Bulut: “Derince, ilimizin en gözde ilçesi olacak”

Sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve eğitim camiaları ile sürekli bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Derince’nin ilçenin en gözde ilçesi konumuna geleceği yönündeki iddiasını tekrarladı.

İlçede bazı ziyaretler yapan Başkan Bulut, ilk olarak Sabancı Ortakları ve Çalışanları İlkokulu’nu ziyaret etti. Başkan Bulut, burada okul müdürü Selila Çelik ve müdür yardımcıları ile bir süre sohbet etti. Kendilerinin Derince Belediyesi olarak her zaman eğitime yönelik faaliyetlerin yanında olduklarını belirten Başkan Bulut, okul ziyaretinin ardından Sırrıpaşa Mahalle Muhtarı Hülya Yıldırım’ın konuğu oldu.

SIRRIPAŞA PROJELERİ

Sırrıpaşa Mahalle Muhtarı Hülya Yıldırım ile mahalle halkının beklentileri ve yapılması planlanan projelerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Bulut, son olarak beraberinde AKP İlçe Başkanı İbrahim Şirin ile birlikte Derince’de geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Jan Jan Toys adlı oyuncak mağazasını ziyaret etti. İşletme sahibi Hasan Akyüz ve çalışanlara hayırlı kazançlar dileyen Başkan Bulut, Derincelilerin her şeyin en iyisine layık olduğunu söyledi. Göreve başladıkları süreç itibarıyla önceliklerini kentin acil taleplerine ayırdıklarını belirten Başkan Bulut, “Artık vizyon projelerimizi uygulama noktasında emin ve kararlı adımlar atıyoruz. Otoyol bağlantı yolu ve viyadük projesi ile ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Yine ilçemize değer katacak olan çok önemli projelerimiz var. Derince zaten yeşili ve mavisi ile Kocaeli’nin önde gelen merkezlerinden biri. Biz de hayata geçireceğimiz projelerle Derince’yi kentimizin en gözde ilçesi yapmak noktasında kararlıyız” dedi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4501710/bulut-derince-ilimizin-en-gozde-ilcesi-olacak