İş merkezine yapılan asansör Gölcüklü engellileri mutlu etti

Engelli bireyler, bu asansörü kullanarak iş merkezinin ikinci katında bulunan çeşitli birimlere, tesislere kolayca, zahmetsiz ulaşabiliyorlar.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Adnan Menderes İş Merkezi’nde engelliler için yapılan asansörün ilk kullanımı için Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

BÜYÜK KOLAYLIK

Bat ve engelliler; PTT Şubesi, Kent Konseyi Ofisi, Sivil Toplum Merkezi, Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi ve muhtarlıkların yer aldığı Adnan Menderes İş Merkezi’nin 1.katına hiç kimsenin yardımı olmadan, asansör aracılığı ile çıkma özgürlüğü yaşadılar. Başkan Hasan Bat ve dernek üyeleri, Başkan Sezer’e bu yatırım nedeniyle teşekkür ettiler.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de, Engelliler Haftası’nda bu asansör-ü engellilerin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti,

“Koronavirüs tedbirleri nedeniyle bir araya gelemesek de, gönüllerimiz her zaman bir. Bu süreçte de, ihtiyaç duydukları her zaman yanlarında yer almaya devam ettik. Engelli hemşerilerimin Engelliler Hastasını kutluyorum. Yaptığımız asansörün de kendilerine ve ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4524094/is-merkezine-yapilan-asansor-golcuklu-engellileri-mutlu-etti