1. YAZARLAR

  2. Alaettin KÖKSAL

  3. TERÖRE ALET OLAN, TERÖRİST MUHAMMED DAHLAN
Alaettin KÖKSAL

Alaettin KÖKSAL

Yazarın Tüm Yazıları >

TERÖRE ALET OLAN, TERÖRİST MUHAMMED DAHLAN

A+A-

Öncelikle şunu söyleyelim, Müslüman kimliği taşıyan, bende müslümanım diyen hiçbir insan, terörist, katil, yalancı, sahtekâr, iki yüzül, fasık, münafık olamayacağı gibi, terörizme de özenemez. Müslüman şerefli onurlu, izzetli ve haysiyeti olduğundan, basit dünyevilik menfaatleri için aklını şeytanı güçlerin emrine kiraya vermez, kendini onlara satmaz, şer cephesinin kiralık katili olmaz.

 Mahlûkatın en şereflisi olarak yaratılan insanın fıtratında adalet, merhamet, haysiyet, izzet, şeref ve onur olduğundan, müslüman olsun/olmasın savaş dışında hiçbir insanı öldüremez, haksızlık yapamaz.    Haksız bir şekilde İslam dünyasına savaş açan,  müslümanları öldüren, zenginliklerini sömüren şer güçlerin tamamı, aşağılık çukurlardır. Müslümanım diyen hiçbir insan, çukurlar kavminin teşvikiyle devletine isyan etmez, şer güçlere şirin gözükmek için ülkesinin yöneticilerini zalimlere şikâyet edemez,  çukurlara su taşıyamaz. 

Kendi medeni köklerinden koparılarak vahşi kapitalizmin köleleri halen getirilmiş olan, müslüman kimlikli teröristlerden bir tanesi de isminin hakkını veremeyen,  Muhammed DAHLAN’DIR.  Sözünü ettiğimiz kiralık DAHLAN; 1961 yılında, fakir bir ailenin çocuğu olarak Filistin de doğdu. İngiltere de eğitim gördü. El-Fetih gençlik hareketinin öncüleri arasında yer aldı. İsrail devleti tarafından defalarca tutukladı ve serbest bırakıldı.  1987 senesinde birinci Filistin intifadasının önde gelen isimlerinden oldu. 2007 senesinde El Fetih adına, Filistin de milli mücadele veren HAMAS örgütüyle güç mücadelesine girişti, kaybedince Filistin ‘i terk ederek Avrupa ya kaçtı. Bir müddet sonra KAHİREYE geçerek, Mısır televizyon kanalını kurdu. F.Gülenle röportaj yaptı. Terör örgütlerini destekleyerek birçok karanlık işlere karıştı. 

 06-Kasım -2019 tarihli Yeni Şafak gazetesinin haberine göre, Kiralık terörist M. Dahlan, Türkiye tehditler savurarak şöyle diyor; “Türkiye, bölgede Osmanlıyı canlandırmak istiyor. Bu nedenle Erdoğan’a ve AK partisi hükümeti düşmanımdır” ifadelerini kullanıyor.   Terörizme özenen Dahlan’a ve onun gibi köle ruhlu teröristlere sesleniyorum;  Ey alçalmışlar!  Ateş olsanız cürmünüz kadar bir yeri yakarsınız. İğrenç tehditleriniz vız gelir tırıs geçer. Ölüm Yüce Allah’ı ilminde yazılmış bir kaderdir, on hiç kimse değiştiremez. Biliniz ki, sizden önceki kiralık katilerin ve teröristlerin kullanma sureleri bitince ve ölüm vakitleri gelince, efendileri tarafından aşağılayıcı bir şekilde öldürüp çöpe atılmışlardır.

Köle ruhlu teröristler ve tetikçiler, aşağılayıcı ölüme mahkûm olacaklarını bildikleri halde, zalimlere köle olmak hususunda birbirleriyle yarışan acınası mahlûklardır.  Köle ruhlular, kasabın bıçağını yalayan hayvanlardan hiçbir fakı olmadıklarını anlayamazlar. Köle ruhu kiralık teröristler ve katiller akıllarını efendilerine teslim ettiklerinden, akıllarını kullanamazlar. Zalimlere köle olma hususunda her türlü ahlaksızlığı yapmakta sınır tanımazlar.

Ne acıdır ki,  müslüman kimliği taşıyan birçok terörist Dahlan’lar, Ladinler, Bağdadi’ler Öcalan’lar ve onları şuursuzca takip eden teröristçikler ülkemizden ve İslam dünyasından çıkmaktadır. Akıllarını şer güçlerin emrine teslim eden köle ruhlu karaktersiz, şahsiyetsiz, nankör,  insan ve fikir katillerini düştükleri iğrenç çukurdan çıkarmak için, insani bir görev olarak, isimlerini anmadan kendilerine seslenmek istiyorum.

Ey Teröristler! Şer güçlerin timsah gözyaşlarına aldanmayınız.  Şer güçler, ırkınıza, renginize, dilinize bakarak sizlere iltifat etmezler. Sizler, dinden, imandan ne kadar uzaklaşırsanız uzaklaşın, zalimlerin en büyük endişesi,  gün gelir,  her türlü vaatlerle kandırdığımız bu teröristlerin, özlerinde var olan İslam dinine dönerler korkusuyla sizlere düşmandırlar. Kendilerine fayda yerine zarar verirsiniz korkusuyla, sizlere asla fırsat verip başlarına bela etmezler. 

Sizleri köleleştirerek yumuşak lokma haline getirmek ve Türkiye cumhuriyeti devletini zayıflatmak için PYD, PYG, PKK ve diğer terör örgütlerine ve HDP’ ye toz kondurmayan, Suriye milli ordusu altında toplanıp, ülkesi için milli mücadele eden insanları  “Haydutlar topluluğu” diyecek kadar alçalan insanları yeteştirip konuşturmak için her türlü imkânı sağlamaya çalışırlar.  Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın şahsında, devletin aleyhine yaralayıcı eleştiriler yaptırırlar. Bu işe sözde milli ve manevi değerlere hassas olan televizyon ve gazeteleri de alet ederler.  Basit siyasi getirileri uğruna, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları anlamak isteyenlere yazıklar olsun.  

Kanun hükmündeki kararnamelerle birçok insanın mağdur edildiğini düşünen insanlar, merhametle adaleti birbirine karıştırmamalıdırlar. Adalet haklı ile haksısı ayıran bir mekanizmadır. Merhamet, adalet kurumuna karıştırılamaz. İnsanlara merhametle yaklaşan beylere de seslenmek istiyorum.  Mağdur edildiklerine inandığınız insanlara, televizyon ekranlarından şöyle bir teklifte bulununuz ki, ne demek istediğinizi kamuoyu iyice anlamış olsun. 

“Bundan böyle kirli işlere bulaşan, legal görünümlü illegal cemaat, tarikat, parti, dernek vakıf gibi ve benzeri örgütlerle hiç bir irtibatlarının olmayacağını, eğer olursa, hiçbir itirazları olmadan, en ağır cezaya razı olacaklarını noter aracılığıyla kamuoyuna ilan ediniz.” teklifinde bulununuz.  Bakalım bu teklifinize kaç kişi icabet edecektir.

 F. Gülen cemaatiyle alakalı üç şey söylenmiştir, başı ihanet, ortası ticaret,  alt kısmı ibadet denilmiştir.  İhanet ve ticaret kısmında olanlar, soluğu yurt dışında aldılar. Bunlar için mağduriyet söz konusu değildir. İbadet kısmında olan insanların yanıldıklarını bir daha söz konusu cemaatle uzaktan yakından hiçbir ilgilerinin olmayacağı yönünde noter aracılığıyla bir pişmanlık gelmediğine göre bu düşündeki insanların mağduriyetleri söz konusu olamaz.

Bu yazı toplam 1198 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.
2 Yorum