Bebek gömdüler diye gittiler ama...

Son zamanlarda vatandaş olarak suç içerikli konularda olması gerektiğinden fazla duyarlı olabiliyoruz. Son olarak Kent ormanında ailesi ile birlikte dolaşmaya giden bir vatandaş gördükleri karşısında şok içinde kaldı.

HAVLUYA SARDI

Elinde bir kafes ile gelen vatandaş önce Kent Ormanında bir çukur kazdı. Daha sonrası kafes içerisinden çıkardığı havluyu kazdığı çukura koyarak üzerini kapadı. Etrafını da taşlarla çevirerek tam bir bebek mezarına çeviren şahıs kafesi de mezar başında bırakarak gözlerden uzaklaştı. Uzaktan izleyen vatandaş ise hemen Jandarma ekiplerini arayarak “Biri Kent Ormanına bebek gömdü” diyerek ihbarda bulundu.

KEDİ ÇIKTI

İhbarı alan İzmit İlçe Jandarma ekipleri hemen harekete geçerek hızlı bir şekilde Kent Ormanına geldi. Mezarı bulan jandarma ekipleri savcıya haber verdikten sonra kazmaya başladı.  Kazıyı yapan ekipler mezarı açarak havluya ulaştılar. Havluyu açan ekipler karşılaştıkları manzara karşısında şaşkına döndüler. Bebek cesedi ihbarı alarak olay yerine gelen ekipler kedi ölüsüyle karşılaştılar. Havludan bebek cesedinin çıkmaması sevindirirken kedinin sahibi çok sevdiği ve kaybettiği kedisine cenaze merasimi düzenlemiş olduğu anlaşıldı.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4513413/bebek-gomduler-diye-gittiler-ama