Süper A’da dev maç Cephanelik Stadı’nda

Lider Yenişehir’in 2 puan gerisindeki Şekerpınar G.B ile oynayacağı maç şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiriyor. Yenişehir kazanırsa hedefe çok yaklaşacak, aksi sonuçlarda düğümün çözümü için kalan maçlar beklenecek. Cephanelik Stadı’nda oynanacak ve saat 13.00’de başlayacak maçı Mecit Keskin yönetecek.


DEMİRSPOR SAHASINDA  

Grubun üçüncü şampiyonluk adayı Demirspor ise günü hiçbir iddia ve endişesi olmayan Tavşantepe maçıyla geçirecek. Liderin 2 puan gerisindeki Lacivert-Mavili ekibin şampiyonluk iddiasını sürdürmesi için fire vermemesi gerekiyor. Derince suni çim sahada oynanacak ve saat 13.00’de başlayacak maçı Serhan Malkoç yönetecek. Play-Off’u hemen hemen garantileyen Kandıra Belediye G.B düşme potasından henüz kurtulamayan İhsaniye Doğan ile oynayacak.

ÇUBUKLU BALA-ALİKAHYA 

Play-Off umutları tükenmeyen Çubuklu Bala, düşme korkusu yaşayan Alikahyaspor karşısına çıkacak. Maç Ç.Bala’nın cezası nedeniyle Esentepe sahasında oynanacak.  Ligde kalmak için büyük mücadele veren Mustafapaşa günü küme düşmesi haftalar önce kesinleşen Suadiyespor maçıyla geçirecek. Gebze ekibinin kazanmaktan başka çaresi yok. Suadiye Sinan Sipahi Stadı’ndaki maç saat 13.00’de başlayacak, hakem Özcan Kılıçkesen. Lige veda eden iki takım Dilavası Belediye ile Karamürsel İ.Y günü birbirleriyle oynayacakları maçla geçirecek.

GÜNÜN PROGRAMI

Cephanelik Stadı

13.00 Yenişehir- Şekerpınar G.B

Kandıra Stadı

13.00 Kandıra Bel G.B-İ.Doğan

Suadiye Sinan Sipahi Stadı

13.00 Suadiye- İ.Doğan

Esentepe Stadı

13.00 Ç.Bala- Alikahyaspor

Dilovası Stadı

13.00 Dilavası Bel-K.Mürsel İ.Y

Derince suni çim saha

13.00 Demirspor-Tavşantepe 

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4531224/super-ada-dev-mac-cephanelik-stadinda