Sanayispor’da üç imza

Turuncu-Siyahlı ekip, geçen yıl takımın forması giyen Yunus Emre Akar, Demirspor’dan Serkan ve İlimtepe FK’dan Yunus Akıcı ile anlaşma sağladı.

YUNUS EMRE AKAR TAKIMDA KALDI

Geçen yıl Trabzon Kalkanderespor’dan transfer edilen, takımın 2. Küme’de şampiyonluğunda çok önemli bir katkı sağlayan Yunus Emre Akar ile yeni sezon için ilk görüşmelerde anlaşma sağlanamamıştı. Petkimspor’da başladığı futbol hayatına, daha sonra Kocaeli Birlikspor’da profesyonelliğe geçiş yapan Yunus Emre Akar, daha sonra amatörlüğe dönüp Hereke Yıldızspor ve Adapazarı Taçspor formaları giymişti. Bir dönem Suadiyespor forması da giyen Yunus Emre Akar, yeni sezon içinde Sanayispor ile yeniden anlaşma sağladı.

DEMİRSPOR’DAN SERKAN YÜKSEKOL ALINDI

İzmit Sanayispor’un yeni transferlerinden biri de Serkan Yüksekol. En son Demirspor forması giyen 25 yaşındaki tecrübeli oyuncu, uzun süredir sahalardan uzaktı. Futbola Kocaeli Birlikspor altyapısında başlayan, daha sonra Hereke Yıldızspor, Yarımcaspor forması giyen Serkan, 2011 sezonunda da Sakarya Serdivanspor takımında görev yaptı. Daha sonraki yıllarda Çenesuyu Plajyoluspor ve son olarak Demirspor forması altında izlediğimiz Serkan Yüksekol, defansın ortasında görev yapıyor.

İZMİT FK’DAN YUNUS AKICI

1.Küme’nin yeni takımı İzmit Sanayispor, transferde bir diğer önemli isim olan İlimtepe FK’nın defans oyuncusu Yunus Emre Akıcı ile de anlaşma sağlandı. İzmit Saraybahçespor’da başladığı futbol yaşantısını birçok kulüpte sürdüren 25 yaşındaki genç oyuncu, sırasıyla Kocaeli Birlikspor, Hereke Yıldızspor ve Yarımcaspor formaları giydi. Özellikle Yarımcaspor forması altında Süper Lig’de başarılı maçlara imza atan genç oyuncu, son üç sezonda Demirspor, Çamlıtepespor ve İlimtepe FK’da görev yaptı.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4502645/sanayisporda-uc-imza