U-13’lerde heyecan artıyor

Bu sezonda Türkiye Şampiyonası’nın olmadığı ligde takımlar gruplarında şampiyon olabilmek için mücadele edecek. Ligde özellikle iddialı takımların yer aldığı A ve C Grubu’nda çok büyük çekişmenin yaşanması bekleniyor.

YOĞUNLUK M.ALİ KAĞITÇI’DA

U-13 Ligi’nde heyecan bugün yoğunluk M.Ali Kağıtçı Stadı’nda yaşanacak. Bu sahada günün ilk maçında 13.00’de İzmit Kalespor ile Tavşantepespor karşılaşacak. Bu maçtan sonra ise C Grubu’nda ilk iki maçını kazanan Yahya Kaptanspor ile Yenişehirspor’un mücadelesi izlenecek. 14.30’da oynanacak maçı kazanan takım liderlik koltuğuna oturacak. Yenidoğanspor-Bağçeşmespor arasındaki maçında başlama saati 16.00.

KARTEPE VE KULLAR FARKLI KAZANDI

U-13 Ligi’nde hafta içinde de maçlar vardı. G Grubu’na dahil maçta Kartepe Belediyespor, Arslanbey Stadı’nda Şirinspor ile karşılaştı. Kartepe Belediyespor maçı 11-0 galip geldi. K Grubu’na dahil iki maçta da yine ev sahibi ekibin oyuncuları kazandı. Kullarspor, Çamçukurspor karşısında 13-0 üstünlük sağladı. İhsaniyespor da, Değirmenderespor ile oynadığı karşılaşmayı 3-0 galip bitirdi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4442440/u-13lerde-heyecan-artiyor