15 Temmuz 2016 ihanetin ortaya çıktığı bir gecedir

15 Temmuz 2016 tarihli darbe girişimi CIA- MOSAT, ABD-İsrail destekli FETÖ maşasıyla yapılmak istenen, çok yönlü bir darbe kalkışmasıydı. Türkiye karşı hiçbir zaman iyi niyetli olmayan şer güçlerin, yapmak istedikleri ahlaksız darbe girişimi, millet tarafından püskürtülünce, zalim şer güçler kendilerini temize çıkarmak için, yaptıkları ahlaksızlığı ülkelerinde besledikleri FETÖ maşasına yüklemeye çalıştılar. 

Devletimizin yetkilileri ve istihbarat örgütleri, Bu çirkin ve ahlaksız darbe girişiminde rol alan iç ve dış destekçilerini  açığa çıkarmadan,  meseleyi sadece FETÖ maşası üzerinden konuşursak, darbe girişiminin hangi maksatla yapıldığını doğru bir şekilde tarihin sayfalarına kayıt edemeyiz.     

15 Temmuz 2016 gecesi, Muhterem cumhurbaşkanımızı teslim almak, alamadıkları takdirde şehit etmek suretiyle, şehitler ve gaziler diyarı vatanımızı emperyalist şer güçlerin vesayetine teslim etmeyi hedefleyen karanlık bir gece olarak tarihin karanlık sayfalarında yerini alan, ibret için nesilden nesile aktarılacak olan ihanetlerle dolu bir gecedir. Bu karanlık gecede dış ve iç destekli FETÖ militanlarının milletin öz malı olan silahlarla vatanını, dinini milletini, bayrağını savunan sivil ve resmi görevli insanları acımasızca kurşunlayan milletin meclisini bombalayan mankurtların mağlup olduğu bir gecesi olarak anılacaktır. 

15 Temmuz 2016 gecesinde ve öncesinde, ülkemizin kalkınmasını önlemek için, kimlerin kimlerle ne gibi pazarlıklar yaptıklarını saklayan bir gece olarak hafızamızda bir soru işareti olarak kalacaktır. O gece tankların arasında sıvışıp kaybolanların, “Ben Başbakan olacağım “ diyenlerin hayallerinin yıkıldığı bir gece olarak hatırlanacaktır.  O karalık gecede, kim kimin yanında olduğu, kimlerin sesiz kaldığı, Twitter hesaplarını kapatıp, hainler yenilince hesaplarını açanların kimlerin olduğunu ifşa eden bir gecedir. 

15 Temmuz 2016 gecesi,  Ekonomiden siyasete, bürokrasiden güvenliğe kadar her alana sızmış olan hainlerin yaptıkları son hamleleriyle, ekonomik olarak ülkemize 350 milyar dolar yakın bir zarara uğradan faizleri %4,5 seviyesinden %20 seviyesine çıkmasına vesile olan, üzerinde çok yönlü konuşulması gereken karanlık bir gecedir. 

15 Temmuz 2016 gecesinde  “ Sizin şer bildiklerinizde hayır, hayır bildiklerinizde şer vardır” ilahi fermanın tecelli ettiğine, o karalık gecede, bay bayan genç yaşlı insanların gönlünde var olan imanın yeniden bir dirilişle ayağa kalkarak, sis bulutlarını dağıtarak karanlığı aydınlığa çeviren yiğitlerin imanlarına ve cesaretlerine şahit olduk. 

Hiç kimseden emir almadan, Yüce Allah’ın (CC) yardımıyla,  canı pahasına meydanlara çıkarak, tankların önüne kendilerini siper eden Müslüman milletimizin, zalimlerin ve hainlerin karanlık suratlarına,  manevi bir şamarın indirildiği bir gece olarak hatırlanacaktır.

15 Temmuz 2016 gecesi; 251 şehit, 2 bin 193 gazi vererek, dış destekli FETÖ ihanetinin püskürtüldüğü, Türkiye’ye vurulmak istenen yeni ve eski prangaların kırıldığı, Hak’ın batıla galip geldiği bir gecedir. Vatanı, devleti dini, bayrağı, milleti mukaddes değerleri ve bağımsızlığı için gözünü kırpmadan haini alnında vuran ve hainler tarafından şehit edilen rahmetli Ömer Halis demir’ler gibi, Yüce Allah’a verdikleri sözü yerine getiren şehitlerin ve gazilerin gecesidir. 

15-Temmuz-2016 gecesi; imanın ihaneti yendiği gecedir. Yüce Allah’ın (CC) izniyle, şehitler ve gaziler diyarı vatanımızı, zalimlerin ve işbirlikçi hainlerin tarihi geçmişimizden haberi olmayan kiralık katillerin, imandan, Kur’an’dan, sünnetten nasibi olmayan din istismarcılarının, vesayetçilerin mankurtlaşmış modern kölelerin şerrinden kurtarmak için,  göğüslerin siper eden, canlarıyla ve kanlarıyla,  o karanlık geceyi sabahın aydınlığına kavuşturan şehitlerimizin ve gazilerimizin gecesi olarak tarihe geçmiştir.  

 O karanlık gecede meydanlara çıkarak “ Eşsiz, evlatsız, anasız ve babasız yaşanır, lakın vatansız dinsiz ve imansız yaşanamayacağını haykırarak, zalimlerin ve hainlerin karşısına baş eğmeyen yiğitlerin gecesidir.  Rahmetli Erbakan hocamızın  “ Bir milletin asıl gücü tankı, topu, tüfeği değil, kadınıyla erkeğiyle ihtiyarıyla genciyle birlikte hareket eden, imanlı ve inançlı insanların birlikteliğidir.” ifadesinin ispatlandığı bir gece olarak anılacaktır. 

15- Temmuz- 2016 tarihli Bu karanlık gecenin arka planında, ülkenin kalkınmasına önlemek, Sayın Erdoğan’ı iktidardan düşürmek, hainlerin lideri olan kişiyi Amerika’dan Türkiye ye gönderip, iç savaş çıkarmak suretiyle, Macaristan da bekletilen NATO güçler vasıtasıyla Türkiye’yi işgal etme planlarının bozulduğu bir gece olarak hatırlanacaktır.

15 Temmuz 2016 darbe gecesini hazırlayan şer güçlerin ve işbirlikçi hainlerin hesap edemedikleri iki şey vardı. Birincisi Yıllarca uğraşarak bu aziz milletin kalbinden imanlarını söküp attıklarına inanmaları. İkincisi, zalimlerin İslam dinine ve Müslümanlara karşı kurdukları hain tuzaklarının Yüce Allah(CC) tarafından yıkılıp atılacağına inanmamalarıydı. 

Şer güçlerin ve işbirlikçilerin ülkemizi sömürmek dolaylı bir şekilde işgal etmek, Müslümanları dinlerine karşı ılımlaştırmak suretiyle dirençlerini ve cihad şuurlarını kırmak için yıllarca ve özenle planlayarak kurdukları hain tuzakların tutmayacağını,15-Temmuz-2016 gecesinde bir sefer daha görmüş oldular.    Dünyevilikleri için akıllarını zalimlere ve zalimlerle işbirliği yapan insanlara teslim etmiş mankurtlar, yapılan ihaneti gördükleri halde, sümüklü böcek gibi kabuklarına çekilerek, efendilerinin verecekleri emirleri yerine getirme hesapları yapmakla ömürlerini tüketeceklerdir.

Zalimler ve içteki iş birlikçiler bilsinler ki, İslam dininin muhafazası, İslam ümmetinin yeniden birliğinin sağlanması, Mekke,  Medine, Kudüs ve diğer İslam şehirlerinin ve beldelerinin korunması görevini, Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V.) Hendek harbi sırasında İstanbul’un fethedilmesi müjdesini bu aziz millete vermiştir.  Dinimize imanımıza sahip olduğumuz surece, Yüce Allah’ın  (CC) yardımı, Hz. Peygamberimizin duası kıyamette kadar üzerimizde olacaktır. Karanlıkları aydınlığı çeviren Yüce Allah’dır. Tedbir bizim, takdir Yüce Mevla’mızındır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Alaettin KÖKSAL - Mesaj Gönder --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

04

Kocaelili - Madem öyle de akıncı hava üssü pistinin uç noktalarını bombalayan pilotlar varya ( o bombalamadan sonra darbeci uçaklar havalanamadı ve darbenin bastırılmasında en büyük rolü gerçekleştirdiler) o 5 pilot şuanda darbecilikten cezaevinde. Cumhurbaşkanının güvenliğini sağlayıp istanbula götüren pilot neden darbecilikten cezaevinde? Hele bunlari da anlat hoca

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 01 Ağustos 12:57
03

Sinan Üner - Çok şey bilip bunların ancak sadece bir kısmını aktarabilen bir insanı anlayabilmek onu yakinen tanımakla mümkün olur.

Sayın Cumhurbaşkanımızla uzun yıllar yol arkadaşlığı yapıp aynı kaderi paylaşan Alaettin Köksal beyi tanıdığımız, kendilerinden her konuda istifade ettiğimiz için yazdıklarından çok yazamadıklarını da anlıyoruz.

Bu şuur, bu yerli ve Milli olan görüş bu millette olduğu sürece ALLAH'ın izniyle bükülemez.

Yüreğinize, kaleminize sağlık Alaettin bey.

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 16 Temmuz 10:55
02

İzmitli Ekrem - Derli dostum Alaettin bey siz yazıyorsunuz AK partililer inatla okumuyor. okusalardı en azından yorum yaparlardı. veya okuma oranı artardı. bu durumu benden çok daha iyi bildiğinizi de biliyorum, sizin nasıl bir düş ki beni bir kişi dinler ve okursa ve söylediklerimden ve yazdıklarımdan istifade ederse mutlu olursunuz. hadi hayırlısı bakalım ne kadar daha dayanacaksın. Yüce Allah yardımcın olsun

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 15 Temmuz 09:44
01

Kocaelili - sayı köksal bey, ülkemizin altını nasıl oymaya çalışmışlar,,allah bizleri çok seviyor ,,o gece tarifi anlatılmaz bir nur tazyiğiyle ayaklandık ve bu badireyi atlattık. rabbime ve sizler gibi imanlı vatanseverlere binlerce teşekkürler . şehitler verdik ama eğer o ayaklanmayı yapmasaydık allah korusun esaret prangalarıyla karşılaşacaktık.. rabbim korusun..iyi günler dileklerimle....

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 14 Temmuz 21:04

FORKLİFT OPERATÖRLERİ ARANIYOR

Dilovası bölgesinde çalışacakFORKLİFT OPERATÖRLERİ alınacaktırİzmit ve Gebze'den servisimiz vardırTel:0 541 363 46 62 - 0 549 786 58 05

MAKİNA ELEKTRİKÇİSİ ARANIYOR

Makina Elektrikçisi aranmaktadır.İzmit SanayisiTel: 0544 298 45 41

OTO YIKAMA ELEMANLARI ARANIYOR

Oto yıkamada full veya part time çalışacak OTO YIKAMA ELEMANLARI aranıyor Karabaş Mah. Köseoğlu Sk. No:22 İzmit Tel: 0532 265 83 64

BİBERES GIDA BAYAN ELEMAN ARIYOR

Gıda imalatında çalışacak 18-35 yaş arası BAYAN ELEMAN alınacaktır BİBERES GIDA Mahmutpaşa Mah. Ova Sok. No:17 Başiskele/KOCAELİ Tel: 0532 452 30 38...

GÜLTEPE DİNLENME TESİSLERİ ELEMAN ARIYOR

Gültepe Dinlenme Tesislerine TECRÜBELİ BAY GARSON ve BAYAN KASİYER aranmaktadır SGK+ Yemek+ Servis Tel: 0534 360 86 21-0549 479 00 53

OPET İSTASYONUNA ELEMANLAR ARANIYOR

Derince'de Opet benzin istasyonu için YIKAMACI, MARKETÇİ ve POMPACI  personeller alınacaktır. Tel: 0262 239 54 31

BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI ARANIYOR

Bozok YapıTecrübeli BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI aranıyorNot: Satış ve sevkiyata yardımcı olabilecekGölcükTel: 0 533 474 65 72

HİDROLİK USTASI ARANIYOR

BAKIM USTASI ARANIYOR E sınıfı ehliyeti olan, hidrolik tamir ve bakımından anlayan USTA aranıyor. İzmit içinde çalışılacaktır. Günaydın Vinç Hizmet...

BAYAN SATIŞ PERSONELLERİ ARANIYOR

3.000 TL net maaş ile şirketimizde çalışacak ciddi anlamda işe ihtiyacı olan BAYAN SATIŞ PERSONELLERİ aranıyorYol+SGK+YemekTel: 0532 368 07 95

MOTO KURYELER ARANIYOR

İzmit Dolphin Burger King Restaurant için*A1 veya A2 ehliyeti olan (Şirket motoru ile çalışacak)MOTO KURYELER aranmaktadırMaaş+yemek+prim+paket başı p...