Başkan Büyükakın anket sonuçlarını açıkladı! Büyükakın’ın oyu yüzde 62, Büyükşehir’den memnuniyet yüzde 80

Yerel basınla buluşan Tahir Büyükakın kamuoyu anketlerinde oylarında artış olduğuna dikkat çekerek “Vaatlerimizin yüzde 70’ini yaptık. Ve elbette kendimi başarılı buluyorum. Ama daha önemlisi vatandaşın ne düşündüğüdür. Orada da oylarımızda ciddi artış var. Bugün seçim olsa Cumhur İttifakı olarak büyükşehir başkanlığında oyumuz yüzde 62 oldu. Belediyeden memnuniyet de yüzde 80’i aştı” dedi.

Süriye Çatak Tek
Süriye Çatak Tek Tüm Haberleri

DÖRT SAATLİK BULUŞMA

Tahir Büyükakın, pandemi nedeniyle ara verdiği basın buluşmalarına tekrar başladı. Maide Restoranın üst katındaki toplantı salonunda gerçekleştirilen buluşmaya yaklaşık 25 gazeteci katıldı. Soru cevap şeklinde gerçekleştirilen ve dört saat devam eden basın toplantısında Büyükakın’a Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, genel sekreter yardımcıları Hasan Aydınlık, Gökmen Mengüç ve Sadık Uysal ile İSU Genel Müdürü Ali Sağlık eşlik etti. Büyükakın gazetecilerin tüm sorularına detaylı cevaplar verdi.

SEÇİME GÖRE OYLARDA YÜZDE 7 ARTIŞ VAR

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, basın ile buluşmasında sorular üzerine Büyükşehir ile ilgili anketleri ve vaatlerinin yapım oranlarını da açıkladı. Büyükakın, “Yapılan anketlerde Cumhur İttifakı olarak büyükşehir belediye başkanının oy oranı yüzde 62’yi çıktı. Yani oylarımız bugün seçim olsa yüzde 7 kadar daha fazla olacak.

VAAT ETTİKLERİMİN YÜZDE 70’İNİ YAPTIM

Büyükakın, “Diğer yandan belediye çalışmalarından ve bizden memnuniyet ise yüzde 80’nin üzerinde” dedi. Seçimlerde vaat ettiği yatırımların ne kadarını hayata geçirdiği ile ilgili de bilgi veren Büyükakın, “Vaatlerimizle ilgili yazılım yaptık. Şu anda verdiğimiz vaatlerin gerçekleştirilmesi oranında yüzde 70’e ulaştık. Kendimi başarılı buluyorum. Pandemiye rağmen bu orana ulaşmak başarı demektir. Vaatlerin dışında yapılan işler var. Cedit Mahallesi Kentsel Dönüşüm çalışması vaatlerimizin dışındaydı mesela” dedi.

YÜZLER GÜLÜYOR: Basın toplantısında her soruya açık yüreklilikle cevap veren Tahir Büyükakın kamuoyu anketlerinde yakaladıkları performanstan da son derece memnun. Başkan Büyükakın toplantı boyunca en zor sorulara bile büyük bir rahatlık ve gülümseme ile cevap verdi.

ŞAŞIRMAK DEĞİL ÖNGÖRMEK ÖNEMLİ

Büyükakın “sosyal yardımlarda bizi şaşırtıcak yeni çalışmaların var mı şeklindeki bir soruya, “Pandemide arkadaşlarımız dikkatle Uzakdoğu ülkelerini ve Avrupa ülkelerini izlediler. Bize ilk vaka geldiğinde biz hazırdık. Hazır ve yetişmiş insan kapasitemiz var olması çok önemli. İdarelerin insanları şaşırtmaması gerekiyor. Kendisinin de asgari şekilde şaşırması ve insanları da asgari şekilde şaşırtması lazım. Stratejik planlar hazırlanırken 4 ana kategori vardır. İki soru sorulur. Bir şeyi istiyor muyuz, o şeye sahip miyiz? Bir şeye sahibiz ve istiyoruz. Bu kategoriyi sahip sorulara strateji cevapları geliştirirsiniz. Bir şeyi sahip değilseniz tamamen teorik bilgi gerektirir. Bu nedenle biz yaşanabilecek krizleri öngörmeye çalışıyoruz” dedi.

KURAKLIĞA KARŞI ŞİMDİDEN TEDBİR

Büyükakın, “Örneğin gelecekte ortaya çıkacak bir kuraklığa karşı önlemlerimizi İSU üzerinden alıyoruz. Bunu kısmen Sapanca’dan döşediğimiz borularla çözdük. Artezyen kuyularımız var 20 milyon metreküp suyumuz var. Olası su krizinde devreye alacağız. Gelecek nüfus projeksiyonu göz alarak su havzalarının korunması için İSU’nun çeşitli senaryoları var. Avcıdere ve İhsaniye barajlarının yapılmasını takip ediyoruz. Gerekirse kaynak ayırıyoruz. Ağaç köklerini biz temizledik. Diğer tarafta Ballıkaya Barajı var. Sakarya ve bizi 2040’e kadar taşıyacak bir baraj. Yüzde 42’side bize tahsis edilecek. Namazgah barajının arıtma kapasitesini artırarak buranın havzasından su vermenin stratejisini yapıyoruz. İdareden şaşırtmasını değil şaşırtmamalarını beklemek lazım” dedi.

ALT YAPIYA GİRİLMEYEN İLÇE KALMADI: Alt yapı çalışmaları daha erken bitebilirdi. Derince- Körfez ihale edildi, müteahhit başlamıştı ama iş iyi yapılmadığı için durduruldu. O yüzden gecikti. Belli noktalarda çalışmalar devam ediyor, belli yerlerde ise ihtiyaca göre yeni çalışmalar yapılıyor. Bugüne kadar Kocaeli’nin alt yapısının yüzde 64’ü tamamlandı. Girmediğimiz ilçe kalmadı.

DEVREDEMESEYDİK ÇOK KÖTÜ OLURDU

Gebze metrosunun devri ile ilgili bir soruya da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın, “Gebze metrosunu bir fırsatla devretmek vardı aklımızda. İbrahim Başkanın aklından da bu geçiyordu. Devredemeseydik kötü olurdu. Bu geçmiş döneme yönelik bir eleştiri değil. Projelerini biz yaptık. Ama sonuç olarak devrettik. O projeye başlanması hayırlı bir sonuca da vesile oldu” cevabını verdi

MİLLİ İRADE MEYDANININ PROJESİ TAMAMLANIYOR

Tahir Büyükakın, “Milli İrade Meydanı için proje çalışması tamamlanıyor. Yeni yılda başlayacağız. Meydan olacak. Gölgeliklerin, yeşilliğin arttığı bir meydan olacak. Kasım ayı içinde üç tane lansmanımız var. Fuar alanının uygulama projeleri tamamlanıyor. Resmi olarak millet bahçesi olmayacak. Bakanlıktan almamızın nedeni de o. İçinde düğün salonları olmayacak bakanlık yaparsa. Düğün salonları ve akvaryum yapacağız. Seymen kışlasının bina bölümü askeriyeye kalacak. Geri kalan bölümü ise millet bahçesi olacak. 800 dönümlük bir alan orası” dedi.

MÜTEAHHİTLERLE REKABET ETMEYECEK

Kent Konut’un yaygın şekilde yeniden konut üretip üretmeyeceği ile ilgili bir soruya da Büyükakın, Kent Konut piyasadaki müteahhitlerle rekabet etmeyecek konutlar yapacak. Bu şartlarda onların ekmeğine ortak olmam. Sosyal ihtiyaçlara yönelik ön taleple konut yapacağız. Sağlıkla ilgili olacak. Öğretmenlerin böyle bir talebi var. Milli Eğitime çalışılsın dedik. Önümüzdeki dönemde buna bakacağız” dedi.

DENİZ MÜZESİ YAPACAĞIZ: Karamürsel Dereköy’de deniz müzesi yapmak için çalışmalarımız devam ediyor. 2022’nin ortalarına doğru çalışmasına başlarız.

Bir muhafazakar olarak karşı dururum

Ensar Vakfının savunması ile ilgili eleştirilere cevap veren Tahir Büyükakın, “Koyduğum tepki bir duruş meselesidir. Burada haksızlık yapılıyor ve ben bunun cevabını veririm. Ensar ne yapmış. Burada tüm muhafazakar insanlara tecavüzcü muamelesi yapılıyor. Ben bir muhafazakar olarak buna karşı dururum. Ben bunu değerlerimize bir saldırı olarak görürüm” dedi.

CEMEVLERİNE VE KYÖD’E DE VERDİM

Pembe Köşk’ün Ensar Vakfı’na verilmesi ile ilgili bir soruya cevap veren Büyükakın “Benim değerlerimle ilgili bir soru sorarsanız onları savunurum. Ben herkesin belediye başkanıyım ve herkese aynı davranırım. Cemevi ile ilgili bir talep geldi mi gidin başka başkandan alın demiyorum. KYÖD meselesinde de öyle oldu. Başka siyasi görüşe yakın demedim. Aslında birileri ayrımcılık yapıyor ve ayrımcılık yaptıktan sonra da siz ayrımcılık yapıyorsunuz diyor. Birileri kutuplaştırıyor sonra siz kutuplaştırıyorsunuz diyor. Kavga ediyorlar sonra siz kavga çıkartıyorsunuz diyorlar. Hır çıkartmak için politika yapmaya çalışıyorlar. Orada ben sakin kalmaya çalışıyorum.

MİA PROJESİNE HİÇ İNANMADIM: O haliyle MİA’nın yapılamayacağını defalarca söyledim. MİA projesinin hayata geçeceğine inanmadım. Bu bir eleştiri ise eleştiridir.

ENSAR VAKFININ YERİNE İBB ÇÖKTÜ

Ama Ensar meselesinde benim söylediğimiz söylenmedi. Ben İstanbul Büyükşehir Belediyesi TÜGVA’nın hukuken verilmesinde herhangi bir hata olmayan yerine çöktü. Daha önce tahsis edilen bir yeri almam hukuksuz olursa İstanbul büyükşehir Belediyesinin de hukuken usulüne uygun tahsis edilen bir yeri alma hakkı yok. Burası benim babamın yeri değil. Ben babamın malını kimseye vermiyorum. Ben Büyükşehir meclisinin bana verdiği yetkiyi usulüne uygun kullanıyorum. Büyükşehir belediye meclisinden bu karar verilir. Ben bir yeri 25 yıla kadar veririm. Bir başkası gelip sen bunu buraya nasıl verirsin diyorsa ve geri alırsa asıl eşkıyalık yapan odur. Meşru bir hakkı ben tanımıyorum diyorsa eşkıyalık yapıyordur. Benim dediğim şey bu.

KİM MAĞDUR EDİLİRSE ONU SAVUNURUM

Koyduğum tepki bir duruş meselesidir. Burada haksızlık yapılıyor ve ben bunun cevabını veririm. Aynı şey burada yapılırsa yine aynı duruşu sergilerim. Bunun için beni kim kınarsa kınasın bu hak savunmaksa haklıyı savunurum. Cemevi olursa Çemevi’nin savunurum, KYÖD olursa KYÖD’ü savunurum. Ensar ne yapmış. Burada tüm muhafazakar insanlara tecavüzcü muamelesi yapılıyor. Ben bir muhafazakar olarak buna karşı dururum. Ben bunu değerlerimize bir saldırı olarak görürüm. Mesele Ensar meselesi değil topyekun bir abluka altına alma meselesi ve yayılmacı bir yaklaşımla mahalle baskısı ile muhafazakar kesimi sindirme isteğidir. Ben buna müsaade etmem” dedi.

SUYA EKSTRA ZAM YOK: Suya ekstra zam yapmayacağız. Pandemide zam yapmadık. Yine enflasyon oranında olacak. Ek bir zam olmayacak.

Kentin geleceğini ipotek altına alamazdım

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, basın mensupları ile buluşmasında pandemi nedeniyle geciken projeler hakkında da bilgi verdi. Pandemide 330 milyonluk bir sosyal harcama yaptıklarının altını çizen Büyükakın, Körfez-Köseköy arasında yapmayı planladıkları Kuzey Metro hattının bu dönem hayata geçmeyeceğini söyledi. Büyükakın, “Proje 1,2 milyon Euro’ya mal olacaktı. Kentin geleceğini ipotek altına alamazdım” dedi.

1,2 MİLYON EURO KREDİ ALACAKTIK

Pandemi döneminden dolayı bazı yatırımların gecikeceğini söyleyen Büyükakın, “Mesela Kuzey metro hattını bu dönem içinde gerçekleştiremeyiz. Yap-işlet-devret yöntemi ile yaparız diye düşündük. Göreve geldikten 6 ay sonra bir kredi görüşmesi dahi yaptık. 1,2 milyar Euro’luk kredi kullanmak zorunda kalacaktık. Biz bunu yapsak kenttin 50 yıllık geleceğini ipotek altına almış olurduk. Yıllık 50 milyon Euro’luk geri ödemesi vardı. Yüzde 15 faiz verecektik. Bunu yapma hakkımız yoktu. Yuvacık Barajı örneğinde bunu gördük. Bunu geriye dönük bir tartışma için söylemiyorum. Sadece durumu anlamanız için söylüyorum. Bunu yeni bir baraj tartışması için söylemiyorum.

YUVACIK BARAJI GİBİ HATA YAPAMAZDIM

Metroyu benzer şekilde kredi alıp yapsaydım ikinci Yuvacık krizi olacaktı. Belediye işçisine para ödeyemez hale gelirdi. Bu baraj 300 milyonluk bir baraj ama 1,2 milyar dolara mal olmuş. Biz de aynı hatayı yapamayız. Ben bunu vicdanıma anlatamam. Şu finansal koşullarda yapamayız. Belediyenin kaynaklarıyla da metro yapılmaz. Metroyu yapmak için alacağım kredi 12 milyar liraya denk geliyordu. Bu krediyi alıp projeyi yapsaydım 6 yıl kentte çivi çakamam. Yap işlet-devret ile yapabiliriz. Ama dünyada finansmanlar buna uygun değil. Gebze’yi bitirdikten sonra hükümet yatırımı içine alabiliriz” dedi.

YUVACIK SAPAĞI: Yuvacık sapağını karayollarından biz devralıp yapacağız.

Toplu taşımada sistem değişiyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, basın ile buluşmasında toplu taşıma sisteminde değişikliğe gideceklerini açıkladı. Yeni yılda hayata geçmesi planlanan Körfez- Kartepe hattındaki Hat 41 K ile bunun ilk örneğini oluşturacaklarını söyleyen Büyükakın, toplu taşımada hizmet alımı modelini uygulayacaklarını açıkladı.

KIRSAL KESİM İLK ÖRNEK

Basın mensuplarının toplu taşıma ile ilgili sorularını yanıtlayan Büyükakın, “Toplu taşıma çark yapma gayesi ile düşünülmemeli. Strateji değişikliğine gidiyoruz. Kırsal alanlarda yaklaşımımız iyi bir örneği oldu. Kırsal kesimdeki ulaşımı planlarken bunun bize ne kadar bir bütçeye mal olacağını çalıştık. Ardından maliyetin yıllık 25 milyon olduğunu gördük. Şehir içinde de aynısını yapalım diye düşündük. Körfez, İzmit Merkez ve Kartepe’yi içine alacak bir çalışma yapıyoruz. Bu alanda 830 civarında araç var. Bu araçların taşıma hakları verilmiş. 

100 MİLYONLUK BÜTÇE

Aynı hat üzerinde olan araçları aynı çatı altında toplayarak birbiri arasında aktarmaların olduğu, ana bir gövde hattın kurulduğu, araç sayılarının azaltıldığı, 650 araçla bu bölgelerdeki toplu taşımayı yapabileceğimizi gördük. Bunu yaparken toplu taşımacıdan hizmet alacağız. Bunu yaparken toplu taşıma esnafı vatandaştan ne kadar para alacağına bakmayacak. Kendisine verilecek kiraya bakacak. Bunun da yıllık 100 milyon bir gideri olacak. Sonra bunu batı ve güney yakasına da uzatacak şekilde çalışacağız. 2035 yılında yolculuklar 5 katına çıkacak. Yolları 5 katına çıkartamayacağımıza göre toplu taşımayı kolaylaştırmak gerekiyor.

HİZMET ALIMI MODELİ

Yılbaşında bu sistem hazır olacak. Kırsalda olduğu gibi hizmet alımı modeli uygulayacağız. Böyle olursa yolculuk ücretleri daha makul olacağı, maliyetin belediye tarafından üstlendiği bir toplu taşıma olacak. Toplu taşımayı biz masa başında planlanması gereken kısmını planladık. Yılbaşında bu bahsettiğimiz baskılar azalmış olur. Tamamı çözülür mü çözülmez. Herkesin evinin önünden toplu taşıma geçmesi mümkün değil. İnsanlar biraz yürüyecek. Yeni sistemde abonman da olacak, aktarma da olacak” dedi.

27 Eki 2021 - 15:01 - Siyaset --- Okunma

Muhabir Süriye Çatak Tek

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 6.220.900 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

10

Süha - Belediyenin parasını Kocaelispor a yedirme,

Tramvadan Kocaelispor logolarını kaldır. Tramvay rengini halka sordunuz şimdi niçin yeşil siyah yaptınız şehir içi minibüsçüleri gibi. Gıdım gıdım projemi yapılır tramvay kartepe'ye gelsin.

Yanıtla . 0Beğen . 3Beğenme 28 Ekim 00:07
11

İzmitli - @Süha 10 nolu yoruma cevabı: Yeşil siyah olması neden bu kadar zoruna gitti, burası Kocaeli, elbetteki Kocaelisporun renkleri olacak beğenmezsen binmezsin olur biter.

Yanıtla . 2Beğen . 2Beğenme 28 Ekim 16:56
08

Ufuk - Başkan sen körfez kartepe metro projesini bu dönemde başlamada seçimlerde kaç oy alacağını yaşayarak görürsün... bu günlerde çevremdeki herkes seçimden önce söz verdiğin iki şeyi söylüyor... Birincisi metro, ikincisi izaydaş... Yinede sen bilirsin

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 27 Ekim 22:54
07

Antilamba - Algı yap yap üzerine bir de sağlık kent yap sen belediye baskanisin belediye bütçesini halka eşit dagiticaksin

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 27 Ekim 22:01
06

Hüseyin - Başkan bir dahaki seçimlerde bu gidişatınızla o kadar oy alacağınızı çok zor görürsünüz.mutlu şehir mutsuz umutsuz sahipsiz hayalet kent konumunda.bugün çevremizdeki birçok ilden çok gerideyiz her platformda.sosyal kültürel ulaşım altyapı vs dahasıda var.sizin yaptık dediğiniz herşeyin fazlası birçok yerde yıllar önce yapılmış.diline dolamışsın yuvacık barajını bir tane aynısından yap yapamazsın.allah razı olsun yapanlardan.tankerlerden derelerden bidonlarla su sırası beklediğimiz günleri unutmadık.her ilçeye küçük küçük barajlar yapın kuraklığa karşı.halk ekmek fabrikası kurun toplumu fırıncıların zam çilesinden kurtarın.tramvay hattını Körfez'e kadar uzatın metro hattı merkeze kadar gelsin.malum nüfus kalabalık alternatif güzergah yok trafik çilesi var hem minübüsleri havuzdan çıkarın kaliteli konforlu ucuz hizmet sunmuş olursunuz.kentsel dönüşümleri hızlandırın mimari olarak kente estetik kazandıracak projeler üretin.istihdama yönelik onlarca boş araziler değerlendirilebilir.çöp fabrikası için halka açık anket yapılabilir herkesin memnun kalabileceği uygun bir yerde olabilir.belediyeler arasında ayrımcılık yapmayın herkes çalışsın üretsin saygı duyun.Kocaelispor üzerinden siyaset yapmayın vs daha.Yatırım hizmet memnuniyet bunları yaptığınızda olur bu kent için.

Yanıtla . 7Beğen . 2Beğenme 27 Ekim 21:30
05

KOCAEEELİ - Neye göre kime göre! Kendi kendinize gelin güvey olmayın. Örnek mi Ankara (demek ki cebe değil halka hizmet olabiliyormuş) yeterki istensin. Ama zihniyet belli A(al) K(kaç) P (paylaş)

Yanıtla . 6Beğen . 1Beğenme 27 Ekim 20:30
12

Reis Candır - @KOCAEEELİ 05 nolu yoruma cevabı: Chpkk kökleri kurusun

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 28 Ekim 19:33
04

Koray - Aynı anketi bende kendi çevremde yapıyorum on kişiden 2 kişi bile size destek vermiyor.sizin anketler yalan söylüyor.sizde algı yapmaya calisiyorsunuz

Yanıtla . 19Beğen . 4Beğenme 27 Ekim 18:51
03

Kartepeli Hüsnü - Millet bahçesinden başka projen yok , nerede metro ? nerede tıkanık trafiğe çözüm...

Yanıtla . 16Beğen . 2Beğenme 27 Ekim 18:16
02

Cenk Cemil - Yazıdan alıntı : "Cemevi olursa Çemevi’nin savunurum, KYÖD olursa KYÖD’ü savunurum."

Sayın Başkan,

Dışarıdan bakıldığında renginiz pek belli olmyor !

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 27 Ekim 17:45
01

Kandıralı - Kandıra ya çöp fabrikasını yapsın da bakalım bakalım memnuniyet yüzde 80 oluyor mu? Kandıralı bekler sabreder en son sözü söyler ............

Yanıtla . 11Beğen . 5Beğenme 27 Ekim 16:18

BAYAN MUHASEBE ELEMANI ARAIYOR

Kafede çalışacak muhasebe bilgisi olan 35 yaş altı BAYAN ELEMAN alınacaktır Tel: 0532 265 38 01

KAMYON ŞOFÖRÜ Alınacaktır.

MUNZUROĞLU HARFİYATİzmit’te alt yapıda çalışacak KAMYON ŞOFÖRÜ  Alınacaktır. Emeklide olabilir. Tel: 0 532 280 24 09- 0 536 51 56 566

MUHASEBE PERSONELİ ARANMAKTADIR

 MUHASEBE ELEMANI(ACİL) mikro programı kullanmayı bilen, muhasebe alanın da tecrübeli, BAY ÇALIŞMA ARKADAŞI aramaktayız. Detaylar Yüz Yüze Görüşül...

ESİN PİDE ELEMANLAR ARIYOR

Esin Pide BAY-BAYAN MUTFAK ELEMANI-KOMİ-PİDE LAHMACUN USTASI-A2 ehliyetli KURYE arıyor. Tel: 322 39 17

BARIŞ TERCÜME ELEMANLAR ARIYOR

Barış Tercüme Eğitim ve Danışmanlık Şirketimiz de görevlendirilmek üzere, -HALKLA İLİŞKİLER -ÖN MUHASEBE -TERCÜMAN (ARAPÇA, İNGİLİZCE VE DİĞER DİLL...

MAKİNE MONTAJ İŞÇİSİ ARANIYOR

İzmit Başiskele de bulunan fabrikamız da çalıştırmak üzere MAKİNE MONTAJ İŞÇİSİ arayışımız bulunmaktadır. Aranılan nitelikler aşağıda belirtilmiştir....

TAKIM ARKADAŞLARI ARANIYOR

TORNA-FREZE OPERATÖRÜ aranıyor. Başaraneller Makina’da Çalışmak Üzere, TORNA-FREZE OPERATÖRLÜĞÜNDE YETİŞMİŞ veya YETİŞTİRİLMEK ÜZERE askerliğini yapm...

DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ MASÖZ ARANIYOR

EseR Masaj Salonu (Eski Anatolia Masaj Salonu) Yenilenen, güleryüzlü, profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ MASÖZ ARANIYOR...

YAPISOY BETON ELEMANLAR ARIYOR

Yapısoy Beton Kartepe ve İzmit Şantiyesinde çalıştırılmak üzere MİKSER OPARATÖRÜ, POMPA OPARATÖRÜ VE SANTRAL OPARATÖRÜ aranmaktadır.  Tel: 0532 283 1...

KARACAOĞLU MARKET TAKIM ARKADAŞLARI ARIYOR

KARACAOĞLU MARKET, tecrübesiz ve B sınıfı ehliyet sahibi TAKIM ARKADAŞLARI arıyor. Tel: 0262 503 02 02 Cep: 0552 867 41 68 E-Mail: [email protected]