KSO Performans Ödülleri sahiplerini buldu

KSO’nun bu yıl 14.’sünü düzenlediği Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri, sahiplerini buldu. Büyük Ölçekli Kuruluş Ödülü, Nuh Çimento’nun oldu. Sistem Teknik ise Büyük Ödüller Kategorisi KOBİ Ödülü’ne layık görüldü.

Muhammet Emin Can
Muhammet Emin Can Tüm Haberleri

Kocaeli Sanayi Odası 14. Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 24 kategoride ödüllerin verildiği tören, Welborn Luxury Hotel Seka Balo Salonu'nda gerçekleştirildi. Törende Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kocaeli Cumhuriyet Başsıvcısı Habib Korkmaz, KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, GTO Başkanı Nail Çiler, KTO Başkanı Recep Öztürk, ödül almaya hak kazanan firma temsilcileri ve davetliler hazır bulundu. Törene katılacağı açıklanan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ise bir yakınının vefat haberi nedeni ile gelemedi.

ÖDÜLLER VERİLDİ: Kocaeli Sanayi Odası (KSO) 14.Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri sahiplerini buldu, toplam 24 ödül sahibine verildi.

TÜRKİYE’YE AÇMAYI PLANLIYORUZ

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ödül törenindeki konuşmasında, “Oda olarak daha önce gelir vergisi ve ihracat rekortmenlerini ödüllendiriyorduk. Bu organizasyonumuzu biraz farklılaştırarak sektörel performans ödül organizasyonuna çevirdik. Bu yıl da 14’üncüsünü düzenliyoruz. Bu organizasyon ile firmalarımızı 7 kategoride değerlendiriyoruz. 2010 itibari ile Doğu Marmara’ya, 2015 itibari ile Marmara Bölgesine açıldı. Ödül organizasyonumuzu tüm Türkiye’ye açmayı hedefliyoruz. Öncelikle yarışmaya katılan her bir firmamızı şampiyon ilan etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

HEDEFİNİ AÇIKLADI: Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu hedeflerini ödül törenini tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde yapmak olduğunu açıkladı.

ÜRETİM HİÇ DURMADI

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak ise, “Geçen yıl online yaptığımız ödül törenimiz bu yıl yüz yüze. Bu salgından kurtulmayı bir an önce temenni ediyorum. Pandemi döneminde üretimimiz hiç durmadı ki bu konuda en büyük pay sizlere sahip. Biz, sizlere yardımcı olabilmek adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bunu da sizinle görüş alışverişinde bulunarak yapmaya çalışıyoruz. Bu ödül töreninde sanayicimizin işlerindeki performansını ödüllendiriyor ve sizleri teşvik ediyoruz” dedi.

TEŞVİK EDİYOR: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak konuşmasında bu tür ödüllerin sanayicileri teşvik ettiğini vurguladı.

HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Törendeki son konuşmayı Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy yaptı. Kocaeli’nin Türkiye’nin parlayan ve ihracatta 2. sırada yer alan kenti olduğunu vurgulayan Ulusoy, “Kocaeli’nin bu duruma gelmesinde en büyük pay sahibi sizsiniz. Valimiz Seddar Yavuz da her zaman yanınız da olduğumuzu sizlere iletmemizi istedi Bu ödül törenini düzenleyen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından ödüller dağıtıldı. 

HER ZAMAN YANINIZDA: Kocaeli Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy konuşmasında sanayicilere seslenerek Vali Seddar Yavuz’un her zaman yanlarında olduğunu iletti.

BİRLİKTE ÖDÜL VERDİLER: Kent protokolünden isimlerin yer aldığı birlik Büyük Ödüller kategorisinde Büyük Ölçekli Kuruluş ödülünü hep birlikte Nuh Çimento Sanayi A.Ş.’ye verdi. Ödülü Nuh Çimento Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin aldı.

14.Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri Töreninde ödül alan firmalar şu şekilde:

Büyük Ödüller kategorisinde KOBİ ödülü Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş.’ye verildi. Ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özdeşlik aldı.

Büyük Ödüller kategorisinde Büyük Ölçekli Kuruluş ödülü Nuh Çimento Sanayi A.Ş.’ye verildi. Ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilgin aldı.

Jüri Özel Ödülü kategorisinde Büyük Ölçekli Kuruluş ödülü İlksem Mühendislik ARGE Seramik Mad. Eğ. Proje Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.’ye verildi. Ödülü Şirket Müdürü İlknur Tatar aldı.

Sektör Ödülleri Ağaç ve Ağaç Ürünleri Sanayi grubunda KOBİ ödülü Milano Ağaç Kaplama San. ve Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Barış Sağlam aldı.

Sektör Ödülleri Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Sanayi grubunda KOBİ ödülü İŞBİR Elektrik Sanayi A.Ş.’ye verildi. Ödülü Genel Müdür Burhan Özgür aldı.

Sektör Ödülleri Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Sanayi grubunda BOİ ödülü SAMM Teknoloji İletişim San. ve Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü ARGE ve Teknoloji Direktörü Ayşe Akşit aldı.

Sektör Ödülleri Gıda ve Yan Ürünleri Sanayi grubunda KOBİ Ödülü Cansu Su San.Nak.Tic.Ltd.Şti.’ye verildi. Ödülü Firma Sahibi Yunus Emre Gülay aldı.

Sektör Ödülleri Savunma ve Havacılık Sanayi grubunda KOBİ ödülü Akkar Silah Sanayi Ltd. Şti.’ye verildi. Ödülü Genel Müdür Mehmet Akdal aldı.

Sektör Ödülleri İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi grubunda KOBİ ödülü Sar Cam Sanayi Tur.İnş.Taah.Tic.Ltd.Şti.’ye verildi. Ödülü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Sarısüleyman aldı.

Sektör Ödülleri İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi grubunda BOİ ödülü Saint-Gobain İnovatif Malz. ve Aşındırıcı San. Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Fabrika Müdürü Erdem Çelikten aldı.

Sektör Ödülleri Kimya Sanayi grubunda BOİ ödülü Coster Aerosol Valf.San.Tic.A.Ş.’ye verildi. Ödülü Genel Müdür Alper Dönmez aldı.

Sektör Ödülleri Makine Sanayi grubunda KOBİ ödülü ICM Makina ve Mühendislik Ltd.Şti.’ye verildi. Ödülü Fabrika Müdürü Devrim Deniz aldı.

Sektör Ödülleri Makine Sanayi grubunda BOİ ödülü SYSTEMAIRHSK’e verildi. Ödülü Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Eroğlu aldı.

Sektör Ödülleri Metal Sanayi grubunda KOBİ ödülü Telfrom Kelepçe ve Yay San. Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Sinan Dülger aldı.

Sektör Ödülleri Metal Sanayi grubunda BOİ ödülü Sarkuysan Elektrik Bakır San. ve Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü CEO Sevgür Arslanpay aldı.

Sektör Ödülleri Motorlu Taşıt Servis Sanayi grubunda KOBİ ödülü Öztorun Oto Servis ve Tic. Ltd. Şti.’ye verildi. Ödülü Firma Sahibi Orkun Öztorun aldı.

Sektör Ödülleri Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi grubunda BOİ ödülü Petroyağ ve Kimyasallar San. Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Firma Sahibi Ünal Soysal aldı.

Sektör Ödülleri Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi grubunda KOBİ ödülü İmren Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye verildi. Ödülü Genel Müdür Sabri Karataş aldı.

Sektör Ödülleri Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi grubunda BOİ ödülü Pimtaş Plastik San. Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Bilal Serdaroğlu aldı.

Sektör Ödülleri Taşıt Araçları ve Yan Sanayi grubunda KOBİ ödülü Üçel Kauçuk Taşıt Araçları Otomotiv Yedek Parça San. Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Genel Müdür Mehmet Mutlu aldı.

Sektör Ödülleri Taşıt Araçları ve Yan Sanayi grubunda BOİ ödülü Kordsa Teknik Tekstl A.Ş.’ye verildi. Ödülü Fabrika Operasyonel Mükemmellik Grup Müdürü Suat Hayri Bekircan aldı.

Sektör Ödülleri Taşımacılık Sanayi Sektörü grubunda BOİ Ödülü Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Bitlis aldı.

Sektör Ödülleri Tekstil Sanayi grubunda BOİ Ödülü Metraco İthalat İhracat ve Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Yönetim Kurulu başkanı Cem Okçu aldı.

Sektör Ödülleri Yazılım Ürünleri Sanayi grubunda KOBİ ödülü BİMSER Çözüm Yazılım Tic. A.Ş.’ye verildi. Ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Babalık aldı.

13 Ara 2021 - 20:05 - Gündem --- Okunma

Muhabir  Muhammet Emin Can

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 6.888.290 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

Jeol.müh. Behzat G. - Bu başarıların sürdürülebilir olması için, beklenen Mg:7.4 'lük İstanbul depreminin önceden tespit yapılması ile gerekli önlemlerin alınması faydalı olur. Can güvenliği sağlanır, sanayi tesisleri korunur.

Bu konuda, Kocaeli sanayicisi ve KSO Yönetimi depremi önceden bilmek ister mi? İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve TÜSİAD deprem zararlarını azaltmaya yönelik karar ve çalışmalar başlattılar. İnsan oturduğu yerden deprem bulamaz, arazi çalışmaları şart, bulunca haber vereyim mi?

Başta, 17/08/1998 y mg:7.4 'lük Kocaeli depremi ve halen depremleri önceden tespit yapan bir Jeoloji Mühendisi olarak bu işi bırakmayacağım ve halen sürdürmekteyim.

Ülkemizin en az 24 il merkezi ve 81 ilçe merkezlerinden 1999y Kocaeli depremi gücünde aktif faylar geçmektedir.

Jeoloji Müh. Behzat Gönül / Kocaeli.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 14 Aralık 10:42

YILDIZ CAM ELEMANLAR ARIYOR

Yıldız Cam Kartepe Fabrikasında çalıştırılmak üzere DEPO ELAMANI * En az lise mezunu, Malzeme bilgisi olan,  deneyimli deneyimsiz * MS Office uygul...

ELEMAN ARANIYOR

Derince'de ÇİFTLİK HAYVANLARINA BAKABİLECEK ELEMAN arıyoruz. Tel: 0532 773 33 90

HIRDAVAT MALZEMELERİ SATIŞ ELEMANI ARANIYOR

Her türlü hırdavat, nalburiye, tesisat yapı malzemeleri, inşaat malzemeleri, demir profil gibi malzemelere fiyat teklifi hazırlayabilecek DENEYİMLİ...

VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR

VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR *Maaş+ SGK+ Servis+ Yemek    *Servisimiz Bekirdere-Yeşilova-Kandıra sapağı güzergahından geçmektedir. *40 yaş altı eleman...

KAYNAKÇI ARANIYOR

İzmit merkez için, Emekli veya meslek lisesi kaynak bölümü mezunu KAYNAKÇI alınacaktır İletişim: 0532 491 89 91

ÜNİVERSAL TORNA PERSONELİ ARANIYOR

Kocaeli İzmit Hedefsan İş Makinaları LTD.ŞTİ. hidromek yetkili servisi tarafından 45 yaşını geçmemiş ÜNİVERSAL TORNA PERSONELİ alımı yapılacaktır. H...

DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ MASÖZ ARANIYOR

EseR Masaj SalonuYenilenen, güleryüzlü, profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ MASÖZ ARANIYOR10:00-24:00Tel: 0536 272 39 99- 0262...

TIR ŞOFÖRÜ ARANIYOR

Gölcük-Gebze depolar arası çalıştırılmak üzere TIR ŞOFÖRÜ aranıyor. Tel: 0532 318 42 65

HAMURKÂR, PİŞİRİCİ, TEZGÂHTAR ARANIYOR

Ekmek ve unlu mamulleri üretimi faaliyetinde bulunan firmamızın Başiskele  şubesinde çalışmak üzere  deneyimli  HAMURKÂR, PİŞİRİCİ, TEZGÂHTAR  ara...

MAKİNE ELEKTRİKÇİSİ ARANIYOR

MAKİNE ELEKTRİKÇİSİ Alınacaktır. Başiskele Tel: 0532 541 24 29