Hürriyet’i engellediysek 167 kişiyi nasıl işe aldı?

Güney, Fatma Kaplan Hürriyet’in kendilerini çalıştırmadıkları algısı yaratmaya çalıştığı söyleyerek, “Ancak engelliyorsak 167 yeni işçiyi nasıl aldın? Mecliste Cumhur İttifakı’ çoğunlukta, gelen maddelerin yüzde 90’ını geçmiş. Artık algı yaratma ve vaatte bulunmak değil, icraat üretmek gerekir. AK Parti’nin yaptığı projeleri yeniden açmak değil hizmet yapıp bunu göstermek gerekir. Bunun bir de mali boyutu da var. İzmit’in parasını gereksiz reklama değil, hizmete harcamak gerekir” dedi.

Ali Güney ilk kez konuştu

Son dönemde her yönüyle en çok konuşulan ve tartışılan etkinlik İzmit Belediyesi’nin tanıtım, temel atma ve açılış töreniydi. O tören o kadar çok konuşuldu ve eleştirildi ki neredeyse ilgili herkes konuştu. Ulusal basına kadar yansıyan bu konuyla ilgili sadece AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney düşüncelerini açıklamamış ve suskun kalmayı tercih etmişti. Güney, tartışma yaratan açılış töreni hakkında ve daha birçok konuda gazetemize özel açıklamalar yaptı. 

O PROJELERİN HEPSİ AK PARTİ DÖNEMİNDEN

- İzmit Belediyesi’nin açılış bayramı hakkında ne düşünüyorsunuz?

-Açılıştan ziyade araç tanıtımı yapıldı diye düşünüyorum. Açılış yaptıkları, yeni dedikleri hizmetlerin hepsi AK Parti döneminde de vardı. Mesela Sarısu Kampı çok konuşuldu. AK Parti orayı 10 yıl önce yaptı, bugüne kadar 27 bin gence hizmet verdi. AK Parti’nin anlayışında açık olan bir yeri yeniden açmak yoktur. Hep yeni bir şeyler yapmak, taş üstüne taş koymak vardır. Şimdi kalkıp, Saat Kulesi’ni biz yaptık diyemeyiz.

DOĞRU DÜZGÜN İŞLETSİNLER

-İzmit Belediyesi’nin bu projeleri sahiplenmesinden rahatsız mısınız?

AK Parti yaptı diye bu eserleri yok olmaya bırakmak elbette şehir adına ihanet olur. Biz AK Parti’nin eserlerinin sahiplenilmesinden hiçbir zaman rahatsız olmayız. Hatta teşekkür de beklemiyoruz. Sonuçta halkımız bunu görüyor ve takdir ediyor. Bunun karşılığı olarak 18 yıl bize oy verdi, destekledi. Bu dönem meclis çoğunluğunu yine bizden yana takdir etti. Bizim tek beklentimiz, yapılan bu eserlerden işlerine geleni değil, hepsini korumaları, yaşatmaları olabilir. Cephanelik Mesire Alanı’nın ne hale geldiğini gösterdik. İki yıl önce çocukların, ailelerin rahatça girip, şehir içinde nefes aldığı bir yeri, bir yıl geçmeden terk edilmiş hale getirdiler. Sarısu Kampını sahiplenildiği gibi Cephanelik, Gölkay Park, Kadın Sosyal Yaşam Merkezi gibi yerler de sahiplenilsin, bakılsın, işletilsin isteriz.

BİZİ ÇALIŞTIRMIYORLAR ALGISI DOĞRU DEĞİL

-Bu açılış sizce neden yapıldı, kurdele baskısı olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Bu yorum yapılıyor. Açıkçası zaten açık olan yerler için böyle bir açılış töreni düzenleyip, CHP ve İYİ Parti genel başkanlarını davet etmek, böyle bir baskıyı savuşturmak gibi duruyor.

-İzmit Belediyesi’nin daha büyük projeler yapması engelleniyor deniyor. Bu konuda ne diyeceksiniz?

İzmit algı operasyonuyla yönetilemez. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet göreve başlar başlamaz bu yolu seçti. Daha ilk günlerde olduğu için doğruyu, yanlışı ayırt etmek zor oluyordu ama şimdi her şey daha net görülüyor. Biz açıkçası bu duruma alıştık. Doğruları anlatmaktan da hiç geri kalmadık. Eminim açılış töreninde AK Parti’nin yaptığı eserleri açtıklarını CHP ve İYİ Parti genel başkanları da bilmiyordur. Bir süre sonra onlar da alışacaktır bu duruma. Gerçeği göreceklerdir. Konumuza dönersek, İzmit Belediyesi’ni ‘AK Parti çalıştırmıyor’ ifadesi de bir algıdır. Bilinçli yaratılmıştır. Meclise gelen önergelerin yüzde 90’ından fazlası çoğunluk AK Parti’de olduğu halde kabul edilmiş. Geçenlerde basına da yansıdı. İzmit Belediyesi 1,5 yılda Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden bile fazla işçi almış. Bizim dönemimizde yapılan Vadi İzmit Konutlarının satışına, araç alımı için kredi çekilmesine izin vermişiz. Cedit Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesini ‘-Ben yapacağım’ dedi, tamam dedik. ‘-TOKİ’ye devrediyorum dedi’ yine tamam dedik. Bugün AK Partili belediyelere bakın. Böyle bir uyumu CHP’li meclis üyelerinden bile göremezsiniz. Şimdi tablo bu olduğu halde, beni çalıştırmıyorlar demek İzmit’in daha çöp sorununu neden çözemediniz eleştirilerinin üzerini örtme çabasından öteye bir söylem değildir.

Hürriyet’i engellediysek 167 kişiyi nasıl işe aldı?

YAZIN DA SAHADA: AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve yönetimi, yaz dönemine rağmen teşkilat çalışmalarını hiç aksatmadı.

HÜRRİYET, TAHİR BAŞKANIN KIYMETİNİ BİLMELİ

- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile İzmit Belediyesi arasındaki uyumu nasıl buluyorsunuz?
Çok samimi söylüyorum Fatma Hanım, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımızın kıymetini bilmiyor. Büyükşehir Belediye Başkanımızın her konuda işbirliğine hazır, İzmit için en iyisini yapmak için uğraşan bir yapısı var. Cedit’in TOKİ’ye devredilmesinde verdiği destek ortada. Her belediye başkanı böyle olmayabilir. Bu yüzden kıymetini bilmeli diyorum. Büyükşehir’in şuan Yürüyüş Yolu, Pişmaniyeciler Meydanı, Kocaeli Fuar Alanına yapılacak Millet Bahçesi projeleri var. Bütün bu konularda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği çabası yerine bayrak indiriyorlar, alan vermiyorlar gibi sürekli didişecek konu yaratmaya çalışıldı. Bana göre birilerinin bir yerleri hedeflemesi için önce bir başarı hikayesi yazması lazım. Fatma Hanım’ın muhalefet dışında bildiği, yaptığı bir şeyi şimdiye kadar göremedik. Öyleyse her konuda yol gösterici ve yardımcı olmaya çalışan, üstelik bu konuda büyük bir deneyimi ve başarısı bulunan Büyükşehir Belediye Başkanımızdan yararlanması gerekir. Kavga etmek, tartışma yaratmakla bu işin olmayacağı çok açık. Baktığınızda İzmit’te proje ve hizmet anlamında sadece Büyükşehir’in yaptıkları var ve ilçe belediyesi de sürekli bu çalışan ekibe saldırmakla uğraşıyor.

EN SON DAĞITILACAK YER TEMİZLİK İŞLERİ OLMALIYDI

-İzmit’in çözülmesi gereken en önemli sorunu sizce nedir?

İzmit’te maalesef şuan temizlik ve çöp sorununun birinci sırada geldiğini görüyoruz. Bu işte gömleğin düğmesi baştan yanlış iliklendi. Her belediye başkanı kendi ekibiyle çalışmak ister. Ama en son dağıtılacak yer temizlik hizmetleri olmalıydı. İzmit Belediyesinde daha idari işlere hakim olmadan, temizlik işleri dağıtıldı. Amirler, şefler gönderildi. İzmit’te 102 mahalle, binlerce sokak var. Bu düzenin nasıl olduğunu anlamadan ekibi dağıtıp, kendilerini bu duruma düşürdüler. Ayrıca bir yıl dolmadan teleferikten tutun, Fethiye Caddesinin yenilenmesine kadar birçok projeden bahsedildi. Seçim dönemi bitti. Artık vaatte bulunmak değil, icraat üretmek gerekir. Proje tanıtmak yerine, hizmet yapıp bunu göstermek gerekir. Bunun mali boyutu da var. Bütün tanıtımlar ekstra masraf ve reklam gideri anlamına geliyor. İzmit’in parasını reklama değil, hizmete harcamak gerekir.

AK PARTİ HİZMET DAVASIDIR

- Kongre yaklaşıyor yeniden aday olacak mısınız?

Parçaya aşık olan bütünden geri kalır, kongreler gelir geçer, biz Davamız ve İzmit için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. AK Parti bir hizmet davasıdır. Bu yolda emin olun bu makamların gelip, geçici olduğunu partimizde herkes çok iyi biliyor. Bu konuda yeri geldiğinde gerekli açıklamayı yaparız.

YORGUNLUK İDDİASI

-AK Parti’de yorgunluk başladı, eski heyecan yok deniyor?

AK Parti, henüz 19 yaşında çok genç bir parti. Özellikle son dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde yerli ve milli atılım hamleleri aslında ülkemiz ve milletimiz için ne kadar heyecan dolu olduğumuzu gösteriyor. Yerli Otomobil Projesi, Savunma Sanayinde Millileşme Hamleleri,  İHA’lar, SİHA’lar, TİHA’lar, yerli ve milli sondaj gemilerimizle bulunan 320 Milyar m3 doğalgaz rezervleri ve daha sayamadığımız birçok projeyle bana göre Gazi Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde Cumhuriyetimizin ilk kuruluş döneminden sonra tarihin en büyük kalkınma hamlesiyle karşı karşıyayız. Milletimiz bunu çok iyi görüyor. AK Parti bugün 10 milyonu aşkın üyesiyle dünyanın en büyük siyasi hareketi olduğu halde yeni başlattığımız üye kampanyasına olan ilgiye baktığımızda bunu rahatça tespit edebiliyoruz.

SORUMLULUĞUMUZU ÇOK İYİ BİLİYORUZ

-Son olarak ne söylemek istersiniz?

AK Parti, hangi şart ve koşulda olursa olsun milletine hizmetkardır. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. İzmit Belediyesinde sadece meclis çoğunluğu halkımız tarafından bize takdir edildi ve biz bunun sorumluluğunu taşıyarak görev yapıyoruz. Meclis üyesi arkadaşlarımıza çok fazla haksızlık yapıldı ama bugün baktığımızda belediyeyi bilinçli yönlendiren, kararlarda hukuku önceleyen Cumhur İttifakı Meclis Üyeleri. Zamanla bu daha iyi görülecek ki, bugün meclis çoğunluğu iyi ki Cumhur İttifakı’na ait. Halkımızın bu konuda içi her zaman rahat olsun. Milletimizin parasının doğru kullanılması, projelerin takibi, var olan eser ve hizmetlerin korunması için İzmit’in güvencesi bugün Cumhur İttifakıdır.

Üye kampanyasına büyük ilgi var

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Üye kampanyası nasıl gidiyor?” şeklindeki sorumuza verdiği yanıt, “Gayet memnunuz” oldu. Güney kampanyaya ilişkin şunları söyledi:

HERKES ÇOK GAYRETLİ

Gençlik kollarımız, Yürüyüş Yolu’nda stant açtı. Kadın kollarımız ev ev ziyaretler yapıyor. Ana kademe yöneticilerimiz bu konuda gerçekten gayretli. Ayrıca İl Başkanlığımız tarafından online çalışma başlatıldı. AK Parti, bugün Türkiye’nin en fazla üyesi olan parti. Türkiye’de 10 milyon 400 bin üyesi var. Aslında bu büyük yapıya yeni üye hedefleri koymak gerçekten cesaret işi ama sahada gördüğümüz tablo çok sevindirici.

PARTİLİLERE TEŞEKKÜR

Türkiye’nin yarını için AK Parti’nin yaptıklarını daha çok büyüklerimiz takdir ediyor ve destekliyor gözükse de, özellikle son dönemde savunmadan, enerji ve sağlığa Türkiye’nin yaptığı atılımlar gençlerimizi de partimize yöneltiyor. Türkiye’nin tam ve bağımsız, dünyada söz sahibi bir ülke olmasını isteyen, milletine gönülden bağlı gençlerimizi aramızda görmekten çok mutluyuz. Bu vesile ile canla başla üye çalışmasını sürdüren teşkilat üyelerimize de teşekkür ediyor, partimize yeni katılan arkadaşlarımıza aramıza hoş geldiniz diyorum.

Hürriyet’i engellediysek 167 kişiyi nasıl işe aldı?

27 Ağu 2020 - 19:50 - Gündem --- Okunma

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 8.729.001 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

26

Levent - Ceditte insanları kandırdılar seçimden sonra yapacağız diye ama yapamayacaklarını anladılar hemen devrettiler. Ak parti siyasetten değil hizmetten beslenir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Ağustos 21:10
24

İzmit Sevdalısı - 3 bin kişiye iş sözü vermiş artık zamanı doluyor söz verilen insanların. İşe aldığı Kişiler hep yanındaki müdürlerin yakınları

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Ağustos 21:06
23

Paşadan - İzmit’i kandırdıkları yetmedi genel başkanını da kandırdı. Ak partinin 10 yıl önce yaptığını bugün tekrara açılış yaptılar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Ağustos 21:02
21

Yenişehir - Bunları çalıştır Ali Başkan daha çöp sorununu çözemediler nerden proje üretecekler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Ağustos 20:56
20

Kahya - Hem genel siyaseti hem yerel siyaseti ne güzel özetlemişin Ali Güney Başkan. Bizler reisin yolunda herzaman varız.izmiti birdahaki dönem AK belediye yapma yolunda senin bu çalışmalarınla başaracağız.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 30 Ağustos 20:54
19

İzmitli - Ağzına sağlık Ali Güney Başkanım İzmit ağlıyor çöpten geçilmiyor

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Ağustos 20:49
18

Fkh - Ne kadar eş dost partinizin fosili varsa doldurdunuz içeri Allah fırsat vermesin yine başörtülülere kan kusturacaksınız farkındayız ama görüp göreceğiniz bu sahtesin FKH

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Ağustos 19:08
17

Yalan Sahte - Mutlu azınlık geri geldi millete hizmet etmeden köşeyi dönenler izmit gülümsemiyor

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Ağustos 16:05
16

Nankör - Köstek yok destek var ama karşılığında teşekkür yol nankörlük var

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 30 Ağustos 08:39
14

İzmit Çocuğu - 167 kişiyle kimse çalıştırmasa bile İzmit’i baştan aşağıya temizlerim. Bu aldıklarınız nerede ne iş yapıyorki izmit hala çöp kokuyor????

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 28 Ağustos 20:03
13

Mehmet - Böyle bir süreçte bu denli aktif siyaset yapan bir başka isim daha yok. Durmak yok hizmete devam. Ağzına sağlık Ali abi.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 28 Ağustos 18:47
12

Kemal - Azmine, inancına ve çabana şahidiz Başkanım.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 28 Ağustos 18:46
11

Ak Trol - Sevgili İzmit AK PARTİ ilçe başkanı Avukat Ali bey seninle görüşmek isteyip parti sekreterliğine söyleyen birinin sence bekleme süresi ne kadar? En az 6 ay ve hala görüşmüş değilsin Başkanın keyfi gelecek telefonla dönecekler. Siz bu kafada oldukça belediye chp de kalır. Diğer belediyeleri bari kaybetmesek.

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 28 Ağustos 09:27
10

yavuz - Siz nasıl işe aldıysanız o da öyle almıştır.

bir ilçeyi kaybetmek böyle ise mazallah iktidar gitse neler yapacaklar

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 28 Ağustos 08:59
09

Gerçek İzmitli - 55 yaşındada olsan, 100 yaşındada olsan görmek istemedinmi göremezsin. İki tane genel başkanın katıldığı açılıştaki tüm hizmetleri ak parti yaptı. Daha ne yapsın. Öyleki gelen bir daha açıyor. Giden bir daha açıyor. Bu arada açılışta açıldı denilen Yahya kaptandaki 100 M2 lik kafeteryaya açıkmı diye, yine Ak partinin yaptığı tramway la binip gidin bir bakın.Açılabilmişmi?Türkiyede iki şey bitmez, CHP nin yalanları, Ak partinin icraatları.

Yanıtla . 3Beğen . 3Beğenme 28 Ağustos 07:01
08

Yusuf Yazıcı - 3 dönemdir hiçbir düzgün hizmet almadı İzmit Ali bey... Vatandaşın tercihi bu , istemedi partinizi.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 28 Ağustos 03:02
07

Tekin 41 - Sayin guney sorarim size 18 yilda ne yaptiniz?Park!!!!!!Tek super isiniz tranway.Birak izmiti.Turkiyenin en borclu belediyesi kocaeli .Biliyormusun.Ne ist.ne ankara.Oralara guzel seyler yapilmis.Konusuyorsun bos bos.Ben 55 yasindayim.chp li falanda degilim.Zombi dendimi aklima artik akp geliyor.

Yanıtla . 12Beğen . 1Beğenme 27 Ağustos 23:51
06

Serdarlı zeynel - Adamlar yenildikçe yeniliyor genel başkanlarından belediye başkan adaylarına 19 yıldır kazanamayan chp nin il başkanlarına ilçe başkanlarına söyleyecek söz bulamıyor benim ilçe başkanıma laf söylüyor hadi ordan hadi ordan

Yanıtla . 4Beğen . 3Beğenme 27 Ağustos 23:22
05

Onur - İzmit Belediyesinin paraları şuana kadar bayrak asmak eğlence düzenlemek ve konserden başka hiçbir yere hizmeti olmayan etkinliklere harcanıyo harcanmaya da devam edicek bu gidişle bunların hizmet anlayışı bu kadar basit ve vizyonsuz....

Yanıtla . 3Beğen . 5Beğenme 27 Ağustos 23:09
04

İzmitli - Sen anlat da bizde öğrenelim. Sefa Sirmen ve Erenkaya döneminden sonra İzmit Merkez de 3 tane çorba çeşmesi ve şelale haricinde ne yaptınız? İnsanda azıcık utanma olur ama nerdeee! Köy gibi olan diğer ilçeler büyükşehir desteğiyle ihya oldu. İzmit'e ne yaptınız o kadar sene? Sen önce ona cevap ver bırak yağcılığı!!

Yanıtla . 11Beğen . 3Beğenme 27 Ağustos 22:37
02

Aynaya Bak - Çok doğru söylüyorsunuz halkta anlayacak gülmekle sarılmakla olmuyor bu işler lakin anlamadığımız birşey daha var yıllar sonra kaybedilen kocaelideki tek ilçenin ilçe başkanı olarak siz o koltukta hala neden oturuyorsunuz ki il başkanınız bile bırakıp gitmişken....

Yanıtla . 7Beğen . 2Beğenme 27 Ağustos 21:18
01

Vatandaş - bu particilik en büyük kafatasi ırkçılığı olduğuna kara verdim 45 yaşındayım bir çok seçim gördüm ülkenin her yerinde aynı şeyler bu belediyelerde adamcilik senin benim cilik 5 vakit namaz kılan da aynı zihniyette aydınım diyende türküm diyende kürtüm diyende vs kimse liyakata hakka hukuka bakmiyor kendi elimizle bozdugumuz sistem malesef gelecek nesilleri vuruyor bizim gözümüzün önünde bence kimsenin çarşafı temiz değil Allah herşeyi görüyor da biliyorda mahşere inanan herkes hesabını vereceğini unutmasın bu dünyada yslan dolanla işler yürür de öteki alemde odun kömür olur kişiye nitekim cehenneme herkes yakıtını Kendi götürüyor bu dünyadan yaptıkları kötülük yalan filan ve gizli dünyası ile

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 27 Ağustos 20:30

ÖZÜER MOBİLYA SATIŞ PERSONELLERİ ARIYOR

ÖZÜER MOBİLYA AVM’de görevlendirilmek üzere, Mobilya satışında çalışacak tecrübeli-tecrübesiz Bay -Bayan SATIŞ PERSONELLERİ alınacaktır. Maas +prim...

KOCAELİ KERESTE PERSONEL ARIYOR

Kartepe/Arslanbey de palet imalatı yapmakta olan fabrikamızda çalıştırılmak üzere a şağıdaki kriterlere uygun erkek PERSONEL arayışımız bulunmaktadır...

KASİYER VE REYON GÖREVLİSİ ARANIYOR

41 GROSS MARKET Alikahya şubemizde çalışacak bay/bayan KASİYER VE REYON GÖREVLİSİ alınacaktır. Tel: 0536 669 96 80

KARTEPE YEMEK GIDA TEKNİKERİ ARIYOR

Caterıng şirketimizde  çalıştırılmak üzere , GIDA TEKNİKERİ alınacaktır. KARTEPE YEMEK ve GIDA SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ. Tel: 0 533 681 72 06

KARTEPE YEMEK, SERVİS ELEMANI ARIYOR

Yemek dağıtımı yaptığımız Faraero fabrikamıza 3 vardiya çalışacak SERVİS ELEMANI aramaktayız.  KARTEPE YEMEK VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ Tel: 0533 681...

KAMYON VE TIR ŞOFÖRLERİ ARANIYOR

SAYLOG LOJİSTİK bünyesinde değerlendirilmek üzere, İzmit/Kocaeli/Kartepe/Gebze bölgesi oturumlu, deneyimli ve yetiştirilmek üzere KAMYON VE TIR ŞOF...

ÇAYCI, BULAŞIKÇI, IZGARACI ARANIYOR

Steak House restaurantımızda çalıştırılmak üzere, ÇAYCI, BULAŞIKÇI, IZGARACI alınacaktır. BAŞOL ET GIDA ÜRÜN.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ Tel: 0533 348 88 71

EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Şehir içi ve şehirler arası Derince merkez EMİRHAN NAKLİYAT Tel: 0532 552 94 77 0533 261 45 90

MENEMENCİ ALAATTİN'E PERSONEL ARANIYOR

Kuzey Marmara Otoyolu Sevindikli Otoyol Hizmet Tesisi’nde bulunan MENEMENCİ ALAATTİN’de görevlendirilmek üzere *BAY-BAYAN GARSON, *KASİYER, *KOMİ, *...

VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK BAY İŞÇİ ARANIYOR

Köseköy’de ki firmamıza VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK BAY İŞÇİ alınacaktır. Başlangıç ücreti : 25.000 TL Net + Yemek + Prim + Servis 2 ADET BAYRAM İKRAMİY...