Tokatlılar Derneği yeniden ‘Şahin’ dedi

Olağan Kurul, 42 Evler Mahallesi, Şehit Remzi Sokak, No:2 adresinde bulunan dernek binasında yapıldı. 600 kişilik üyesi bulunan derneğin Olağan Genel Kurulu’na Kurucu Başkan Turan Şahin adaylığını koydu. Tekrar başkan olarak seçilen Şahin, bundan sonra da çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

‘ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK’
Kurul sonucunda aday olarak seçilen Turan Şahin, “Yaptıklarımız belli. 18 Mart Çanakkale Şehitleri için helva dağıtımında bulunduk. Ramazan ayında 400 kişilik iftar düzenledik. Genel kurul için de tek aday olarak seçime giriyoruz. Bundan sonra yapacaklarımız Tokatlıları Kocaeli’nde daha iyi temsil edebilmek. Birlik ve beraberliği sağlamak için elimizden geleni yapmak olacaktır. Bundan sonra da çalışmalarımız devam edecek. Kocaeli’nde Tokat’tan gelerek üniversite okuyan arkadaşlarımıza burs imkanı sağlayabilmek için de çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

TURAN ŞAHİN KİMDİR?

1973 Tokat Turhal doğumlu olan Turan Şahin evli ve iki çocuk babası Şahin, 42 Evler’de işletmecilik işi ile uğraşıyor. Aşçı ve usta olan Şahin daha önce Simit Sarayı ve Çıtır Keyif Simit Sarayı’nın işletmeciliğini yaptı. Şahin 2005 yılından beridir ilimizde yaşıyor. 

DERNEK YÖNETİMİ

Başkanlığını Turan Şahin’in yürüteceği Kocaeli Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yönetiminde şu isimler yer aldı: Duran Topuz, Adem Köse, Mustafa Ocak, Sümmani Yılmaz, Murat Üstüner, Murat Yılmaz. Denetleme Kurulu Asil; Yaşar Önder, Süleyman Soydan ve Zeki Topsakal.
 

Gülşah YÜCEL

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4406630/tokatlilar-dernegi-yeniden-sahin-dedi