Balta, “Mevcut kadromuzla Süper Lig hedefine ulaşacağız”

“BİZİ HAFİFE ALMASINLAR”

İhsaniyespor Genel Kaptanı Aykut Balta, Play-Off’ta kendilerinin hafife alındığını, bir televizyon programın da teknik sorumluları Fatih Şengün’ün canlı yayına bağlanıp, ses tonundan dolayı yorum yapıldığını hatırlatarak, “Bir televizyonun spor programında Fatih Hocamızın ses tonundan dolayı, transfer yapmadığımız belirtildi. Programa katılan ilimizin iki değerli spor adamı ve programın sunucusu, İhsaniyespor’a şans vermediler. Maçlarımızı İhsaniye’de oynamamamızdan dolayı da dezavantaj olacağını belirttiler. Normal sezonun son maçlarını Değirmendere’de oynadık, son derecede başarılı olduk. Değirmendere Stadı’na da taraftarlarımız geliyor, takıma destek oluyor” dedi.

“OYUNCULARIMIZA GÜVENİYORUZ”

Genel Kaptan Aykut Balta, takıma takviye konusunda teknik ekiple oturup konuştuklarını, mevcut kadro ile yola devam etmeleri konusunda fikir birliğine vardıklarını hatırlatarak, “Fatih Hocamızla karşılıklı konuşmalarımızın ardından takıma transfer yapmama kararı aldık. Play-Off maçlarını mevcut kadromuzla şampiyon tamamlayıp, Süper Lig’e çıkacağız.

Amatör kulüpler içinde hiçbir geliri olmamasına rağmen, futbolcusuna verdiği sözleri yerine getiren ender kulüplerden biriyiz. Transfer yapmamamızın nedeni de ekonomik sorundan dolayı değil. Biz yönetim ve teknik ekip olarak mevcut futbolcularımıza güveniyoruz. Bunu Play-Off maçları sonunda herkes görecek.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4520129/balta-mevcut-kadromuzla-super-lig-hedefine-ulasacagiz