CHP Başiskele teşekkür etti

CHP Başiskele İlçe Örgütü’nün, ilçe binasında düzenlediği teşekkür belge verilmesi törenine CHP eski İl Başkanı Yalçın Kuşkan, CHP eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP Milletvekili aday adayları Asude Fırat Özkan, Av. Fahri Örengül, Müzeyyen Topçu Tan, Semra Başlak, Turan Dumlu,  Hamiyet Göksu, Ehlinaz Torun, Keramettin Gençtürk ve Av. Cengiz Sarıbay, CHP eski Kartepe İlçe Başkanı Av. Başar Değer, CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aliye Hale Meriç, İl kurul üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal, CHP eski İzmit İlçe Başkanı Alpaslan Seymen, Bekirpaşa eski Belediye Başkanı Fikret Toker, Başiskele eski İlçe Başkanı Muharrem İnce ve çok sayıda partili katıldı.

CHP’Yİ BAŞİSKELE’DE HAK ETTİĞİ YERLERE TAŞIYACAĞIZ 

Konuşmasına katılımcılara teşekkür ederek başlayan CHP Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin, “Yeni parti binamıza maddi ve manevi desteğini esirgemeyen değerli partililerimize teşekkürü bir borç biliyoruz. Bugün burada, kendilerine teşekkür etmek için bu naçizane belgeleri hazırladık. Kendilerinin bundan sonra da desteklerini bizlerden esirgemeyeceklerine inancımız tamdır” dedi. 2015 genel seçimleri için seçim startını da verdiklerini söyleyen Keskin,”Başiskele’de CHP’nin bayrağını daha yukarılara taşımak için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. CHP’nin Başiskele’de hak ettiği yerlere yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte taşıyacağız. 2015 yılı CHP’nin iktidar olacağı yıl olarak görüyoruz. Bunun için de tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

DOSTLARIN ARASINDAYIZ 

Keskin’in ardından kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Cihat Altunyuva, “Bugün burada dostların arasında sıcak bir ortamdayız. Bu ortamın geleceğe de farklı yansıyacağına inandayım” dedi. Yeni parti binasının açılışının yapıldığı 27 Aralık günü o soğukta çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdik diyen Altunyuva, “Bugün de o etkinliğe maddi ve manevi katkı sunanlara İlçe Örgütümüz manevi bir ödül veriyor. Bu katkılar seçim süresince de devam edeceğini ümit ediyorum” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLENLER

CHP Kocaeli Milletvekilleri Prof. Dr. Hurşit Güneş, Haydar Akar ve Mehmet Hilal Kaplan, Av. Hüseyin Acurman, Niyazi Arslan, Semra Başlak, Abdullah Başkan, Sırrı Budak, Sinan Celebci, Seymen Çuhadaroğlu, Ünal Çelik, Cengiz Çakar, Turan Dumlu, Av. Başar Değer, Hikmet Erenkaya, Keramettin Gençtürk, Muharrem İnce, Av. Aysun Kılınç, Yalçın Kuşkan, Bekir Kurt, İbrahim Kabasakal, Av. Fahri Örengül, Av. Cengiz Sarıbay, Tahsin Tarhan, Yavuz Uulgün ve Selman Yıldırım.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4538695/chp-basiskele-tesekkur-etti