Kocaelispor Başkanı Engin Koyun: Süper Lig’e de çıkacağız, Avrupa’ya da gideceğiz

Kocaelispor Başkanı Engin Koyun “Beyaz bir sayfa açtık, 15 günlük değil, 15 yıllık düşünüyoruz. Bu camia hak ettiği yerlere gelecek. Taraftarın içine karışmış kötü niyetlilere prim verilmesin ve bize güvensinler. Bir plan dahilinde bu kulüp, bu takım hak ettiği başarılara kavuşacak. Süper Lig’e de çıkacağız, Avrupa’ya da gideceğiz. Bu yola baş koyduk” dedi.

Gökhan Beşiktaş
Gökhan Beşiktaş Tüm Haberleri

TURGUT VE ÖZTÜRK’Ü BRUNGA’DA AĞIRLADI

Kocaelispor Başkanı Engin Koyun gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut ve Yazı İşleri Müdürü Cemalettin Öztürk’e çok önemli açıklamalar yaptı. İkiliyi Körfez Brunga Tesisleri’nde kahvaltıda ağırlayan Koyun, alınan mağlubiyetler Akçay’ın istifasının kabul edilmemesi, devre arası transferleri ve gelecek planları ile ilgili detaylı ve önemli bilgiler verdi. Oynanan futboldan kendisinin de hoşnut olmadığını söyleyen koyun camianın sabırlı olması gerektiğini belirterek, “15 günlük değil, 15 yıllık planlarımız var. Taraftar arasına karışmış bazı provokatörlerin ne yaptığını biliyoruz. Benim üzerimden Tahir Başkan’ı yıpratmak istiyorlar Herkes bilsin Büyükakın olmasa şimdi amatörde olurduk. Bu provokatörlere prim verilmesin. Biz Süper Lig’e de çıkacağız, Avrupa’ya da gideceğiz. Ancak bunları bir plan dahilinde ve kulübün geleceğin karartmadan yapacağız. Devre arasında da bu ligin üzerinde çok iyi 3-4 oyuncu alacağız” dedi.

TÜM TRANSFERLERİ HOCAMIZ ONAYLADI

Brunga Tesisleri’nde gazetemizi ağırlayan Başkan Engin Koyun, “Hocanın onayı olmadan hiçbir transfer yapılmadı. Her futbolcu için geçerli bu. Bir program aldık 3 bin 500 Euro verdik. Orada futbolcuların tüm maçları var. İyi yönleri olduğu gibi kötü oynadığı anlar da var. Bunun üzerinden bir çalışma yapıyoruz. Hocalarımızla birlikte karar veriyoruz. Bir havuz oluşturduk ve o havuzdan hocanın liste başına koyduğu isimleri aldık. Tamamen hocanın onayıyla yapıldı transferler. Karışmıyoruz, karışılmasını da doğru bulmuyorum.

DİNO’YU HOCA İSTEDİ, SON ŞANSI BEN VERDİM

Transfer politikasıyla ilgili bir sorun yaşamadık. Cabezas ve Hasan’ın sakatlıklarında büyük sorun yaşadık. Omolo geçen sezon takımının yıldızıydı. Mandjeck ligin en iyi adamı. Gelen bu adamı nereden buldun diye soruyor. Ben Makariç için ısrar ettim ama Mustafa Hoca kabul etmedi ve Dino’yu aldırdı. Baştan kötüydü ama yönetimde konuştuk ve Dino ile ilgili kararı son olarak ben verdim. Bir şans daha verelim önerisinde bulundum. Mevlüt’ün gelişi de Dino’yu harekete geçirdi. Mevlüt için Bursaspor ve Gençlerbirliği de devreye girmişti. Mevlüt için de biraz sabırlı olmalıyız. Hocanın planına saygı duymak lazım ama son maçta biraz daha sahada kalabilirdi” dedi.

TÜRKİYE’DEKİ EN İYİ KULÜP BİZİZ

Geçmişi unutmamaları gerektiğini ifade eden Başkan Koyun, “Dünümüzü unutmayalım. Çayırlarda çimenlerde oynadık. Gittiğimiz deplasmanlarda bu bizim bildiğimiz Kocaelispor mu diye sordular. İşe mali disiplini getirmekle başladık. Muhasebe sisteminin sağlıklı bir hale gelmesi lazımdı. Kulübün en büyük sancısı buydu. Şampiyonluk ayrı başarıdır ama mali disiplin hepsinden önemliydi. Kocaelispor mali yapılanmada Türkiye’de en iyi kulüp. Bir kuruş vadesi geçmiş borcumuz yok. Kimse farkında değil sessiz sedasız geçmişe ait 7 milyon borç ödedik.

TURGUT VE ÖZTÜRK’E TESİSLERİ GEZDİRDİ: Brunga Tesisleri'ni en uygun hale getirmek için çalıştıklarını söyleyen Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun neler yaptıklarını Turgut ve Öztürk’e anlattı.

TÜM PLANLARIMIZI 15 YILLIK YAPTIK

Mustafa Reşit Akçay’ın göreve geldiğinde önemli bir projeye imza attıklarını ve gelecekte büyük planlarının olduğunu söyleyen Engin Koyun, tesisler hakkında da bilgi verdi. Başkan Koyun, “15 yıllık bir proje yaptık. Tahir Başkan, ben ve Mustafa Reşit Akçay Hoca bir araya geldik. 3 antrenman sahası, normal saha, alt ve üst yapı içinde olan sosyal tesisler kazandıracağız. 2022’de bitireceğiz. Mevcut tesisler yeterli değil. Burayı Körfez kullanacak. Lafı gelmişken Körfez Belediye Başkanı’na ayrıca teşekkür ederim. Benim eski dostumdur. Her zamanda elinden gelen desteği sağladı. Sağlamaya da devam edecektir”.

REKLAM VERMEYE ŞİRKETLER GELİYOR

Başarının birçok şeyi de yanında getirdiğini ifade eden Başkan Engin Koyun, “Benim şimdi istifa etmem benim daha çok yararıma. Kocaelispor’a bembeyaz bir sayfa açtık. Şirketi kurma amacım o. Geçmiş dönemde Kocaelispor bir güven kaybına uğradı. Bütün şehrin bakış açısı değişmişti. Göreve başladığımızda, ‘Ben hiç kimsenin kapısına gitmem’ dedim. Bir başarıyla önlerine gitmek lazımdı. Ekonomik katkı olmamasına rağmen Tahir başkanın katkılarıyla takımı şampiyon yaptık. Takıma ve camiaya bir güven geldi. Bu sene biz gitmeden reklam vermeye kendileri geliyorlar. Kocaelispor’a destek olmak istediklerini söylüyorlar. Biz bu güveni sağladık. Kocaeli halkı, sanayicisi bize güveniyor. Buradaki tüm arkadaşlarımın bir kuruşa ihtiyacı yok. Recep bey detaylı bir sunum yaptı. Her kalemi tek tek yazdık. Büyükşehir bize destek veriyor biz diğer aldığımız kaynaklarla güçleniyoruz” dedi.

CAMİADA ÖNEMLİ BİR GÜVEN OLUŞTURDUK

Kulüpte mali yapının oldukça güçlendiğini ifade eden Başkan Engin Koyun, yöneticilerin her deplasmanda kendi masraflarını karşıladığına vurgu yaparak, “Her ayın biriyle beşi arasında oturup muhasebeleşiyoruz. Kulüp hesap verilebilir, hesap sorulabilir bir yapıda olsun. Parayı harcadığımız her yeri yazıyoruz. Kocaelispor ile ilgili bir güven oluşturduk. Kocaelispor tarihinde belki de bir ilk bu. Deplasmana gittiğimizde yöneticilerin hepsi her kuruşuna kadar kendi masraflarının parasını veriyor. Takımın kaldığı otelde sorumlu yöneticiler hariç kimse kalamaz. Parasıyla gidip başka yerde kalabilir. Her deplasmanın masrafını da bir yönetici karşılar.

15 SENE UZUN ÇOK BİR ZAMAN DEĞİL

Mustafa Reşit Akçay’ı gelecekte alt yapı koordinatörü yapmayı düşündüklerini ifade eden Başkan Koyun, “Şehirde iyi bir hava var, kenetlenme var. Bazı negatiflikleri yorumları saymıyorum. Biz hocamızı Süper Lig’e yükseldiğimizde alt yapının genel koordinatörü yapmak istiyoruz. Hatta yapacağımız tesislerin adını ‘Mustafa Reşit Akçay Tesisleri yapalım’ diye konuşuyoruz. Artık sağlık durumu da son derece iyi. Tahir Başkan da her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu söyledi. Bu projeyi 15 yıl içinde hayata geçirmek istiyoruz. Şimdi belki kimisi için bu zaman dilimi için uzun olduğu yönünde eleştiriler yapabilir ama 15 sene uzun bir zaman değil. Bence sabırla beklemeye değecek bir projeyi hayata geçirip Türk futboluna bu bölgeden yıldızlar kazandıracağız” dedi.

KİMSE SİYASİ PRİM YAPMAYA KALKMASIN: Taraftardan sabır isteyen ve art niyetlilerin provokasyonuna gelinmemesi uyarısında bulunan Koyun, “kimse bizim üzerimizden siyasi prim yapmaya kalkmasın, izin vermeyiz. Bu camia Kocaeli’nin ortak değeridir” dedi.

Devre arasında çok iyi 3-4 transfer yapacağız

Başkan Koyun açıklamalarının son bölümünde, “Gerekli olan müdahaleleri hamleleri yapacağız. Bütçemiz 35 milyondu. Hadi biraz aşalım 40 milyon olsun. Kimseye bir kuruş borcumuz yok. Kocaelispor büyük camiadır. Devre arasında gereken yerlere gerektiği kadar takviye yapacağız. Çok önemli isimlerle temastayız, çok iyi transferler yapacağız. 3-4 transfer planımız var. Taraftarımız sabırlı olsun. Zaman zaman eksiklerimiz oluyor. Ama iyi niyetle çabalıyoruz. Ligi ve oynanan maçları göze alsınlar. Sabırlı olursak hep berabere mutlu olacağız. Israrla istifa sesleri olursa bundan kimse fayda sağlamaz” dedi.

Tahir Başkan olmasa şimdi amatörde olurduk

Engin Koyun, bir kısım taraftarın gösterdiği tepkiye de dikkat çekerek “Geçen sezon final maçından önce yapılan ağır eleştiriler oldu. Kendi kulaklarımla duyduklarım var. ‘Kala kala Engin Koyun ve Tahir Başkana mı kaldı’ dediler. ‘Futboldan, spordan ne anlarlar’ dediler. Finali kazandıktan sonra bile ‘Sakarya çok kötüydü, biz yenmedik ki’ dediler.

TARAFTARI ÖNEMSİYORUM

Bazı şeylerden asla memnun olmayan bir grup var. Taraftarı önemsiyorum. Onları çok iyi anlıyorum. Ama bazı gerçekler var. Ligde de rakiplerimiz arasında zor dönemden geçen takımlar var. O zaman kötü giden her takımda herkes görevden ayrılsın. Biz kimsenin gönlünü yapmak için yapmayacağız işleri. Kocaelispor taraftarı bizim için çok kıymetli.

İYİ NİYETLİ TARAFTARIMIZ DOLDURUŞA GELMEMELİ

Samimi, saf, yürekli bir taraflarımız var. Ama içlerinde ön yargılı bir grup var. Yapmayalım. Onları çok iyi anlıyorum. Bir de benim üzerimden Tahir Başkana zarar vermeye çalışan bir kitle var. Bilinçli olarak yapılıyor, bunu görüyorum. Tahir Başkan Kocaelispor’dan elini çekerse kulüp amatöre tekrar gider. Bu kulübe bir kuruş katkısı olmayan kimselerin yorum yapmasına izin vermem. Kimse izin vermesin. Taraftarımız dolduruşa gelmesin” dedi.

Çok şükür her şeyim var, siyasi hedefim de yok

Başkan Engin Koyun, “Ben siyaset yapmıyorum. Kimse başkana bize küfür ve hakaret edemez. Eleştiriye açığız. Takım ceza alsın diye, tribün ceza alsın diye kasten yapanlar var. Gerçek Kocaelispor taraftarın başımızın üstünde, elbette eleştirecekler. Kötü niyetliler asla başaramayacaklar. Bu takımın milletin takımı. Ben nasıl fedakarlık yapıyorsam herkes yapmalı. Kimse de art niyetli olmamalı.

MAÇ SATTI BİLE DEDİLER

Maç sattı dediler, Gümüşhaneli dediler. Ben belediye başkanlarından beslenmiyorum. Yarın milletvekili olsam ne olacak. Allah bana her şeyi vermiş. Mal vermiş sağlık vermiş. Ben Gümüşhane’den geldim ama 400 tane çalışanımız var. İlin ekonomisi ayakta kalsın diye risk aldım. Bu şehir için her şeyi yaparım. Gümüşhane’de de bir baba ocağından başka bir şeyim yok” dedi.

Tecrübeli olsak şu anda takımın 30 puanı vardı

Geçen sezona göre çok daha tecrübeli olduğunu ifade eden Başkan Engin Koyun, “Ben Kocaelispor taraftarının ne beklediğini biliyorum. Elbette başarıya alışan Süper Lig’deki güzel günleri yaşayanlar o günlere kavuşmak istiyor. Kesinlikle tepkilerini anlayabiliyorum. Ben geçen yıl tecrübeli bir adam değildim. Tecrübeli olsak şu anda takımın 30 puanı vardı. Lig yükseldikçe bir anda vizyon değişiyor. Herkes kendisini değiştirmek zorunda kalıyor. Süper Lig’de bunun daha büyük olacağını biliyorum. Eksiklerim oldu, hatalarım oldu kabul ediyorum. Bazı sorunları hoca kadar görüyorum, istişare ediyorum” yorumunu yaptı.

Not alın: 7 yıl sonra Avrupa’ya gideceğiz

Kulübün gelecek dönemde büyük hedeflerinin olduğunu ifade eden Başkan Engin Koyun, “Bizim gelecekte büyük hedeflerimiz var. Her yıl en az 2-3 tane çocuğumuzu A takıma kazandıracağız. Kocaeli ve Sakarya’da ciddi bir futbolcu havzası var. Bu yörenin çocuklarının genetiği futbola çok uygun. Bu havza futbola hizmet etmek için var. Alt yapı tesislerimizi buraya koyduğumuz zaman yüzde 85’i bizden çıkacak. Türkiye’nin merkezi olmak bizim elimizde. Bunların planlarını yapıyoruz. Hayal satmıyoruz. Benim hayatımda hayalin yeri yok. En geç 3 senede Süper Lig’e çıkacağız. 5 sene sonra Süper Lig’de ilk 5’e girmeye, 7 yıl sonra Süper Lig’de şampiyonluğa oynayan bir yapı oluşturmak istiyoruz. 10 sene sonra Süper Kupa için en büyük maçı biz oynayacağız” dedi.

29 Kas 2021 - 19:11 - Spor --- Okunma

Muhabir  Gökhan Beşiktaş

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 6.859.946 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

56

Selim Kurt - Değerli başkanım bu takımı nereden nereye getirdiniz size ve yönetiminize teşekkür ederim yolunuz acık olsun yaşasın kocaelispor

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 02 Aralık 14:19
54

Cüneyt Tanrıverdi - Nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz şaşırıyorum bu hoca bu topçuları anca maç için Avrupa kitasina gidersiniz.. insanlarla dalga geçmeyi bırakın artık

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 30 Kasım 19:06
53

Hodri Meydan - Özgür Taşkıran ve kardeşleri göreve 89 Ruhuyla

Yanıtla . 5Beğen . 7Beğenme 30 Kasım 16:48
52

Sç41 - hoca istemiş sen onaylamışsın almışın. Aldığın topçular hakkında hiç bilgin varmı engin başkan. Tahir başkanı snein kadar bizde övüyoruz saygı duyuyoruz ama sen onun sağladığı kaynakları nasıl kullandığının mahkemesini yapıyormusun acaba ?

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 16:15
49

Ayhan Tek - Maral okuma engin koyun ben kadar Kocaeli sporlu olamazsın Kubilay Bahattin omolo tamam Taha ne yaptı şans verdinde sahada mı yattı bu yanlış oldu 2 Mustafa reşit Akçay koyacakmışsınız tesisin ismini yavaş Orda dur bu kulüp ten öyle isimler geçtiki ona kalmaz o isim bazen çok çocukça konuşuyorsun tamam istifa ettirmediniz. Doğru bu yıl şampiyonluk beklemekte yanlış çünkü o tesisleri gören süperlik topçusu gelmeye bilir kaliteli yabancı gelmez bunlarda hem fakirim Taha Batu yu kadro dışı bırakmanız yanlış mra gösterdiğiniz vefayı çocukta hak ediyordu geçen yıldan öyle açıklamalar yap ki koltuk ta Kocaeli spora yakışan Başkan diyelim o koltuk üstüne çok bol geliyor lütfen açıklamalarının bir anlamı bir tutarlılığı olsun transferlerde nasıl ballandırıyordun o süper bu şöyle bu böyle kime imza attırdıysan süperdi açıklamalarını bir dinle hepsi dino hariç tıraş makinesi çıktı hanı 10 transferin 2 veya 3 paspal olabilir eyvallah bu milletin parasını Çar çur etmeyin büyük vebal var başarısızlığın yarın seçimde Tahir başkanın üzerine de sıçrar yanlışsam şimdiden argo kelimelerim için özür dilerim ama değil sayın engin koyun

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 30 Kasım 13:42
47

Dodo41 - Hemen istifa et seni istemiyoruz, yonetiminide al memleketine don seriden, doguma buyume Kocaeliliyim Kocaelispor luyum senin ve yonetim yuzunden takimdan sogudum,# yonetim istifa istifa

Yanıtla . 9Beğen . 6Beğenme 30 Kasım 11:30
46

Samet Debreli - Yazının tamamını satır atlamadan okudum;

1- Ekonomik katkı olmamasına rağmen Tahir başkanın katkılarıyla takımı şampiyon yaptık demişsiniz! Tahir başkan ne yaptı? Cebinden, kendi maaşından mı çıkarıp size para verdi? Nedir bu Tahir başkan aşkı, sevgisi? Size soruyorum? Tahir başkan da Tahir başkan! Sorumu tekrar soruyorum! Tahir başkan kendi cebinden, aldığı maaştan mı çıkarıp da takıma destek oldu! Devletin parası o beyleeeerrr! Benim ödediğim vergiler ile devletin kasasına giren, oradan da belediyeye kaynak olarak aktarılan paradan bahsediyorsunuz! Nereden Tahir başkan destek olmuş oluyor!

2- Çok şükür her şeyim var, siyasi hedefim de yok diyorsunuz! O herşeyim var dediğiniz herşeyi ne zaman sahip edindin Engin başkan? AKP Körfez ilçe başkanı iken mi? Hadi çık doğruyu söyle! Hatta Kocaelispor yönetimine ve başkanlığa nasıl geldin onu da söyle!

Lafı uzatmayalım! AKP siyasi elini Kocaelispor'un üzerinden çekmediği sürece bu takımdan bir halt olmaz! Devleti nasıl yönetiyorlar ki Kocaelispor'u yönetebilsinler! Onca borcu kapattılar da ceplerinden mi kapattılar? Madem bu borçlar devlet imkanları ile kapanıyordu da zamanında neden kapanmadı? Çekin elinizi takımın üzerinden! Takımı içinde Kocaelispor sevdası olanlar yönetsin Gümüşhanelililer değil!

Yanıtla . 16Beğen . 4Beğenme 30 Kasım 10:39
48

İzmit - @Samet Debreli 46 nolu yoruma cevabı: Sen bu takımı tutma kardeşim zararsin

Yanıtla . 6Beğen . 9Beğenme 30 Kasım 12:13
44

Serdar - Değirmendere li Engin bu güzel yazı için seni kutluyorum.

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 09:40
43

nacizhane - anlat anlat heycanlı oliii (bu kadroyla heee)

Yanıtla . 6Beğen . 3Beğenme 30 Kasım 09:20
42

Zambrotta - 2 milyona yaklaşan bir nüfus içinde şu takımın maçlarına 25 bin seyirci gelmiyorsa 5-6 bin seyirci geliyorsa kimse kocaelispor taraftarının etkisinden büyüklüğünden bahsetmesin.tribünleri rant yerien çeviren bir grup ve grubu etkisi altına almaya çalışan bir ilçe bld başkanının varlığını herkes görüyor.dediğim gibi yönetime müdahil olmayacak siyaset tribüne müdahil olmayacak siyaset. futbolu bilen futbol endüstrisine göre hareket eden vizyonlu bir yönetim istikbak vaad eden bir teknik ekip ve o ekibin oluşturacağı kadro ile ancak başarı mümkün.komple yenilenmekten başka çıkar yol yok.bu olurmu bence çok zor türkiyede bu oluşumu bir kaç kulüp hayata geçirdi keşke olsa.bu gidişat ile kocaelispor borç batağına batacak bu yıl olmasada önümüzdeki iki yıl içerisinde bir alt kümeye düşecek ve kamunun takıma akıtılan paraları heba olacak ve bunun hesabı da sorulmayacak.bu böyle devam edip gidecek inşallah yanılırım ama türkiyede ki futbol gerçeği bu.onun için bu takımdan bu yönetimden bu tribünlerden bu anlayıştan olmaz.kimse kendini kandırmasın başını kuma gömmesin

Yanıtla . 2Beğen . 2Beğenme 30 Kasım 09:14
41

Zambrotta - 35 yıldır kocaelide yaşıyorum trabzonspor tribünlerinde yetişen bir trabzonspor taraftarıyım kocaelisporu 2.ligde iken federasyon kupasında fenerbahçeyi elediği zamandan beri takip ederim.kocaelisporlu kardeşlerimiz alınmasın gücenmesin ama bu takımdan bir beklenti çıkarmasınlar hayal kırıklığına uğrarlar.öncelikle yapılan transferlerden başlamak gerekirse bu transferleri kim yaptı kim aracı oldu sorumluları kim bu isimlerin açıklanması lazım.süper ligde şike sebebiyle hapis yatan şaibeli bir kaleciyi bu takıma kim getirdi?bitik mevlüt erdinçi vasatın altındaki yabancıları (dino hariç) hekimoğlu trabzonun bile talip olmadığı semih karadeniz kaşarlanmış musa nizamlar ile süperlig hayali kurmak abesle iştigal.bu takım bu yıl ptt 1.ligde tutunması en büyük amaç olmalı.önümüzdeki yıl bir plan dahilinde projesi olan teknik taktik bilgisi yeterli vizyonu ve misyonu olan genç başarıya aç bir teknik adam ve onun oluşturacağı bir takım ile tamamen yenilenmeli eski kaşarlar bitikler heyecansız ve çapsız vasifsız futbolcular bu takımdan gönderilmeli.bunları yapabilmek için öncelikle yönetimin değişmesi futboldan anlayan fulbolu bilen siyasetin müdehale edemediği bir yönetim gelmeli.ister akp ister chp isterse hangi siyasi parti olursa olsun futbol takımına siyasetin dokunması o takımın batışı anlamına gelir.birileri çıkıp diyebilir tahir başkan olmasaydı bu takım burada olmazdı kusura bakmasınlar tahir başkan kamunun parasını bir futbol takımına akıtamaz futbol takımı başarılı yönetim ile kendi kendini çeviren ve aldığı reklamlar sponsorlar transfer gelirleri iddaa tff naklen yayın gelirleri forma satışı bilet satışı vs ile kulubün kasasını artıya geçirmelidir.bir karagümrük örneği var önümüzde.onun için siyasetin müdahil olmadığı bir yapı ile taşları yerli yerine koyarak bir kulüp başarılı olabilir.fakat kocaelispor bunlardan çok uzak hem yönetim hem teknkj ekip futbolcular ve tribünleri ile bitik bir vaziyette.

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 30 Kasım 09:07
45

Dobroskiii - @Zambrotta 41 nolu yoruma cevabı: köşe yazısı yazsaydın birader bu yazı kısa olmuş biraz :)

Yanıtla . 4Beğen . 2Beğenme 30 Kasım 10:28
40

Gökhan Aydınoğlu - soğuttunuz şehirden takımı aldınız götürdünüz körfeze bir kere yemek yemeğe bile inmiyorsunuz şehire..

yazık ettiniz senelerce uğraştığımız HALKIN TAKIMI mottomuzu yok ettiniz bir tane toplumsal olayda pankartla bile çıkamadanız maça bu kadar gerçekten uzak liyakatsiz olunur..

bakın buradan da kurtulur play off oynanır şehir takımın arkasında birleşir atkı takın boynunuza atkı atkıyı omzunuza atmayın boynunuza takın siz KOCAELİSPOR Başkanısınız..!

Takım enerjisini taraftardan şehirden alır burası KÖRFEZ FK değil KOCAELİSPOR..

Bence kendinize gelin geçmişte bir çok örneği var alın birinin klavuz olarak uygulayın..

YETER YANİ..

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 09:06
39

Berk Tekin - Tahir Başkana bu taraftarın saygısı sonsuzdur. Başkanın adını kullanıp yok onu istemediler, arkasından bunu dediler diye bıdı bıdı yapmanız yakışmıyor. MRA nın adını tesislere koymayı bir dene bakalım... hadi dene görelim yüreğini. sen de İzmit çocuklarını görmüş olursun.

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 30 Kasım 08:44
38

Doğum İzmi̇t - 2sene üst üste takım şampiyon olmuş 3 ncü sene en zor lig ptt 2 nci ligte playoff hattında (1 maç eksik) ve bunu beğenmicek adamın futbol bilgisine şaşarım üstelik takım tamamen yeni kötü yorum yapanların %80 ni akp ve trabzon rize gümüşhane düşmanı maksat üzüm yemek değil bağcıyı dövmek yarın takım iyi gidince dinoya yaptıkları gibi en ön safta olurlar son gülen iyi gülücek

Yanıtla . 2Beğen . 5Beğenme 30 Kasım 08:18
37

cemallettin - tahir başkana şükranlarımızı sunuyoruz o gerçek bir izmit çocuğu...ama sana gelince başkan, futbol topunu karpuz sanacak kadar bu işleri bilmeyen birisin...yönetiminde aynı şekilde şu an siz stajyersiniz ve bunun acısını biz yine borç batağı ile ödeyeceğiz...tahir başkanın tek hatası size teslim etmek..

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 07:51
36

Serdar41 - Başkan hayel görüyo futbol bilgisi bu kadar bu zihniyetle bu kadar

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 04:36
35

Son Er - Bazı yerel gazetede köşe yazısı yazan şahıslar kocaelispor yorumu yapar gibi yüzde 80 idolojik siyasi propaganda yapıyorlar yaş olarak orta yaşlarda olsalarda hayat tecrübeleri belliki yok denecek seviyedeki cesur davranmaya özenip muhafazakar kesimin sinir uçlarına yönelik tahrik ve halkı yönlendirme ve alehte hareketlenmeye çekmeye çalışan yazılar kaleme alıyorlar onlara tavsiyemiz hadlerinizi iyi takının sizin hayat tecrübeniz cevizin dışdan görünüşü misalidir içinden haberiniz dahi yok samimi olaydınız geldiğiniz yaş itibariyle cevizin özüne çoktan vakıf bireyler halinde vatana millete ümmete aklı selimi ve bu degerler ardında sağlam durmayı telkin ve hakkaniyet olarak bilinç eder sevdirmeyi destur edinirdiniz bu onurlu millete KOCAELİSPOR TÜRKİYENİN VİTİRİNİDİR yiğit düştüğü yerden kalkacaktır süreç başlamıştır

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 04:06
33

Degirmendereli Engin - Engin Koyun ,sen bu siyasetçi kafası ile gidersen kendin yazar kendin oynarsın , aklı başında olan hiç bir Kocaelispor sevdalısı seni dikkate almaz.Tahir başkan servetinden veya maaşından destek olmuyor Kocaelispora ,bu kentin insanının hizmet parasını senin gibi tecrübesiz ve başarısız insana verip çöpe atıyor.Transferlere harcanan ve çöpe giden paralar ile bu ülkenin geleceğine faydalı olabilecek kaç tane öğrenciye destek olunur düşünebilirmisin?Sportif başarı teknik kadro ve futbolculardan beklenir tecrübesiz başkandan değil daha bunu anlamamışsın.Uzun vadede planlarının olabilmesi için , kısa dönem için fosil futbolculara milyonlar vermessin .Aslında söylediklerinin ve anlattıklarının bir anlamı ve gerçekliginin olmadığını sende biliyorsun ama sana bir zaman dilimi verilmiş onu doldurman lazım yoksa senin vizyonun yetmez Kocaelispora başkanlık yapmak için.Aslında sana yazılacak en güzel sözü seneler önce Hz Mevlana söylemiş ; “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım vardır. Ama bir lafa bakarım lafmı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye.” Senin küçümsediğin Kocaelispor taraftarının , futbol bilgisi ,tecrübesi ve Kocaelispor sevgisi senin hayal edemiyecegin kadar büyük , onlarda tek eksik olan sana gelen gibi bedava para gelmiyor ..

Yanıtla . 16Beğen . 1Beğenme 30 Kasım 02:07
32

İzmit - Reklam verenler sadece belediye iştirakleri ki bu sürümde kadar yasal yakında anlaşılır.

Takımi rahat bırakın ki balık tutmayi öğrensin yoksa 3 seneye amatordeyiz yine.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 01:47
31

Ali - Gerçekten şehir bu takıma küstü Bahri başkan zamanında maçlara heyecanla gidiyorduk.Kocaelinin gençleri oynuyordu hemde doğru düzgün para alamadan.onlarda bir aidiyet vardı bu şehrin çocuklarıydılar ve Kocaelisporluydular.Maç olmadığı zamanlarda futbolcular okullara gidip öğrencilerle buluşurdu şehirde bir heyecan olmuştu hemde belediye desteksiz.Benim görüşüm para yokken daha iyiydik.Şimdi size belediye açık çek vermiş sizde para bol olunca sırf gösteriş için saçma sapan transferler yaptınız.keşke belediye bizim paramızı size vermek yerine halkın gerçek sorunlarına harcasa.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 01:35
30

Gümüşhaneli Pereira - Taraftarın arasına karışmış provakatörler var - Bana bir tane provakatör gösterebilir misiniz?

Büyükakın olmasa amatörde olurduk - Büyükakın yokken amatörden çıktık. Tesisi gerçek ederine yine belediyeye sattık diye bu kadar lütuf yeter!!! Ticaret yapıldı ve herkes kazandı.

Ligin üzerinde 3-4 oyuncu alacağız - Omolo, Mevlüt, Pereira gibi mi? Siz transfer yapmayın kardeşim.

3.500 Euro verip program aldık - Allah bilir adı da wyscouttur. Bravo, transferler böyle yapılıyor demek ki :)

Çayır çimende oynadık, gittiğimiz deplasmanlarda bu KS bildiğimiz KS mi diye soruyorlardı - Bizim gittiğimiz çayır çimeni geçtim de İsmet Paşa'dan bana 3 tane KS atkılı fotoğrafınızı gösteremezsiniz.

MRA tesisleri - Bu tesisler kulüp için yapılacaksa adını da şehir koyar, camia koyar!!!

Altyapıdan her yıl 2-3 oyuncu A takıma - Kontenjana yazılacak oyuncu lazım tabi. Genç oyuncuları sahaya sürmeye korkan MRA altyapı koordinatörü olsun, bol bol kontenjan oyuncuyu yukarı pompalasın. Nasılsa gençleri kontenjan tamamlama olarak görüyor.

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 30 Kasım 01:19
29

Berattemizel - Geçen sezon oynanan berbat futbol varken M. Reşit hocanın ismini, kocaeli icin ilk söyleyen olabilirim ama tam o sırada bu sezon şansa bala, savuna savuna, kontralarda ptt ye sizi cıkartır ama orda başarılarının devamını dileyin diyordum.

Neden mi?

1) Reşit hoca balıkesirspor boluspor futbolu oynatır. Sabit fikirli, değişime kapalı futbol anlayışına sahip oyun planları vardır. Transfer politikası da genelde orta sıralara hitap eder.

2) Her maçta minimum 2 ön libero ile oyuna çıkar. Kanatları her daim hızlı top sürer ama ayaklarında top tutamaz. Defans bekleri de defans yapabilsin yeter kafasında... ileri beklentisi onlardan hiç yoktur. Kanatlar top tutamaz, ortasaha top yapamaz ve sonuc yenerken de yenilirken de ligin en kötü takımlarına karşı top oynatmak ve ezilmektir.

3) 1 puan her daim kendisi için altın değerindedir.

Eveeet gelelim yönetim kanadına;

1) Yönetim ne yapıyor abi bu klüpte, anlayan var mı?

"Hedefimiz şampiyonluk değil" bu açıklamayı yapıp, hedefimiz avrupada oynamak demek ? kardeş kocaelisporun başkanısın. xxx ilçe başkanı değilsiniz. Burada hedef sadece şampiyonluktur. Avrupada oynamaktan kastınız istanbulsporla eyüpsporla maç yapmak olmasın sayın baskan.

Yapılan transferler de hep menejer takması.. fanatik bir arkadaşım var samet diye ona her hafta anlatıyorum aynı şeyi.. bu topcuların hepsi menejer takması.. 1 tanesi topcu değil.

Devre arasında acilen topcu alınması gereken yerler;

1- hoca --> serkan özbalta acilen, bunu da ilk ben dile getiriyorum.

2- sol kesin ve sağ bek alternatif, atila ve semihi gönderin,

3- ortasaha 8 ve 10 numara, kalanını gönderin, omolo, yılmaz,dilaver, yigiti kirala,

4- 2 kanat kesin lazım ama top tutanlarından perreria tisdell cabazes direk gönder, getiren menejerleri de aynı kamyona koyun,

5- forvete alternatif acilen,

6- kaleye genc ama ilk 11 de oynayabilecek bir türk kaleci..

takımda kesin kalması gerekenleri de yazıyorum gerisini gönderin direk,

1-musa 2-diego 3-dino 4-benhur 5-batuhan

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 00:48
51

Kosmus - @Berattemizel 29 nolu yoruma cevabı: Kardeş eski yorumlarıma bak sürekli Serkan özbalta gelmeli diye yorum yaptım. Her neyse bu şehrin taraftarı ilte tam da Serkan hocanın oynatacağım sistemli ve atak oyun sistemine alışık, keşke bunu görebilse yönetim keşke.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 15:32
28

Aslan Er - Başkan millet hocayı istemiyor. Sen ismini tesislere vermekten bahsediyorsun.Babanın mülkümü kulüp. Gitsin Trabzonlular versin. Bu memleketin çocukları ne güne duruyor. SKınböyle yanlış yapma. Bu kulübün tarihinde iz bırakmış Mehmet Sadık Efeler Hikmet Karamanlar var.

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 00:35
27

Emre Ks - Sağ bek , sol bek, forvet , sağ açık, merkez ortasaha; değişmesi gereken mevkiler; atilla oyun disiplini sıfır , maşallah koridor, semih 2.lig topçusu, dino yoksa gol yok yedeği bitik mevlüt, parreira el freni, yılmaz, mehmet taş, omolo yaratıcılıktan uzak, en az 5 hatta iddalı bir takım isteniyorsa 7 adam lazım bu takıma , yoksa play off filan hayal olur, hatta küme düşme hattına bile ineriz.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 00:22
26

Emre Ks - Sayın başkan bu şehirde mehmet sadık efeler, müjdat afşinler ,nasut kayalılar, ferruh duygular ve şanlı Kocaelispor tarihinde adını sayamadığım onca büyüğümüz varken tesislerin adının mra olması nedir? Şaka mı yapıyorsunuz?

Yanıtla . 7Beğen . 1Beğenme 30 Kasım 00:12
25

Halil Atak - Tesislerin adını MRA koyacağız dedikten sonrası yok bende. Umarım bir gün sende çekip gidersin. Ah Bahri Yavuz ah. Cefayı sen çektin sefasını başkası sürüyor. Yazıklar olsun ne diyelim....

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 00:11
23

Fatih - Bizi Tahir başkan ile tehdit etme.Adam size her türlü desteği verdi,imkanı sağladı ve sağlamaya devam ediyor.Kendisine teşekkür ederiz.Ama sizin nasıl amatör ve beceriksiz bir yönetici topluluğu olduğunuzu bizim gibi o da tahmin edememiştir.Oturun aklı selim şekilde düşünün ya işinizi doğru şekilde yapın yada kenara çekilin.Niyetiniz iyi olabilir ama yönetim şekliniz skandal ve tam amatörce.

Yanıtla . 13Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 23:36
22

Demir - Dogru yoldasın başkanım. Çoluk çocuğa takılmayın burada yazanların çogu laf olsun torba dolsun. Kocaeliporun üç beş kişinin agzına bakacak degil. Kocaelipor ve sizi %80 seviyor. Yanlız Dilaver Mevlüt. Manjedk peraira.da gitsin bizim gereksiz para ödemek gibi lüksümüz yok takım bulup gitsinler. Kanbur olmasınlar sırtımızda.

Yanıtla . 3Beğen . 16Beğenme 29 Kasım 23:16
21

Gerçekler - Açıklamalarınzızın hepsi birbiriyle çelişkili, sen nasıl dersin ben kimsenin ayağına gitmem reklam versinler diye? Gitmezsen işte böyle yerel, küçük firmalar bulursun anca, kulübün kasasına da para girmez. Ulusal/ uluslararası firmaların pazarlama biriminden randevu alsan onlar gerekeni yapar zaten. Diğer bir konu, tecrübesizim demişsin, sen tecrübesizsen hoca tecrübeli, neden toplayamadı 30 puanı, o tecrübeli değil mi o toplasın. Galiba takımı sen yönetiyorsun ki ben tecrübeli olsaydım 30 puan olurdu diyorsun, hocayı da eziyorsun. Çelişkiler dünyası. Bence sen de hoca da istifa edin, gidin bir yerde bir fk takım kurun hocayla orada birlikte çalışın çok istiyorsan. Naçizane samimi bir alternatif sunuyorum sana.

Yanıtla . 11Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 23:12
20

Körfez - Bundan sonra takıma alacağınız her adam nokta atışı olmalı, kulaktan dolma ve menejerlerin dayatmalatuyla lütfen oyuncu almayın, bu sene yapılan transferlerle gereksiz birsuru oyuncu aldınız 35 milyon tl harcadınız elde var 0 lütfen elinizi vicdanınıza koyup öyle adam alın bizim eksik yerlerimiz belli

Yanıtla . 6Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 23:04
19

Kosmus - Ben iyi niyetliyim ama siz iyi niyetli değilsiniz çünkü yapıcı eleştirileri asla görmüyorsunuz, bildiğinizi okuyorsunuz sadece, kapalısınız sn. başkan. Şu yorumu okursanız mesela Yok kapalı değiliz, yapıcı eleştiriye açığız dersiniz. Size de hocaya da güveniniz kalmadı zira şu anlattıklarınız hiç de samimi şeyler değil.

Yanıtla . 9Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 22:59
18

İzmitli - Mustafa Reşit Akçay tesisleri koyacaksınız adını hemi :) trabzonlular zamanında y.kaptan’a tabela koymuştu da sonrası malum. Boş yapma işine bak sana verilen süreyi doldur. Mahalleye muhtar olamayacak adamlarsınız, Memlekette liyakat olmayınca sonuç bu işte. 3 tane doğru düzgün transfer yapamadanız habire sallayın.

Yanıtla . 30Beğen . 4Beğenme 29 Kasım 22:45
17

Vay Be. Bu nasıl iş. - Tesislerin adı ne olacakmış anlamadım. MRA tesisleri mi????

Yanıtla . 19Beğen . 2Beğenme 29 Kasım 22:29
16

ahmet - Bu kadromu süper lige çıkacak. kümede kalmamız daha iyi

Yanıtla . 11Beğen . 2Beğenme 29 Kasım 22:00
15

Memoli - Seni 1 gram seven gerçek kocaelisporlu bir tane bulamazsın. Çünkü her şeyin yalan dolan.Izmitin çocuklarını göz göre göre yedin hala alt yapı diyon.alt yapıdan kac tane futbolcu var 11 de

Yanıtla . 18Beğen . 5Beğenme 29 Kasım 21:54
14

Futbol - engin başkandan masallar bu arada tesislerin adını hocanın adını asla koymayın biz diyoruz tası tarağı toplasın gitsin ne alakası var şimdi tesis isminin MRA olması

Yanıtla . 17Beğen . 3Beğenme 29 Kasım 21:49
13

Onur - Siyaset olmasa kapıdan içeri giremeyecek İnsanların belli bir yere gelmesine gerçekten isyan ediyorum…Vizyon vs çok farklı şeyler!!!

Yanıtla . 20Beğen . 2Beğenme 29 Kasım 21:14
12

Rambo - Bütçeyi asmadan yap ne yapacaksan bu takımın bir kuruşunu çöpe atma borç yapma .paran ne kadar işe o kadar ile devam et.hatta yatırım ve transfer için para biriktir. Şehirdeki keşfedilmemiş yetenekleri keşfet bunlar ile hem şehrin çocuğu hemde şehrin takımı kazansın.herseyin başı ekonomi bunu asla unutma.borc ve pahalı transfer yok.

Yanıtla . 17Beğen . 3Beğenme 29 Kasım 21:04
11

Cenk Güneş - Başkan lig baslayalı 15 gun olmadı 13 hafta oldu takımda hiç bir iyi gidişat yok sabır geregınden fazla gosterıldı 1. Ligin en kötu futbol oynayan takımıyız gerceklerı gorun hayal satmayın,bu kadar para harcayıp bu kadar kötü olursan bır sıkıntı vardır,şansız olursun sakatlıktı oydu buydu bazı talihsizlıkler olur anlarız sabrederız ama bu takım şu hali ile düşmenın adaylarından biri malesef

Yanıtla . 22Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 20:53
10

maer - tahir başkanı boşver yaptığı yardımı biliyoruz.o gider başkası gelir.siz kocaelisporu siyasetten uzak tutun partilerin üstüne koyun zaten art niyetliler keser sesini istemesede.avantacılar hariç gerçek taraftarın parti siyasetle işi yok zaten.doğru işler yapın 3-5 sene sonra akp yok olsa bile herkes yaptıklarınızın hakkını verir.

Yanıtla . 12Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 20:49
09

Ksli - 40 milyon TL'lik takım kurdurup,12 haftadır iki top yapamayan,oynanamayan futbolun bahanesi acaba nedir.Hoca bu durumu değiştiremiyorsa neden hala o koltukta oturuyor?Bizim yarımız maliyetli onca takım,son anda transfer açmış toplama kadro oluşturmuş takımlar bile bizden kat be kat iyi futbol oynuyorken buradaki sorun taraftarın normal olan tepkisi mi?Siz insanların aklı ile dalga mı geçiyorsunuz?

Yanıtla . 12Beğen . 2Beğenme 29 Kasım 20:41
08

Izmitli - sayın başkan bu futbolla playof bile oynamanız zor??????????????????????

Yanıtla . 12Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 20:28
07

Katki Yapalim - Sayin baskan iyi niyetli olduğunuz gayret gösterdiğiniz görülüyor.. ben de size karınca misali bir yardımda bulunayım, kocaelispor büyük bir takım değil, taraftari çok az, forma satışı reklam geliri vb yok..kentteki gençlerin de pek ilgisini artık çekmiyor, dolayısıyla bu yapi ve sosyal hakikatler ile kocaelisporun süper ligde yaşaması mümkün değil.. kocaelisporun yeri birinci ligdir veya ikinci ligdir, çok zorlamayın, akılcı olun.. arada neden transfer yapacaksınız mantığı nedir..bu yıl şampiyonluk düşüncesi yok ki.. akıldan bilimden ayrılmayın , dengesiz taraftarlardan korkmayın...

Yanıtla . 3Beğen . 21Beğenme 29 Kasım 20:28
24

Taraftarr - @Katki Yapalim 07 nolu yoruma cevabı: İroni mi yaptın ne yaptın bi şey anlaşılmıyo yazdığından

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 30 Kasım 00:02
05

Oğuz - Bu gidişle sezon sonunu bile göremezsiniz.Şu anda Serhan Gürkan döneminin kopyası yaşanıyor.Yandaş menajerlerin kulüpte cirit attığı,kulübü soyduğu bir dönem daha yaşanıyor.Alınanlar ortada,performansları ortada.Nerede bitik,ununu elemiş adam varsa kadroya katılmış.4-5 adam daha alsan ne olur eldekilerden farklı olmaz.

Yanıtla . 14Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 20:22
04

Sadece Körfez - Sizdeki klasik akp kafasıyla her sene 50-100 borç artar, değil 15 en fazla 3 seneye tekrar çökeriz. İşiniz bu, el sürdüğünüz yerde ot bitmiyor.

Yanıtla . 12Beğen . 2Beğenme 29 Kasım 20:18
03

Ümit - Menemen maçı sonrasında taraftara "Paramı verin öyle giderim" dediğiniz doğru mu? Böyle bir cüreti gerçekten gösterdiniz mi?

Yanıtla . 23Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 20:15
02

Derinceli - Başkanım scout ekibi kurduk dediniz bu ekipten bilgilendirme yok mu nasıl çalışıyorlar

Yanıtla . 11Beğen . 2Beğenme 29 Kasım 20:08
01

Pakito - Kim geliyor ya reklam vermek için? Belediye olmasa formaya reklam veren yok reklam. Gelir kalemlerin hep belediye. Kimsenin ayağına gitmem kafasıyla şehri takıma küstürdün, Tahir başkan olmasa sen de olmazdın zaten.

Yanıtla . 15Beğen . 1Beğenme 29 Kasım 19:50

MAKİNE TASARIM PERSONELİ ARIYORUZ

Başiskelede bulunan Makine Üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere MAKİNA TASARIM PERSONELİ ARIYORUZ arayışımız mevcuttur. MAKİNE TASARIM PERS...

MANUEL TORNA OPERATÖRÜ ARIYORUZ

Başiskelede bulunan Makine Üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere MANUEL TORNA USTASI arayışımız mevcuttur. MANUEL TORNA OPERATÖRÜ ARIYORUZ...

MONTAJ İŞÇİLERİ ARIYORUZ

Başiskelede bulunan Makine Üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere MONTAJ İŞÇİSİ arayışımız mevcuttur. MONTAJ İŞÇİLERİ ARIYORUZ *Yoğun ve esn...

SAĞLIK MERKEZİNE PERSONEL ARANIYOR

YAHYA KAPTANDAKİ SAĞLIK MERKEZİMİZE; *Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp alanında beraber çalışacağımız; 20-35 yaş arası *DANIŞMA VE KOORDİNASYON İÇİN BA...

KAYNAKÇI VE İMALAT USTALARI ALINACAKTIR

Yurt içi ve yurt dışında çalıştırılmak üzere KAYNAKÇI VE İMALAT USTALARI alınacaktır. Cumartesi-Pazar tatildir. Adres: Sanayi Mh.Arslankaya Sk.No:6...

MOBİL VİNÇ OPERATÖRÜ ALINACAKTIR

MOBİL VİNÇ OPERATÖRÜ ALINACAKTIR *G sınıfı ehliyete sahip *Askerlik ile ilişkisi bulunmayan *En az 3 yıl tecrübeli *35-80 ton arası mobil vinç kul...

DİYARDOOR TOPTAN SATIŞ DEPOSU

DİYARDOOR TOPTAN SATIŞ DEPOSU İç oda-Kapı herşey dahil HEMEN TESLİM 400 TL Depo Adresi: Karadenizliler Mah. Kullar Cad. No:383 Başiskele/Kocaeli T...

YILDIZ CAM ELEMANLAR ARIYOR

Yıldız Cam Kartepe Fabrikasında çalıştırılmak üzere DEPO ELAMANI * En az lise mezunu, Malzeme bilgisi olan,  deneyimli deneyimsiz * MS Office uygul...

ELEMAN ARANIYOR

Derince'de ÇİFTLİK HAYVANLARINA BAKABİLECEK ELEMAN arıyoruz. Tel: 0532 773 33 90

HIRDAVAT MALZEMELERİ SATIŞ ELEMANI ARANIYOR

Her türlü hırdavat, nalburiye, tesisat yapı malzemeleri, inşaat malzemeleri, demir profil gibi malzemelere fiyat teklifi hazırlayabilecek DENEYİMLİ...