Testi pozitif çıkınca olanlar oldu...

Suriye'nin İdlib kentinden 7 yıl önce göç ederek İslahiye'ye yerleşen M.S., rahatsızlanarak başvurduğu hastanede yapılan Covid-19 testi pozitif çıkınca tedaviye alındı.

Karantinadan kaçan adam, polise 'Kafama sıkın' dediApartman görevlisi pozitif çıktı, 119 kişiye evlerinde karantinaya alındıFilm geceleri, dans partileri ve balkon konserleri! Dünyanın dört bir yanından karantina görüntüleriSultanbeyli'de ormanda piknik yapan 2 kişi drone ile tespit edildiSıcak hava virüsü durduracak mı? Bilim Kurulu Üyesi açıkladı!Polisin 'dur' ihtarına uymadı, drift attığı aracı bırakıp kaçmaya kalktı

Hastanede tedavisi devam eden M.S.'nin ailesiyle birlikte temasta olduğu 17 yakını, yaşadıkları Atatürk ve Fevzi Çakmak mahallelerindeki 2 ev de karantinaya alındı.

Karantinaya alınan M.S.'nin oğlunun Pınarbaşı Mahallesi'nde işlettiği kıyafet satışı yaptığı iş yeri de İlçe Hıfzıssıha Meclisi kararıyla kapatıldı. Ekipler, kapatılan iş yerinin kepengine de 'Bu bina Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında karantinaya alınmıştır' yazısı astı.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4526883/testi-pozitif-cikinca-olanlar-oldu