Minikler tam gün mesaide

2006-2007 doğumlu futbolcuların forma giydiği ligde maçlar şenlik havasında geçiyor. Takımlar yarın da M.Ali Kağıtçı Stadı, Avni Kalkavan, Büyükşehir Belediyesi ve Kavaklı sahalarında maçlar var. Minik futbolcular yarın tam gün sahalarda boy gösterecekler.

M.ALİ KAĞITÇI’DA 8 MAÇ VAR

U-11 Ligi’nde yarın yoğunluk 8 maçla M.Ali Kağıtıç Stadı’nda yaşanacak. Bu sahanın gündeminde ilk maç 11.00’de başlayacak, Körfez GB ile İzmit GB karşılaşacak. Aynı saatte Güneşspor-Bağçeşmespor maçı ise yan sahada izlenecek. Bu sahada 14.45’te başlayacak Yenişehirspor-Kocaeli Gençspor müsabakasının çok büyük çekişmeye sahne olması bekleniyor. Avni Kalkavan Stadı’nda günün ilk maçı da 14.00'te başlayacak, İzmit FK ile Çamlıtepespor karşı karşıya gelecek.

GÖLCÜKSPOR-HİSAREYNSPOR

U-11 Ligi’nde bir diğer heyecanda Kavaklı Stadı’nda yaşanacak. Bu sahada F ve G Grubu’na dahil maçlar oynanacak. 11.00’de başlayacak günün ilk maçında G.Şirinköyspor ile Karamürsel İY takımları karşılaşacak. Bu maçtan hemen sonra ise F Grubu’nun iki iddialı takımını karşı karşıya getirecek. 12.15’te başlayacak maçta Gölcükspor ile Hisareynspor’un minikleri sahne alacak. Kavaklı Stadı’nın son maçında 16.00’da Gölcük Karadenizspor ile Değirmenderespor sahaya çıkacak.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4458260/minikler-tam-gun-mesaide