Bilgi Küpü Okulları 23 Nisan’ın 100. yılını canlı yayında coşkuyla kutladı

Bilindiği üzere covid-19 salgını nedeniyle tüm okullar tatil ve öğrenciler dışarı çıkamıyor. Bu nedenle Bilgi Küpü Okulları hiçbir öğrencisinin bu kutlu günü buruk geçirmemesi adına online kutlama programı düzenledi. Tüm velilerinin ve öğrencilerinin soluksuz takip ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100 yılı programı sanki okuldaymışçasına canlı ve dolu dolu gerçekleşti. Bilgi Küpü Okulları Rehberlik ve koçluk Koordinatörü Fatma Sever’ in moderatörlüğünde yürütülen programa Ulu Öder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlandı. Ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapması için İlkokul Müdürü Yasemin Uslusoy’un evine canlı bağlantı gerçekleştirildi. 23 Nisanın önemine değinen Uslusoy herkese mutlu bayramlar diledi ve yakında bir arada olup gönlümüzce eğleneceğimizi vurguladı. Bu duygu dolu konuşmanın ardından öğrenciler adına konuşma yapan Bilgi Küpü ilkokul öğrencisi Ege Sarı canlı yayına bağlantı gerçekleştirdi ve tüm öğrenci arkadaşları adına seyircilere konuşmasını yaptı.

SIRAYLA CANLI YAYINA BAĞLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yapılan konuşmaların ardından herkesi sanki okul bahçesindeymiş gibi hissettiren Bilgi Küpü 23 Nisan kutlama programında sırayla 23 Nisan şiiri, cimnastik gösterisi, şarkı performansları için öğrencilerin evlerine canlı yayın bağlantılar gerçekleştirildi.

VELİLERDEN DUYGU DOLU TEŞEKKÜR MESAJLARI GELDİ

Ülke olarak zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı’na yakışır şekilde coşkulu kutlayan Bilgi Küpü Okulları tarafından gerçekleştirilen canlı yayın sırasında ve sonrasında velilerden sevgi ve teşekkür dolu mesajlar yağdı.

‘ Bu bayramın buruk geçeceğinden korkuyordum.100 yıl olması sebebiyle de ayrıca bir üzüntü yaşıyordum. Fakat gerek okul yönetimi gerekse öğretmenlerimiz sebebi sayesinde evde bayram havası vardı. Bu sebeple okul yönetimine ve öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliriz. ‘

‘Saygı değer Bilgi Küpü Yöneticileri ve çok değerli öğretmenlerine hepsine maşallah çok teşekkür ederiz. ‘

‘ Her zaman her şeyi en özenli ve güzel kutlayan öğretmenlerimiz ve çocuklarımız harikasınız . Bu güzel günü evlerimizde de bayram coşkusu ile kutladığımız için Bilgi Küpü Okulları olarak tüm yönetime teşekkür ederim. ’ bunlar ve bunlara benzeyen pek çok güzel mesajlarınıza teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Ayrıca 23 Nisan dolayısıyla Bilgi Küpü Okulları Halkla İlişkilerin uygulamasıyla okul hoparlöründen 23 Nisan 100. Yıl Şarkısını ve İstiklal Marşını çalarak mutluluklarını herkesle paylaşmış oldu.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4400393/bilgi-kupu-okullari-23-nisanin-100-yilini-canli-yayinda-coskuyla-kutladi