İzmit sinemalarında 7 yeni film var

45-25: Kusursuz Cinayet

Biray Dalkıran’ın yönettiği filmde Gökhan Mumcu, Mehmet Baştürk, Beyzanur Mete ile Sercan Elikara başrolü paylaşıyor. Ödül alan sosyal medya fenomenleri öldürülürken, her cinayetin ardından elde edilen kanıtlar, katilin bir sonraki kurbanı olduğunu göstermektedir. O güne kadar yüzlerce cinayeti aydınlatan Cinayet Büro dedektifleri, ilk defa iz bırakmayan zeki bir katil ve çözülmesi imkansız gibi gözüken bir bulmacayla karşı karşıyadırlar. Symbol, Kipa, 41 Burda, Arasta’ya geldi.

Cin-si Bozuk

Bilal Kalyoncu yönetti. Barbaros Dikmen, Doğa Konakoğlu, Norapella, Belinay Sandıkçı başroldeler. Filmde her türlü zorluğun üstesinden birlikte gelmeye çalışan Onur ve Berk’in yaşadığı trajik olaylar konu ediliyor. Symbol, Kipa, Dolphin, Karamürsel ve 41 Burda sinemalarında gösterime girdi.

Serseriler

Ulaş Bahadır’ın hem yönettiği hem de başrolünü oynadığı filmin kadrosunda Sadık Gürbüz ve Semra Dinçer de var. Filmde kurdukları mobil kumarhane ile köşeyi dönmeyi planlayan üç kafadarın hikayesi anlatılıyor. Symbol ile Dolphin’e geldi.

O Bölüm 2

Andy Muschietti yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Bill Skarsgård, James McAvoy, Jessica Chastain başrolü paylaşıyor. Devam filminde aldığı yenilginin üzerinden yirmi yedi yıl geçen katil palyaço, Derry kasabasına geri döner. Onunla savaşı kazanan Ezikler Kulübü yeniden bir araya toplanmak zorunda kalır. Symbol, Kipa, Dolphin, 41 Burda, Özdilek, Arasta’ya geldi.

Uslu Çocuklar

Gene Stupnitsky yönettiği filmde Jacob Tremblay, Keith L. Williams, Brady Noon var. 12 yaşındaki dört erkek çocuğunun komedi dolu macerası konu ediliyor. Film Symbol ve 41 Burda’da gösterime girdi.

Düzenbazlar Kulübü

James Cox yönetti. Kevin Spacey, Ansel Elgort, Taron Egerton başrolde yer alıyor. 80'lerin ortasında Beverly Hills'den gelen varlıklı bir mirasyedi olan Joe Hunt, bir grup gençle birlikte, hem daha çok kazanmak hem de kendilerini daha özel hissetmek için Billionaire Boys adında bir saadet zinciri kurar ve FBI’ın radarına takılır. Dolphin’de izlenebilir.

Uzay Parkı

Haftanın animasyon filminde galaksiyi kurtarmaya çalışan küçük bir kızın hikayesi konu ediliyor. Kipa, Dolphin, 41 Burda, Symbol ve Arasta’da izlenebilir.

İzmit sinemalarında bu hafta da gösterimi devam eden filmler şunlar: Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, Masal Şatosu, Bir Zamanlar Hollywood’da, Sar Başa, Siccin 6, Angry Birds 2, Kediler.

Alev UÇAR

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Kültür Sanat bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4448056/izmit-sinemalarinda-7-yeni-film-var