Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay: Hurdacılar taşınacak

İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay, plastik ürünleri yaktıkları için mahalle sakinlerinin çok rahatsız olduğu hurdacıların bölgeden taşınacağını açıkladı. Hurdacılar da Büyükşehir tarafından tahsis edilen İZAYDAŞ Bölgesindeki alana gitmek istiyor.

Muhammet Emin Can
Muhammet Emin Can Tüm Haberleri

PANDEMİ SÜRECİ ÇOK ZORLU GEÇTİ

Muhtarlarla yaptığımız söyleşilerin bugünkü konuğu İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay...

İşte Moğoltay’ın anlattıkları: “Bizim mahallemiz adına pandeminin ilk dönemi zorlu geçti, insanlarımız durumun ciddiyetinin durumunu fark edemedi, ne zaman ki mahallemizde çok sevilen insanlar vefat etti, o zaman işin ciddiyeti anlaşıldı. Ben de yakalandım, hatta tüm ailem yakalandı ve babaannem iyileşti ama virüs hasar bıraktığı için rahmetli oldu. O süreçte mahallemize hizmet bir ay geç geldi. İzmit Belediyesi temizlik yıkama gibi hizmetleri bir ay sonra verdi.

ARTIK DAHA TEMİZ: İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay, mahallesi sınırları içerisinde yer alan Kumla Deresinin artık daha temiz olduğunu ve kokmadığını açıkladı. Muhtar Moğultay, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin botlarla temizlik yaptığını ifade etti.

AŞI KARŞITLIĞI YOK

Kendi çevrem başta olmak üzere insanları aşı olma konusunda uyarıyorum, ikna etmeye çalışıyorum çünkü aşıya karşı bir karşıtlık söz konusuydu. Bazı vatandaşlarımız ‘Bunun ne olduğu belli değil, aşı olmayalım’ diyor. Bu söylemlerin nedeni kulaktan dolma yanlış bilgiler. Bazı vatandaşlar da aşı olduktan sonra yan etkileri olduğunu görünce iyice aşıya bakışı soğuyor. Çok şükür, çok mahalle sakinini ikna ettim, hatta olmak isteyenleri bizzat götürdüm. Bugün bakınca mahallemizde aşı karşıtlığı yok diyebilirim.

BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR ETTİ: İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay, mahallesinde yaşanan sıkıntıların çözümü noktasına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Büyükakın’ın kendilerine yardımcı olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

MAHALLEMİZ HAK ETTİĞİ YATIRIMI ALAMIYOR

“Mahallemizin yüzde 90’ı sanayi, fabrika ve depolama alanlarından oluşuyor, bununla beraber boş arazilerimiz de mevcut ve mahalle yüz ölçümümüz oldukça büyük. Mahallemizin bir ucu Yuvacık Sapağı diğer ucu ise 41 Burada AVM, büyük bir mahalleyiz. Galericiler sitesinden tutun da araba pazarları bizim sınırlarımızda ama buradan alınan vergilerin karşılığını alamıyoruz. Yatırımı en çok hak eden mahallelerden biri belki de Sanayi Mahallesi ama yatırımı alamıyor.

BAKIM YAPILMIYOR: İlerleyen dönemde yerine okul yapılması planlanan fakat şimdilik çocukların futbol sahsı olan alanla ilgili konuşan Muhtar Moğultay, İzmit Belediyesi tarafından bakım yapılmadığını ve ondan dolayı sahada otların olağandan fazla uzadığını açıkladı.

PARK BAHÇE KONUSUNDA PROBLEMLER YAŞIYORUZ

“İzmit Belediyesi, Park Bahçeler Müdürlüğü ile sıkıntılar yaşıyoruz ki bunun yansıması mahallemizde net biçimde görünüyor. İzmit Belediyesi’nde, önceki dönem Park Bahçeler ekibi çok iyiydi, partizanlığı bir yere bırakıp o ekiple altı ay, bir yıl Fatma hanım da devam etseydi ve kendi arkadaşlarına işi öğretselerdi, üç, dört sene daha devam edebilirlerdi ama işi bilmeyenler göreve geldiği için sorun yaşadılar. Geçen sene yol kenarlarına ilaçlama yapıldı ama vatandaşın bahçesine de ilaç atmışlar ve bu vatandaşların bahçesi kurudu. Biz bunu söyledik, görevlileri işten çıkarmışlar ama bu çözümü bu değil.

KAVŞAK DÜZENLEMESİ YAPILACAK: Hayrettin Uzun Caddesi üzerinde trafik kontrolünü daha iyi sağlamak ve kazaların önüne geçebilmek amacıyla fotoğrafta görünen noktada kavşak düzenlemesi yapılacak.

MAHELLEMİZ İÇİN BİR ÇEŞMEYİ TAKMADILAR

“Göreve geldiğimde iki tane aslan figürlü çeşme aldım. Parklarımızda çeşmeye ihtiyaç vardı, yetkili birimlere ‘Gelin bunları bağlayın’ dedik ama bu çeşmeler yerlerine bağlanmadı. Bu çeşmeleri İzmit Belediyesi’ne bir türlü taktıramadık, bu parka takılacak çeşme ile çoluk çocuk suyunu içecek. Çocuklar oyun oynuyor ve yoruluyor, camiye ya da yolun karşısındaki oto yıkamacı arkadaşlarımıza gidiyorlar. Allah korusun ya karşıya geçerken birine bir şey olsa, araba çarpsa. Belediyenin su hattı var, ben elimden geleni yapmışım, sadece gelip takacaklar, ben kendimde taktırırım ama bu sefer de belediye ile ters düşeceğiz. En sonun galiba ben taktırmak durumunda kalacağım. “ifadelerini kullanarak dile getirdi..

CAMİ YAPILACAK: Daha önceden Diyanet İşleri Başkanlığına ait olan bir arazinin de mahalle sınırları içerinde yer aldığını ifade eden Muhtar Moğultay, Hayrettin Uzun Caddesi üzerindeki alana cami inşa edileceğini söyledi.

HAŞERE SORUNUMUZU BÜYÜKŞEHİR BİTİRDİ

 “Bizim mahallemizin en büyük sıkıntıların biri sinek ve haşereler. Mahallemizde dere, arıtma tesisi olması sebebiyle bu problemi yaşıyoruz ama Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz bu konuyla ilgili çok güzel çalışıyor, mücadele ediyor. Bu konuda İzmit Belediyesi de elinden geleni yapıyor fakat işin yüzde 90’ını Büyükşehir yapıyor. Mahallemizde geçen seneden beri sinek yok. Özellikle bu sene hiç yok. Nerede bir kuyu var, nerede sinekler çoğalacak hemen müdahale ediliyor ve araçlarla da ilaçlama işlemi yapılıyor. Bizler de vatandaşımızı kapılarının önüne su birikintisi bırakmaması konusunda uyarıyoruz.

KUMLA DERESİ KOKMUYOR

Sanayi mahallesi denildiğinde akla ilk gelen konulardan biri olan Kumla Deresinin kokma durumunun ortadan kalktığını “Kumla Deresi mahallemizin en büyük olumsuzluğuydu. Artık kokmuyor. Arıtma tesisi iyi çalışıyor. Bölgede bir koku varsa o da fabrikalardan kaynaklı. Fabrikalardan biri de bir geri dönüşüm fabrikası, bu fabrika vatandaşımız rahatsız oluyor diye, sağolsun plastik yakma bölümünü buradan taşıdı. Tanrıkulu fabrikasına ne zaman ne söylesek yapıyor, ‘Şurası pis’ diyoruz hemen temizliyor. Tanrıkulu fabrikası ile iyi ilişkilerimiz var ama bunu herkes için söyleyemiyorum.

HURDACILAR TAŞINACAK

Hurdacıların bir kısmı çok temiz ama bir kısmı kablo yakıyor, akşamları dükkanlarının önünde alkol de alıyor. Bu esnafımızı İzmit Belediyesi ile birlikte uyardık, ruhsatlarının iptal olabileceğini tebliğ ettik. Son dönemde de sağ olsun Başkanımız Tahir Büyükakın bu sorunumuza çözüm buldu, bu esnaflarımız için İZAYDAŞ’ın orada yer tahsisi yapıldı. İZAYDAŞ’ın orada geri dönüşüm işi yapan esnafın da sanayi sitesi gibi bir sitesi olacak. Mahallemizde yer alan hurdacı olarak adlandırılan esnaflarımızın hepsi gidecek. 2022 yılının Haziran ayında bu işlemin gerçekleşeceği bilgisi bize ulaştı. Hurdacılar da buradan gitmek istiyor, bizim için de iyi olacak.

İLK VE ORTAOKUL İSTİYORUZ

 “Bizim mahallemiz sakinlerinin bağış yaptığı yedi dönümlük bir okul arazimiz var. Ben avukatlarla görüştüm, Sayın Valimiz Seddar Yavuz’a da söyledim. Vali Bey de bana ‘Muhtarım bir gün gel görüşelim’ dedi. Yedi dönümlük arazimiz üzerine ya ilkokul ve ortaokul ya da lise yapılmasını planlıyoruz. Bizim önceliğimiz ilkokul ve ortaokul olması çünkü buradaki çocuklar yıllardan beri Körfez Mahallesindeki okullara gidiyorlar. Körfez Mahallesi’nde ki okulun kentsel dönüşüme tabi olacak, biz de dedik ki ‘Körfez Mahallesi’ndeki yeri lise yapalım. Bizim mahallemizdeki yere de ilkokul ve ortaokul yapalım.’ bizim bu söylemimiz olumlu karşılandı. Sırada Vali Bey ile görüşmemiz var, Sayın Valimiz sürece dahil olduktan sonra okul problemimizi inşallah çözeceğiz.”

Taziye odasını tuvalet kağıdıyla doldurdular

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, mahallelerini bir kere ziyaret ettiğini açıklayan Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay, Başkan Hürriyet’in kendilerine konağın fuzuli olduğunu söylediğini açıkladı. Moğultay konuyla ilgili açıklamasında “İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, buraya bir kere geldi, o da saat 08.00’de ve iki dakika durdu, konağa baktı ve ‘Ben olsam bu mahalle konağını yaptırmazdım, çok fuzuli iş olmuş’ dedi. Başkan böyle dedi ama burası bizim elimiz, kolumuz oldu ve elimizi çok rahatlattı. Muhtarlık binamız, İzmek Kurs yerimiz, cemiyetler için alanımız var, burası gereksiz değil hatta yetersiz. Burası tam aktif de olmadı, burada emekli odası vardı, İzmit Belediyesi kapattı ve tuvalet kağıtlarını doldurdular. Tuvalet kağıdı doldurulan alanı biz taziye odası olarak kullanıyorduk ama bir tır tuvalet kağıdını yığdılar, burası vatandaşın kullanım alanı. Burası belediyenin parasıyla yapılmış bir yer de değil, 200, 2010 yılında Nevzat bey zamanında arka tarafa bir kereliğine hayvan pazarı kuruldu ve yer paralarıyla bu arazi alınarak yapıldı.” ifadelerini kullandı.

Mülteciler nüfusumuzun yüzde 5’ini oluşturuyor

Türkiye gündeminde yer alan Suriyeli ve Afgan mültecilerin mahallesindeki durumdan da bahseden Muhtar Moğultay, “Bu insanlara bizler kucak açtık. Bizler de isterdik ki ülkelerinde kalsınlar, sonuna kadar savaşsınlar çünkü biz böyle yapardık ama biz bunu kınamıyoruz. Bizim mahallemizin yüzde 5’ini oluşturuyorlar, özellikle Tan Sokak’ta yoğunlaşmış durumdalar. Asayiş açısından bize problem olmuyorlar ama görüntü kirliliğine neden oluyorlar ve oturdukları yerlerin çevresini kapatıp hurda malzemelerini koyuyorlar. Bu konudan diğer vatandaşlarımız da rahatsızlar” dedi.

Elektrik telleri yer altına alınacak

Mahallerinde bulunan Köprübaşı Caddesi’nde elektrik tellerinin yer altına alınması için girişimlerde bulunduklarını ifade eden Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in mahallelerini ziyaret ettiği sırada SEDAŞ Bölge Müdürüyle görüştüğünü ve projenin başlayacağını açıkladı. Moğoltay, “Bu konu ile ilgili İzmit Belediyesi’ne de dilekçe verdik ‘Elektrik telleri yer altına alındıktan sonra, üst yapıyı, ışıklandırmaları istediğimiz şekilde yapabilir misiniz?’ diye ama gelen cevapta ‘Şuan için böyle bir yatırımımız yok, SEDAŞ tarafından bize gelen bir şey de yok.’ denildi. Biz de süreci Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a taşıdık ‘Biz vatandaşın eksiğini tamamlarız, hizmet etmek için geldik.’ dedi. SEDAŞ’ın ilk kazmayı vurmasını bekliyoruz. Çalışmalar sonrası Köprübaşı Caddesini ışıklandırma ve yeniden boyanması ile birlikte çok güzel olacak, hedefimiz cadde üzerinde ki evleri tek tip boyanması. Örnek bir mahalle olmayı hedefliyoruz.” dedi ve hedeflerinden bahsetti.

 

DÜZENLEME YAPILACAK: Sanayi Mahallesi Köprübaşı Caddesindeki elektrik hatları yer altına alınacak. Mahalle Muhtarı Moğultay hatların yerin altına alınmasının ardından caddedeki evlerin tek tip boyanmasını talep edeceklerini söyledi.

08 Ağu 2021 - 21:10 - Gündem --- Okunma

Muhabir Muhammet Emin Can

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 6.024.582 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

29

#albay - Bu mahallenin dünden bugüne değişimini bilmeyen ahkam keser olmuş. Köpeksiz köy bulmuşlar değneksiz gezer olmuşlar. Bu yolda yalnız değilsin #İsmail Moğultay üç beş çapulcuya yedirmeyiz ne seni ne de mahallemizi. Sen çizgini ve duruşunu bozma. EvvelALLAH bozarız üzerine oynanan oyunları. El mi yaman bey mi yaman HODRİMEYDAN

Yanıtla . 1Beğen . 3Beğenme 10 Ağustos 11:59
28

İzmitli - Iyi bise oldumu buyuksehir kotu bise oldumu izmit belediyesi yapmadi dere yillardir kokmuyo ben hic bot gormedim nedense

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 09 Ağustos 21:43
27

Cuhaneli - Mahalledeki camiye namazlarda 10 kisi zor gidiyo bide 2. bir cami yapılacakmış. Milletin parasini çalmak için cami yapiyosunuz suriyeli din kardeşlerimize park yapin orda kalsınlar mahalleden uzak dursunlar

Yanıtla . 6Beğen . 1Beğenme 09 Ağustos 20:23
25

Sanayili - Muhtar yollar çukur içinde mahallede, azıcık sokaklarda dolaşta bildir bu bozuk yolları belediyeye, senin işini biz yapıyoruz burda. Hakkını ver yaptığın işin!

Yanıtla . 6Beğen . 1Beğenme 09 Ağustos 15:48
22

58 Yıllık İzmitli - Muhtarın adına dergi çıkarsaydınız.Iyi reklam olmuş.Keşke makamında ATATÜRK'ün resmi olaydı.T-shirt' ü ile resimdeki tezat oluşturuyor.

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 09 Ağustos 11:43
21

Dobra - "United States Polo Association" hiç yakışmadı bay Abdülhamit.

Yanıtla . 14Beğen . 2Beğenme 09 Ağustos 10:59
23

Fatih - @Dobra 21 nolu yoruma cevabı: Atatürk olsa çok yakışırdı haklısın

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 09 Ağustos 13:06
20

Hasan - Giydiği urba nın hakını veriyor ilk seçimde meclis üyesi

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 09 Ağustos 10:49
19

Ali Veli - Belsanın karanlık oda trolleri devreye girmiş. atma ablalarını savunacak sözleri olmayan troller muhtara saldırıyorlar. muhtar delikanlıdır. atma başkan güle güle az kaldı gidiyorsun. ama izmiti bitiriyorsun... süleyman şen bitirecek atma ablayı...

Yanıtla . 1Beğen . 11Beğenme 09 Ağustos 10:47
26

Sanayi Mah. - @Ali Veli 19 nolu yoruma cevabı: Trol mu yazık be kardeşim yalakalık yapma oy verenlerden biri benim ne yaptı Allah aşkına mahalle için

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 09 Ağustos 16:26
17

Toprak - Atatürk ne yaptı size adam öleli kaç yıl olmuş hala mi korkuyorsunuz bu ülkenin kurucu lidarenin muhtarlık makamında resimi bile yok yazıklar olsun kalkmış muhtarlık yapıyorsun orada

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 09 Ağustos 10:01
15

Sanayi Mah. - Sn. muhtarım emlak komisyon işleri nasıl gidiyor

Yanıtla . 13Beğen . 2Beğenme 09 Ağustos 07:59
24

Mahmut Ulus - @Sanayi Mah. 15 nolu yoruma cevabı: Eski muhtar gibi çalmamış ya..

Adam gibi ticaretini yapmış

Yanıtla . 1Beğen . 6Beğenme 09 Ağustos 13:14
14

Izmit Aşığı - muhtar sen devleti temsil ediyorsun hani atatürk portresi nerede başkanla tahir hoca tamam abdülhamit hanmı senin atatürk.ün

Yanıtla . 9Beğen . 1Beğenme 09 Ağustos 07:18
13

gugudalı - arkasında osmanlı padişahının resmî var Atatürk resmî yok.yazıklar olsun

Yanıtla . 10Beğen . 3Beğenme 09 Ağustos 06:30
09

Pektaş - Muhtar odanda neden atatürkün resmi yok..

Bu kadar mi.korkuyorsunuz.. bu karakter meselesi ama.yakindir iktidariniz tek basina iktidar olamayacak ihsallah sende muhtarllik seçimini kazanamazsin

Yanıtla . 8Beğen . 2Beğenme 09 Ağustos 00:26
08

Körfezli - Kim vatandaş için bir gayret içerisinde ise Allah ondan razı olsun.

Muhtar kardeş genç ve dinamik biri ayrıca mahallesi tarafından da çok seviliyor.

Allah yolunu açık etsin.

Yanıtla . 3Beğen . 8Beğenme 09 Ağustos 00:15
07

Vatandaş - Arkasında ATATÜRK portresi nerede sordunuz mu hiç ?

Yanıtla . 16Beğen . 3Beğenme 08 Ağustos 23:49
16

Ali Veli - @Vatandaş 07 nolu yoruma cevabı: Yüreğinde yaşıyor...

Yanıtla . 0Beğen . 2Beğenme 09 Ağustos 09:20
10

42 Evlerli - @Vatandaş 07 nolu yoruma cevabı: Aynı soruyu bende soracaktım ATATÜRK porttan nerde muhtar bey.

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 09 Ağustos 02:36
06

Fatih - Fatma Başkan ne yaptıysa buna rüyasında bile İzmit Belediyesini görüyor herhalde ama seçimler yakındır o zaman göreceğim bu akp’nin muhtarını.

Yanıtla . 15Beğen . 3Beğenme 08 Ağustos 23:41
11

Sanayi Mahallesinden H - @Fatih 06 nolu yoruma cevabı: Bu saatten sonra ceketini koysa kimse cesaret edemez rakip olmaya. Biz muhtarimizin arkasindayiz.

Yanıtla . 2Beğen . 12Beğenme 09 Ağustos 04:55
05

Hakan - Hep izmit belediyesine giydirmisin muhtarım.. olmuyor böyle.. birazda büyükşehire..bolgedeki sanaii esnaf iş adamı bunlara saydır.. mesela orda 41 var kavşağı bu saate kadar 10kere yapardı

Yanıtla . 12Beğen . 2Beğenme 08 Ağustos 23:32
04

İbrahim - Güzel çalışmaların devamlı olması dileğiyle İsmail moğultay

Yanıtla . 3Beğen . 9Beğenme 08 Ağustos 23:23
01

Mert - 1-Mustafa Kurt ne zaman bu gazeteye çıksa tek söylediği ZAM İSTİYORUZ,GEÇİNEMİYORUZ

2-Bu adam ne zaman görsem mutlaka İzmiit Belediyesi'ne bir şeyler söylüyor.

Artık ikisini de görünce direk haberi atlayıp,okumaya bile tenezzül etmiyorum, çünkü her seferinde aynı şeyler :)

Yanıtla . 20Beğen . 6Beğenme 08 Ağustos 22:30
18

İzmi̇tli̇ - @Mert 01 nolu yoruma cevabı: SEN ONLA DOLAŞ O SENİ HER GÜN MUHTAR YAPAR,BURASI TÜRKİYE HER GÜN ÇOÇUK BAYRAMI.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 09 Ağustos 10:27
12

Tolga Acar - @Mert 01 nolu yoruma cevabı: Haberi baştan sona okuyup yorum yapıyorsun buna eminiz inş sende birgün aza sonra muhtar olursun kıskanma 23 Nisan'da ulusal kıyafetlerini giy gel bir gün muhtar yapar seni muhtarımız

Yanıtla . 1Beğen . 5Beğenme 09 Ağustos 06:01
02

Faruk - @Mert 01 nolu yoruma cevabı: Adam çalışıyor sana gelince muhalefetsin anladık

Yanıtla . 5Beğen . 11Beğenme 08 Ağustos 22:42

DAMPERLİ TIR ŞOFÖRÜ ALINACAKTIR

DAMPERLİ TIR ŞOFÖRÜ alınacaktır Tel: 0533 303 78 79 0534 499 99 90

EMİRHAN EVDEN EVE NAKLİYAT

EMİRHAN EVDEN EVE NAKLİYAT ŞOK KAMPANYA 500 TL Merkez-Derince Tel: 0533 261 45 90-0 262 223 41 90

TESİSATÇI, KAYNAKÇI, HAVALANDIRMACI USTALAR ARANIYOR

Firmamızda çalıştırılmak üzereTESİSATÇI, KAYNAKÇI HAVALANDIRMACI USTALAR aranmaktadırTel: 0541 686 21 96

MOBİLYA USTALARI ARANIYOR

Mobilya atölyesinde çalışacak MOBİLYA USTALARI aranıyor. Hüseyin Eren Mobilya San. Tic. Ltd. Şti.İzmit San Sit. 16. Cad. 14. Blok No: 7 Tel: 0532 671...

MOBİLYA ve AHŞAP USTALARI ALINACAKTIR

Fabrika Mobilya İnşaat LTD. ŞTİ.Tam zamanlı çalışacak MOBİLYA ve AHŞAP USTALARI aranmaktadırTel: 0538 437 50 41

KAMYON ŞOFÖRÜ ve JCB OPERATÖRÜ Alınacaktır.

MUNZUROĞLU HARFİYAT  İzmit’te alt yapıda çalışacak KAMYON ŞOFÖRÜ ve JCB OPERATÖRÜ Alınacaktır.  Emeklide olabilir. Tel: 0 532 280 24 09-0 536 51 56...

TAŞERON FİRMADA ÇALIŞACAK PERSONELLER ARANIYOR

Köseköy Habaş Endüstri tesislerinde taşeron firmemızda çalışacak GAZ ALTI KAYNAKÇILARI -YARDIMCILARI ve TANK BORULAMA İŞÇİLERİ alınacaktır Raşitoğlu...

SERVİS ŞOFÖRÜ ARANIYOR

Başiskele bölgesinden, 16+1 minibüs kullanabilen sabah-akşam servis çekebilecek, Emekli Ve Tecrübeli SERVİS ŞOFÖRÜ aranmaktadır. KUŞ KARDEŞLER TURİZM...

TECRÜBELİ ŞOFÖRLER

Rotam Liman Hizmetlerinde Araç Lojistik sahalarında çalıştırılmak üzere En az 1 yıllık ehliyeti olan, COVİD-19 aşıları tamamlanmış TECRÜBELİ ŞOFÖRLER...

ŞOFÖR ARANIYOR

Firmamıza tıbbi atık toplama – taşıma görevinde çalışacak SRC 4 VEYA 5 BELGESİ OLAN ŞOFÖR alımı yapılacaktır. İlgilenenlerin 325 65 65 nolu telefonu a...