Kombineler geçerli değil

Taraftarlar biletle stada girebilecek. Hafta içinde satışa çıkartılan biletlere yoğun ilgi olduğu belirtildi. Yarın öğle saatlerine kadar belirlenen noktalardan satışlar devam edecek. Daha sonra biletler sadece stat gişelerinden satılacak.

BİLET FİYATLARI:
Dağ Tarafı Kale Arkası: 5 TL
Deniz Tarafı Kale Arkası: 10 TL
Maraton: 15 TL
Numaralı B: 25 TL
Numaralı A: 40 TL
Protokol: 100 TL

Maç öncesinde kupa töreni

İsmetpaşa Stadı’nda yarın akşam maçtan önce kupa töreni yapılacak. Geçen sezon BAL’da müthiş bir performans ortaya koyarak açık ara grup birincisi olan, Play-Off maçı sonrasında 3.Lig’e çıkan Kocaelispor’a şampiyonluk kupasının takdim edileceği törenin saat 18.00’de başlayacağı belirtildi. Kupayı vermeye TFF yönetiminden bir ismin geleceği belirtildi.

Tekirdağspor’a geniş yer

Kocaelispor yönetimi yarın akşamki maça gelecek misafir takım taraftarı için yüzde 5 kontenjan uygulaması yapmadı, kapıları ardına kadar açtı. Tekirdağ’dan gelecek tüm taraftarların stada alınacağı belirtildi. Tekirdağspor yönetimi deplasman maçı için her hangi bir taraftar organizasyonu yapmadı. Trakya temsilcisinin taraftarının özel araçlarla, otobüslerle maça gelmeleri bekleniyor.

Kapılar 17.00’de açılacak

Yarın akşamki maçla ilgili stat kapılarının saat 17.00’de açılacağı belirtildi. Yoğun ilgi beklenen maçta kapılarda sıkışıklık olmaması için taraftarların mümkün olduğunca stada erken gelmeleri istendi. 

Hakem Ankara’dan

MHK yarın akşamki maça Ankara bölgesi hakemi atamadı. Mücadeleyi B klasmanda görev yapan Yiğit Peşin yönetecek. Geçen sezon genelde Süper Lig maçlarına 6’ncı hakem olarak giden Peşin en geç geçtiğiniz nisan ayında Hatay ile Bandırma arasındaki 2.Lig maçında düdük çalmıştı. Yarınki maçta yardımcı hakemlikleri Özgür Fatih Kalaycı ve Mert Türk yapacak, müsabakanın gözlemcisi Eraydın Aysal, temsilcileri ise Hakan Altınkaya ve Hakan Baş.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4388450/kombineler-gecerli-degil