Buzz’dan Fatih Ürek geçti

İzmit’in en renkli, hareketli eğlence mekanlarından birisi olan Buzz Restaurant ünlü sanatçıları konuk etmeyi sürdürüyor.

Sahnesiyle, şarkılarıyla, izleyicisiyle kurduğu diyalogla beğeni toplayan Fatih Ürek, önceki akşam Buzz’dan geçti. Tıklım tıklım dolu salon, birbirinden hareketli masalarla Fatih Ürek’li geceye katılanlar çok eğlendi.

Eski Gölcük yolu üzerindeki Buzz Restaurant’ta düzenlenen gecenin davetiyeleri 150 TL olarak satıldı. Davetiyelerin tamamı satılırken, yaklaşık 1000 kişi kapasiteli salonunda adım atacak yer kalmadı.

Saatlerin 23. 30’u gösterdiği sırada sahne alan Fatih Ürek, kendi albümündeki şarkıların yanında, günün sevilen, popüler şarkılarıyla yaklaşık 3 saatlik program yaptı. Şarkılarına eşlik eden konuklarla keyifli sohbetler de gerçekleştiren Fatih Ürek, “İzmit çok güzel, Ayrıca, bu tesisi de çok beğendim. İnsanlar eğlenmesini biliyor. Ne zaman çağırılsam, tereddüt etmeden gelirim” dedi. Gecenin geç saatlerinde tesisten çıkan konuklar da son derece eğlenceli, keyifli bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

(Ayşegül Kalaycı Arslan)

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4415898/buzzdan-fatih-urek-gecti