Ucuz benzine çok büyük ilgi

Açılış nedeniyle yüzde 25 indirimli akaryakıt satışı yapılan istasyona sürücüler akın etti. Akaryakıt şirketinin indirim duyurularını dikkate alan sürücüler, açılışı yapılan istasyonunun önünde kuyruk oluşturdu. Saat 12:00'da istasyona müşterilerin alınması ile birlikte sürücüler akaryakıt pompalarına gitmek için adeta birbirileriyle yarıştı. Açılış nedeniyle bir araca en fazla 150 TL'lik yakıt verildi.

Bayrampaşa Kışla Caddesi'nde yeni bir akaryakıt şubesi açan akaryakıt firması ilk gün fiyatların yüzde 25 oranında düşürüleceğini duyurdu. İlanları ve firmanın yaptığı reklamları dikkate alan sürücüler, boş depolarla akaryakıt istasyonunun önünde beklemeye başladı.

Açılış saatinin gelmesiyle birlikte sürücüler istasyona akın etti. Sürücülere her araç için en fazla 150 TL akaryakıt alma imkanı sağlandı. Sürücüler kampanya nedeniyle depoda 30-40 TL kar yaptıklarını belertti. Firma yetkilisi Hakan Saatçi yüzde 25'lik indirimin gece saat 24'de kadar devam edeceğini belirtti. Firmanın kampanyadan sonra yüzde 6-7 indirimle akaryakıt satacağını belirten Saatçi, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını söyledi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4430753/ucuz-benzine-cok-buyuk-ilgi