- 26 Nis 2021 - 16:42

Hodri Meydan'dan takıma uyarı

Yaklaşık 50 kişi ile Brunga Tesisleri’ne giden Hodri Meydan grubu, zorlu maçlar öncesinde futbolcular ile bir araya geldi. Emniyet güçlerinin güvenlik önlemleri eşliğinde yapılan ziyarette oyunculara konuşma yapan tribün lideri Haluk Bozo, futbolculara inandıklarını söyledi.

Emre Kurtbay
Emre Kurtbay Tüm Haberleri

“PARANIZI VERMİYORLAR MI?”

Bozo’nun konuşması şu şekilde: “Pandemiden ötürü tribünlerde yerimizi alıp sizinle birlikte mücadele edemedik. Ama bu değildir ki sizinle mücadele etmedik. Sizler de birkaç kez uyarmamıza rağmen hangi camiaya geldiğinizin farkına varamamışsınız. İçlerinizde kağıt üzerinde gerçekten kaliteli futbolcular var. Diğer takımlara baktığımızda üst düzey oynayan futbolcularsınız. Arkadaşlar, yönetimden alacağınız var mı? Paranızı vermiyorlar mı size?”

“BU KENT SİZE İNANIYOR”

“Şu tesislerinize ve stadınıza bakın, bir de diğer takımların stat ve tesislerine bakın. Biz sizden, aldığınız paranın hakkını vermenizi istiyoruz. Adam gibi sahaya çıkın ve mücadele edin; inançlı ve onur. Yenilebilirsiniz, hiç sıkıntı yok. Ama biz sizde bu azmi göremiyoruz. Buraya kadar geldiniz. Önünüzde bir fırsat var. Biz size inanıyoruz. Bunu iyi bilin. Bize söz verdiniz, bu sözün hakkını verin. Çıkarın bizi üst lige, baş tacımız olun. Bu kent size inanıyor, gereğini yapın.”

26 Nis 2021 - 16:42 - Spor --- Okunma

Muhabir Emre Kurtbay

Son bir ayda ozgurkocaeli.com.tr sitesinde 6.270.151 gösterim gerçekleşti.