Kızılay'ın kan bağışı kampanyasına büyük ilgi

Gölcük Belediyesi ve Kızılay iş birliğiyle, belediye hizmet binasında Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi. Korona Virüs salgını nedeniyle kan stoklarında yaşanan azalma kan bağışı yapmanın önemini iki kat arttırırken, Kızılay Gölcük Şubesi’de sık sık kampanyalar düzenliyor. Gölcük Belediyesi Hizmet Binası’nda düzenlenen kan bağışı kampanyasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Saat 17.00’da başlayan kampanya, gece 00.30’a kadar devam etti.

GÖLCÜKLÜLER ÇOK DUYARLI

Kızılay Gölcük Şubesi Başkanı Orhan Barış yaptığı açıklamada, “Gölcüklü hemşehrilerimiz kan bağışı konusunda çok duyarlı. İhtiyaç duyulan şu günlerde, ilçemizde sıklıkla kan bağışı kampanyası gerçekleştiriyoruz. Ben bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ayrıca da katkı ve desteklerini esirgemeyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN SEZER TEŞEKKÜR ETTİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada: “Korona Virüs sürecinde ülkemiz ve dünya zorlu bir süreçten geçti. Bu noktada da kana büyük ihtiyaç oluştu. Kızılay Gölcük Şubesi de Orhan Barış başkanlığında fedakârca çalışmalarını sürdürüyor. Belediye hizmet binamızda da kan bağışı kampanyası düzenlemek istedik. Hemşehrilerimiz de her zaman olduğu gibi yoğun destek verdiler. Ben başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Orhan Barış başta olmak üzere, Kızılay personelini ve gönüllülerini, ayrıca da kan bağışında bulunan hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4428340/kizilayin-kan-bagisi-kampanyasina-buyuk-ilgi