Çınarlıspor’da önce bayramlaşma, sonra antrenman

Başkan Abdullah Yıldırım’ın memleketi Erzurum’a gitmesinden dolayı katılamadığı törende yönetici, teknik adam ve futbolcular tam kadro hazır bulundu.

BAŞKAN YILDIRIM KATILMADI

Amatör Süper Lig ekiplerinden Derince Çınarlıspor’da yönetim, teknik ekip ve futbolcular bayramın üçüncü günü tesislerde bir araya geldiler. Başkan Abdullah Yıldırım’ın ailesini ziyaret için memleketi Erzurum’a gittiği için katılamadığı bayramlaşma programında yönetim kurulu üyeleri Hakan Karataş, Erkan Doğan, Temel Sakarya, Nevzat Kulaksız, Sezai Yağız hazır bulundu. Teknik patron Mustafa Polat, kaleci antrenörü Uğur Paksoy ve futbolcular kaptan Kürşat Pala, Ozan Albayrak, Ozan Kapar, Ömer Güncü, Mehmet Gülle, Emir Subaykan, Ramazan Kocabey, Emre Yağız, Oğuzhan Nalbant, Oğulcan İnan, Furkan Yabacı, Sezgin Altıntaş, Emre İşsiz, Zafer, Hüseyin, Muhammet Demir, H.İbrahim törene katıldı.

CUMARTESİ GÜNÜ VEFA İLE KARŞILAŞACAK

Takım kaptanlarından Ramazan Yalçın izinli olduğu izin törende yoktu. Törende bir konuşma yapan aynı zamanda Derince Belediye Meclisi üyesi olan yönetim kurulu üyesi Hakan Karataş, herkesin bayramını kutlayıp, hayırlı bir sezon temennisinde bulundu. Karataş önceliklerinin centilmenlik olduğunu da belirtti. Yöneticilerden Erkan Doğan ile Nevzat Kulaksız da kısa bayram mesajı verdiler. Teknik sorumlu Polat da futbolcularının bayramını kutlayıp, iyi bir sezon geçirmek için çok çalışmak zorunda olduklarını söyledi. Törenin ardından takım Avni Kalkavan Stadı’nda geçip antrenman yaptı. Yeşil-Beyazlı takım cumartesi günü İstanbul BAL ekibi Vefa ile son hazırlık maçını oynayacak. Maç Derince Stadı’nda olacak.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4445039/cinarlisporda-once-bayramlasma-sonra-antrenman