Körfez’de muhtarlarla toplantı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda, Başkan Baran mahallelerde yapılan ve devam eden projelerden bahsetti. Mahalle istekleri ve ihtiyaçlarının konuşulduğu toplantıda Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Başkan Yardımcıları, Köyler ve Muhtarlar Koordinatörü Necmettin Çalışkancı ve Belediye Birim Müdürleri dile getirilen istekleri not aldı.

Başkan Baran, “Sizin açınızdan önemli, belki bizim gözümüzden kaçmış sorunları sizlerden dinliyoruz. Çözüm arayışını konuşarak, hep birlikte arayacağız. Allah’a şükür ekiplerimiz ilçemizde yoğun çalışma içerisindeler. Bizler gece gündüz hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. Başkan Baran ayrıca belediyenin tüm imkânlarının muhtarların ve mahallelerin hizmetinde olacağını belirtti.

Körfez’de yapılan ve yapılacak olan projelerden kısa kısa söz eden Belediye Başkanı İsmail Baran, kentte başlattıkları reformu mahalle muhtarlarına aktardı. Birçok yeni projeye start verdiklerinin de altını çizen Başkan Baran, “İlçemizi daha müstesna hale getirmek için ekibim ve siz değerli dostlarım ile birlikte çalışıyoruz. Yapılamaz, bitiremez denilen projeleri tamamladık ve halkımızın hizmetine açtık.

Mahallelerimizde sürdürdüğümüz rutin çalışmalarımız her gün belirli programlar dahlinde devam ediyor. Köylerimizde aynı şekilde merkez mahallelerimiz gibi hizmet görüyor” ifadelerini kullandı.

Mahalle muhtarları sırasıyla istek ve taleplerini Belediye Başkanı İsmail Baran ve Başkan Yardımcıları not alarak dinledi. Muhtarlar, toplantının verimli geçtiğine dikkat çekerek, Başkan Baran’a teşekkür ettiler.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4399701/korfezde-muhtarlarla-toplanti