Yarım pozisyon!

Deplasman performansımız içler acısı olsa da, Eyüpspor maçının ikinci yarısında ortaya koyulan karakterli oyuna güvendik, Adana’da devreyi güzel bir sonuçla kapatırız umudu, inancı içerisindeydik.

AKÇAY, MANDJECK’İ KESTİ

Mustafa Hoca’nın Alpay’ın yanında cezası biten Diogo’yu oynatıp Mehmet Taş’ı ön liberoda değerlendirmesini bekliyorduk da, gözdesi Mandjeck’i kesip Omolo’ya şans vereceğini hiç düşünmemiştik. Mustafa Hoca ileri uçta iki maçtır varlık gösteremeyen Tisdell’i kenara alıp öngörüldüğü gibi santraforda Diop’a yer verdi. Deneyimli teknik adamın forvet arkasında geçen haftaki gibi Kubilay ile başlar, Yiğitali’yi ikinci yarı sahaya sürer sanıyorduk, tersini yaptı. Mustafa Hoca o kadar beklenmedik tercihler yapıyor ki, sahaya süreceği 11’i kestirmek inanın mümkün olamıyor.

KORCAN’IN TALİHSİZLİĞİ

Maça iki takımın da kontrollü başladığı gözledik. Gole ilk yaklaşan bizdik. Henüz 7.dakikaydı Yiğitali ceza yayı dolaylarında önce düzeltti, sonra iyi bir şut çıkardı. Top üst direğin hemen üstünden auta gitti. Adanaspor ilk atağını 14.dakikada geliştirdi. Fıratcan’ın yavaş vuruşunda top Korcan’da kaldı. 19.dakikada duran toptan golü yedik. Kullanılan kornerde savunmamız seyretti, Roche’nin yakın mesafeli kafa vuruşunda top yerden sekti, Korcan çıkartayım derken topun çizgiyi geçmesine mani olamadı. Korcan için talihsiz bir andı.

GOLDEN SONRA YIĞILDIK

Golden sonra Kocaelispor’un tepki vermesini bekledik ama tam tersi yığıldık kaldık. Kontrol ev sahibi takımdaydı, ikinci gol için bir iki fırsat buldular, kullanamadılar. Devre biterken kanta atakta beraberlik şansına yaklaştık. Benhur sol çaprazda kaleciyle karşı karşıya vurdu, kaleci topu kornere çeldi. İlk yarının 1-0 sona ermesinin ardından kenar yönetim ikinci yarıya iki hamleyle başladı. Yiğitali ile Pereira yerlerini Kubilay ile Tisdell’e bıraktı. Bu yarıya da ev sahibi takımın canlı başladığını, oyunu bizim sahaya yıktığını söyleyebiliriz. 52.dakikada fark ikiye çıkabilirdi neyse ki Ahmet kale önünde topu auta attı.

REAKSİYON GÖSTEREMEDİK

Dakikalar ilerledikçe Kocaelispor’dan Eyüp maçının ikinci yarısındaki gibi reaksiyon bekledik ama boşuna. Top hep ev sahibi takım futbolcularındaydı, bizimkiler refakatçi gibiydi. Orta sahaya bir müdahale gerekiyordu zira özellikle Omolo varlık gösteremediği gibi elindeki sarı kartıyla atılma tehlikesi yaşıyordu. Kenar yönetim 70’de Mandjeck’i oyunu aldı ama Kamerunlu futbolcunun görüntüsü Omolo’dan farklı değildi. Sabaha kadar oynansa bırakın gol atmayı, pozisyona girecek halimiz yoktu. Bitime kısa bir süre kala oyunda olup olmadığı belli olmayan 7 dakikada iki sarı kart gören Tisdell atıldı.

AH BE MEHMET TAŞ!

Maçın bizim adımıza kader, ya da kırılma anı 86’ıncı dakika. Düşünün bu kadar rezil oynadığımız maçı berabere bitirecek şans ayağımıza kadar geldi. Ceza yayında Mehmet Taş hemen önünde bomboş durumda İsa’ya topu atabilse, beraberlik golünün gelmesi kaçınılmazdı. Ama Mehmet becerip 3 metredeki arkadaşına o pası veremedi. Hakem 7 dakika uzatma gösterdi ama bizim takımın hiç dermanı yoktu. İyice oyun disiplinini kaybettiğimiz uzatmaların ikinci dakikasında ikinci yedik, bitiş düdüğünü beklemeden havluyu attık.
Aslında ilk 15-20 dakika pasla çıkan, iyi organize olan bir takım görüntüsü verdik. Ne zaman ki golü yedik, resmen dağıldık. Bir takım gol yediğinde bu derecede travma geçirmez be kardeşim. Tel tek döküldük. Ayakta duran tek futbolcumuz yoktu. Özellikle ilk yarıda tek bir kenar ortası yapamadık. Koca 90 dakikada heyecanlandığımız iki pozisyon var, biri Yiğitali’nin şutu, ikincisi devre biterken Benhur’un gol girişimi. Uzatmalarla 99 dakika oynanan maçı yarım pozisyonla bitirdik. Bu veri maçı, daha doğrusu rezaleti özetliyordu. 5 gün önceki Eyüp maçının ilk yarısının kopyası gibiydi, ikinci yarıdaki oyundan eser yoktu. İçerde taraftar desteğiyle, iyi konsantrasyonlarla bir şekilde kazanıyor, puanları alıyoruz ama deplasmanda kelimenin tam anlamıyla rezilleri, sefilleri oynuyoruz.

O.N. Yaman’ın yaptığına bakın!

Kocaelispor camiasının hatırlamak istemediği isimlerden biridir Osman Nuri Yaman(O ne yaman diye okunur!). Keşke mümkün olabilse de kulübün kayıtlarından, internetteki, gazetelerdeki haberlerden Kocaelispor Başkanı sıfatını silebilsek. 3 ay gibi kısa süre görev yaptı, hiçbir sözünü yerine getirmedi. Adamın mesleği reklamcılıktı, Kocaelispor adını bir güzel kullandı, alacağını alıp arkasına bile bakmadan kaçtı.

MUAMMER ÇELİK AYAĞA KALKTI

Bir daha adını bile anmam, yazmam diyordum ama mecburen yeniden gündemimize geldi. Hem de yeni bir skandalla. Başkan Engin Koyun, o dönem kulüpte avukat olarak görev yaptığı öne sürülen Müjdat Gültekin adındaki şahsın 350 bin TL alacağı için başvuruda bulunduğunu söyledi. Bu bilginin paylaşılmasının ardından Yaman döneminde hiçbir görevi olmamasına rağmen kulübün mali vecibelerini yerine getiren cebinden 160 bin dolar dağıtan, mağdur olan Muammer Çelik ayağa kalktı. Çelik Facebook’taki Hodri Meydan Tartışma Platformu’ndan Yaman’a yönelik çok sert bir paylaşımda bulundu.

MUAMMER ÇELİK’İN PAYLAŞIMI

“Sen, Yönetim kuruluyla devrenin bitmesine 3 maç kala Kocaelispor’u yüz üstü bırakıp kaçmadınız mı? Personeli, futbolcuları aç bırakan, tesisler sahipsiz bırakıp kaçan sen değil misin? Sen kaçtığında Hodri Meydan evime gelerek yarın bayram arifesi herkes perişan sahiplen dediklerinde, ne yönetici, ne Başkan ne de bir yetkim olmadığı halde 160.000 dolar parayı şirketimden çekip bozdurup tesislerde mağduriyeti giderirken neredeydin? Senin adın bu kulüpte Başkan anılmasın diye seni ve yöneticilerini bu kulüpten genel kurulda ihraç etmedim mi? Şimdi Kocaelispor yönetiminin açıklamasında, buradan kaçman yetmiyormuş gibi, yönetiminde 4 avukat olmasına rağmen, hiç bir yöneticinin haberi ve imzası olmadan, sen tek başına hem de 2010 yılında aylık 7500 TL maaşla anlaşıp nasıl mukavele yaparsın? Üstüne bu avukat 1 gün kulübe gelmemiş. Şu anda maaşla çalışan avukat 5000 TL alırken anlaştığın bu avukat 11 yıl sonra aklına geliyor kulübe 350.000 TL haciz gönderiyor. Ben ve Kocaelispor taraftarları bu işin peşini bırakmayacağız. Buradan Kocaelispor yönetimine de sesleniyorum. Bu işi hukuka taşıyın. Bu Osman efendiyi Genel kurulda kulüpten ihraç ettik. Adı bu kulübün başkanı olarak anılmasın, kayıtlarda geçmesin. Bu kulübün menfaatlerini savunurken haksız yere ceza aldım, bu olayında peşini bırakmayacağım”

TAM 350 BİN TL İSTİYOR

Kulübün kayıtlarında Osman Nuri Yaman imzasıyla 15 Eylül 2009’da başlayıp 1 yıllık süreli, aylık 7500 TL ücret yazılı sözleşme var. Sözleşmede yazılı 1 yıllık bedel 90 bin TL. Aradan 11-12 yıl geçmiş, faizleriyle bu rakam 350 bine çıkmış. Yıllardır sesi soluğu çıkmayan avukat baktı ki Kocaelispor artık üst liglerde, para da var, göndermiş haczi. Soruşturduğumda A.Ş. kurulma aşamasında kısa süreli çalışma yapılmış, hepsi o kadar.  Zaten Yaman dönemi 3 ay sürdü, 1 yıllık ücret talebi nereden çıkıyor?  Sonra, Çelik başkanın dediği gibi o zamanki yönetimde 4 tane avukat varken, dışarıdan ücretli bir avukatla sözleşme yapmak neyin nesi.

GİTSİN YAMAN’DAN ALSIN

En şaşırtıcı olanı da aylık bedel. 2009’da 7500 TL aylık ücret, nasıl bir para bu Allah aşkına! O günkü kurdan 5 bin dolar yapıyor, bugünkü karşılığı 60 bin TL. Vay anasını be! Belli ki, Kocaelispor üzerinden haksız kazanç sağlama düşüncesiyle hareket edilmiş. En küçük faydası olmayan Yaman, giderken böylesi kötülük yapmış kulübe. Benim bildiğim Muammer Çelik bu işin peşini bırakmaz, Kocaelispor’un bir kuruşunu yedirmez. Yönetim kurulu da Çelik Başkanın yanında olacaktır. Duyduğumuza göre o dönem yönetimde olan sevgili Ayhan Orhan da devreye girmiş. Kısa zamanda sonuç alınacağını, ilgili avukatın icra başvurusunu geri çekeceğini düşünüyorum. İlla bu avukat para istiyorsa, gitsin anlaşmayı yaptığı Osman Nuri Yaman’dan alsın.

Kartepe’de 3.Lig fitili “Ateş” lendi!

Aslında amatör futbola çok düşkünümdür, muhabirlik dönemlerimde sabahtan akşama kadar hiç sıkılmadan keyifle maçlar izlerdim. Gazetenin mutfağındaki sorumluluğumdan dolayı ne yazık ki, çok istememe rağmen gidemiyorum amatör maçlara. Arada fırsat bulursam, iyi de maç varsa izlerim.

10 MİLYONLUK TESİS PROJESİ

Geçen hafta Köseköy Ateşspor’un Diliskelesi ile randevusu vardı. Kartepe Belediyesi meclis üyesi sevgili Selami Tarakçı iyi dostumdur. Tarakçı Ateşspor ile yakından ilgili. Davetini kırmadım. Yakup Altun Stadı’ndaydı maç. Bu vesileyle Köseköy’ün eski başkanı Yakup Altun beyefendiye selamlarımızı, sağlık dileklerimizi iletelim. Hazır Yakup Altun Stadı demişken. Selami Tarakçı’nın verdiği bilgiye göre çok yakında bu sahanın doğal çim zemini, sentetiğe dönüştürülecek, tribünleri, soyunma odaları ne varsa yenilenecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın söz vermiş. 10 milyonluk projeden söz ediliyor. Kartepe merkeze, ilçeye yakışır bir tesis, bir saha gerekliydi. Çok yakında gereken adımların atılacak olması sevindirici.

TAMAMI İLÇENİN KAYNAĞI

Bakmayın ambleminde kuruluş yılı 2016 diye yazılmasına. Ateşspor kentin en eski spor kulüplerinden biri. Asıl kuruluş tarihi 1951’dir. İsim değişiklikleri, bir süre faaliyetleri dondurma derken 2016 yılında yeniden o ateş yakıldı. 60-70 ve 80’li yıllar en üst yerel ligin tozunu atıyorlardı. 1990 veya 91 yılında bugünkü adı Bölgesel Amatör Lig’de boy göstermişlerdi.  Yeniden o eski parlak günlere dönmek için kolları sıvamış Köseköylüler. Bu sezon önce Play-Off yapmak, oradan BAL’a çıkmak istiyorlar. Asıl amaç ise ilçenin profesyonel ligdeki ilk temsilcisi olmak. Sinan Adıgüzel başkanlığında iyi bir yönetim oluşumu sağlanmış. Mücahit Ak’ın sportif direktörlüğünde işin ehli bir teknik kadro göreve getirilmiş. Tamamına yakını Köseköylü yetenekli futbolculardan kurulu bir kadro ile mücadele ediyorlar. Yani ilçenin kaynağını kullanıyorlar.

GELECEK ADINA UMUTLANDIM

Diliskelesi karşısındaki performanslarını çok beğendim. Ki, rakip de çok etkiliydi. Uzun süre 1-1 devam eden maçın sonlarına doğru çok istedikleri galibiyet golünü attılar. Sahada ve tribünlerdeki sevinci görmeliydiniz. Tribün demişken, hatırı sayılır bir kalabalık vardı. Köseköy yani ilçenin merkez noktası Ateşspor etrafından kenetlenmiş durumda. Gerek atmosfer, gerekse takımın performansı gelecek adına umutlandırdı beni. Umarım verilen emeklerin karşılığı alınır, hedeflere ulaşılır. Futbolcu ve futbol sever potansiyeli kentin belki de en iyi ilçesi konumundaki Kartepe’nin artık profesyonel liglerde temsil edilme vakti geldi de geçiyor bile. 

Başta Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman olmak üzere verilecek desteklerle, yaratılacak birlik beraberlik ortamıyla ve atılacak doğru adımlarla ben inanıyorum ilçenin profesyonel ligde temsil edileceği günler çok uzakta değil. Köseköy Ateşspor o fitili ateşledi, bu yolun sonu inşallah 3.Lig olur.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hayrettin Albayrak - Mesaj Gönder --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

18

Ozıı - Yazacak hiç bişey yok yazıklar olsun. Herkes çıkarının peşine düşmüş.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 13:38
17

Yare - Merhaba;

Bir hoca dakika 75 bir sıfır mağlupsun oyundan sağ bek çıkarıp neden sağ bek alır.Biri bana anlatabilirmi.Diğer terçiğlerini geçtim zaten.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 12:53
16

Basketciaynen Imzamı - İzmitli hoca olsa çoktan kovarlardı ama burda siyeset var tabiki kimbilir hangi abileri yolladı çünkü yollama güçleri yok

Yanıtla . 4Beğen . 2Beğenme 25 Aralık 12:47
15

Kahraman Thirty-six - Bugün Sakarya’nın yönetimini getirin bunlar kadar kötülük yapamazlar takıma. Bir tane İzmitli bırakmadılar takımda tahir abileri hadi yürüyün deyince hepsi 3 büyüklü sevdalarına koşacaklar

Yanıtla . 8Beğen . 2Beğenme 25 Aralık 12:06
20

Taraftar - @Kahraman Thirty-six 15 nolu yoruma cevabı: Çünkü sakaryalılarda İzmitli. Enazından eski İzmitliiler, aynı yörenin insanlarıyız. Bakmayın birilerinin yarattığı futbol rekabetine, birçoğu sever İzmiti.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 14:39
14

Çanakkale Gecilmez - O. yaman yamanmış'da MRA ondanda yaman

Bunu niye dillendirmekten vaz geçtiniz hayrettin bey.

Futbol katili Filozof o yamandan 40. 50 misli haksız kazanç elde ediyor

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 12:02
13

Gerçekler - Kimse taraftarı dikkate almıyor, almaz da zaten. Engin koyun da mra da kalabalık taraftar grubumuza şahit olmadı. Buna pamdemi de tuz biber oldu. Tabi susturulan ve hiç sesi çıkmayan bir taraftar grubu da var bir yanda, kofti meydan adında. Tribünde 2-3 bin kişiyi de görünce tabi bunlar senin büyüklüğünü algılayamadı. Yani bunların gözünde taraftar etkisiz eleman. Şayet değişmezse bu yönetim değişmezse bu teknik heyet dolduralım stadı 30 bin kişi yapalım güzelce tezahüratlarımızı yapalım, destekleyelim takımımızı ve ara ara da istifaya davet edelim saygı çerçevesinde. O zaman etkili oluruz diye düşünüyorum. Mra nın istifasını isteyen küçük bir taraftar grubuymış ya, o zaman anlarlar kaç kişi olduğumuzu.

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 11:53
12

Ümit Yazicioglu - Gerçekler, Öncelikle Kocaelispor un işini iyi bilen bir Futbol Aklı na ihtiyacı var ! Ornek; samsun, bursa v.d

Siz başkan olarak ne kadar iyi niyetli olursanız olun işi ehline vermelisiniz ki her yönü ile doğru bir takım kurulsun yönetim kurulu uzman oldukları meslekler itibari ile bu işin uzayındalar.

Mesele cok para harcamak değil doğru transferler yapmak Adana da bir Celil kendini bu kadar yırtarken biz de bu performans ta biri var mı?

Dahasını şimdilik sonraya bırakıyorum, işin sırrı Isı Ehline vermek ...

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 11:27
11

Kartal - YOLUN SONU GÖRÜNÜYOR.

İkinci yarıdaki ilk 3 maçımız.

Ümraniye _Dışarıda

A.Gücü _İçeride

Samsun _Dışarıda.

24 puanla devreyi kapattık.

Düşme potası 19 puan.

Aklımdan bile geçirmeye tahammülüm yok.

Bu ligde her takım her hafta bir adım ileriye adım atarken,

biz her hafta 1 adım geri atmışsak.

Bu maçı kime yazalım bitti,

Yolun sonu kime yazılacak.

Yönetim,hoca ve oyuncular ve sonra bize,

Hiç kimse bu kara delikten kaçamaz.

Herkese dar gelir

Yönetim iş bilmez memur,hoca ne güzelde kaçıyordum,

keşke dönmeseydim.Oyuncular ligin en emeklileri.

Biz ise,gerektiği gibi takıma sahip çıkmadık,

Yok yol bozuk yok bilet pahalı yada kızdık hepsine.

Tavır yaptık.

Eski tarihlerde bir gün,

Ramazan ayının son günleri,oruçlu biri bir yerden geçerken,

tanıdık birisini yemek yerken görür.

Ona derki,

Ey güzel kardeşim bak mübarek ay geldi gidiyor şu son günlerde,

keşke oruçlu olsan olmazmı.

Adam cevap verir.

O mübarek her sene gelir giderrr gelirr gider.

Kendisini göstererek derki

Bu mübarek bir giderse bir daha gelmez.

Söz şuraya geliyor,

Eğerki biz bir daha düşersek,Bir tane.

Orhan Görsen ve Bahri Yavuz yetmeyecek.

Yanıtla . 11Beğen . 1Beğenme 25 Aralık 11:19
10

AKARCA 41 - DÜN NE YAZDIM, BAŞLIK YİNE OLMADI, GEÇEN HAFTA FRİKİKTEN YEDİĞİ GOLDEN SONRA NE YAZDIM BU GOLU AMATÖR KÜME DEKİ KALECİ YİYECEK TAKIM YÜZÜ GÖRMEZ, ŞİMDİ NE OLDU BU NASIL GOL, BİR DE ŞANSSIZLIK DEMİŞİN, OLMUYOR HAYRETTİN KARDEŞ SEN DE FUTBOLU UNUTMUŞSUN SELAMLAR

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 25 Aralık 09:59
19

İlle de Körfez - @AKARCA 41 10 nolu yoruma cevabı: Maalesef futbolu unutmadı. Kendileri yönetimi kızdıracak hiç bir şey yazamazlar. Arada Denizli duruşu bekliyorum diye kibarca yazınca bu taraftarı salak yerine koyup kandıracağını sanıyor.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 13:49
09

Furkan - Akşam ki oyunun, düzensizliğin, dsiplinsizşiğin kesinlikle bir izahı yok, 60 70 milyon harcayıp ta bu başarısız rezil futbolu oynayan, bu futbolcuları takıma yüksek maaş ve 3 5 yıl sözleşme ile takıma adeta yük haline getiren (Mali disiplinle zerre alakası olmayan) sevgili yönetim kurulu üyeleri, başkanımız, teknik direktör ve ekibine plaket verilmeli bu kadar para harcayan ve böyle rezil kepaze futbol oynayan başka bir takım zor bulunur, zoru başardılar tebrik ediyorum vallahi, ben maçı izlerken sinirden ölüyorum, oyun planı yok, iki pas yok, adam akıllı atak yok yazık yazık yazık

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 09:52
08

Babadan Körfezli - Porsiyonlarının azalmasını istemeyenler daha ne kadar seyirci kalacaksınız ?

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 09:43
07

Cenk - Dunku yazinizdaki ilk 11 tercihlerinizin yine hic biri tutmadi yazmaya gelmistim, neyse ki yazinin girisinde gerekeni yazmissiniz. Bu takimda 8'den fazla futbolcu gonderilmeli. Tisdell son kredisini cok kotu kullandi. Mehmet Tas ve Pereira hic bir ise yaramiyor. Kubilay halı saha futbolcusu gibi, sut ve uzun pas atmadan koskoca devreyi bitirdi. Omolo'ya ne desem bos. Butun sene ortada olmayan Mevlut Celik maglupken oyuna giriyor ki Semih cikarken gerekeni anlatti. Mevlut Erdinc zaten tatile erken girdi. Korcan'in hatalara karsi sanirim sinirsiz kredisi var ve tabii ki devam edecek. Ismet ve Dogukan'la kalede kesinlikle daha iyi oluruz. Araya giriyoruz, hayirlisi diyelim.

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 09:39
06

Kuruceşmeli - Mra bir futbol katili hemen istifa etmelidir

bu futbolla birşey olmaz anca rezil oluruz böyle taktik yok ayrıca yönetimi ve hocayı savunan taraftarda sesleniyorum kimsenin adamı veya adamcıkları olmayın tribünlerde ikilik çıkartmayın çıkar için taraftarlık yapmayın yönetim, mra ve çıkarcılar istifa etmeliler Kocaelispor bir marka diyorsak ona göre adım atalım yoksa Kocaelispor üzerinden pirim yapıp rant sağlayanlar gün geçtikçe çoğalır. (stadta koltukları kim kırıyorsa parasını onlardan tahsil edin Kocaelispor'un üzerine kambur kalmasın)

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 09:19
05

Hüseyin - Sizin ümidiniz vardı bizim yoktu dünkü maçın başlığı bitmeyen çilenin devamıydı.ligin devre arası bitmiş akıllarda kalan olumlu olarak nitelindirebileceğimiz Denizli maçı ilk yarım saat ve Eyüp maçı ikinci yarı başkada birşey yok.son maçta futbol yoktu ama üzülerek yazıyorum bu ligin faul rekorunu kırdığımız istatistiklerde futbol anlamında yerlerde süründüğümüz bizim açımızdan anormal olmayan bir durum vardı.Omolo,Pereria,Tsdell hatta bir çok hatayla bir çok maçı rakibe hediye eden üstelik sezon başında kaptanlık ödülü verilen Korcan bu takımda OYNAYAMAZ daha var bir kaç kişi daha.bu transferlerin içine düştüğümüz durumun sorumluları açık ve net şekilde belli.hedefi sadece ligde kalmak olan düşme potasına yaklaştıran amacına uygun hareket eden,egolarıyla takımı deneme tahtasına çeviren eleştiriye kentin sesine kulak tıkayan M.R.A ve halen iyimser tablo çizmeye çalışan mazeret üreten yönetim acilen istifa etmelidir.kulübün önü açılmalıdır.en büyük transfer değişimle olur öz kaynaklarımıza geri dönmeliyiz birlik beraberliğimizi sağlayacak hedefleri olan oluşumların önünü açmalıyız.bu anlayışa prim tanınırsa geçmişi aramaya mahkum oluruz

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 06:45
04

Ahmet Demir - Söylesek tesiri yok , sussak gönül razı değil !

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 06:39
03

Ghys - Hocanın kötü oyun oynatması mı, futbolcuların yetersizliğimi? Adana maçın da başka bir sıkıntı var gibi duruyor. Bir lig maçı değil de adeta Akçay ın görevden alınma maçıydı, kendiside maç sonu demeç vermemíş herhalde istafa haberi kısa sürede gelir. Neler olduğu da daha sonra ortaya çıkar, mesela Bolu deplasmanında otelde ne oldu, kadro dışılar neden yapıldı neden affedildiler vs.... Taraftar transfer konusunda çok hassas, nasıl yapıldıklarının detayları ortaya çıkması gerekiyor.

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 02:27
02

Alikahyalı - Hayrettin abi camia kan ağlıyor futbolcu hoca kimse sorumlular bedel ödemesini bekliyor herkesm.sen tutmuş dakika dakika o oldu bu oldu onu yazmışsın abi bizim takım sahada bile yoktu.Bu geceki makalende devre arası messi ronaldoda gelse bu hocayla bu iş yürümez diye yüksek sesle yazmanı beklerdim.bıktık usandık 50 milyonluk takım 1 tane adam akıllı pozisyona giremezmi Allah aşkına ya.20 yıldır maclara giderim.1 aylık çocugumu evde bırakıp deplasmana gitmişligim var ama MRA gitmeden evim stada yurume 5dk stada gitmicem.Futbolcuların aldığı paralarda cok az miktarda olsa hakkımız var helal etmiyorum.ilk fırsatta yuzlerine söyleyeceğim tabi anlayana...

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 00:49
01

Demir - Abi senin şu huyunu sevmiyorum. Yamanın derdinden bizene. Şuanda bunlardan fazla sorunlarımız var. Kocaelipor taraftarı ayaga kalkmış milletin kafasından duman çıkıyor burnundsnn soluyor. Şu Yazdıgın yazıya bak. Allahını seviyorsan bomboş bir yazı sanırım uykun vardı yazayım çıksın demişsin. Bu takım tekrar Küme düşsün. Sizlere fazla lüks buralar

Yanıtla . 10Beğen . 1Beğenme 25 Aralık 00:20
22

Demir - @Demir 01 nolu yoruma cevabı: Syn abicim Avukatlık işler bunlar.. Böyle adamlar daha çok çıkacak. Şu yazıyı hafta ortasında yazabilirsin sayfalarca yaz boşlukta okuruz hep beraber. Benim tepkim kocaelipor berbat bir top oynamış sosyel medya yakılıyor rezil olmuşuz. Maçı üstünden 2 3 saat geçmiş yazınız çogu bu olay. Sizin kocaelipor hakkında maç hakkında düşüncenizi taraftar için birşeyler yazmanız lazım uzun uzun. Tepkim budur

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 17:32
21

Hayrettin Albayrak - @Demir 01 nolu yoruma cevabı: Yaman’ın derdi mi ? Önce yazıyı oku istersen.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 25 Aralık 15:42

ÖZDEMİR ÇELİK KONST.PERSONELLER ARIYOR

Özdemir Çelik Konst.İmalat- Montaj San.ve Tic.Ltd.Şti. Firmamızda çalıştırmak üzere; 1- LAZER KESİM OPERATÖRÜ (Nukon Marka) 2-LAZER PLAZMA KESİM İ...

BAY TEKNİSYEN ARANIYOR

KOMBİ-KAZAN servisinde çalıştırılmak üzere deneyimli BAY TEKNİSYEN alınacaktır Tel: 0533 663 29 82

MOBİLYA BOYACISI ARANIYOR

Mobilya atölyesinde çalışacak MOBİLYA BOYACISI aranıyor. Hüseyin Eren Mobilya San. Tic. Ltd. Şti.İzmit San Sit. 16. Cad. 14. Blok No: 7 Tel: 0532 67...

AY KÖŞE UNLU MAMÜLLERİNE ELEMANLAR ALINACAK

Ayköşe Unlu Mamüler'de çalışacak YAŞ ve KURU PASTA USTALARI, HAMURKÂR, TEZGÂHTAR, KOMİ, GARSONLAR alınacaktır. Tel: 0532 252 30 55

TECRÜBELİ SERVİS ŞOFÖRLERİ ARANIYOR

Yeşilova-Yuvam-Yahya Kaptan bölgelerinden, 16+1 minibüsle Gebze tarafına 3 vardiya servis çekebilecek emekli TECRÜBELİ SERVİS ŞOFÖRLERİ aranmaktadır....

YARDIMCI ELEMANLAR ARANMAKTADIR

Gölcük sanayide sitesinde açılacak börekçi dükkanımızda çalışmak üzere BAY ve BAYAN YARDIMCI ELEMAN aranmaktadır Tel: 0 532 450 74 64

BUKRE ARAÇ KİRALAMA

BUKRE STYLE & VIP CAR RENTAL 15 yıllık deneyimimizle sizlerin de ARAÇLARINIZ NOTER GÜVENCESİYLE AYLIK veya YILLIK KİRALANMAKTADIR. Aynı zaman da...

KADROLU İŞÇİLER ARANIYOR

Kocaeli / Dilovası’ nda bulunan şirketimiz bünyesinde kadrolu olarak çalışacak PASLANMAZ veya KARBON ÇELİĞİ SİLİNDİRİK TANK, KONSTRÜKSİYON İMALAT VE M...

VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR

VASIFSIZ ELEMAN ARANIYOR *Maaş+ SGK+ Servis+ Yemek    *Servisimiz Bekirdere-Yeşilova-Kandıra sapağı güzergahından geçmektedir. *40 yaş altı eleman...

ENKA OTOMOTİİV MOTORCU USTASI ARIYOR

Körfez'de bulunan Enka Otomotiv'de çalışmak üzere MOTORCU USTASI aranıyor. Tel: 0535 470 41 11