D Grubunda zorlu maçlar

38 puanlı Beylikbağıspor lider durumda. Gebze ekibi yarın Maşukiyespor’u sahasında konuk edecek. İki takım içinde zorlu geçecek maçı hakem Zeki Kırdudu yönetecek. Beylikbağıspor şampiyonluk Maşukiyespor ise Play-Off için mücadele edecek. Beylikbağı Stadında oynanacak maç saat 13.00’te başlayacak.

Lideri yakından takip eden Bağçeşmespor günü BAY geçirecek. 37 puanla ikinci sırada yer alan Bağçeşmespor rakibi Beylikbağıspor’un puan kaybetmesini bekleyecek. Beylikbağıspor rakibini yenerse şampiyonluğunu ilan edecek. Günün diğer bir maçında Tavşancılspor deplasmanda MAP Kavaklıspor ile karşılaşacak. Play-Off’da kalmak isteyen Tavşancılspor kümede kalma mücadelesi veren MAP Kavaklıspor maçı Cephanelik Stadında saat 13.00’te başlayacak.

Günün önemli maçlarından birisi Derince Birlikspor ile Gölcük GB arasında oynanacak. İki takımın da 22 puanı bulunuyor. Son iki maçlarına giren iki takımın bu mücadelesi zevkli ve çekişmeli geçmesi bekleniyor. Derince Stadında oynanacak bu zorlu mücadele saat 13.00’te başlayacak. Müsabakanın hakemi ise Gündoğdu Yiğit. Ligden düşmesi kesinleşen Arapçeşmespor günü Selanikspor hükmen galibiyeti ile kapatacak. 9 puana çıkan Arapçeşmespor 3. galibiyetini almış oldu.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4521409/d-grubunda-zorlu-maclar