- G:

Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde 16 yaşındaki lise öğrencisi Kıvanç Uman'ın kız meselesi sebebiyle çıkan kavgada 3 kişi tarafından feci şekilde darp edilerek öldürülmesine ilişkin hazırlanan iddianame kabul edildi. İddianamede yer alan 18 yaşından küçük çocukların ifadeleri dehşete düşürürken, sanıkların olay anını tezahüratlarla video kaydına aldığı da ortaya çıktı.

Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı
Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı
+4
Büyütmek için resme tıklayın

Olay, 15 Mayıs'ta Kemalpaşa Mahallesi İnönü Caddesi'ndeki parkta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 16 yaşındaki lise öğrencisi Kıvanç Uman ile Y.K. (14) arasında kız meselesi sebebiyle kavga çıktı. Çıkan kavgaya 2 kişi daha müdahil oldu. Şahısların darbeleriyle yere yığılan Kıvanç ağır yaralandı. İlk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan Kıvanç Uman, olaydan 4 gün sonra hayatını kaybetti.

Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı

5 ŞÜPHELİDEN 3'Ü TUTUKLU

Olaya ilişkin inceleme başlatan polis ekipleri; H.M.K. (16), Y.K. (14), Y.A. (16), Y.S.K. (15) ve A.B.K'yı (16) gözaltına aldı. İfadeleri sonrasında Y.S.K. ve A.B.K. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, diğer 3 şüpheli ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"KIVANÇ YERDE İKEN KAFASINA 7-8 YUMRUK VURDUM"

Sanıklar Y.K., Y.A. ve H.M.K. hakkında "kasten öldürme", Y.S.K. ve A.B.K. hakkında ise "azmettirme" suçundan soruşturma başlatıldı. Olaya ilişkin hazırlanan iddianame 7. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi. İddianamede sanık ve tanık ifadeleri de yer aldı.

Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı

Y.K: "BANA 'TEKE TEK ATALIM' DEDİ.

İddianamedeki ifadesinde, Kıvanç Uman ile mahalle arkadaşı olduklarını ifade eden Y.K., "Kıvanç eski kız arkadaşım I. ile sevgili oldu. Kıvanç ile sevgilisi benim bulunduğum yerlere gelmeye başladı. Kıvanç'a olaydan 3-4 gün önce 'I. ile benim göreceğim yerlerde gezme' dedim. İkisiyle aynı yerde olunca rahatsızlık duyduğumu belirttim. Birkaç gün sonra Kıvanç ile karşılaştık. Bana 'Teke tek atalım' dedi. Ben de onay verdim" dedi.

Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı

"KIVANÇ YERDE İKEN KAFASINA 7-8 YUMRUK VURDUM"

Olay gününü anlatan Y.K., "Kıvanç'ın arkadaşı N.G. İnstagram'dan, 'Kıvanç seninle teke tek atmak istiyor' diye yazdı. Ben de bunun üzerine Kıvanç’ı arayıp parka çağırdım. Kıvanç gelmeden 5 dakika önce tesadüfen diğer arkadaşlarım da oraya geldi. Kıvanç, arkadaşları K. ve A. ile geldik. A. ve K'da bıçak vardı. Kıvanç ile kavga etmeye başladık. Arkadaşlarım bizi ayırdı ancak Kıvanç onlara küfür etti. Küfür ettiği için Kıvanç'a yine vurdum. Kıvanç yerde iken kafasına 7-8 yumruk vurdum. Olay yerine S.C., Y. S.K., O.T., Ö., M.B. ile gittim. Sanıklardan H.M.K. ve Y.A. ise tesadüfen oraya geldi, onları ben çağırmadım. Kıvanç, sanıklardan Y.A. ile H.M.K'nın annesine küfür etti. Bunun üzerine bu iki sanık Kıvanç’a vurdu. Arkam dönük olması sebebiyle nasıl vurduklarını ve olayların nasıl gerçekleştiğini görmedim. Y.A'nın boksör olduğunu biliyorum" diye konuştu.

Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı

H.M.K.: "KIVANÇ'I YERDE GÖRDÜM"

Sanıklardan H.M.K., olay günü Y.A. ile stüdyoya gittikleri sırada şahısları gördüklerini belirterek, "Y.A. arkadaşlarını gördü ve selam vermek için yanlarına gittik. Y.A. arkadaşlarıyla selamlaşırken tanımadığım çocuklar küfür ederek bize doğru gelmeye başladı. Bellerinden bıçak gösterdiler. Korkarak geriye doğru kaçtım. Çocuklar kavga etmeye başladı. Kavgayı ayırdım. Sanık Y.K.'nın ağzından kan geldi. Maktul, 'Sen niye karışıyorsun' diyerek tişörtümü çekerek yırttı. Kıvanç’ın arkadaşları bana bıçak çekerek, ‘Sen uzaklaş’ dediler. Daha sonra Kıvanç bana doğru saldırdı, onu karın kısmından ittirdim. Kıvanç’ı yerde gördüm. Boks geçmişim yoktur, sadece kendimi savunmak istedim, bana küfür etti. Pişmanım" şeklinde konuştu.

Y.A.: "KIVANÇ'IN ARKADAŞLARININ BELİNDE BIÇAK VARDI"

Olay günü sanık H.M.K. ve 2 arkadaşı ile buluştuğunu söyleyen Y.A. ise "Yoldan geçerken Y.K. ve O. ile denk geldik. Selam vermek için yanlarına gittik. 10-15 saniye sonra Kıvanç ve yanındaki arkadaşları küfür ederek geldi. Kıvanç’ın arkadaşlarının belinde bıçak vardı, bize gösterdiler. Y.K. ile Kıvanç birbirlerine küfür ederek kavga etmeye başladı. Defalarca ayırdık yine kavga ettiler. Y.K.'nın dudağı patlaması ve kanaması üzerine yüzünü yıkatmaya götürdüm. Giderken Kıvanç ve arkadaşlarının sanık H.M.K.'ya saldırdığını gördüm. Y.K.'nın yüzünü yıkadıktan sonra geri geldiğimizde Kıvanç yerdeydi ancak bilinci yerindeydi. Kıvanç’ı yere kimin düşürdüğünü bilmiyorum. Kıvanç’a vurmadım, kimseden de video çekmesini istemedim. Boks sporu ile ilgilenmiyorum, müzisyenim. Suçlamayı kabul etmiyorum" ifadelerini kullandı.

İddianamede, Gençlik ve Spor Bakanlığı Sporcu Bilgi Formuna göre, sanık Y.A.'nın savunmasının aksine Türkiye Boks Federasyonunda lisansı olduğunun tespit edildiği bilgisi yer aldı.

Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı

TANIK A.A.: "KIVANÇ İLE YAĞIZ ARASINDA KIZ MESELESİ YÜZÜNDEN TATSIZLIK VARMIŞ"

İddianamede, olay günü şahısların yanında bulunan tanık A.A.'nın ifadesine de yer verildi. Kıvanç Uman'ı tanımadığını ancak sanıklar Y.A. ve H.M.K. ile aynı okulda eğitim gördüklerini kaydeden A.A., "H.M.K. ve Y.A'yı gezmek için aradım. Y.A.'ya ulaşamayınca H.M.K. ve bir arkadaşımızla birlikte evine gittik. Y.A.'nın evinde kuzenleri A.B.K. ile Y.K.'da vardı. Y.A., kuzeni Y.K.'yı göstererek, 'Olay var, önce onu çözeceğiz' dedi. Ne olduğunu sorduğumda Kıvanç ile Y.K. arasında kız meselesi yüzünden tatsızlık çıktığını, teke tek atacakları söylendi. Birlikte Y.A.'nın evine gittiğim arkadaşım M. ile 'Biz gidelim' dememiz üzerine Y.A., ‘Biz karışmayacağız, izleyeceğiz’ dedi. Y.A., H.M.K., AB.K., Y.K. ve beraberimizdeki 2 arkadaşımızla olay yerine gittik. Y.A. Kıvanç'ı arayarak, 'Buraya gel, Y.K. ile teke tek atacaksınız' dedi. Kıvanç bir süre sonra yanında 2 arkadaşıyla geldi" diye konuştu.

"H.M.K., RİNGDE BOKS YAPAR GİBİ BOKSÖR GARDI ALDI VE KIVANÇ'IN ÜZERİNE YÜRÜDÜ"

A.A.'nın ifadesi şöyle devam etti:

"Kıvanç ile Y.K. güreşir gibi kavga ettiler. Birbirlerine 15-20 dakika boyunca vurdular. Her ikisi de birbirini altına aldı. Daha sonra Y.K., Kıvanç'ı altına alarak 7-8 defa kafasına vurdu. Yorulunca ikisi de ayrıldılar. Biraz dinlenince tekrar kavga edip birbirlerine vurmaya devam ettiler. Tekrar yorulduklarında Y.K., bize doğru geldi ve kavga o anda bitti. Bu esnada H.M.K. üzerindeki tişörtünü çıkarttı. Ringde boks yapar gibi boksör gardı aldı ve Kıvanç'ın üzerine yürüdü. Kıvanç, H.M.K.'dan korkarak ‘Gelme’ dedi. H.M.K. durmayarak Kıvanç'ın göğsüne bir kere, suratına 2 kere yumruk attı.H.M.K.'nın darbeleriyle Kıvanç yere yığıldığı sırada Y.A. maktulün suratına yumruk attı. Y.A., Kıvanç yerde iken başına 2 kez yumruk ile vurdu. Daha sonra H.M.K. gidip tişörtünü giydi ve ‘Uzayın’ diye bağırdı. Olay yerinde kimse birbirine küfür etmedi. Kıvanç'ın arkadaşları olaya karışmadı. Y.A.'nın hem boks hem de vücut geliştirme sporu yapıyordu. H.M.K. ise vücut geliştirme sporu yapıyordu. Y.K.'nın ağzından kan geldiğini görmedim. Y.A.'nın da onu elini yüzünü yıkamak için götürdüğünü görmedim"

Sanık A.B.K., kavga sırasında olay yerinde olmadığını sonradan geldiğini söyleyerek, suçlamayı kabul etmedi. Sanık Y.S.K.'da suçlamayı kabul etmedi.

Çocukların cinayetle biten kavgasında kan donduran detaylar ortaya çıktı

ANNE UMAN: "KIVANÇ ASLA KAVGA VE KÜFÜR EDEN BİR ÇOCUK DEĞİLDİ"

Kıvanç Uman'ın annesi Derya Uman ise iddianamede yer verilen ifadesinde, kavga olayının tam olarak neden çıktığını bilmediğini söyledi. Uman, "Olaydan önceki hafta içinde Y.K. evimizin oralarda dolaşıyordu. Onun bizim evimize doğru baktığını gördüm. Y.A. ve Y.K.'yı aynı mahallede oturmamız dolayısıyla tanıyorum. Kıvanç asla kavga ve küfür eden bir çocuk değildi. Hatta okulda anket yapıldı ve Kıvanç en sakin ve küfür etmeyen öğrenci seçildi. Öğrendiğim kadarıyla Kıvanç, olaydan 2 gün önce kız arkadaşı I.'dan ayrıldı" dedi.

KIVANÇ'I DÖVEN Y.K.'YA TEZAHÜRAT ETMİŞLER

Öte yandan iddianamede, olaya ilişkin video olduğu, bu videoda ise Y.A. ile H.M.K.'nın savunmalarının aksine, maktul Kıvanç'ın öldürücü vuruşlar ile darp edildiği anların yer aldığı kaydedildi. Ayrıca sanıkların olay sırasında Y.K.'ya tezahürat ettikleri belirtildi. Adli Tıp Kurumu Morg İhtisas Dairesinde yapılan otopsi bilgisinin de yer aldığı iddianamede, Kıvanç Uman'ın ölümünün 'künt kafa travmasına bağlı beyin kanaması ve gelişen komplikasyonlar sonucu' meydana geldiği bildirildi.

02 Ara 2023 - 09:01 Kocaeli/ İzmit- Asayiş --- Okunma

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 9.193.674 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Özgür Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Özgür Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Özgür Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Özgür Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

28

Aysee - Saldırgan çocukların ve seyir halinde olup seyreden tüm çocuklar yargılanması gerekir müebbet bu tarz durumlarda izlemek ne demek yardımcı neden olunmamış ayırmaları lazım bir insanı öldürecesiye dövmek ne demek aklım almıyor yazık günah Direk dire müebbet Allah ailesine sabır versin yapanlar derhal cezasını çeksin serbest bırakılmasın Ve artık 13 ,14 yaşında akıl baki oluyor yapılan bilerek yapılıyor suç işlemelerde direk hapis cezası verilirse bu tarz olayların önüne geçilir

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 16:17
26

Emine... - Değil öldürmek darp etme hakkını bile size kim veriyor. Ringe gider gibi çocuğun üzerine yürüyüp tezahürat eşliğinde kafayı yumruklamakta neyin nesi. Bu olayın üzerinden yıllar geçse de umarım hep vicdan azabı çekersiniz ne Kıvanç nede ailesi bunu hakketmedi. Sizin oğlunuz hapse girecek diye üzülürken birde oğlunu toprağa veren aileyi düşünün yürekleri bin parça olmuş durumda bir hiç uğruna yok ettiniz Kıvancı yazık hem de çok yazık...

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 05 Aralık 09:43
25

Neslihan - Dayanılmaz bir acı ailesine sabırlar diliyorum adelet yerini bulacaktır

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 04 Aralık 15:25
24

Zagor - TOPLUMUMUZ COK ACİMASİZ OLDU ; 14-15 YASİNDA COCUKLAR BİLE BİRBİRİNE ÖLDÜRESİYE VURUYOR ; NE OLACAK BU HALİMİZ ; İNSANLİK VİCDAN BİTMİS ARTİK ; YERDE YATAN 15 YASİNDA COCUGA 3 KİSİ BİRDEN KAFASİNA TEKME ATMAK OLDURMEK BUNUN İZAHİ VARMİDİR YAAA BU NASİL BİR VAHSET VE ACİMASİZLİKTİR BOYLE

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 04 Aralık 07:16
22

Aysel A.b - Çocuk doğurmakla anne olunmaz onları topluma hayırlı evlat olarak yetiştirmek lazım Türk adaletinde hiçbir şey gizlenemez her geç Adalet yerini bulacaktır

Yanıtla . 11Beğen . 1Beğenme 03 Aralık 15:59
16

Yasemin - Bir çocuğun ölümüne neden olan bir çocuktan bahsediyoruz. Çocuk diyoruz olum diyoruz. Farkında mısınız? Öldürmek filli bu kadar kolay hele ki bir çocuk yapmışsa, akla sığmayacak bir durum. Peki bu çocuğu salmak ya da cezasını çekmemesi vicdani mi? İleride bu çocuk suç makinesi haline gelecek farkındasınız değil mi? Kimseye zarar vermesin. Önlem amaçlı cezayi çekmesini evladır. Bir annenin ölen evladını düşünün. Ve alla vicdana uygun hakkaniyetli bir ceza almasını diliyorum.

Yanıtla . 31Beğen . 2Beğenme 02 Aralık 20:57
14

My - Bu dosyada gizlilik kararı var bu bir ikincisi herşeye ulastinizda y.k nin tehdit altında ifade verdigine ulasamadinizmi iddanameye de ulaşın o zaman orda cocaga kimin öldürücü darbeyle vurduğu çok net yazıyor ben yagizin annesiyim oğlumun ifadesi üstünden çocuğumu yakmaniza ne ben izin veririm ne devletim iddanamede herşey bellidir oğlum oturdukları evi dahi bilmedigini söylüyor aynı mahallede insan yukarı bakarak gezemezmi

Yanıtla . 0Beğen . 27Beğenme 02 Aralık 19:46
23

Aysel A.b - @My 14 nolu yoruma cevabı: Çocuk doğurmakla anne olunmaz onları topluma hayırlı evlat olarak yetiştirmek lazım Türk adaletinde hiçbir şey gizlenemez er geç Adalet yerini bulacaktır

Yanıtla . 7Beğen . 2Beğenme 03 Aralık 16:08
17

My - @My 14 nolu yoruma cevabı: Ben kimseyi yalanlamiyorum olayı saçma sapan yerlere çekmeyin bu zamana kadar ağzımı dahi açmadım ama öle bı haber yapılmıştı sanki olaydaki tek suçlu benim oğlum herşey çarpıtılmış ben diyorum ki madem bir haber yapıyorsunuz alın iddanameyi herşeyi hakkıyla yazın o zaman ne nasıl olmuş çıkar ortaya hee bu arada diyorsunuz ya yetiştirirken nerde yanlış yaptım diye düşünün ......... Belkide iddanameye bakın diye ondan söylüyorum dur dime ben bu alay başımıza geldi geleli oğluma asla yalan konusmuycaksin yaptıysan cezanı çekeceksin diyorum ve oğlum korkarak verdiği ifadede neden anlatmadın dediğimde korktuğunu söylüyor ama Allah'tan saitler ve kamera görüntüleri herşeyi ortaya çıkarıyor

Yanıtla . 2Beğen . 20Beğenme 02 Aralık 22:25
15

Herhangi Bir Anne.. - @My 14 nolu yoruma cevabı: İddianamenin kabul edildiği dosyada gizlilik kararı ortadan kalkar. Keşke canı yanan anneyi yalanlamak yerine nerede yanlış yaptık çocuk yetiştirirken diye düşünseniz.. Giden bir can var ortada çok yazık..

Yanıtla . 33Beğen . 1Beğenme 02 Aralık 20:43
12

Yorumsuz - Gel aslan oğlum kurtlar vadisi , çukur vs vs izleyelim diyen babaların eseri . Herkes anne baba olmamalı. Yazık değil mi bir can gitti tazecik. Gençleri şiddet iceriklerinden uzak tutun. Kavgayı erkeklik zannediyorlar. Belde silah bıçak taşımayı delikanlılık zannediyorlar. İlla erkek dizisi filmi izleyeceksen oglunla git Aynali Tahir izle. Silahsız bicaksiz delikanlılık nasil olurmuş öğrensin. Mahallenin namusunu yardıma muhtaca el uzatmayı öğrensin.

Yanıtla . 28Beğen . 1Beğenme 02 Aralık 16:53
10

Gençler Kötü Yolda - Aynı yerde küçük çocuklar gençler alkol alıp ufak çocukları rahatsız etmeye devam ediyorlar 13-14 yaşında kızlar alkol siğara içip uygunsu haller içindeler güvenlik yok bekçi yok önlem alınması gereken bi yer herkes çocuğunu takip etmeli gençlere yazık oluyor Allah rahmet eylesin Rabbim ailesine sabır versin

Yanıtla . 20Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 13:45
09

İzmitli - Ortaokul lise çağlarındaki arkadaşlara mesajım şudur;

Ben 33 yaşındayım, ortaokul lisede çok kavgalarımız oldu.

Sağlam dayak yediğimde olmuştur.

İnsan hayatı boyunca geçmişte yaşadığı şeyleri unutmuyor,

Ama o anın vermiş olduğu hırs ile, birilerinden tokatta yeseniz dayakta yeseniz, bu karşıdakini infaz edeceğiniz anlamına gelmiyor.

Hayatta ne yaşarsanız yaşayın, geleceğinizi ön plana koyarak ve hatırlayıp yaşayın.

İleride evleneceksiniz, çoluk çocuğunuz olacak.

Eşinizin ve çocuklarınızın yüzüne bakacak yüzünüz olsun.

Bugün sudan sebepler yüzünden insanlar birbirlerinin canına kıyıyor.

O yüzden daha sakin, daha sessiz.

Ve arkadaşlarınız ile mesafelerinizi olabildiğinizce koruyun.

Umarım güzel bir hayatınız olur.

Hoşça kalın gençlik.

Yanıtla . 23Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 13:36
08

Merkezli - Yumrukla bir kişi öldürülmek istenirmi ?

Kavga etmiş gençler

Yumrukla çocuğu ölfürmek mi istemişler yani ?

Buna böyle inanmak insan beynine hakarettir

Kimse böyle olsun istememiştir

Ölen çocukta oraya bilinçli kavga etmeye geliyor !!!

Tüm ifadeler bu şekilde zaten

Allah rahmet eylesin

Çok üzücü

Sabırlar diliyorum her iki tarafa da

Yanıtla . 1Beğen . 20Beğenme 02 Aralık 13:17
27

Berat - @Merkezli 08 nolu yoruma cevabı: Düşüp bayılan çocuğun kafasına kafasına vurmak ne demek hemşerim? Neyin kafasını yaşıyorsun sen? neyi? kimi savunuyorsun?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Aralık 00:58
21

My - @Merkezli 08 nolu yoruma cevabı: Lütfen haberi doğru okuyun karşısındaki insan boksör falan değil boksla alakası yok hatta 7 8 kere kafasına vurdum diyen çocuk 13 yaşında ve boksla alakası yok hiçbir zamanda olmamıştır...

Yanıtla . 0Beğen . 8Beğenme 03 Aralık 14:17
19

Yazık - @Merkezli 08 nolu yoruma cevabı: Yerde yatan bir çocuğun kafasına 7 8 defa yumruk atmak o çocuğu öldürmek istemek demek oluyor zaten siz hala neyi savunuyorsunuz Allah aşkına

Yanıtla . 16Beğen . 1Beğenme 03 Aralık 02:00
18

Özlenn Kırıkaslan - @Merkezli 08 nolu yoruma cevabı: Pardonda karşındaki insan boksör farkındaysanız bu normal bir cocuk kavgası değil demeki bir cocuk kavgası boyle olmaz karşısındaki bir çoçuk değil vahşi bir yaratıkk sizin yorumunuza hiç katılmıyorum

Cezellarını cok ağır bir şekilde alırlar inşallah bu bir can bu kadar basit affedilmez.

Yanıtla . 20Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 23:35
13

Kıvanç Için Adalet - @Merkezli 08 nolu yoruma cevabı: Siz orda mıydınız ? Ortada hayatını kaybetmiş henüz 16 yaşında gencecik bir çocuk var. Olaya şahit oldunuz mu? Eğer şahit olmadıysanız böyle yorumlar yapmayın! Yapılan hiç bir hareket bu çocuğun CANİCE öldürüldüğü gerçeğini değiştirmez. Hiçbir şeyi ve hiçkimseyi haklı ÇIKARAMAZ!!!

Yanıtla . 27Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 19:31
07

Oyllebiri - Kıvanç canımın canı. Yaklaşık 3 yıldır tanıyorum ama buna rağmen bi kere kavga ettiğini yada bi kere birilerine küfür ettiğini duydum..

Yanıtla . 10Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 13:11
06

Tertip - bu yaş cocuklara bence acilen önlemler alınması gerekiyo

Yanıtla . 14Beğen . 1Beğenme 02 Aralık 12:21
05

4-c - Kivanç çok aklı başında çok saygılı terbiyeli bir çocuktu. Küfür ettiğine kesinlikle inanmıyorum. Ayrıca hiçbir şey bir gencin öldürülmesine sebep olamaz. Birkaç kendini bilmez aklınca efelik yapıyor ve buna kılıf uyduruluyor. Çok saçma olan genvecik Kıvancımıza oldu

Yanıtla . 23Beğen . 1Beğenme 02 Aralık 11:58
04

Songül - Küçücük cocuklardaki bu hırs niye :(( nasil dayanilir bu acıya ?

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 11:51
03

İzmitli - Herkes bu yaşlarda kavga etmiştir olayda bıçak sopa vs silah yok

Kaderi bir mesele ALLAH niyetlere bakar hiç biri ölsün istememiştir ölsün isteselerdi sopa bıçak getirirlerdi her iki taraflar için talihsiz bir olay

Allah hepsine sabır versin

Yanıtla . 2Beğen . 31Beğenme 02 Aralık 11:37
20

Hodrimeydan - @İzmitli 03 nolu yoruma cevabı: Sen ne anlatıyorsun hemşerim ortada bir genç ölmüş gitmiş sende rahat rahat oturduğun yerden yazıyorsun işine bak işine

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 03 Aralık 12:41
02

Kenan Temiz - İki çocuk kavga ediyor. Diğerleri sadistçe tezahürat yapıyor. Yani azmettiriyor. Bunun düşüncesizlik aymazlık olduğunu büyükler biöiyor ama çocuklarına öğretmiyorlar. Uaxık...

Yanıtla . 37Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 09:28
01

Ararat kralı - Gençler değer mi yazık oldu hepinize, bir kız için değer mi o kız başkası ile evlenip gidecek tüm olanları belki umursamayacak ama biriniz mezarda biriniz maphusta

Yanıtla . 43Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 09:17

NURTAŞ MAKİNA OPERATÖR ARIYOR

NURTAŞ MAKİNA İşyerimiz de çalıştırılmak üzere SİLİNDİR TAŞLAMA TEZGÂHI OPERATÖRÜ alınacaktır. Emekli olabilir. Adres: İzmit San. Sit. 9.Blok No:20...

YEMEK FİRMASINA ELEMANLAR ARANIYOR

Vezirçifliği’nde bulunan yemek firmamızın mutfağında çalıştırılmak üzere, ehliyeti olan BAY-BAYAN ELEMAN aranmaktadır. Tel: 0532 475 45 44

UNLU MAMULLER İMALAT PERSONELİ ARANIYOR

Özdilek Kocaeli’de görevlendirilmek üzere; UNLU MAMULLER İMALAT PERSONELİ alınacaktır. Müracaatların şahsen İnsan Kaynakları Direktörlüğüne yapılmas...

YARDIMCI BAYAN PERSONEL ARANIYOR

Başiskele’de ev işlerinde tam zamanlı çalışacak, YARDIMCI BAYAN PERSONEL aranıyor. Tel: 0505 499 87 98

KASAP ARANIYOR

Şirketimizde çalıştırılmak üzere, KASAP alınacaktır. KARTEPE YEMEK ve GIDA SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ Tel: 0533 681 72 06

MAKİNA OPERATÖRÜ ARANIYOR

KESİT BORU SAN.A.Ş. Başiskele’de kurulu fabrikamız da,imalat bölümünde, MAKİNA OPERATÖRÜ olarak 3 vardiya sisteminde çalışacak, Derince-İzmit-Yeşil...

PERSONEL ARANIYOR

Köseköy’de bulunan firmamıza askerliğini yapmış, 20 ile 40 yaş arası, 3 vardiya çalışabilecek PERSONEL alınacaktır. İzmit ve Kartepe ilçelerinde ikam...

KAMYON VE TIR ŞOFÖRLERİ ARANIYOR

Hereke-İzmit arasında çalıştırılacak TIR ŞOFÖRLERİ, şantiye içinde çalıştırılacak KAMYON ŞOFÖRLERİ alınacaktır. Tel:0 532 688 88 29

  OCAKCI VE GARSON ARANIYOR

Derince 60 Evler’de bulunan KIRAATHANE ENGİN’de çalışacak, *TECRÜBELİ  OCAKCI ve GARSON aranıyor. Yevmiye: 700 TL Tel: 0532 696 06 13

KOMİ ve BAYAN KASİYER ARANIYOR

Steak House restaurantımızda çalıştırılmak üzere, *KOMİ ve BAYAN KASİYER alınacaktır. BAŞOL ET GIDA ÜRÜN.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ Tel: 0533 348 88 71