Toyota Plaza’da ikinci el otomobil şenliği

Kentimizdeki ikinci el araç sektörü için önemli bir organizasyon olan ve Adapazarı Yolu üzerindeki Toyota Plazada gerçekleştirilen ikinci el otomobil şenliğinde çok sayıdaki vatandaş araçlarını takas etme veya emanet olarak sergileme fırsatı yakaladı. Ayrıca sürücülere istedikleri araçla deneme sürüşü gerçekleştirirken şanslı 3 kişide noter huzurunda yapılacak olan çekilişle İphone  6 kazanma fırsatı yakaladı.

GARANTİLİ SATIŞ

İkinci el otomobillerin yanı sıra sıfır kilometre araçlarında sergilendiği otomobil şenliğinde Toyota Finans’ın tek noktadan verilen hizmetiyle ikinci el otomobillere özel kredi ve faiz uygulamalarından da yararlanabilecek. Ayrıca ikinci ele otomobillerde satışlarında “garantili satış” yöntemiyle vatandaşlara ayrıcalık fırsatı sunuluyor.  

12 YAŞA KADAR KREDİ İMKÂNI

Tamamı garantili araçların sergilendiği otomobil şenliği ile ilgili konuşan Toyota Plaza 2. El Araç Satış Müdürü Ozan Eren Taşar “ Araçlarımızın hepsinde 1 Ay içerisinde masrafsız geri alma garantisi veriyoruz. Ayrıca otomobillerde 12 yaşa kadar kredi imkânı da sağlıyoruz” dedi.

Arif Bulut

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4450824/toyota-plazada-ikinci-el-otomobil-senligi