AKP’li Yaman, sıkı çalışıyor

Dilovası eski Belediye Başkanı Yaman, vatandaşlara ulaşmak, kendisini tanıtmak ve görüşlerini almak için Körfez, Derince, Yukarı Hereke ve Dilovası’nda vatandaşlarla bir araya geldi.


DESTEK İSTEDİ

Önceki gün ilçe ilçe gezen Cemil Yaman, AKP Körfez İlçe Başkan Yardımcısı Cengiz Öztürk, Yukarı Hereke ve Cumhuriyet Mahallesi Başkanları ile birlikte Yukarı Hereke'de yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

Yaman, daha sonra Körfez’de Kışladüzü Radar Yolu Camii cemaati ile bir araya gelerek sohbet etti, AKTP adına 12 Kasım seçimlerinde destek istedi. Yaman son ilçe ziyaretinde ise, Derince’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

TERÖR, GÖZYAŞI DİNMELİ

Seçim çalışmalarında son zamanlarda yaşanan terör olaylarının durması gerektiğine ve anaların gözyaşlarının dinmesi gerektiğine dikkat çeken Cemil Yaman, “30 yıldır ülkemizde gencecik çocuklarımız hiç yoktan bir savaş uğruna canlarını kaybetmektedir. Bu adı konulmamış savaşın bitmesi için çözüm sürecinin yeniden yeşermesi için AK Parti’nin desteğe ihtiyacı var. Ben de eğer aday olursam bu savaşın bitmesi için elimden geleni yapacağım. Ülkemizin kalkınması yaşam kalitesinin artması için sizlerden destek istiyorum. Güzel yarınlar hepimizi bekliyor. Bir olalım, birlik olalım ve ülkemizi yaşanabilir huzur ve güvenli ülke haline getirelim.”dedi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4379086/akpli-yaman-siki-calisiyor