne karakterleri demek ki. Hadi git kaporta tamiri yap sen

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
18

Gokhan karabulut - Onlar sayesınde amatorden cıktın? Yoksa sımdı suadıyesporla oyanrdık

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
17

Kofti Meydan - Bak başkan diyorsun ki parçalarsak adam bulamayız, peki o zaman sormazlarmı adama zamanında Kadir, Mehmet , Oğuzhan gibi futbolcuları neden gönderdiniz diye? O zaman parçalama olmuyor mu? Onları gönderdiysen Sinanı, Başakı ve en başta da Hamza yı da göndereceksin. Hala bir şeyleri görüp kabul etmiyorsun başkan.. Bırakıp gitmelisin artık..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
16

Meydan kofti - Kofti meydan git futbol piyasasında bir araştır istersen oğuzhanın karakterini duymadığın rezillik kalmaz. Utancından ne yaparsın bilmem. Gerçi gurur olan insan utanır siz de o da yok.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
15

Sedat köse - Koskoca hamza mutluyu kımlerle kıyaslıyorsunuz? Ayıp !

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
14

isimsiz - bu klübe ne oyuncular geldi gitti sen hala yerlerde sürünen hamza diyorsun .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
13

KS 1966 - Burdan futbolcular a sallayanlar maalesef futboldan anlamıyor geçen sezon sadece Sinan ve Mesut yoktu takım gol atamadı ilk yarı ve düşme hattına indik bilmem anlatabildim mi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
12

fatih - Adam gibi adam bahri yavuz.Adam 120 milyonluk borcu 15 milyona indirmiş millet hala boş boş konuşuyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
11

19 mart - 19 mart günü hesap kapanmıştır tribün paşanındır enver gitse bile paşadan biri gelecektir bu kadar basit.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
10

Yarımcalı - Çorum maçı sonrasında “Yönetim İstifa” söylemi ile yetinmeyip, her türlü küfrü edenlere sözüm; Bahri Yavuz gerekli maddi desteği bulup, takım şampiyon olduğunda , hangi yüzle başkanım diyecek, tebrik edeceksiniz merak ediyorum? Bu klübün kapısına kilit vurulmadı ise öncelikle Orhan Görsen ve sonrasında Bahri Yavuz sayesindedir. Bana göre de Bahri Yavuz un hataları vardır. Benim de eleştirdiğim noktalar var. Vefasızlık etmeyin…Serhan Gürkan mı gelip kurtaracak KOCAELİSPOR’u !!!!!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
09

Gerçek Kocaelili - Eskişehir transferi açtı ve kimseyi hain ilan etmediler orada. Seni neden etsinler. Bak takım küme düşüyordu transfer açılmasaydı, kurtardı adamlar. Çok farklı düşünüyorsun başkan, metal yorgunluğu bu üzerindeki.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
08

Kubilay - Eskişehirspor'un 150 milyonu aşan borcu var ! bu borcun altından kalkmaları neredeyse imkansız. takip edin zamanla neler yaşayacaklar göreceğiz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
07

Emre - Gerçekçi konuşmuş,transferi evvelden açabilseydi açardi zaten.31 Mart seçiminden aldi sözleri bu senede uygulanacak inşallah.Arkadaşlar Bu klube yıllardır ne belediye nede sanayici destek çıkmadi,çok zor koşullardan bu noktalara gelindi unutulmasın.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
06

Tonguç - Yeni başkanımız bajri yavuz değil hayrettin albayrak.. daha şimdiden hocayı gönderdi, bundan sonraki görevinde başarılar diledi. Ben değil kendisi diyor. YEREL gazeteci olmak böyle bişey işte..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
05

Yedirmeyiz - Enver güler ne oldu kendi hatalarını örtmek için bahriyi ve hocayı yemeye çalıştın sana ders olsun. Bahri yavuzu yedirmeyiz bırakacaksan sen bırak. Bizde kasap özgürü istiyoruz sorumluluk alacaksan sen al.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
04

Plajyolundan emreciksin - Enver de kasap Özgür de gelmemeli tribüne. Sizler asla gerçek Kocaelisporlu değilsiniz, sadece kendi menfaatini düşünen zavallılarsınız. Bu tribüne efendi , kavgacı olmayan kişiler lazım, Cemal Derya gibi..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
03

Taraftar - İlker uzer denen soytarıyı neden bu kadar sahipleniyorsun bahri ? Onu açıkla

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
02

Erdemli - Klup olarak final cuma günü olsun diye fedarasyona başvuru yapmadınız mı? Senin kendi yoneticin hesap yapıyordu Ankara mi olur Konya mi olur diye.. miadın doldu başkan, sen taraftardan koptun artık, istifa et..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49
01

Kubilay - Ben senden umutluyum başkanım. Sen Kocaelispor'lusun elbet eksiklerin hataların vardır ama büyük bir çoğunlukta ki Kocaelispor taraftarı sana güveniyor. Başarılar diliyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Mayıs 02:49

TORNA OPERATÖRÜ

CNC TORNA ve Üniversal TORNA OPERATÖRÜ alınacaktır. SAYES MAKİNA

Tel:0262 335 03 00

EMEKLİ ŞOFÖR

Şirketimizin bünyesinde KENDİ ARACI ile (doblo- kango, vb.) çalışabilecek EMEKLİ ŞOFÖRLER alınacaktır. Müracaatlar şahsen kabul edilecekti...

Tel: 0262 324 54 00

HAFRİYAT KAMYON ŞOFÖRÜ

Munzuroğlu Harfiyat Günlük veya Aylık çalışacak ACİLEN TECRÜBELİ HAFRİYAT KAMYON ŞOFÖRÜ Alınacaktır Ücret dolgundur

Tel: 0 532 280 24 09 0 536 515 65 66

KASİYER VE POMPACI

Başiskelede bulunan Lokoil Akaryakıt İstasyonumuzun Market Bölümünde çalışacak BAYAN KASİYER ile POMPACI Aranıyor

Tel: 0 531 783 35 05

MOBİLYA USTALARI ARANIYOR

Başiskele Aşağı Yuvacık mevkiinde bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere; MOBİLYA USTASI ve KALFA Aranıyor MOBİLYA USTASI; *Minimum 5 yıl deney...

Tel: 0 262 325 66 90 - Fax: 0 262 325 23 48 - 05322910307-05416900761

KAYNAK USTASI

ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALAT USTALARI ve KAYNAKÇILARI alınacaktır. MYK Belgesi olanlar tercihdir

Tel: 0532 065 15 41

TORNACI

TORNACI ALINACAKTIR! ÖNDER MÜH. SAN. TİC. A.Ş.

İRTİBAT: 0 533 381 79 15

Elemanlar Alınacaktır

Akaryakıt şirketimiz bünyesinde çalışacak: İzmit-Şirinevler mevkiinde ikamet eden emekli, E sınıfı ehliyetli PERSONEL SERVİS ŞOFÖRLERİ Derince ve...

Tel: 0 262 239 54 31

USTALAR ARANIYOR

KOMBİ DÜNYASI Firmamızda çalışacak DOĞALGAZ KAYNAK USTASI ve TESİSAT USTASI alınacaktır.

Tlf: 05376009953

SAHİBİNDEN SATILIK

SAHİBİNDEN SATILIK Kuruçeşme, Fatih Mahallesinde bulunan 155 m2 arsa icinde 75 m2 2+1 sobalı 4 katli bina

Tel: 0553 875 21 30