Sedaş

Son dakika SEDAŞ haberleri ve SEDAŞ haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. SEDAŞ ile ilgili 367 haber listeleniyor.

Sedaş Haberleri

Kocaeli'nin 6 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında 26 Şubat 2024 Pazartesi günü Kocaeli’nin 6 ilçesinde elektrikler kesilecek.

Kocaeli'nin 7 ilçesinde elektrikler kesilecek

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 18 Şubat 2024 Pazar günü 7 ilçede elektrikler kesilecek.

Sedaş devrilmek üzere olan direğe müdahale etti

14 Şubat tarihinde, Perde Arkası köşesinde “İnsanların canı böyle tehlikeye atılıyor” başlığı Gebze Mevlana Mahallesi Özgürlük Caddesi ve Ayyıldız Cad...

Kocaeli'nin 6 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 16 Şubat 2024 Cuma günü 6 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli'nin 6 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 15 Şubat 2024 Perşembe günü 6 ilçede elektrikler kesilecek.

Karabaş Mahallesi’nde lambalar 24 saat yandı

İzmit Karabaş Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Şehit Musa, Müneccim Arif ve Süleyman Paşa sokaktan Leyla Atakan Caddesi’ne kadar olan bölgede çarşamba g...

Kocaeli'nin 5 ilçesi elektriksiz kalacak (9 Şubat 2024 Cuma)

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 9 Şubat 2024 Cuma günü 5 ilçede elektrikler kesilecek.

Vali Yavuz, SEDAŞ yetkilileriyle bir araya geldi: “Projeleri tamamlayıp sıkıntıları sonlandırın”

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Odyakmaz ve Kocaeli Bölge Müdürü Murat Özdil ile bir araya geldi.

Kocaeli'nin 4 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 7 Şubat 2024 Çarşamba günü 4 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli'nin 5 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 5 Şubat 2024 Pazartesi günü 5 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli'nin 6 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 27 Ocak 2024 Cumartesi günü 6 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli’nin 6 ilçesi elektriksiz kalacak (24 Ocak Çarşamba Kocaeli Elektrik Kesintisi)

Kocaeli’de 24 Ocak Çarşamba günü 6 ilçede elektrikler kesilecek

Kaldırılan direğin demirleri tehlike saçıyor

Kartepe İstasyon Mahallesi Gaziemir Sokak’ta bulunan elektrik direkleri söküldü. Sökülen elektrik direklerinin yerleri temizlenmediği için dışarda kal...

Sedaş bir yıldır kırık olan kapağı değiştirmedi

Körfez Hacıosman Mahallesi Bostan Sokak’ta Sedaş’a ait olan rögar bir senedir kırık olduğunu ve ortasına konulan bir duba ile önlem alındığını söyleye...

Kocaeli’de bugün 4 ilçede elektrikler kesilecek

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 22 Ocak Pazartesi günü 4 ilçede elektrik kesintileri yaşanacak.

Tır sürücüsünün hatası mahalleliyi elektriksiz bıraktı

Körfez'de damperini açık unutan TIR, yol üzerindeki tüm elektrik kablolarını kopardı.

Kocaeli'nin 7 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 21 Ocak 2024 Pazar günü 7 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli'nin 1 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 18 Ocak 2024 Perşembe günü İzmit ilçesinde elektrikler kesilecek.

TIR'ın açılan damperi üst geçide takıldı

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde seyir halindeki bir TIR'ın açılan damperi üst geçide çarptı. Çarpmanın şiddetiyle tından kopan damper üst geçitte asıl...

SEDAŞ’tan 3 milyarlık yatırım

SEDAŞ, kesintisiz enerji ihtiyacını karşılamak üzere faaliyet bölgesinin tamamında 2024 yılı için yaklaşık 3 milyarlık yatırım ve bakım çalışması plan...

Kocaeli'nin 4 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 16 Ocak 2024 Salı günü 4 ilçede elektrikler kesilecek.

Kocaeli'nin 6 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 6 Ocak 2024 Cumartesi günü 6 ilçede elektrikler kesilecek.

Sedaş, Ruşen Hakkı Caddesi’nin aydınlatmalarını tamir etti

Perde Arkası köşesinde 28 Aralık 2023 tarihinde, “Ruşen Hakkı caddesinde 3 haftadır lambalar yanmıyor” başlığı ile yayınlanan vatandaş şikayeti ile il...

Kocaeli'nin 4 ilçesi elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Kocaeli’de 5 Ocak 2024 Cuma günü 4 ilçede elektrikler kesilecek.

Bugüne dikkat! 3 ilçe elektriksiz kalacak

SEDAŞ’ın planlı onarım ve bakım çalışmaları kapsamında 3 Ocak 2024 Çarşamba günü Kocaeli’de 1 ilçede elektrikler kesilecek.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz