SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu:"Birbirimizin samimiyetine güveneceğiz"

Konuşmaların parti binasında yapıldığı buluşmada, bayramlaşma Belsa Plaza karısı Abdurrahman Yüksel Caddesi üzerindeki alanda gerçekleştirildi. SP’nin yeni il merkezi, bu bayrama yetiştirilemeyince, tören yine eski yerde yapıldı.

Saadet Partisi İl Başkanı Sinan Ejderoğlu ve yönetiminin ev sahipliğindeki buluşmaya İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy, Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın, Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Kul ve Milli Gazete yazarı İbrahim Veli ile partililer katıldı.

“BİRBİRİMİZİN SAMİMİYETİNE GÜVENECEĞİZ”
SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“- 50 yıla yaklaşan ilkelerle, birbirimizin imanına güvenerek samimiyetine güvenerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kendi yorumlarımızı katmayacağız, sabredeceğiz, verilen kararların arkasında duracağız. Çözüm Saadet Partisinin altında canla başla çalışmaktan geçiyor. İnşallah bunu hep beraber yapacağız. Büyüklerimin ellerinden öpüyor, değerli genç kardeşlerimin ve teşkilat yöneticilerimizin bayramlarını kutluyorum”dedi.

GÜRSOY: “HİÇ DE İYİ OLMAYAN SÜREÇTEN GEÇİYORUZ”

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy da bayramlaşmada bir konuşma yaptı. Herkesin bayramını kutlayan Gürsoy, “Kıymetli kardeşlerim ülkemizde ve dünyada Kurban Bayramını idrak etmenin sevinci içerisindeyiz. Ülkemiz ve dünya hiçte iyi bir olmayan bir süreçten geçiyor. Malumunuz Suriye’de yaşanan iç çatışmanın neticesinde Müslümanlar arasında gerçekleşmesi gereken barışın, ABD ve Rusya arasında gerçekleşmesi bir utanç vesilesidir” ifadelerini kullandı.

Arif BULUT

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4423601/sp-il-baskani-sinan-ejderoglubirbirimizin-samimiyetine-guvenecegiz