“Yerin altına da üstüne de yatırım yapıyoruz”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ahilik Kültür Araştırma Derneği Başkanı Nazif Koçanlar, Kocaeli Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Bayram ve KOSİAD Başkanı Kubilay Kırman ile yönetimlerini ayrı ayrı kabul etti. Kocaeli’ne yaptıkları hizmetlere derneklerin görüş ve önerilerinin yön çizdiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Yerin altına da, üstüne de, karada da, denizde de hizmet ediyoruz’’ dedi.

DERNEKLERDEN BAŞKAN’A ZİYARET

Ahilik Kültür Araştırma Derneği Başkanı Nazif Koçanlar ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Ahilik kültürü ve yaşatılmasına yönelik görüş alışverişinde bulunuldu. Kocaeli Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Bayram ile yönetim kurulu üyeleri de, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir olarak kent esnafına verdikleri önemi dile getirdi. KOSİAD Başkanı Kubilay Kırman ile yönetiminin ziyaretinde ise Başkan Karaosmanoğlu, sanayici ve iş adamlarının kente yönelik görüş ve önerilerini değerlendirdi.

AŞKLA VE HEVESLE ÇALIŞIYORUZ

Kocaeli’ne ilk günkü gibi aynı aşkla, aynı hevesle ve aynı kararlılıkla hizmet etmeye devam ettiklerini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Yerin altında, yerin üstünde, denizde, yollarda, her yerde çalışmaya devam ettik. Hizmetlerimiz Kocaeli’nin yüzlerce noktasında durmadan devam etti, devam ediyor. Biten her çalışmadan sonra, hiç dinlenmeden, hiç ara vermeden yeni bir çalışmaya başladık. Kocaeli için daha yapacak çok şeyimiz olduğuna inanıyorum’’ ifadesini kullandı.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4531766/yerin-altina-da-ustune-de-yatirim-yapiyoruz