Mahmut Buğdaycı, AKP Kartepe gençlik kolları adayı

Kurulduğu günden bu yana AKP’de siyaset yapan, 2006 yılında ilçe gençlik kolları yönetiminde yer alan Mahmut Buğdaycı, AKP Kartepe Gençlik Kolları Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Buğdaycı, gerekli yerlerle görüşmelerde bulunduğunu, büyüklerin onayını alarak bu yola çıktığını belirtti. Mahmut Buğdacı, projelerle geleceklerini, en önemlisi toparlayıcı olacaklarını söyledi. Buğdaycı, “Parti bayrağını daha ileriye taşımak, birleştirici, barıştırıcı olmak istiyoruz. Partimizi daha ileriye taşımak, seçimlerde başarılı olmak hedefimizdir” dedi.

AKP Kartepe İlçe Gençlik Kolları başkanlığına adaylığını açıklayan Mahmut Buğdaycı(27), Metro firmasında DİSK’e bağlı Sosyal-İş Sendikası İşyeri Baştemsilcisi olarak görev yapıyor. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Perakende ve Mağazacılık Yönetimi 2.sınıf öğrencisi olan Buğdaycı, evli ve 1 çocuk babası.

Mahmut Buğdaycı ile birlikte AKP Kartepe İlçe Gençlik Kolları başkanlığına halen başkanlık görevini yürüten Can Öztürk ile Uğur Garbuz da aday.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4482611/mahmut-bugdayci-akp-kartepe-genclik-kollari-adayi