Tablet

Son dakika Tablet haberleri ve Tablet haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Tablet ile ilgili 19 haber listeleniyor.

Tablet Haberleri

Belediye tablet vermeyince aileler aldı

İzmit Belediyesi’nden defalarca zihinsel engelli çocukları için tablet isteyen Kocaeli El Ele Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği herhangi bir olu...

Teknoloji bağımlılığına 'ara buluculu' çözüm

Çocuklarının akıllı telefon, tablet ve bilgisayarla çok fazla vakit geçirmesinden şikayetçi 189 aile, çözümü ara buluculukta buldu.

İstanbul'da kaybettiği tabletine yeniden kavuştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin hediye ettiği tabletini İstanbul’da belediye otobüsünde unutan minik Adem tabletine tekrar kavuştu.

Anne-babalara 'akıllı cihaz' uyarısı

Uzmanlar, milyonlarca insanın kullandığı akıllı telefon ve tabletlerle etkileşim içinde olmanın çocuklarda duruş bozukluğu, kamburluk ve asosyallik gi...

29.472 çocuk daha tablet sahibi oldu

Yaz tatili öncesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 6’ncı sınıf öğrencilerini tablet bilgisayarlarıyla buluştu.

Kocaeli'deki 29 bin öğrenci için önemli gün

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilimizdeki ilköğretim okullarının 6’ncı sınıflarında eğitim gören 29.472 öğrenciye, tablet bilgisayarlarını 25 M...

Cep telefonu ve tablet bel-boyun ağrılarını tetikliyor

Prof. Dr. Karaduman, "Bel boyun ağrılarında önemli birkaç nokta var. Uzun süre aynı pozisyonda kalmak, uzun süre bilgisayar, tablet veya telefon kulla...

Dokunmatik ekranlarla vakit geçiren bebekler daha az uyuyor

Bilim adamları, dokunmatik ekranlarla vakit geçiren bebeklerin daha az uyuduğunu tespit etti.

Tablet ihalesi onaylandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ilimizdeki 6’ncı sınıf öğrencileri için açtığı 29.472 adet tablet bilgisayar ihalesini onayladı.

29.472 tablet için ihale yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2009 yılından beri her yıl il genelindeki 6’ncı sınıf öğrencilerine tablet bilgisayar hediye ediyor.

Öğrencilere tablet konusunda Büyükşehir kararsız kaldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2009 yılından buyana ilimizdeki 6’ncı sınıf öğrencilerine tablet bilgisayar hediye ediyor. Her yıl Büyükşehir Belediyesi...

Tablet ihalesi 20 Temmuz’da

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 2009 yılından buyana her yıl ortaokulların 6’ncı sınıflarındaki öğrencilere tablet bilgisayar hediye ediyor.

Bilgisayar, tablet ve akıllı ceplerden bandrol alınacak

Tüm cep telefonlarından, bilgisayardan ve tabletlerden ‘TRT bandrol’ ücreti kesilmeye başlandı.

Büyükşehir 29.472 tablet dağıtacak

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2009 yılında başlattığı geleneği, önümüzdeki ders yılında da sürdürecek.

Minibüslerde çağ atlayacak proje

Büyük bölümü eski püskü araçlardan oluşan 5 Nolu Şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi, önemli bir projeye imza attı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz